zoofirma.ru

Вибори Декана факультету фізичної культури та здоров’я людини

Рисунок 2
21 листопада 2019 року
 о 13:00 год. у актовій залі навчального корпусу №16 відбудуться
вибори декана  факультету фізичної культури та здоров'я людини

 

 

ПОДАННЯ ректора

ПРОГРАМА кандидата на посаду декана факультету ЗОРІЯ Я.Б.

1111

Чемпіони Європи з пауерліфтингу

7D104DF9 7BF0 4FA9 9D93 543B4B0BEE60Студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини – чемпіони Європи з пауерліфтингу

З 16 по 19 жовтня 2019 року у  фінському місті Тампере проходив чемпіонат Європи з жиму лежачи. У перший день змагань боротьбу за медаль вели юніори. Збірна команда України здобула три золоті нагороди! У складі збірної команди два студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Демян Зіна – студентка 6 курсу денної форми навчання – у категорії до 47 кг піднялась на найвищу сходинку п’єдесталу європейської першості з результатом 55 кг.

Кініщук Ростислав – студент 2 курсу заочної форми навчання – у ваговій категорії до 59 кг став чемпіоном, підкоривши штангу вагою 150 кг.

Також Демян Зіна у третій день змагань стала срібною призеркою серед жінок відкритої вікової групи у категорії до 47 кг.

Вітаємо та бажаємо нових перемог!

72645965 2540329239523249 3094954313965895680 n

СВЯТКОВЕ ОСВЯЧЕННЯ СТУДЕНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ ФАКУЛЬТЕТУ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ

3Порівняно з багатьма іншими факультетами та інститутами ЧНУ факультет фізичної культури та здоров’я людинивідносно молодий, однак він вже має свої старі традиції, до яких відносяться бережно і з глибокою повагою.

До числа таких традицій належить і церемонія посвяти у студенти і обов’язкове урочисте дійство, яке відбулося 27-28 вересня 2019 р.

Традицією є і те, що проводяться ці урочистості в мальовничому місці нашого Буковинського краю – у с. Глибочок Сторожинецького району на території оздоровчого табору «Буковинське Орлятко».

Добре відомо, що стати студентом – це велика радість, але стати студентом факультету фізичної культури та здоров’я людини – це радість подвійна.

У ролі організаторівсвяткового освячення «першачків» виступали студенти 4-го курсу на чолі із заступником декана з навчально-виховної роботи О.О. Мороз та їх куратори, які підготували цікавий маршрут з різноманітними випробуваннями, конкурсами та веселими жартівливими сценками.

Привітав новоспечених студентів декан факультету Я.Б. Зорій, оголосивши урочисту церемонію посвяти відкритою. До привітань приєдналися і завідувачі кафедр та заступники декана, продемонструвавши не лише вербальні (теоретичні) настанови, а й невербальні (практичні): один із завідувачів І.Ю. Наконечний особистим прикладом продемонстрував можливості вправного володіння зброєю нінздя – нунчаками.

Офіційна святкова програма на тему «Черепашки-Ніндзя» розпочалася із захоплюючих виступів першокурсників, які креативно та яскраво представили свої студентські таланти.

Після подолання усіх перешкод старшокурсники пригостили «першачків»чарівним «зіллям» власного приготування. Об’єднало усе студентство дружнє проголошення «Клятви-студента».

Біля ватри лунали веселі пісні, які супроводжувалися хороводами.

Чудовій атмосфері свята посприяла прекрасна погода, лагідно посміхаючись учасникам посвяти осінніми сонячними променями.

Ці дні, проведені у таборі, допомогли нашим першокурсникам згуртуватися, познайомитися з викладачами та студентським активом. 
Тепер кожен з них може впевнено сказати, що він є студентом
факультету фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Тож бажаємо новим студентам факультету ФКЗЛ насиченого студентського життя, плідного навчання та багато приємних вражень і яскравих емоцій.

2 6

ВІТАЄМО ВОЛЕЙБОЛЬНУ КОМАНДУ ЧНУ З БРОНЗОВИМИ НАГОРОДАМИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТУРНІРІ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

IMG 720698643d85cdde773f44985e83a36e VВ Івано-Франківську з 27 по 29 вересня 2019 року відбувався ХХ ювілейний традиційний волейбольний турнір серед чоловічих команд, пам’яті викладача коледжу фізичного виховання Володимира Леонідовича Кундельського.

Цьогоріч на паркеті спорткомплексу ІФКФВ змагались шість студентських команд, серед яких франківські "НТУНГ", КФВ-1", "КФВ-2", а також студенти ЧНУ ім. Ю. Федьковича, команда "КІВС-ЛДУ БЖД" зі Львова та команда Енергетичного коледжу з міста Бурштин.

Блискучі, феєричні, емоційні, захоплюючі, і ще багато інших епітетів можна висловити на адресу всіх матчів XХ турніру, який проходив у напруженій боротьбі до останнього матчу.

За підсумком одноколового турніру найкращими стали волейболісти "НТУНГ", що здобули чотири перемоги у п'яти зіграних зустрічах. Другими фінішували гравці "КФВ-1", тоді як команда ЧНУ замкнула призову трійку змагань.

За підсумком турніру оргкомітетом було визначено кращих гравців, серед яких найкращим нападником став Сергій Турецький ("ЧНУ ім. Ю. Федьковича").

Склад команди ЧНУ:

1.      Турик Андрій Віталійович

2.      Мігайчук Манолій Манолійович

3.      Котельбан Василь Юрійович

4.      Пронюк Іван-Олександр Іванович

5.      Тодосійчук Ігор Васильович

6.      Гаврилюк Олексій Іванович

7.      Турецький Сергій Юрійович

8.      Гмиря Дмитро Валерійович

9.      Корчак Олександр Валентинович

10.    Скочиляс Олег Ігорович

Головний тренер – ассистент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Молдован Андрій Дмитрович.

Ви тут: Головна / Новини та оголошення