zoofirma.ru

У ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ – ВІВАТ, ПЕРШОКУРСНИКИ!

1

Традиційно у другу суботу вересня факультет фізичної культури та здоров’я людини відзначає професійне свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту.

З-поміж інших традицій факультету, до яких усі без винятку працівники та студенти відносяться бережно і з глибокою повагою, – церемонія Посвяти у студенти.

Тому цілком закономірним стало об’єднання святкування таких важливих факультетських традицій з насиченою та оригінальною програмою 11 вересня у с. Глибочок Сторожинецького району Чернівецької областіна території оздоровчого табору «БУКОВИНСЬКЕ ОРЛЯТКО».

Добре відомо, що стати студентом – це велика радість, але стати студентом факультету ФКЗЛ – це радість подвійна.

У ролі організаторів посвяти «першачків» до спортивно-реабілітаційної сім’ї факультету виступали студенти 4-го курсу та їх куратори, які підготували цікавий маршрут з різноманітними випробуваннями, туристичними переправами, конкурсами та флешмобом.

Привітав новоспечених студентів декан факультету Ярослав Зорій, оголосивши урочисту церемонію посвяти відкритою та побажавши студентам натхнення, плідної роботи та відповідального ставлення до навчання.

Святкова програма на тему «Спортивна вакцинація» розпочалася із захоплюючих виступів першокурсників, які креативно та яскраво представили свої студентські таланти.

Після подолання усіх перешкод старшокурсники пригостили «першачків» чарівним «зіллям» («смачним» коктейлем) власного приготування. Об’єднало усе студентство дружне проголошення «Клятви-студента».

Біля ватри лунали веселі пісні, дотепні жарти, а по завершенню – уся фізкультурна родина заспівала гімн факультету фізичної культури та здоров’я людини. Отримавши благословення у добру путь, студенти-першокурсники розійшлися, аби зустрітися вже в навчальних авдиторіях.

Тож бажаємо новим студентам факультету ФКЗЛ насиченого студентського життя, багато приємних вражень і яскравих емоцій та плідно працювати над підкоренням нових вершин спортивної і наукової слави рідного факультету та університету.

2

3

Привітання

изображение viber 2021 09 09 19 53 57 203 копия

 

Вітаємо Александрюка Андрія, студента 106 групи спеціальності Середня освіта (Фізична культура), зі здобуттям срібної медалі на Чемпіонаті Європи зі спортивного орієнтування (рогейн), який проходив у м. Отепяе (Естонська Республіка).

Позаду виснажливі тренування, хвилювання, напруження емоцій та напруга. Мить успіху – коротка передишка перед новим стартом. Нехай енергія цих миттєвостей успіху зарядить тебе позитивом і дасть поштовх до нових звершень. Не зупиняйся на досягнутому, вдосконалюйся, ніколи не падай духом і завжди вір у свої сили.

Молодчина, так тримати!

 

 

 

 

изображение viber 2021 09 09 19 53 57 203

До 75-річчя Валерія Павловича Чабаненка

435634

Вже 10 років немає з нами професіонала, шанованого колеги і просто прекрасної людини ВАЛЕРІЯ ПАВЛОВИЧА ЧАБАНЕНКА (1946 – 2011), Заслуженого працівника освіти України, кандидата педагогічних наук, доцента, полковника, якому сьогодні, 9 вересня 2021 року, виповнилося б 75 ювілейних років.

Пішла з життя людина, чиї заслуги важко переоцінити. Свідченням цього є його багаторічна і високопрофесійна робота, компетентність. За роки життя удостоєний безлічі почесних відзнак та нагород.

Перший декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича приклав багато зусиль для створення нових та удосконалення існуючих об’єктів навчальної матеріально-технічної та спортивної бази. За період його керівництва факультетом значно покращилися умови освітнього процесу для науково-педагогічних працівників та студентів, була розпочата робота з налагодження міжнародних зв’язків зі спорідненими факультетами університетів – партнерів Чернівецького національного університету.

