zoofirma.ru

Студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини прослухали лекцію про волонтерство в олімпійському русі

image6 29 травня 2020 року студенти 1-2 курсу факультету фізичної культури та здоров’я людини спеціальності «Фізична культура і спорт» долучилися до проекту НОК України #OlympicLab і взяли участь у вебконференції на тему: «Волонтерство».

Організатором заходу став керівник наукового проекту молодих вчених МОН України «Інноваційна модель реалізації та формування патріотизму дітей засобами олімпійської освіти» доцент, кандидат наук з фізичного виховання та спорту Галан Ярослав Петрович.

Лекцію було проведено спільно з ГО Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернівецькій області та адміністрацією факультету. Метою таких заходу є залучення якомога більшої кількості майбутніх тренерів до волонтерської діяльності на благо розвитку олімпійського руху в Україні та пропаганди фізичної культури і спорту.

Почесним гостем заходу став голова відділення НОК України у Чернівецькій області, голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики Чернівецької обласної ради, віце-президент Федерації легкої атлетики України, заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіон світу з легкої атлетики Іван Гешко, який розказав про роль волонтерства у суспільстві та його напрями.

До заходу долучилися начальник управління молоді та спорту Чернівецької ОДА Олександр Погодін (магістр фізичної культури і спорту, випускник ЧНУ); декан факультету фізичної культури та здоров’я людини, доктор педагогічних наук, доцент Зорій Ярослав Богданович; завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України,

кандидат психологічних наук, доцент Наконечний Ігор Юрійович; голова регіонального осередку Олімпійської академії України у Чернівецькій області, старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Ячнюк Юрій Борисович та викладачі кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту.

Гості заходу розказали про перспективи розвитку і значення волонтерської діяльності для сучасного тренера.

Студенти з цікавістю прослухали лекцію, познайомилися ближче із волонтерством у сучасному спорті. Детально обговорили тему спортивного волонтерства та напрямки діяльності в Україні. Поспілкувались на тему перспективи розвитку волонтерської діяльності в Україні. Дізнались багато цікавої інформація про олімпійських волонтерів. Студенти брали активну участь у обговоренні та ділились своїми думками, розповідали про свій досвід участі як волонтера у спортивних проектах.

image1  image4

image3 1

Триває реєстрація ЄВІ (з іноземної мови) для вступу за другим (магістерським) рівнем освіти на спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія»

ЗНО

Триває реєстрація ЄВІ (з іноземної мови) для вступу за другим (магістерським) рівнем освіти на спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія»

За детальною інформацією звертайся за телефоном +380996326485, +380951032627

Обирай найкращих, навчайся з найкращими

Студентка спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» - лауреат стипендії Президента України

202D84CB 126C 44BE 9E84 D5C89DCF72A5

Студентка спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» - лауреат стипендії Президента України

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України №576 від 29.04.2020 р. «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на ІІ семестр 2019/2020 навчального року» були визначені кращі студенти, я яких – 6 з Чернівецької області.

З гордістю можна відзначити, що однією з кращих в Україні визнано Симканич Наталію – студентку 4 курсу спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» факультету фізичної культури та здоровʼя людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

За час навчання в університеті Симканич Наталія зарекомендувала себе сумлінною, грамотною людиною, схильною до логічних, поміркованих рішень. Студентка відповідальна, дисциплінована, наполеглива, прагне до постійного творчого пошуку, сумлінна при виконанні всіх завдань, що ставляться перед нею, удосконалює свої знання та навички на професійних семінарах та тренінгах. Симканич Наталія врівноважена, розсудлива, вміє відстоювати свою точку зору.

Симканич Наталія є переможницею І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія», нагороджена грамотами та подяками факультету фізичної культури та здоровʼя людини, неодноразово брала участь у наукових та громадських заходах, які проводяться у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. Середній бал за час навчання в університеті – “5,0”.

Колектив та студентство кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги та факультету фізичної культури та здоровʼя людини пишаються здобутками своєї студентки та бажають їй подальших здобутків та професійного зростання

Проведення студентської наукової конференції

92953358 2650059181984167 4206007218945916928 n

Традиційно у квітні кожного року Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича проводить студентську наукову конференцію і карантин не може впливати на графік її проведення.

22 квітня 2020р. відбулося секційне засідання факультету фізичної культури та здоров’я людини в он-лайн режимі.

Комісія у складі: доц. Зорія Я.Б., доц. Балацької Л.В., доц. Наконечного І.Ю., проф. Доцюк Л.Г., доц. Ячнюка М.Ю., доц. Палагнюка Т.В., секретарів: голови студентського профбюро факультету – Суходєєва І., голови студентської парламентської групи факультету – Шевчука Б., оцінювала виступи кращих студентів з підсекцій:

1. Теорії та методики фізичної виховання і спорту.

2. Фізичної культури та основ здоров'я.

3. Фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги.

4. Фізичного виховання.

Цьогоріч у конференції взяло участь 96 студентів, виступи більшості з яких вразили глибокою самостійною пізнавальної науковою діяльністю.

Заслухавши наукові доповіді комісія визначила кращі виступи:

1. Білий Владислав – 402 гр. Педагогічний контроль фізичної підготовки юних легкоатлетів на етапі початкової спортивної спеціалізації. Науковий керівник – ст.викл. Ячнюк І.О.

2. Владичан Анастасія – 201 гр. Підтримка життєвої позиції осіб похилого віку в освітньому просторі фітнес-клубу. Науковий керівник – викл. Дудицька С.П.

3. Ропчан Руслана – 505 гр. Особливості мотивації дівчат середнього шкільного віку до уроків фізичної культури.Науковий керівник – доц. Кисилиця О.М.

4. Підгірняк Даяна – географічний факультет. Форми і методи виховної роботи зі студентською молоддю у Чернівецькому національному університеті. Науковий керівник – доц. Кожокар М.В.

5.Толок Віктор – 309 гр. Як носіння об’ємних речей у кишенях впливає на наше здоров’я. Науковий керівник – асист. Бражанюк А.О.

Саме Толок Віктор із своєю неординарною науковою доповіддю буде представляти наш факультет на пленарному засіданні 28 квітня.

Студентська наукова конференція спонукає удосконалюватись, розвиватись, не зупинятись на досягнутому.

93764412 2650059125317506 6695605009440047104 n92595386 2650059268650825 8882091045001625600 n

Ви тут: Головна / Новини та оголошення