zoofirma.ru

Гірсько-лижні висоти Андрія Лясоти

000099988877666555Вихованець І курсу кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича Андрій Лясота уперше взяв участь у чемпіонаті України з гірсько-лижного спорту, який відбувся на базі ГТК “Крація”, що на Закарпатті.

Дебют, на думку фахівця, викладача цього ж факультету, тренера і матері спортсмена Тетяни Лясоти, видавця більш, ніж несподіваним і доволі-таки вдалим, оскільки це перший виступ сина на представницьких змаганнях, а ще великі сподівання на зростання у класі і майстерності, адже попереду ще 4 роки навчання.

Універсальний університетський спортсмен мав вельми маститих суперників з числа 25 майстрів спорту усього виступало понад 150 лижників чи не з усіх куточків країни.

Андрій був 31 у слаломі-гіганті і 20 – у слаломі.

1-3 квітня у Драгобраті на Закарпатті Всеукраїнський лижний клуб організовує турнір поза рамками спортивного календаря. Андрій і Тетяна Лясоти знову поїдуть у гори. До Драгобрата – як син і мати. Спортсмен-лижник і його тренер.

Василь Джуран

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузі «Фізична культура і спорт».

IMAG246810 – 11 березня у Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузі «Фізична культура і спорт». У конкурсі взяли участь 29 навчальних закладів України. З галузі було представлено три напрямки:

  • «Фізичне виховання»;
  • «Олімпійський і професійний спорт»;
  • «Фізична реабілітація».

Студент 4 курсу (401 групи) факультету фізичної культури та здоров’я людини напряму підготовки «Фізичне виховання» Байдюк Микола Юрійович під керівництвом асистента кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, кандидата наук з фізичного виховання і спорту Гакман Анни Вікторівни посів ІІІ місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, де було представлено 52 наукові роботи з напряму «Фізичне виховання», з яких 21 пройшла до ІІ туру.

І місце посів студент Національного університету фізичного виховання і спорту України (м. Київ).

ІІ місце посів студент Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Байдюк М.Ю. виступив на високому рівні: одразу знайшов контакт з аудиторією, повністю висвітлив тему своєї роботи. Презентував наочно педагогічні умови формування рекреаційно-оздоровчих знань та вмінь підлітків у дитячо-оздоровчому таборі. Студент на всі задані питання комісії відповідав впевнено і зрозуміло.

Байдюк М.Ю. отримав корисний досвід у науковій роботі, який в майбутньому зможе використати у своїй науковій та педагогічній практиці.

Гакман А.В.

IMAG2478 IMAG2507

Пройшло відкрите заняття на кафедрі військової підготовки

12 березня 2016 року викладачем кафедри підполковником запасу КОРОТКИМ Олександром Миколайовичем було проведено відкрите заняття з загальної тактики зі студентами 303 навчального взводу (студенти інституту біології, хімії та біоресурсів, факультету іноземних мов, факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва). Тема заняття – “Солдат-спостерігач”. 


Нагороджено кращих молодих спортсменів області

image abc10d9d8dd96fbcf19fa0cb4adb4bf66f637cd8219904efc0eea53d00ebdd96 V26 лютого у Чернівецькій ОДА відбулось нагородження кращих молодих спортсменів нашої області. Приємно відзначити, що серед нагороджених – студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Зокрема, з 10 спортсменів з неолімпійських видів спорту - 8 спортсменів з панкратіону.

Отож, імена номінантів, які є студентами нашого навчального закладу:

Беженар Анна, Чижевський Юрій, Скидан Роман, Лучич Флора
тренер - Наконечний І.Ю.
Черкалюк Юрій, Пославська Ельвіра, Семенюк Денис, Доскальчук Олександр
тренер - Горюк П.І.

З сайту ЧНУ

Ви тут: Головна / Новини та оголошення