zoofirma.ru

На факультеті фізичної культури та здоров’я людини провели відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

IMG 8372 11 12 17 09 027 грудня на факультеті фізичної культури та здоров’я людини провели І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціальностей: «Спорт», «Фізичне виховання»,«Фізична реабілітація»,«Фітнес та рекреація».

Як відмітив заступник голови ради молодих вчених Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків Галан Ярослав Петрович рівень цьогорічних робіт досить високий, що засвідчує популярність науково-дослідної роботи серед студентів з різних спеціальностей на факультеті.

Молоді науковці продемонстрували гарні доповіді та презентації своїх наукових тем з актуальних питань сьогодення.

Серед членів журі були заступник декана з навчально-методичної роботи Гнесь Наталія Олександрівна, заступник декана з навчально-виховної роботи Мороз Олена Олександрівна, завідуюча кафедри фізичної реабілітації та ерготерапії Доцюк Лідія Георгіївна.

Переможці та призери конкурсу наукових робіт отримали дипломи відповідних ступенів та цінні подарунки від Відділення національного олімпійського комітету України в Чернівецькій області.

IMG 8363 11 12 17 09 06 IMG 8361 11 12 17 09 02

Проведений відбірковий етап студентів до участі у Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності «Фітнес і рекреація»

15

Студенти кафедри фізичної культури та основ здоров’я прийняли активну участь I етапі олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація».
Учасники продемонстрували свої теоретичні знання та практичні вміння з фітнесу та рекреації. Теоретичне завдання полягало у виконанні тестів, а також конкурсанти представляли підготовлені фрагменти фітнес-тренувань різної спрямованості.
Грамотами були відзначені студенти, що продемонстрували високий рівень теоретичних знань, а також високий рівень практичних вмінь.
Третє місце зайняла студентка третього курсу Павлюк Іванна. Друге місце – студентка четвертого курсу Костащук Сюзанна. Перемогла у відбірковому етапі олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація» студентка п’ятого курсу Факас Анна.

 

12 5 2

Змагання з волейболу серед команд інститутів і факультетів Чернівецького національного університету

24327298 193161481232033 2840596321948139520 nДнями у залі спортивних ігор факультету фізичної культури та здоров’я людини тривали запеклі волейбольні баталії команд факультетів та інститутів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Змагання приурочені Дню Збройних Сил України, пам’яті фундатора факультету фізичної культури – Валерія Павловича Чабаненка.

7 майстерних  волейбольних дружин Чернівецького національного університету виборювали призові місця турніру, а саме: інститут біології, хімії та біоресурсів; факультети: архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва;  математики та інформатики; фізичної культури та здоров’я людини; іноземних мов; філологічний; економічний.

У спогадах вболівальників та учасників змагань закарбувалась промова проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків Чернівецького національного університету,  професора  П. М. Фочука,  виступ декана факультету фізичної культури та здоров’я людини, доцента кафедри військової підготовки Чернівецького національного університету – Я. Б. Зорія та майстра спорту з волейболу, судді Національної категорії – П. Г. Раци. Також на урочистому відкритті турніру були присутні рідні В.П.Чабаненка.  

Особливістю урочистої церемонії відкриття змагань були феєричні танцювальні композиції, які демонстрували студенти Чернівецького національного університету.

До фінального етапу змагань потрапили чотири команди, серед них команда факультету математики та інформатики. ІІІ місце посіла команда економічного факультету, ІІ – команда факультету іноземних мов, І – команда факультету фізичної культури та здоров’я людини. Титул «Кращий гравець змагань» здобула доцент кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства Чернівецького національного університету – Лариса Георгіївна Олексишина.

 

24327731 151830455458299 5325973203267354624 n

Інтернаціональний фестивалі молоді та студентства ««FITSPORT»

25Викладачі та студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини взяли участь у інтернаціональному фестивалі молоді та студентства ««FITSPORT», що відбувався 24-26 листопада у м.Ясси (Румунія).

Учасниками першого інтернаціонального фестивалю молоді та студентства «FITSPORT» стали вищі навчальні заклади України, Молдови, Румунії та Італії.

Проведення та організація фестивалю здійснювалася Ясським університетом А. І. Кузи.

Музичними та танцювальними номерами учасників  фестивалю  вітали театральні, танцювальні та вокальні колективи Ясського університету.

У перший день інтернаціонального фестивалю студенти та викладачі української делегації взяли участь у прес-конференції, присвяченій обговоренню питань: здорового способу життя; рухової активності у житті сучасної людини; реабілітації з хворими із синдромом Дауна; профілактики ожиріння; рухової активності у людей позбавлених волі.  Магістрантка факультету фізичної культури та здоров’я людини  Волощук Анастасія представила доповідь присвячену темі реабілітація з хворими із синдромом Дауна.

Протягом двох наступних днів студенти української делегації взяли участь у змаганнях з футболу, спортивного орієнтування та кросу. 

Обговорювалися  перспективи міжнародної співпраці між вищими навчальними закладами Молдови, Румунії та Італії. Досягнуто домовленості щодо участі студентів ВНЗ Молдови, Румунії та Італії у міжнародному студентському  конгресі, що проводитиметься в квітні у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

52 14345

Ви тут: Головна / Новини та оголошення