У час керування кафедрою військової підготовки доклав чимало зусиль для її розвитку. Саме за його завідування кафедру визнано однією з кращих в Україні.

Добрий, світлий спомин про Валерія Павловича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував, адже, спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

345 123

Рекомендовані списки на поселення в гуртожиток студентів факультету фізичної культури та здоров'я людини

завантаження 1

Рекомендовані списки

студентів факультету фізичної культури та здоров’я людини

для поселення в гуртожиток № 1 на І семестр 2021-2022 н.р.

№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Соціальний статус та категорія Форма навчання Курс Спеціальність
208
1 Пашко Андрій Володимирович д 2 ФТ,Е
2 Слободянюк Дмитро Віталійовича к 2 ФТ,Е
3 Остапчук Василь Іванович б/р к 2 ФТ,Е
209
4 Кирияк Ольга Павлівна к 2 ФК і С
5 Ковальчук Марина Михайлівна д 2 ФК і С
6 Стаднійчук Наталія Юріївна к 1 Р
210
7 Кобилюк Христина Миколаївна д 6 СОФК
8 Медецька Ольга Володимирівна к 6 СОФК
9 Кержа Наталія Віталіївна д 3 ФТ,Е
211
10 Куліш Тетяна Степанівна к 3 ФТ,Е
11 Гаврилюк Роксана Анатоліївна к 3 ФТ,Е
12 Кобрак Марина Вікторівна к 1 Р
212
13 Білий Артур Вікторович к 3 СОФК
14 Добрюк Олександр Олександрович д 3 СОФК
15 Коршенко Микола Анатолійович Батько АТО к 3 СОФК
16 Грицюк Віталій Сергійович к 3 ФК і С
213
16 Кузь Анна Володимирівна д 2 СОФК
17 Сандецька Олександра Юріївна к 2 СОФК
18 Бриндак Анастасія Михайлівна Батько АТО к 2 СОФК
214
19 Данілеску Марку Северинович 6 ФК і С
20 Мікіцел Вадим Євгенійович в ФК і С
21 Змійовський Роман Михайлович к 1 Р
218
22 Фурманчук Вікторія Валеріївна к 2 ФК і С
23 Григорій Міхаели-Діани Маріновни к 4 ФТ,Е
24 Кокош Тетяна Іванівна к 3 ФК і С
25 Андронік Крістіна Марінівна к 4 СОФК
219
26 Мишура Софія Іванівна к 2 ФТ,Е
27 Кучма Єва Володимирівна   к 2 ФТ,Е
28 Дорощук Анастасія Василівна б/р к 2 ФТ,Е
29 Іванчак Яна Віталіївна б/р к 2 ФТ,Е
220
30 Сорич Ян Михайлович к 1 ФК і С
31 Полянчук Олексій Миколайович к 1 Іст.фак
32 Пшеничняк Максим Андрійович д 1 ФТ,Е
33 Луцишин Тімур Віталійович к 1 Р
221
34 Головач Юрій Ілліч к 2 СОФК
35 Дулянський Іван Миколайович к 2 СОФК
36 Продан Петро Вадимович к 2 СОФК
