zoofirma.ru

Науково-практичний семінар «Рекреаційні зустрічі жінок-науковців»

photo 2021 02 11 19 30 36

На 70-ій сесії 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН від 22 грудня 2015 року прийнято рішення щорічно 11 лютого відзначати Міжнародний день жінок і дівчат у науці (International Day of Women and Girls in Science).

Чимало талановитих жінок-вчених зробили значний особистий внесок у розвиток нашої Альма-матері та вітчизняної науки.

Факультет фізичної культури та здоров’я людини з радістю долучився до святкування, провівши науково-практичний семінар «Рекреаційні зустрічі жінок-науковців».

У семінарі взяли участь проректорка з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу, професорка, докторка історичних наук, заслужена діячка науки і техніки України, кавалерка ордену княгині Ольги ІІІ ступеня Марусик Тамара Володимирівна, а також науковці факультету педагогіки, психології та соціальної роботи, інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук та факультету фізичної культури та здоров’я людини.

Семінар передбачав наукову доповідь з питань гендерного паритету, світових тенденцій наукової активності серед чоловіків та жінок у світі та в Україні, і звичайно в нашому університеті. Інформацію представила заступниця декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків, доцентка кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, кандидатка наук з фізичного виховання і спорту, доцентка Балацька Лариса Василівна. Із доповіддю про потреби у фізичної активності, рекомендаціями зі складання рухового режиму виступила доцентка кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, кандидатка наук з фізичного виховання і спорту, доцентка Гакман Анна Вікторівна.

Жінки-науковці змагалися в інтелектуально-інтерактивній грі «Квіз», яку організувала доцентка Цибанюк Олександа Олександрівна. Рухову паузу, що передбачала розвантаження та відновлення основних м’язів спини, рук, шиї в процесі довготривалої роботи за комп’ютером, провела випускниця факультету фізичної культури та здоров’я людини Тівілік Марина.

Комплекс відновлювальної експрес-терапії з прийомами самомасажу презентували фахівці від навчально-оздоровчого центру «Nouchwell».

Для учасників семінару від кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги, яку очолює професорка Доцюк Лідія Георгієвна, було представлено цілющу фітозону з відновлювальним, заспокійливим, стимулюючим, протизапальним набором цілющих трав, а також коктейль з корисних продуктів «Здоров’я» для підвищення імунітету.

Висловлюємо подяку за підтримку в організації та проведенні науково-практичного семінару ректору нашого університету, професору Роману Петришину, проректору з наукової роботи, доценту Андрію Самілі, проректорці з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу, професорці Тамарі Марусик, начальниці відділу кадрів Наталі Яценюк та всьому науковово-педагогічному колективу факультету фізичної культури та здоровя людини під керівництвом декана, доцента  Ярослава Зорія.

photo 2021 02 11 20 35 54photo 2021 02 11 21 56 44

І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

фото 4

25.01.21р. згідно Наказу № 1457 МОН України від 24.11.20р. та Наказу ЧНУ ім. Ю. Федьковича № 323 від 26.11.2020р. про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (далі Конкурсу) з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році на факультеті фізичної культури та здоров'я людини відбувся І тур Конкурсу.

Конкурсна комісія зі спеціальності Фізична терапія, ерготерапія у складі: голови комісії – декана факультету фізичної культури та спорту, доктора педагогічних наук, доцента Зорія Я.Б.; кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента Балацької Л.В.; доктора медичних наук, професора Пішак О.В., кандидата педагогічних наук, доцента, Логуш Л.Г.; кандидата педагогічних наук, доцента, Гнесь Н.О. визначила переможців І туру та рекомендувала для участі в ІІ турі наступних учасників: Угринчука Сергія, студента 509 гр. (науковий керівник: професор, доктор медичних наук Доцюк Л.Г.); Толока Віктора, студента 409гр. (науковий керівник: старший викладач Стратійчук Н.А.); Купець Станіслава, студента 509гр. (науковий керівник: доцент, кандидат медичних наук Гусак В. В.)

