zoofirma.ru

На стадіоні «Буковина» стартувала 67-ма спартакіада ЧНУ

unnamedЯк і завше щороку, у жовтні розпочала свою ходу 67-ма за ліком студентська спартакіада Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. На головній спортивній арені краю відбулася урочиста церемонія її офіційного відкриття.

Виступаючи перед доволі численною вболівальницькою аудиторією, перший проректор університету Роман Петришин зазначив на черговому старті спартакіади, що фізкультура і спорт – це важливі чинники здорового способу життя для того покоління, яке нині здобуває освіту у вищому навчальному закладі.

За словами промовця, студентські змагання надихають до занять фізкультурою і їх наставників, навіть деканів і завідувачів кафедр, а деякі з них своє традиційне хобі перевели до розряду доконечної потреби у здоровому способі життя.

У восьмимісячному марафоні, який триватиме до закінчення навчального року, передбачено 14 видів спорту. Незважаючи на певні об’єднання факультетів і створення на базі ЧНУ двох інститутів, спортивні змагання не змінили ні свого статусу, ні свого формату. Знову залишилися 16 команд, оскільки факультет фізичної культури та здоров’я людини цьогоріч виставив 4 команди з числа 1-4 курсів і, таким чином, підвищив конкуренцію між командами університету.

Першими спортивні баталії на стадіоні «Буковина» розпочали легкоатлети. За ними – жіночий футбол і чоловічий баскетбол, надалі – інші види спорту і за графіком.

Василь ДЖУРАН

Фото Олександра КИВЕРНИКА

Посвята у студенти І-го курсу факультету фізичної культури та здоров'я людини

PA10047710-11 жовтня відбулася посвята у студенти першокурсників факультету фізичної культури та здоровя людини. Уже стало доброю традицією проводити її на турбазі «Черемош» у м. Вижниця. Організаторами виступили четвертокурсники факультету, а тематика була військовою.

Уже в потязі першокурсники отримали завдання придумати представлення своєї команди, так що час не був згаяний у дорозі і пройшов весело і продуктивно. А студенти встигли здружитися ще більше. Для того, щоб потрапити на територію, першокурсники повинні були пройти «митницю», після чого на них чекали випробування у лісі та різноманітні конкурси. Усе це вселило віру у власні сили та додало впевненості у відчутті підтримки від плеча друга.

Після смачного обіду на студентів чекала урочиста частина дійства. Під час цього кожна група змогла показати свої творчі та спортивні здібності, а також проявити винахідливість. Перевірили і кураторів першого курсу, наскільки ті за місяць навчання встигли вивчити студентів зі своєї групи. Увечері були ігри та пісні біля вогнища, а також і запальні танці.

Недільний ранок зустрів усіх дощем, який під обід перейшов у сніг. Та погода не стала перешкодою для найспортивніших студентів нашого університету. Команди першого курсу взяли участь у квесті, пограли у пейнтбол, а також і у сніжки.

Додому всі поверталися щасливі та сповнені сил. А інакше й не могло бути.

 

На змаганнях з волейболу ЧНУ взяв «бронзу»

0553-4 жовтня на честь 140-річчя з часу заснування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулись змагання з волейболу серед жіночих команд вищих навчальних закладів західноукраїнського регіону.

На урочистій церемонії відкриття змагань була присутня науково-педагогічна еліта ЧНУ ім. Ю.Федьковича та значна кількість буковинців, палких поціновувачів волейболу. Апогеєм урочистостей було звучання Міжнародного гімну студентів у виконанні жіночого хору кафедри музики.

За результатом дводенних спортивних баталій жіноча волейбольна команда ЧНУ ім. Ю.Федьковича здобула бронзові медалі, адже в турнірі брала участь команда Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника – лідер студентського жіночого волейболу в західноукраїнському регіоні, яка і стала переможцем змагань.

Завдячуючи спільним зусиллям колективу факультету фізичної культури та здоров’я людини й меценатів, відбулось нагородження переможців і призерів змагань пам’ятними нагородами, кубками та цінними подарунками.

222333444

Першокурсників-“фізкультурників” ЧНУ нагородили шістьома тортами

GAL 4089Незвично і нестандартно завершилися змагання на День працівників фізкультури і спорту України для тих, хто з нового навчального року переступив поріг факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. Для них професійне свято і турнір з міні-футболу запам’ятаються неочікуваним сюрпризом: усі шість груп “новоспечених бранців” отримали у подарунок торти, а ще, ніби спеціально для них, – черговий майданчик для пляжного волейболу.

Детальніше...

Ви тут: Головна / Новини та оголошення