37 Андрейків Михайло Іванович к 1 Р
222
38 Алексеєва Наталія Юріївна д 1 СОФК
39 Вайнерман Ніколь Максимівна к 1 СОФК
40 Грошева Хрестина Іванівна к 1 СОФК
41 Чоботару Крістіна Костянтинівна бубд д 1 СОФК
223
42 Гафтон Юліанна Володимирівна к 2 ФТ,Е
43 Копчук Яна Юріївна к 2 ФТ,Е
44 Богдан Ірина Сергіївна батько учасник АТО к 2 ФТ,Е
45 Чупрінчук Діана Петрівна к 2 ФТ,Е
224
46 Мурзакой Олександр Сергійович к 4 СОФК
47 Мацьопа Роман Вікторович к 3 СОФК
48 Мігуца Андрій Іванович к 3 СОФК
49 Мігуца Вадим Іванович к 3 СОФК
225
50 Ленько Віталій Петрович к 4 СОФК
51 Ярошевський Максим Васильович к 5 ФТ,Е
52 Лемич Володимир Михайлович к 5 ФТ,Е
53 Усік Дмитро Миколайович к 1 Р
226
54 Чижемський Степан Дмитрович к 1 ФК і С
55 Буць Степан Миколайович д 1 СОФК
56 Рябий Віталій Михайлович к 3 СОФК
57 Асланян Даніель Артурович к 1 Р
227
58 Волонтарь Дмитро Віталійович к 3 СОФК
59 Третяк Юрій Юрійович к 3 СОФК
60 Дмитришен Богдан Сергійович к 3 ФК і С
61 Чорненький Павло Іванович к 3 ФК і С
229
62 Чередюк Владислав д 1 ФК і С
63 Никула Василь Дмитрович к 1 ФК і С
64 Рябий Максим Янович к 1 ФК і С
65 Марусяк Антон Миколайович   к 1 ФК і С
230
66 Печенюк Роман Романович д 2 СОФК
67 Скуповський Богдан Володимирович к 2 ФК і С
68 Григоряк Микола Тарасович б/р к 2 ФК і С
69 Бельма Андрій Геннадійович к 1 Р
231
70 Побіжан Ілля Михайлович к 1 СОФК
71 Кольгофер Іван Степанович к 1 СОФК
72 Кобилюк Микола Миколайович к 1 СОФК
73 Бойко Дмитро Михайлович к 1 Р
232
74 Білий Артем Олександрович к 3 ФК і С
75 Слободян Іван Юрійович б/р к 3 ФК і С
76 Герман Сергій Андрійович к 3 ФК і С
77 Халатурник Сергій Васильович к 3 СОФК
233
78 Барчинська Оксана Петрівна к 3 ФТ,Е
79 Ганзюк Анастасія Василівна к 3 ФТ,Е
80 Коцюба Яна Андріївна к 1 Р
81 Майборода Аліна Анатоліївна к 1 Р
234
82 Чечель Дан Павлович к 1 СОФК
83 Лаба Микола Йосопович к 1 СОФК
84 Бакрів Олександр Васильович д 1 СОФК
85 Матійчук Василь Володимирович к 1 Р
235
86 Мазур Олексій Леонідович к 3 СОФК
87 Ляшок Ростислав Юрійович к 2 СОФК
88 Бабій Назар Михайлович к 2 СОФК
89 Куба Денис Олександрович к 1 Р
236
90 Бурла Гергій Петрович к 3 СОФК
91 Семенюка Даніеле к 3 СОФК
92 Боднар Іван Олександрович к 3 СОФК
93 Чорногуз Вадим Олександрович к 3 СОФК
             

