zoofirma.ru

Студентська наукова конференція-2017

IMG 6211 06 05 17 11 29

26 квітня на базі факультету фізичної культури та здоров’я людини відбулась чергова студентська наукова конференція Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Конференція розпочалася з пленарного засідання, яке проходило в аудиторії олімпійського та професійного спорту факультету. З привітаннями учасників конференції виступив декан факультету, доцент Зорій Ярослав Богданович та заступник декана з наукової робота та міжнародних зв’язків факультету, заступник голови ради молодих вчених ЧНУ – Ярослав Петрович Галан.
На пленарному засіданні виступили студенти усіх кафедр факультету, керівники яких є викладачі кафедр. Доповіді студентів оцінювала комісія, до складу якої ввійшли доцент Зорій Ярослав Богданович, доцент Доцюк Лідія Георгіївна, доцент Гнесь Наталія Олександрівна, доцент Евстратов Петро Ілліч, доцент Мосейчук Юрій Юрієвич.
Представляти факультет фізичної культури та здоров’я людини на пленарному засіданні у Мармуровій залі, яке відбулось 27 квітня, студентка кафедри фізичної культури та основ здоров’я – Джіоєва Тетяна.

Важко в навчанні – легко в бою!

21 квітня на кафедрі військової підготовки старшим викладачем – начальником предметно-методичної комісії підполковником Петляком Вадимом Васильовичем було проведено відкрите заняття з бойової роботи вогневих підрозділів артилерії. Заняття проведено на високому методичному рівні. На окремому навчальному місці заняття проводив завідувач навчальної лабораторії. Не зважаючи на погані погодні умови, студенти працювали активно та отримали достатні навички з підготовки та орієнтування артилерійських приладів на вогневій позиції артилерійської батареї.

1 1 2 1 3 1

Обласні змагання з баскетболу

IMG 6175 14 04 17 08 06З 10 по 12 квітня 2017 року в спортивному залі Буковинського державного медичного університету студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича брали участь у змаганнях обласних Спортивних ігор (ХІІІ обласна Універсіада) серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV р.а. з баскетболу (чоловіки).

Наша команда виборола І місце, де обіграла у фіналі команду Чернівецького торгівельно-економічного інституту КНТУ з рахунком 60-53. Кращими гравцями стали Федчук Ігор (юридичний факультет), Козак Андрій (факультет математики та інформатики), Загудалов Нікіта (географічний факультет), Заблоцький Сергій, Печерега Денис, Ігнатюк Дмитро, Ісар Сергій (факультет фізичної культури та здоров'я людини. 

IMG 6176 14 04 17 08 06 IMG 6174 14 04 17 08 06

Великодній майстер-клас з писанкарства

20170412 18352312 квітня, напередодні одного з найбільших християнських свят – Великодня, на факультеті фізичної культури та здоров’я людини відбувся майстер-клас із писанкарства. Своїми знаннями та умінням писати великодню писанку з усіма охочими поділилася лаборант кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Леся Крушельницька, яка на початку заходу наголосила, що писанки потрібно писати із чистою душею, без поганих думок.

Участь у майстер-класі взяли студенти всіх курсів, викладачі і керівництво факультету. Такий захід проводиться на факультеті уже не вперше з метою популяризації та збереження народних традицій. Хтось уперше в такий спосіб розписував великодні символи, хтось удосконалював свої вміння.

Учасники майстер-класу з писанкарства дізналися про зміст закодованих символів, пізнали особливості розпису та навчалися розписувати писанки, використовуючи традиційні орнаменти. У результаті вийшли неймовірні писанки, які можна буде покласти у великодній кошик.

Визначити, чи я ж писанка найкраща, так і не вдалося. Адже кожна писанка особлива, гарна по-своєму і має своє значення, свою символіку.

Леся КРУШЕЛЬНИЦЬКА

20170412 182934 20170412 183048 20170412 183206

Ви тут: Головна / Новини та оголошення