zoofirma.ru

БЛАГОДІЙНО-СПОРТИВНИЙ ЗАХІД З ВОЛЕЙБОЛУ «СЛАВА ЗСУ»

rtu

11 червня, за організаційного сприяння співробітників факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (І.Г. Васкан, Т.Б. Григоришина) та громадської організації «Федерація волейболу Чернівецької області» відбувся  благодійно-спортивний захід з волейболу серед команд дівчат.

На церемонії відкриття вшановано пам'ять загиблих за Україну, урочисто заспівано державний Гімн, велелюдним речитативом озвучено уславлення та вдячність воїнам збройних сил України.

Протягом змагальної програми, майстерність класичного волейболу продемонстрували 5 дівочих команд, а саме: Чернівецька ОДЮСШ (2 команди); КЗ ДЮСШ № 4 м. Чернівців; ЧНУ ім. Ю.Федьковича; КФВ-ДЮСШ № 2 (м. Івано-Франківськ).

За результатом волейбольних матчів призерами змагань стали такі команди: І місце здобула команда ЧНУ ім. Ю.Федьковича; ІІ місце – команда ЧОДЮСШ (1); ІІІ місце – команда КФВ-ДЮСШ № 2. Команди-призери змагань відзначені пам’ятними нагородами, а гравці – медалями відповідного ґатунку («золото», «срібло», «бронза»).

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

БЛАГОДІЙНО-СПОРТИВНИЙ ЗАХІД З МИСТЕЦТВА ВОЛЕЙБОЛУ-ТРИЗУБ

изображение viber 2022 06 06 09 22 12 837

4 червня Тетяна Григоришина і Іван Васкан, співробітники факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, провели благодійно-спортивний захід з мистецтва «Волейбол-Тризуб (3х3)», присвячений Міжнародному Дню  захисту дітей. Захід відбувся за сприяння Чернівецького обласного відділення комітету з фізичного виховання і спорту МОН України (начальник – Корнелій Жукотинський) та ГО «Федерація волейболу Чернівецької області».

Велелюдне проголошення гасла «Слава Україні – Героям слава!», багатоголосний спів «Ой у лузі червона калина», вшанування Пам’яті загиблих за Україну, звучання державного Гімну України, саме таким був алгоритм урочистої церемонії відкриття заходу.

Волейбольне мистецтво репрезентували 18 команд у розподілі на змагальні номінації, а саме: 1. Дівчата 2008 р.н. (8 команд); 2. Дівчата 2007 р.н. (5 команд); 3. Дівчата 2006 р.н. і старші (5 команд). У змаганнях брали участь спортсменки, які тимчасово проживають на Буковині. Кожна з команд-учасниць заходу мала назву однієї з вершин карпатських або кримських гір України.

За результатом феєричних волейбольних батлів, призерами змагань стали такі команди:

Номінація 1.  І місце здобула команда «Смотрич-ЧОДЮСШ», ІІ – «Менчул-ДЮСШ 4», ІІІ – «Туркул-ДЮСШ 4».

Номінація 2. І місце посіла команда «Тарниця-ЧОДЮСШ»; ІІ – «Томнатик-ДЮСШ 4»; ІІІ – «Буковець-Буковинка-ДЮСШ 4».

 Номінація 3. І місце виборола команда «Авінда-ЧНУ»; ІІ – «Ай-Петрі-ЧНУ»; ІІІ – «Аю-Даг-Фенікс».

Команди-призерки зі змагального мистецтва «Волейбол-Тризуб (3х3)» нагороджені пам’ятними призами, а гравчині відзначені грамотами та медалями «золотого», «срібного» і «бронзового» ґатунку.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ і ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА

изображение viber 2022 06 06 09 22 12 379 изображение viber 2022 06 06 09 22 13 413

День захисту дитини

1

Повернемося в день, що вже став спогадом, й так хочеться, щоб для малечі він залишив лише здогадки про щасливе дитинство… Саме з такою спільною метою об’єднали свої творчі ідеї, мистецьку, освітню, спортивну діяльність студенти й викладачі факультетів педагогіки, психології та соціальної роботи (декан – проф. Тетяна Федірчик) та фізичної культури і здоров’я людини (декан – проф. Ярослав Зорій) Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

1 червня 2022 р. кафедра педагогіки та методики початкової освіти (завідувач – проф. Світлана Романюк) і кафедра фізичного виховання (завідувач – доц. Тарас Палагнюк) зорганізували й втілили в життя національно-патріотичний, спортивно-ігровий, мистецько-інтелектуальний проєкт, приурочений ДНЮ ЗАХИСТУ ДИТИНИ, що став традиційним як започаткований у свій час проф. Марією Іванчук. Так, в рамках педагогічної виховної та практики в пришкільних оздоровчих таборах (керівники – доц. Антоніна Богданюк, доц. Лідія Біленкова) студентами ІІ курсу кафедри ПМПО та за сприяння викладачів кафедри ФВ організовано захід на тему «Ми діти – України квіти!» під девізом «Я ще дитина, але маю права!..».

