zoofirma.ru

Титул чемпіонки Європи з пауерліфтингу

Суход

 

З 2.05 по 7.05,2023 року в м. Тістед (Данія) відбувся Чемпіонат Європи з пауерліфтингу, на якому студентка 3 курсу 301-с групи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича факультету фізичного культури та здоров’я людини Суходєєва Оксана посіла перше місце.

Оксана виборола титул чемпіонки Європи у ваговій категорії до 43 кг серед юніорів. Студентка показала результат у триборстві, який перевищує норматив майстра спорту України.

Щиро вітаємо юну спортсменку та бажаємо подальших спортивних досягнень. Слава Україні.

Суходєєва

Універсіада України з художньої гімнастики

34534635643

З 24-28 квітня 2023 року проходила 18-літня Універсіада України з художньої гімнастики в м. Кропивницький. В ній взяли участь студентки факультету фізичної культури та здоровʼя людини.

В складі команди:

Мойсеенко Єлизавета - 5 курс (511 гр.);

Мислива Валентина - 5 курс (502 гр., 508 гр.);

Грушка Юлія - 5 курс (501 гр.);

Ігнатова Марія - 1 курс (106 гр.).

Групові вправи :

3 місце - багатоборство серед групових вправ;

3 місце - фінали в групових вправах 5 обручів;

3 місце - загальнокомандне місце серед закладів вищої освіти України.

Індивідуальне багатоборство:

Мойсеєнко Єлизавета - 3 місце в фіналах з мʼячем.

Пишаємось високими результатами наших спортсменок, які гідно представили Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича та бажаємо їм і їхнім тренерам подальших перемог!

Слава Україні!

ваіукцууві

Дебют загальноуніверситетського заходу “Go Play”

2342354252

27 квітня на базі факультету фізичної культури та здоровя людини відбувся спортивно-масовий захід Go Play” серед здобувачів вищої освіти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.. Організаторами змагань став студентський актив 3-го курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» під керівництвом професорки кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Гакман Анни Вікторівни , за сприянням   студентського профбюро та парламенту ЧНУ імені Ю.Федьковича. Головою  журі був декан факультету - Зорій Ярослав Богданович, а вельмишановними членами журі стали доценти кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту – Дудіцька Світлана Петрівна і Балацька Лариса Василівна, голова профкому первинної профспілкової організації студентів, начальник відділу комунікацій та брендингу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича - Кіндзерський Віталій Володимирович, дворазовий чемпіон Європи з карате, магістрант спеціальності 017 Фізична культура і спорт Заплітний Андрій Ярославович. У заході взяло участь 5 команд : «Гламурний Педфак», «Non Stop», «Олімп», «Апетитні булочки» та «Галактикус». Усі студенти були відзначенні дипломами учасників та солодкими призами. Бронзу виборола команда «Апетитні булочки», які представляли навчально науковий інститут біології, хімії та біоресурсів. Команда «Non Stop», які навчаються на факультеті фізичної культури та здоров’я людини завоювала срібло. У запеклій боротьбі за золото з різницею в один бал перемогу здобула команда «Гламурний Педфак», студенти факультету педагогіки, психології і соціальної роботи.

 На заході панувала дружня, патріотична та весела атмосфера.Go Play” був проведений вперше для студентів Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича і поклав основу для подальшого щорічного проведення.

334521421 125432134

Перемоги студентів у Фіналі Кубка України та Чемпіонаті України

12345678

З 19 по 23 квітня 2023 року у м. Бровари проходив Фінал Кубка України та Чемпіонат України серед юніорів з панкратіону та грепплінгу. В ньому взяли участь студенти спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.

Студенти спеціальності 017 «Фізична культура і спорт», які гідно представили себе та звоювали призові місця на Фіналі Кубка України з панкратіону та грепплінгу.

Скринніков Артем -1 місце (102 група)

Морарь Снєжана -1 місце (203 група)

Скриниця Вадим -1 місце (304-с група)

Мага Павло -1 місце (102 група)

Козоріз Олег - 1 місце (111 група)

Столярчук Валентин - 3 місце (401 група)

Призові місця на Чемпіонаті України серед юніорів :

Михайлюк Іван -3 місце (102 група)

Посвідчення Майстра спорту України з панкратіону урочисто вручили Столярчуку Валентину (401 група).

Над підготовкою спортсменів працювали заслужені тренери України: Наконечний І. Ю., доцент, завідувач кафедри ТМФВіС., Горюк П. І. - асистент кафедри ТМФВіС та Скидан Р.А. - асистент кафедри ТМФВіС.

Пишаємось гідним представленням та здобутками наших спортсменів та бажаємо їм і їхнім тренерам подальших перемог!

Слава Україні!

876554 8765434

Ви тут: Головна / Новини та оголошення