zoofirma.ru

Всеукраїнський науково-практичний семінар «ЖІНКА. НАУКА. СПОРТ У ПРОСТОРІ ВІЙСЬКОВОГО ЧАСУ»

111111

10 лютого 2023 р. в режимі онлайн у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбувся традиційний Всеукраїнський науково-практичний семінар «ЖІНКА. НАУКА. СПОРТ У ПРОСТОРІ ВІЙСЬКОВОГО ЧАСУ», приурочений Міжнародному дню жінок і дівчат у науці.

Організаторами заходу вкотре стали факультет фізичної культури та здоров’я людини під керівництвом декана, професора Ярослава ЗОРІЯ, Рада молодих вчених Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, голова, професор Анна ГАКМАН, модератором семінару виступила доцент Лариса БАЛАЦЬКА.

З вітальними й словами підтримки звернувся до учасників та гостей проректор з наукової роботи, доктор технічних наук, професор Андрій САМІЛА.

Вперше, на Всеукраїнському семінарі зустрічали поважних гостей, жінок –науковців галузі Фізична культура і спорт, які також привітали присутніх з Міжнародним днем жінок і дівчат у науцідокторка педагогічних наук, професорка, директорка навчально-наукового олімпійського інституту НУФВСУ, президентка Олімпійської Академії України, віцепрезидентка НОК України, віцепрезидентка Європейської Олімпійської Академії, член комісії МОК «Культура і олімпійська спадщина», Заслужена діячка науки і техніки України Марія БУЛАТОВА; докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри фітнесу і фізкультурно-спортивної реабілітації Українського державного університету імені Михайла Драгоманова Людмила СУЩЕНКО; докторка наук з фізичного виховання і спорту, професорка, професорка кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, голова Ради молодих вчених Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Анна ГАКМАН.

З цікавою історичною доповіддю «Жінки в олімпійському спорті» виступила професорка НУФВСУ Марія БУЛАТОВА. «Соціально-психологічні проблеми розвитку жіночого спорту» розкрила професорка Київського університету імені Бориса Грінченка, Заслужений майстер спорту України з баскетболу Руслана СУШКО. Про «Гендерну рівність в олімпійському русі» висвітлила кандидатка наук з фізичного виховання та спорту, доцентка, завідувачка кафедри олімпійського та професійного спорту Харківської державної академії фізичної культури Лариса ТАРАН. З цікавістю та захопленням про «Жінок в гандболі: шлях від спорту до науки» розповідала Валерія ТИЩЕНКО, докторка наук з фізичного виховання і спорту, професорка, професорка кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту, Запорізького національного університету, Заслужена тренерка України.

Реалізовуючи проект Ради молодих вчених ЧНУ, що був анонсований ще минулого року: «Модель історіографічного видання «Жінки-науковці ЧНУ»» представила кандидатка філологічних наук, асистентка кафедри зарубіжної літератури та теорії літератури Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Альона ТИЧІНІНА.

До заходу долучились науково-педагогічні працівники, молоді науковці, здобувачі вищої освіти ЗВО Національного університету фізичного виховання і спорту України, м Київ; Українського державного університету Михайла Драгоманова; Запорізького національного університету; Кам’янець- Подільського національного університету імені Івана Огієнка; Буковинського державного медичного університету, Міжрегіональної академії управління персоналом м. Київ; Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

По завершенню заходу підведені підсумки, прийняті та готові до реалізації пропозиції щодо наступного проведення семінару.

Модератори висловлюють щиру вдячність учасникам, гостям, колегам та керівництву Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за сприяння в проведенні Всеукраїнського науково-практичного семінару.

22222  33333

Вітання декана. З наступаючим Новим роком!

Новий рік

   

 

    Вітаю чудовий колектив однодумців з прийдешнім Теплим і Світлим 2023 Новим роком і бажаю залишатися єдиною, дружною командою цілеспрямованих людей, які здатні реалізувати найамбітніші плани. Нехай Новий рік принесе нам всім успіх в нашій спільній справі і особисте щастя.  Щиро бажаю в новому році  Миру, терпіння, спокою і матеріального благополуччя. Нехай прийдешній  рік стане часом яскравих Перемог, нових здобутків, а також сповна поверне все добро, яке Ми з Вами робимо людям! З Новими починаннями і Мріями, які обов’язково здійсняться!!!

Звіт декана факультету фізичної культури та здоров’я людини за 2022 рік

person photo

Щорічний звіт декана факультету фізичної культури та здоров'я людини.

Для ознайомлення Звіт 2022

14.12.2022 року  в актовій залі факультету фізичної культури та здоров'я людини відбудуться збори трудового колективу.

Дострокові чемпіони 32 чемпіонту України з волейболу серед жіночих команд 1 ліги

foto1

З 1 по 4 грудня у м. Хирів Львівської області відбувся третій тур Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд першої ліги. Гравчині ВК «ВОЛЛЕЙБУК-ЧНУ-ЧОДЮСШ» у перший ігровий день зустрілись з суперницями з м. Хмельницький ВК «Новатор» де поступились з рахунком 2:3 (15:25; 17:25; 25:21; 25:19; 12:15). У другий день суперницями наших дівчат стала ДВК «Полісянка» м. Житомир в цьому матчі впевнену перемогу святкували чернівчанки з результатом 3:0 (25:18; 25:13; 25:19). Третій день відзначився цікавою грою з суперницями із м. Стрия ВК «Рись-ДЮСШ» результат цієї зустрічі 3:1 (25:11; 22:25; 25:20; 25:18) на користь наших гравчинь.

За результативністю в даному турі найуспішнішими були дії гравців: Анастасії Юрку – студентки 4 курсу економічного факультету, Євгенії Скакун – 4 курсу юридичного факультету, Ольги Січковської 5 курсу та Анастасії Логвиненко 3 курсу факультету фізичної культури та здоров’я.

Третій тур Чемпіонату України Дмарт з волейболу серед жіночих команд першої ліги став завершальним для наших волейболісток у сезоні 2022 – 2023 р.р У спортивному доробку ВК «ВОЛЛЕЙБУК-ЧНУ-ЧОДЮСШ» у цьому сезоні вісім матчів серед яких сім перемог та одна поразка та 22 набраних бали. Такий результат навіть попри те, що у найближчих переслідників ВК «Енергетик» м. Нетішин та ВК «Новатор» м. Хмельницький третій заключний тур відбудеться 16 – 18 грудня, не спустить буковинських спортсменок з першої сходинки.

Отже достроковими чемпіонками XXXII Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд першої ліги, вперше в історії жіночого волейболу Буковини, стали гравчині Чернівецького клубу «Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ»!

Склад команди: Анастасія Юрку, Євгенія Скакун, Ольга Січковська, Анастасія Горобець, Анастасія Логвиненко, Анна Белецька, Аліса Кеніг, Віолета Білик, Софія Панчук, Софія Відєнєєва, Вікторія Шандра, Катерина Біляк, Уляна Ковальчук, Каріна Сопотницька. Головний тренер команди, доцент кафедри фізичної культури та основ здоров’я Іван Васкан, президент ВК «ВОЛЛЕЙБУК-ЧНУ-ЧОДЮСШ» - Вячеслав Цуркан.

Гравці команди висловлюють подяку Збройним Силам України, адміністрації, професорсько-викладацькому складу ЧНУ та всім вболівальникам за допомогу та віру в нас!

foto2 foto3

Ви тут: Головна / Новини та оголошення