Вітанням різними мовами світу радо зустріли гостей команда організаторів і ведучих: Т. Палагнюк, А. Богданюк, Л. Біленкова, В. Богданюк, М. Гудима, М. Вакарчук. Із вітальним словом до присутніх дітей та батьків, студентів і викладачів, гостей свята звернулися Т. Федірчик, С. Романюк, які наголосили на значимості поваги до дитячої особистості та побажали мирного майбутнього дітям України.

Щемливим моментом став уже сам початок свята, коли головні винуватці - діти - зайшли до залу, взявшись за руки разом зі студентами та підспівуючи пісню «Україна – це я!..», а також розкриття таємниці, що головною цінністю у світі є ДИТИНА (психотренінг «Хто найцінніший?»). Теплі почуття викликало малювання дітками сім’ї, рідної домівки у процесі виготовлення нагород для матусь, татусів та їх теплі обійми з рідними і створення панно «Майбутня мирна Україна». Цікавими для дітей видалися патріотично-символічна арт-терапія, творчі, інтелектуально-рухливі, інтерактивні ігри («Склади слово, «Розпізнай мультфільм» та ін.), що ознайомили дітей з їх правами. Діти радо приймали участь у діалозі, інтерв’юванні, іграх та малюванні, виконанні пісень і танців. А чи не найбільш очікуваними для кожної красуні і мрійника стали руханки та «Веселі старти», що добре підготували їх до пісенного («Червона рута») та танцювального («Ой у лузі червона калина») флешмобів, які енергетично змотивували й налаштували дітей на усвідомлення внеску кожного, навіть маленького українця, у перемогу України. Кульмінацією свята стало отримання спортивних подарунків і «смаколиків» з патріотичною символікою та «Посил миру» (випущення прапора і блакитно-жовтих кульок в небо) задля збереження мирного неба над Україною.  

Патріотично-музична дефіляда («Зродились ми», «Українська лють», «Я не втомився», «Заспіваймо пісню за Україну») прозвучала у виконанні активістів ЦКіДу (керівник - Дмитро ПАВЛЮК) та співорганізаторів свята - волонтерської групи (керівник – Віталій КІНДЗЕРСЬКИЙ) ЧНУ: Анастасії Шидей, Олександра Фисюка, Христини Шевчук, Юрія Сав’юка, Ірини Кубашок, Василя Богданюка.

Щира вдячність факультету фізичної культури та здоров’я людини за надання місця проведення та ЦКіДу ЧНУ за звукорежисуру (Микиті Пушкарьову і Ярославу Щербаню).

Дякуємо ЗСУ за те, що можемо дарувати дітям свято!.. А ми продовжуймо «робити те, що вміємо найкраще» задля перемоги!..

2 4

День захисту дітей

unnamed 15

Студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича долучилися до відзначення Дня захисту дітей

1 червня в КНП «Міська дитяча клінічна лікарня» студенти спеціальності «Фізична культура і спорт» Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича долучилися до благодійного заходу до Дня захисту дітей.

Благодійний захід проведено для дітей, які наразі перебувають у лікарні.

Події, які кожен  переживає сьогодні, змушують нас відчувати різноманітні емоції та почуття, проте найбільше в сучасних реаліях страждають діти, які не можуть самостійно впоратися із тими проблемами, що їх зараз супроводжують.

День захисту дітей щороку символізував свято дитинства та безтурботності, але цьогоріч він набув зовсім іншого значення. У цей день і не тільки ми повинні берегти дітей, захищати їхні життя та всіма можливими шляхами створювати хороші умови, за яких кожна дитина відчуватиме себе в безпеці.

Під час дійства кандидат наук з фізичного виховання, доцент «Ярослав Галан презентував дітям аудіоваріант казки «Олімпійська мрія», яка була створена в результаті діяльності наукового проекту «Інноваційна модель реалізації та формування патріотизму дітей засобами олімпійської освіти».  Ця казка є уособленням віри, наполегливості, мужності, які здатні привести кожного з нас до перемоги. Головний герой власним прикладом показав, що саме ці риси – запорука здійснення будь-якого бажання. Неабиякого значення має у цій казці патріотичний аспект, адже тут ми спостерігаємо різноманіття патріотичних цінностей та національних якостей, які слід виховувати ще змалку.

Студенти кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту під керівництвом кандидата наук з фізичного виховання та спорту, доцента Світлани Дудіцької провели активну руханку, до якої долучилися діти та їхні батьки.

У ході благодійного заходу відбулися показові виступи вихованців Музичної школи №2.

Під час благодійного заходу діти отримали позитивні емоції та заряд енергії, який спонукатиме їх до занять фізичною активністю.

Благодійний захід відбувся за сприяння Чернівецької міської ради, Чернівецької обласної ради, Музичної школи №2, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, спеціальності «Фізична культура і спорт», церкви «Емануїл» та адміністрації КНП «Міська дитяча клінічна лікарня» та численних спонсорів, меценатів.

unnamed 12 unnamed 13

Ви тут: Головна / Новини та оголошення