Рекомендовані списки

студентів факультету фізичної культури та здоров’я людини

для поселення в гуртожиток № 2 на І семестр 2021-2022 н.р.

№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Соціальний статус та категорія Форма навчання Курс Спеціальність
                                                       102
1 Коцюбан Максим Петрович д 3 СОФК
2 Чебан Максим Дмитрович д 3 СОФК
3 Юрчук Дмитро Юрійович к 3 ФК і С
4 Дубяк Олександр Леонідович к 3 ФК і С
103
5 Панченко Діана Сергіївна д 3 СОФК
6 Філіпчук Анна Володимирівна д 3 СОФК
7 Джіоєва Ніна Тамазіївна д 3 СОФК
8 Угрин Кароліна Вікторівна к 3 ФК і С
104
9 Григорчук Станіслав Миколайович к 2 ФК і С
10 Кушнір Богдан Петрович к 4 ФК і С
11 Максимчук Роман Дмитрович д 4 ФК і С
12 Гайко Максим Сергійович к 4 ФК і С
105
13 Макар Денис Павлович к 1 Р
14 Терен Андрій Валерійович к 1 Р
15 Гузюк Роман Андрійович к 1 Р
16 Генкул Микола Юрійович в ФТ,Е
106
17 Ухожанський Василь Сергійович д 4 СОФК
18 Філіпенко Артем Валерійович к 4 ФК і С
19 Тамаш Йонуц Маріусович к 3 СОФК
20 Побережний Ігор Ігорович к 4 ФК і С
                                                       107
21 Жигалюк Катерина Артемівна к 1 ФТ,Е
22 Горбатюк Катерина Семенівна д 1 ФТ,Е
23 Корнєєва Вікторія Олександрівна переселенка д 4 ФТ,Е
24 Митричева Анастасія Ігорівна д 1 ФТ,Е
108
25 Микитюк Олеся Степанівна д 3 СОФК
26 Терлецька Маргарита Миколаївна д 2 ФК і С
27 Кузяк Карина Вікторівна н/с, б/р д 3 СОФК
28 Гавловська Любов Олександрівна к 5 ФТ,Е
109
29 Долинська Юлія Миколаївна д 3 ФК і С
30 Ткач Роксолана Вікторівна к 6 СОФК
31 Чорногуз Уляна Іванівна к 3 ФК і С
32 Горбатенко Юлія Вадимівна к 1 Р
110
33 Метеньканич Валерія Василівна д 3 ФТ,Е
34 Макогончук Ірина Олександрівна д 3 ФТ,Е
35 Попадюк Діана Іванівна д 3 ФТ,Е
36 Яловик Вікторія Миколаївна к 3 СОФК
37 Войцеховська Діана Олександрівна к 3 СОФК
111
38 Фоменко Софія Вікторівна к 1 Р
39 Ковтик Іванна Любомирівна к 3 ФТ,Е
40 Люлько Катерина Петрівна к 3 ФТ,Е
41 Єленюк Тетяна Володимирівна АТО д 3 ФТ,Е
112
42 Вах Юрій Вілліамович к 2 ФК і С
43 Зарубайко Павло Валерійович сирота д 2 ФК і С
44 Клічак Владислав Мирославович к 2 ФК і С
45 Черній Олександр Анатолійович к 2 ФК і С
113
46 Юзвак Вадим Володимирович д 2 ФТ,Е
47 Кавлюк Артур Анатолійович к 2 ФК і С
48 Натрасенюк Богдан Васильович к 2 ФК і С
49 Побережний Валентин Сергійович к 2 ФТ,Е
114
51 Поповецька Юлія Георгіївна к 1 ФК і С
52 Щіпановська Альона Сергіївна к 1 ФК і С
53 Микитюк Наталя Василівна к 1 ФК і С
54 Лікар Надія Сергіївна к 1 ФК і С
115
55 Книшук Леся Іванівна м/з в СОФК
56 Псарюк Мар`яна Вікторівна б/р в СОФК
57 Дика Лілія Петрівна к 1 Р
58 Продан Олеся Юріївна к 1 Р
116
59 Унгурян Василь Сергійович д 2 СОФК
60 Чопенко Богдан   Леонідович в ФТ,Е
61 Бігусяк Михайло Васильович д 2 СОФК
62 Веренчук Ігор Русланович к 2 СОФК
336
63 Дудка Богдан Валерійович д 1 СОФК
64 Голік Юрій Олегович к 1 СОФК
65 Різун Олексій Павлович к 1 ФТ,Е