Конкурсна комісія зі спеціальності Фізична культура і спорт, у складі: голови комісії – доктора педагогічних наук, доцента Зорія Я.Б.; доктора медичних наук, професора Доцюк Л.Г.; кандидата педагогічних наук, доцента, Палагнюка Т.В.; кандидата педагогічних наук, доцента, Курнишева Ю.А.; кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента Гакман А.В. визначила переможців І туру та рекомендувала для участі в ІІ тур наступних учасників.

Напрям «СПОРТ» – Суходєєва Іллю, студента 401гр. (науковий керівник: кандидат психологічних наук, доцент Наконечний Ігор Юрійович ); Кухту Романа, студента 501гр. (науковий керівник: кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Балацька Л.В.); Тонієвича Іллю, студента 303гр. (науковий керівник: доцент, кандидат педагогічних наук, Гнесь Н.О.)

Напрям «ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ» – Семенко Аліну, студентку 306гр. (науковий керівник: кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Ячнюк М.Ю.); Чебана Максима, студента 306гр. (науковий керівник: кандидат педагогічних наук Кашура А.В. ); Коцюбана Максима, студента 305гр. (науковий керівник: доцент, кандидат педагогічних наук, Курнишов Ю.А. )

Напрям «ФІТНЕС ТА РЕКРЕАЦІЯ» – Карпову Каріну, студентку 304гр. та Владичан Анастасію, студентку 303гр (науковий керівник: кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Гакман А.В.); Орлик Яну - студентка 501гр. (науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент, Цибанюк О.О.); Буркову Анну – студентка 204 групи (науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент, Цибанюк О.О.)

Вітаємо учасників та наукових керівників з успішними виступами, бажаємо успіхів у наступних турах!

фото 2фото 3

У Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відкрили «Олімпійську бібліотеку»

 
4C931156 5C39 4B18 8F45 4BE269DF5DA9
26 січня у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича на факультеті фізичної культури та здоров’я людини в рамках наукового проєкту молодих вчених МОН України «Інноваційна модель реалізації та формування патріотизму дітей засобами олімпійської освіти» відкрилась «Олімпійська бібліотека».
Відкриття бібліотеки відбулось за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України у Чернівецькій області та адміністрації університету, факультету та регіонального осередку Олімпійської академії України.
Почесними гостями заходу стали: перший проректор, професор, доктор історичних наук, член-кореспондент НАПН України, заслужений працівник освіти України, Лауреат Премії імені М. Грушевського НАН України Василь Балух, декан факультету фізичної культури та здоров’я людини, доктор педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України Ярослав Зорій, голова регіонального відділення НОК України у Чернівецькій області, чемпіон світу з легкої атлетики, учасник трьох Олімпійських ігор Іван Гешко.
Ініціатором відкриття «Олімпійської бібліотеки» виступив керівник наукової проєкту МОН України «Інноваційна модель реалізації та формування патріотизму дітей засобами олімпійської освіти», кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, голова ради молодих вчених при ОДА Чернівецької області, стипендіат Кабінету Міністрів України для молодих вчених, член виконкому Олімпійської академії України Ярослав Галан. Який відмітив, що олімпійська освіта сьогодні є не тільки важливим фактором розвитку олімпійського руху, а й  могутнім засобом вирішення стратегічних завдань виховання - спрямованого на формування в українців фізичного і морального здоров’я, навичок здорового способу життя, залучення їх до занять фізичною культурою та спортом.
Створення таких «Олімпійських бібліотек» сприяє розвитку олімпійського руху в Україні, пропагує поширення фундаментальних принципів і цінностей олімпізму. Завданням виступає: розвиток пізнавальних інтересів, поглиблення знань про олімпійські види спорту та історію олімпійського руху для студентів та майбутніх фахівців з фізичної культури, фізичного виховання та спорту.
 
1image1 1

Вітання!!!

141335579 470553241017297 1847014243930875848 o фото на сайт

Присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України»!

Указом Президента України №24/2021 Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України за значний особистий внесок у науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України» декану факультету фізичної культури та здоров`я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича доктору педагогічних наук, доценту Зорію Ярославу Богдановичу!

Колектив факультету вітає з присвоєнням почесного звання, бажає здоров`я і подальших успіхів у роботі!

заслужений

Ви тут: Головна / Новини та оголошення