zoofirma.ru

Святкування Міжнародного дня студентського спорту на факультеті фізичної культури та здоров’я

IMG 323420 вересня на факультеті фізичної культури та здоров’я  відбулись змагання із жиму штанги лежачи, присвячені Міжнародному дню студентського спорту. У змаганнях взяли участь 42 спортсмени факультету. З вітальними словами виступили заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер, завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Наконечний Ігор Юрійович та президент Чернівецької обласної федерації пауерліфтингу Качмарський Сергій Михайлович, який нагородив кубками абсолютних переможців змагань – Незвещука Віталія (студент 401 гр.) і Тарасову Христину (студентка 609 гр.), а також переможців та призерів змагань, якими стали студенти:

       Марецька Анастасія – у ваговій категорії до 52 кг;

       Джіоєва Тетяна – у ваговій категорії до 72 кг;

       Петлелейчук Володиир – у ваговій категорії до 59 кг;

       Романюк Іван – у ваговій категорії до 66 кг;

       Романюк Андрій – у ваговій категорії до 74 кг;

       Олійник Костянтин – у ваговій категорії до 83 кг;

       Діка Олег – у ваговій категорії до 93 кг;

       Незвещук Віталій у ваговій категорії +93кг.

Головним суддею змагань був викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Циба Юрій Григорович, секретарем – викладач цієї ж кафедри Прекурат Олександр Олегович.

IMG 3251

IMG 3232

На факультеті фізичної культури та здоров’я людини відбулись заходи, присвячені Олімпійському тижню

IMG 7356 15 09 17 08 3113 вересня у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича на факультеті фізичної культури та здоров’я людини відбулись лекційні пари у рамках проведення Всеукраїнського олімпійського тижня.

Почесним гостем заходу став голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики Чернівецької обласної ради, чемпіон Європи та світу з легкої атлетики, віце-президент Федерації легкої атлетики України, голова відділення Національного олімпійського комітету України у Чернівецькій області Гешко Іван Тарасович.

Організатором лекційних пар для студентів спеціальностей «Середня освіта (фізична культура)» та «Фізична культура і спорт» став кандидат наук з фізичного виховання і спорту, заступник голови ради молодих вчених ЧНУ, заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків Галан Ярослав Петрович. Також на заході були присутні декан факультету, кандидат педагогічних наук, доцент Зорій Ярослав Богданович, заступник декана з навчально-методичної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Гнесь Наталія Олександрівна, завідувач кафедри теорії та методики фізичного вихованні і спорту, кандидат психологічних наук Наконечний Ігор Юрійович та завідувач кафедри фізичної культури та основ здоров’я, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Мосейчук Юрій Юрійович.

Пара розпочалась з презентації книги «Легка атлетика» в рамках проведення Всеукраїнського заходу «Олімпійська книга», також лектор розказав про характеристику легкоатлетичних вправ та види легкої атлетики, а Іван Тарасович показав відео з Чемпіонату світу, на якому він отримав перемогу, та проаналізував разом зі студентами методику вдалого виступу.

На парі з дисципліни «Вступ до спеціальності» було презентовано фільм про 25 років українського спорту.

Учасники заходу отримали пам’ятні подарунки, а факультет – літературу на олімпійську та спортивну тематику.

unnamed 1

Святкування Всесвітнього дня фізичного терапевта

345328 вересня кафедра фізичної реабілітації та ерготерапії факультету  фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відзначила професійне свято «Всесвітній день фізичного терапевта».

До свята долучилися студенти 1- 5 курсів спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» з презентацією стінгазет, присвячених місцю й ролі фізичного терапевта у відновленні втраченого здоров’я і порушеної рухової активності та значенню реабілітації у соціалізації неповносправних.

Також студентами 209 групи кафедри «Фізичної реабілітації та ерготерапії» було презентовано майстер-клас з лікувальної фізичної культури з проведення профілактики застійних явищ та зняття болю в спині та шиї, які можна використовувати широким верствам населення.

Юні фізичні терапевти взяли активну участь у спортивних змаганнях з футболу, волейболу і баскетболу, де показали гарну фізичну підготовку  і були нагороджені грамотами й солодкими призами.

4534566

Ви тут: Головна / Новини та оголошення