zoofirma.ru

Нагороджено кращих молодих спортсменів області

image abc10d9d8dd96fbcf19fa0cb4adb4bf66f637cd8219904efc0eea53d00ebdd96 V26 лютого у Чернівецькій ОДА відбулось нагородження кращих молодих спортсменів нашої області. Приємно відзначити, що серед нагороджених – студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Зокрема, з 10 спортсменів з неолімпійських видів спорту - 8 спортсменів з панкратіону.

Отож, імена номінантів, які є студентами нашого навчального закладу:

Беженар Анна, Чижевський Юрій, Скидан Роман, Лучич Флора
тренер - Наконечний І.Ю.
Черкалюк Юрій, Пославська Ельвіра, Семенюк Денис, Доскальчук Олександр
тренер - Горюк П.І.

З сайту ЧНУ

День відкритих дверей

1338227040 osin 012Факультет фізичної культури та здоров’я людини

запрошує абітурієнтів

5 та 12 березня 2016 року о 10.00 год. на

День відкритих дверей


 Без имени 1

Відбувся Чемпіонат України з пауерліфтингу

1Студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини взяли участь відразу у двох чемпіонатах України з пауерліфтингу, які відбулися у лютому в місті Коломия.

Це Чемпіонат України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат (6-10.02.2016р.). Чемпіонкою на цих змаганнях стала студентка 2 курсу Демян Зіна (КМС з пауерліфтингу), яка посіла 1 місце серед юніорок у ваговій категорії до 47 кг.

Наступним був Чемпіонат України з класичного жиму лежачи (без використання спеціального екіпірування) серед ветеранів, чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат (16-18.02.2016р.).

У класичному жимі штанги лежачи на пєдестал пошани піднімалися троє студентів нашого факультету:

-  Демян Зіна – 2 місце серед юніорок у ваговій категорії до 47 кг ;

-  Дерів Богдан – 1 місце серед  юніорів у ваговій категорії до 83 кг (студент 3 курс (ЗФН) факультету фізичної культури та здоровя людини. МС з паукрліфтингу);

-  Ревак Олексій – 3 місце серед  юніорів у ваговій категорії до 105 кг (студент 3 курсу факультету фізичної культури та здоровя людини. КМС з пауерліфтингу).

Завдяки такому успішному виступу наших студентів збірна команда Чернівецької області посіла друге місце серед юніорів з класичного жиму у загальнокомандному заліку.

Тренер-представник: Циба Ю.Г.

IMG 0182 IMG 0194

Перемоги студентки в ЯПОНІЇ

DSC 01187.02. в Токіо (Японія) відбулись професійні змагання за участі країн (США, Японії, Кореї, України, Польщі, Франції, Росії, Словакії, Філіпін..)  Наша Анна Беженар спортсменка з панкратіону   студентка 4 курсу факультету фізичної культури та здоровя людини ЧНУ, перемогла спортсменку з Філіпін, поєдинок тривав 15 хв.  За словами тренера Наконечного Ігоря Юрійовича: Для нас честь приймати участь у подібному турнірі і ми достойно представили нашу Україну, Чернівці та факультет фізичної культури і здоров'я людини. Бій дався важко, за 15 хв, Анна виходила 5 разів на больові прийоми, але не змогла заставити суперницю здатись, хоча за одноголосним рішенням суддів перемога залишилась за нами. 

Зокрема зараз іде потужна підготовка нашихспортсменів до Кубка України та міжнародних змагань. Сподіваємось, що в серпні наші студенти - спортсмени молодіжної команди України з панкратіону приймуть участь в серпні місяці в чемпіонаті світу в Чикаго (США).
Наконечний Ігор Юрійович
Ви тут: Головна / Новини та оголошення