zoofirma.ru

І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

фото 4

25.01.21р. згідно Наказу № 1457 МОН України від 24.11.20р. та Наказу ЧНУ ім. Ю. Федьковича № 323 від 26.11.2020р. про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (далі Конкурсу) з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році на факультеті фізичної культури та здоров'я людини відбувся І тур Конкурсу.

Конкурсна комісія зі спеціальності Фізична терапія, ерготерапія у складі: голови комісії – декана факультету фізичної культури та спорту, доктора педагогічних наук, доцента Зорія Я.Б.; кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента Балацької Л.В.; доктора медичних наук, професора Пішак О.В., кандидата педагогічних наук, доцента, Логуш Л.Г.; кандидата педагогічних наук, доцента, Гнесь Н.О. визначила переможців І туру та рекомендувала для участі в ІІ турі наступних учасників: Угринчука Сергія, студента 509 гр. (науковий керівник: професор, доктор медичних наук Доцюк Л.Г.); Толока Віктора, студента 409гр. (науковий керівник: старший викладач Стратійчук Н.А.); Купець Станіслава, студента 509гр. (науковий керівник: доцент, кандидат медичних наук Гусак В. В.)

Конкурсна комісія зі спеціальності Фізична культура і спорт, у складі: голови комісії – доктора педагогічних наук, доцента Зорія Я.Б.; доктора медичних наук, професора Доцюк Л.Г.; кандидата педагогічних наук, доцента, Палагнюка Т.В.; кандидата педагогічних наук, доцента, Курнишева Ю.А.; кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента Гакман А.В. визначила переможців І туру та рекомендувала для участі в ІІ тур наступних учасників.

Напрям «СПОРТ» – Суходєєва Іллю, студента 401гр. (науковий керівник: кандидат психологічних наук, доцент Наконечний Ігор Юрійович ); Кухту Романа, студента 501гр. (науковий керівник: кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Балацька Л.В.); Тонієвича Іллю, студента 303гр. (науковий керівник: доцент, кандидат педагогічних наук, Гнесь Н.О.)

Напрям «ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ» – Семенко Аліну, студентку 306гр. (науковий керівник: кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Ячнюк М.Ю.); Чебана Максима, студента 306гр. (науковий керівник: кандидат педагогічних наук Кашура А.В. ); Коцюбана Максима, студента 305гр. (науковий керівник: доцент, кандидат педагогічних наук, Курнишов Ю.А. )

Напрям «ФІТНЕС ТА РЕКРЕАЦІЯ» – Карпову Каріну, студентку 304гр. та Владичан Анастасію, студентку 303гр (науковий керівник: кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Гакман А.В.); Орлик Яну - студентка 501гр. (науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент, Цибанюк О.О.); Буркову Анну – студентка 204 групи (науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент, Цибанюк О.О.)

Вітаємо учасників та наукових керівників з успішними виступами, бажаємо успіхів у наступних турах!

фото 2фото 3

У Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відкрили «Олімпійську бібліотеку»

 
4C931156 5C39 4B18 8F45 4BE269DF5DA9
26 січня у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича на факультеті фізичної культури та здоров’я людини в рамках наукового проєкту молодих вчених МОН України «Інноваційна модель реалізації та формування патріотизму дітей засобами олімпійської освіти» відкрилась «Олімпійська бібліотека».
Відкриття бібліотеки відбулось за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України у Чернівецькій області та адміністрації університету, факультету та регіонального осередку Олімпійської академії України.
Почесними гостями заходу стали: перший проректор, професор, доктор історичних наук, член-кореспондент НАПН України, заслужений працівник освіти України, Лауреат Премії імені М. Грушевського НАН України Василь Балух, декан факультету фізичної культури та здоров’я людини, доктор педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України Ярослав Зорій, голова регіонального відділення НОК України у Чернівецькій області, чемпіон світу з легкої атлетики, учасник трьох Олімпійських ігор Іван Гешко.
Ініціатором відкриття «Олімпійської бібліотеки» виступив керівник наукової проєкту МОН України «Інноваційна модель реалізації та формування патріотизму дітей засобами олімпійської освіти», кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, голова ради молодих вчених при ОДА Чернівецької області, стипендіат Кабінету Міністрів України для молодих вчених, член виконкому Олімпійської академії України Ярослав Галан. Який відмітив, що олімпійська освіта сьогодні є не тільки важливим фактором розвитку олімпійського руху, а й  могутнім засобом вирішення стратегічних завдань виховання - спрямованого на формування в українців фізичного і морального здоров’я, навичок здорового способу життя, залучення їх до занять фізичною культурою та спортом.
Створення таких «Олімпійських бібліотек» сприяє розвитку олімпійського руху в Україні, пропагує поширення фундаментальних принципів і цінностей олімпізму. Завданням виступає: розвиток пізнавальних інтересів, поглиблення знань про олімпійські види спорту та історію олімпійського руху для студентів та майбутніх фахівців з фізичної культури, фізичного виховання та спорту.
 
1image1 1

Вітання!!!

141335579 470553241017297 1847014243930875848 o фото на сайт

Присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України»!

Указом Президента України №24/2021 Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України за значний особистий внесок у науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України» декану факультету фізичної культури та здоров`я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича доктору педагогічних наук, доценту Зорію Ярославу Богдановичу!

Колектив факультету вітає з присвоєнням почесного звання, бажає здоров`я і подальших успіхів у роботі!

заслужений

Вболівальникам баскетболу!

баскет

Слідкуємо за новинами баскетболу! Збірна команда Чернівецької області з баскетболу «CHE-BASKET» продовжує успішно виступати в Чемпіонаті України (Перша ліга).

16-17 січня 2021 року команда здобула перемогу над командою БК «Калуш - ПНУ» м. Калуш Івано-Франківської обл. За результатами ігор Чемпіонату підопічні Геннадія Водовоза займають третє місце у турнірній таблиці з кількістю 21 очко.

Приємно відзначити, що в складі команди «СНЕ-ВАSКЕТ» виступають студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини спеціальності «Фізична культура і спорт»: Радомський Олександр (2 курс) і Когут Нікіта (1 курс). Бажаємо успіхів нашим спортсменам, не зупинятись на досягнутому!

Ви тут: Головна / Новини та оголошення