zoofirma.ru

Відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція

DSC 6035 6 квітня 2016 року розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція «Історичні, теоретико-методичні, медико-біологічні аспекти фізичної культури і спорту», пленарне засідання якої проводилося в Червоній залі центрального корпусу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Конференцію організував факультет фізичної культури та здоров’я людини, зокрема кафедра теорії та методики фізичного виховання і спорту.           З вітальними словами виступили професор Петришин Роман Іванович – перший проректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Вітовський Богдан Іванович – начальник управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації та голова Чернівецького обласного відділення НОК України, заслужений майстер спорту України Гешко Іван Тарасович.
           З доповідями виступили професор з Львівського державного університету фізичної культури Завидівська Н.Н., доцент Національного університету фізичного виховання та спорту України Єракова Л.А. кандидат психологічних наук Наконечний І.Ю., кандидат наук з фізичного виховання і спорту Лясота Т.І. та інші.
У конференції взяли участь учасники (професори, доктори наук, доценти, аспіранти, магістранти) з різних міст України, а саме: Київ, Львів, Одеса, Луцьк, Ужгород, Житомир та Кам’янець-Подільський.
            Конференція продовжилася секційними засіданнями на факультеті фізичної культури та здоров’я людини.

 Знаково, що конференція відбулася у Міжнародний день спорту заради миру і розвитку, а її учасники стали свідками спортивного свята, організованого кафедрою теорії та методики фізичного вихованн і спорту.
        DSC 6076 DSC 6019

 

Чернівецькі студенти гідно виступили на олімпіаді зі спеціальності «Фітнес та рекреація»

2З 30 березня по 1 квітня на базі Національного університету фізичного виховання і спорту України відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес та рекреація». В олімпіаді взяли участь 49 студентів із 17 вищих навчальних закладів України. Чернівецький Національний університет імені Ю. Федьковича представляли студенти кафедри здоров’я людини, рекреації та фітнесу факультету фізичної культури та здоров’я людини Голіней Марія, Факас Анна та Дар’я Богайчук.

За результатами олімпіади Факас Анна виборола почесне друге місце в загальному заліку і була нагороджена почесною грамотою та цінним подарунком. Також дипломами за високий рівень професійно-практичної підготовки були відзначені Голіней Марія та Богайчук Дар’я. Нагородження провів голова організаційного комітету, перший проректор НУФВС професор М.В. Дутчак. Він відзначив почесною грамотою Чернівецький Національний університет імені Ю. Федьковича за активну участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Фітнес та рекреація». Підготували команду доцент кафедри здоров`я людини, рекреації та фітнесу О.О.Мороз та асистент цієї ж кафедри А.О. Бражанюк.

Гірсько-лижні висоти Андрія Лясоти

000099988877666555Вихованець І курсу кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича Андрій Лясота уперше взяв участь у чемпіонаті України з гірсько-лижного спорту, який відбувся на базі ГТК “Крація”, що на Закарпатті.

Дебют, на думку фахівця, викладача цього ж факультету, тренера і матері спортсмена Тетяни Лясоти, видавця більш, ніж несподіваним і доволі-таки вдалим, оскільки це перший виступ сина на представницьких змаганнях, а ще великі сподівання на зростання у класі і майстерності, адже попереду ще 4 роки навчання.

Універсальний університетський спортсмен мав вельми маститих суперників з числа 25 майстрів спорту усього виступало понад 150 лижників чи не з усіх куточків країни.

Андрій був 31 у слаломі-гіганті і 20 – у слаломі.

1-3 квітня у Драгобраті на Закарпатті Всеукраїнський лижний клуб організовує турнір поза рамками спортивного календаря. Андрій і Тетяна Лясоти знову поїдуть у гори. До Драгобрата – як син і мати. Спортсмен-лижник і його тренер.

Василь Джуран

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузі «Фізична культура і спорт».

IMAG246810 – 11 березня у Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузі «Фізична культура і спорт». У конкурсі взяли участь 29 навчальних закладів України. З галузі було представлено три напрямки:

  • «Фізичне виховання»;
  • «Олімпійський і професійний спорт»;
  • «Фізична реабілітація».

Студент 4 курсу (401 групи) факультету фізичної культури та здоров’я людини напряму підготовки «Фізичне виховання» Байдюк Микола Юрійович під керівництвом асистента кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, кандидата наук з фізичного виховання і спорту Гакман Анни Вікторівни посів ІІІ місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, де було представлено 52 наукові роботи з напряму «Фізичне виховання», з яких 21 пройшла до ІІ туру.

І місце посів студент Національного університету фізичного виховання і спорту України (м. Київ).

ІІ місце посів студент Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Байдюк М.Ю. виступив на високому рівні: одразу знайшов контакт з аудиторією, повністю висвітлив тему своєї роботи. Презентував наочно педагогічні умови формування рекреаційно-оздоровчих знань та вмінь підлітків у дитячо-оздоровчому таборі. Студент на всі задані питання комісії відповідав впевнено і зрозуміло.

Байдюк М.Ю. отримав корисний досвід у науковій роботі, який в майбутньому зможе використати у своїй науковій та педагогічній практиці.

Гакман А.В.

IMAG2478 IMAG2507

Ви тут: Головна / Новини та оголошення