zoofirma.ru

Звіт декана факультету фізичної культури та здоров’я людини за 2018 рік та основні завдання і напрями діяльності у 2019 році

zoriyУ 2018 році основні зусилля декана й деканату факультету були спрямовані на удосконалення системи роботи управлінської ланки факультету і кафедр з метою покращення організаторської, навчально-методичної, науково-дослідницької, виховної та спортивно-масової роботи.

Звіт за 2018 рік

Змагання з волейболу серед команд факультетів/інститутів Чернівецького національного університету до «Дня збройних сил України – Пам’яті В.П. Чабаненка»

image35 грудня, у залі спортивних ігор факультету фізичної культури та здоров’я людини відбулись змагання з волейболу серед збірних команд факультетів/інститутів ЧНУ ім. Ю.Федьковича. Склад збірної команди волейболістів факультету/інституту на змаганнях репрезентували: викладачі, студенти, випускники та ветерани спорту.

У цьогорічних спортивних баталіях брали участь чотири волейбольні дружини, а саме: інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук (ІФТКН), економічний факультет (ЕФ), факультет математики та інформатики (ФМІ), факультет фізичної культури та здоров’я людини (ФФКЗЛ).

На урочистій церемонії відкриття змагань відбулось вшанування Пам’яті фундатора факультету ФКЗЛ – В.П. Чабаненка. Звучання державного Гімну України символізувало початок змагальної програми. З вітальною промовою виступали: перший проректор ЧНУ ім. Ю.Федьковича, проф. Р.І.Петришин; донька Чабаненка В.П. – Людмила; декан факультету ФКЗЛ, доц. Я.Б. Зорій.

За результатом змагань ІІІ місце посіла збірна команда ФМІ, ІІ – ФФКЗЛ, І – ЕФ. Володарем титулу «Кращий капітан волейбольної команди» став проф. О.В. Ангельський. Титул «Кращий волейболіст змагань» здобули: доц. М.Й. Підкамінь, ст. викл. О.Т. Прекурат, доц. О.О. Карлова, асп.В.В. Кушнерик. Пам’ятні медалі вручено дітям і онукам В.П. Чабаненка.

 

Студенти Чернівецького національно університету - переможці змагань з шахів

  1. viber image

5грудня відбулися змагання ХІV обласної Універсіади серед студентської молоді закладів вищої освіти ІІІ-IV р.а. з шахів.

Дві команди Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича взяли участь у змаганнях та вибороли І загальнокомандне місце. Вітаємо!

1 команда:

  1. Хриков Влад – Інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук – 5 курс
  2. Бабюк Богдан – Інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук – 2 курс
  3. Михайлюк Денис – Факультет фізичної культури та здоров’я людини – 5 курс
  4. Бабчук Антоніна – Економічний факультет – 5 курс
  5. Терешенкова Олександра – Факультет математики та інформатики –2 курс
  6. Сидоряк Ксенія – Факультет архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва – 2 курс

2 команда:

  1. Неделко Валентин – Економічний факультет – 6 курс
  2. Косович Ігор – Факультет математики та інформатики – 5 курс
  3. Ромашук Назар – Інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук – 5 курс

«Студенська ліга» 2018-2019 рр.

DSC 4774З 5 по 8 грудня у місті Переяславі-Хмельницькому відбувся І тур змагань чемпіонату України з волейболу «Студентська ліга» сезону 2018-2019 рр. серед чоловічих команд, на якому збірна команда Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича здобула дві перемоги: над командою Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна з рахунком 3-1 та Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди з рахунком 3-0. У третій грі наші хлопці поступилися команді Сумського державного університету з рахунком 3:1.

Склад команди:

Тодосійчук Ігор, студент 224 групи інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук;

Турик Андрій, студент 405 групи факультету фізичної культури та здоров’я людини;

Турецький Сергій, студент 103 групи факультету фізичної культури та здоров’я людини;

Корчак Олександр, студент 310 групи факультету фізичної культури та здоров’я людини;

Варварич Андрій, студент 103 групи факультету фізичної культури та здоров’я людини;

Мігайчук Манолій, студент 501 групи факультету фізичної культури та здоров’я людини;

Гонза Євген, студент 406 групи факультету фізичної культури та здоров’я людини.

Головний тренер команди – асистент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Молдован Андрій Дмитрович.

Вітаємо спортсменів та їх наставника із перемогою і бажаємо піднятися на найвищий щабель ліги!

DSC 4769 DSC 4903

Ви тут: Головна / Новини та оголошення