66 Корольов Ростислав Олександрович к 1 Р
337
67 Бабин Вадим Володимирович к 3 ФТ,Е
68 Єремук Юрій Русланович к 1 ІФТКН
69 Коберник Назар Іванович к 1 Р
70 Слижук Андрій Васильович к 1 Р
338
71 Кузьмінський Микола Олександрович к 1 ФК і С
72 Мельник Богдан Анатолійович д 1 ФК і С
73 Голубець Костянтин Ярославович д 1 ФК і С
74 Козирев Іван Сергійович к 1 Р
339
75 Турик Богдан Віталійович к 1 ФК і С
76 Палагнюк Іван Юрійович к 1 ФК і С
77 Конісовський Артьом Олександрович к 1 Р
78 Войтко Дмитро Дмитрович к 1 Р
340
79 Неборак Юлія Олександрівна к 1 ФТ,Е
80 Довгань Ірина Григорівна д 1 ФТ,Е
81 Білецька Ольга Михайлівна д 1 ФТ,Е
82 Кушнір Роксолана Іллівна сирота к 2 ФТ,Е
401
83 Ілик Тимур Сергійович к 3 СОФК
84 Владика Сергій Сергійович к 3 ФТ,Е
85 Пелипек Василь Іванович к 3 ФТ,Е
86 Зарчук Юрій Мірчович к 3 СОФК
402
87 Бурчинський Вадим Миколайович к 2 ФК і С
88 Кузь Мар’ян Миколайович сирота д 2 СОФК
89 Шпак Валентин Степанович к 2 ФТ,Е
90 Семенюк Сергій Юрійович к 2 ФК і С
403
91 Рязанова Дар`я Ігорівна к 1 Р
92 Якушева Анна Іванівна к 1 Р
93 Савуляк Ольга Володимирівна к 1 Р
94 Сум Каріна Володимирівна к 1 Р
404
95 Василович Іван Іванович АТО к 3 ФТ,Е
96 Пілат Святослав Віталійович к 3 ФТ,Е
97 Гончаров Віктор Едуардович в ФТ,Е
98 Осовського Гергія Миколайовича к 3 ФТ,Е
405
99 Татарчук Артем Олексійович к 3 ФТ,Е
100 Фурлет Олександр Юрійович к 3 СОФК
101 Філіпчук Олександр Євгенович к 1 ФК і С
102 Шишковський Микола Анатолійович к 2 Іст.фак
407
103 Мохнач Андрій Васильович к 2 СОФК
104 Ватаманюк Владислав Георгійович к 3 СОФК
105 Андрущак Михайло Володимирович к 3 СОФК
106 Гуцул Віталій Віталійович к 1 Р
409
107 Гріздак Роман Васильович к 3 СОФК
108 Саргош Микола Вікторович к 2 СОФК
109 Федоришин Ігор Володимирович к 1 Р
110 Добрянський Даніїл Вікторович к 1 Р
410
111 Дзензерський Едуард Андрійович к 3 ФК і С
112 Гермаківський Сергій Святославович к 2 СОФК
113 Мазур Дмитро Васильович к 3 ФК і С
114 Маковей Олег Іванович к 3 ФТ,Е
414
115 Лєпухов Микола Олексійович к 1 Р
116 Бойчак Дмитро Іванович к 2 СОФК
117 Рябко Артем Григорович н/с к 2 СОФК
118 Огірок Тарас Іванович б/р д 2 СОФК
415
119 Бившук Діана Володимирівна к 1 Р
120 Савченко Анна Василівна к 1 Р
121 Спасюк Марта Михайлівна к 1 Р
122 Іліка Анастасія Русланівна к 1 Р
418
123 Боровик Назар Юрійович д 1 ФК і С
124 Чубей Володимир Ігорович к 1 ФК і С
125 Придрик Роман Сергійович к 2 ФК і С
126 Кристопчук Тарас Михайлович к 1 Р
419
127 Яворніцька Катерина Миколаївна к 1 Р
128 Посельська Вікторія Олександрівна к 1 Р
129 Марків Анна Іванівна к 1 Р
130 Косогуб Дар`я Валеріївна к 1 Р
423
131 Білінський Святослав Васильович к 1 Р
132 Мамчак Ігор Романович к 3 ФТ,Е
133 Чучко Павло Павлович сирота д 3 ФК і С
134 Цифра Іван Іванович д 3 ФТ,Е
440
135 Візнюк Борис Іванович к 1 СОФК
136 Зарубайко Степан Степанович д 1 СОФК
137 Лайтер Анатолій Валентинович д 1 СОФК
138 Троян Євген Дмитрович к 1 Р
               
Ви тут: Головна / Новини та оголошення