zoofirma.ru

Вітаємо Дудіцьку Світлану Петрівну з присвоєнням наукового ступеня кандидата наук з фізичного виховання та спорту!

цветы

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України №1471 від 26-го листопада 2020 року «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо звань та присудження наукових ступенів» Дудіцькій Світлані Петрівні – викладачу кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту факультету фізичної культури та здоров'я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – присвоєно науковий ступінь кандидата наук з фізичного виховання та спорту спеціальності 24.00.02 «Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення».

         З цієї нагоди деканат та увесь колектив факультету вітають Світлану Петрівну, щиросердечно бажають їй міцного здоров’я, щастя і нових звершень у науковій роботі та успіхів у педагогічній діяльності.

Он-лайн науковий семінар-тренінг для вчителів фізичної культури ЗЗСО та викладачів фізичного виховання ЗВО I-II рівнів акредитації

изображение viber 2020 11 20 09 45

З метою підвищення рівня професійної майстерності і діяльності, набуття нових сучасних ідей, інноваційних методик, технологій та згідно плану наукової роботи кафедри фізичної культури та основ здоров’я факультету фізичної культури та здоров’я людини на 2020-2021 навчальний рік 30 жовтня 2020 року проводився он-лайн науковий семінар-тренінг для вчителів фізичної культури ЗЗСО та викладачів фізичного виховання ЗВО I-II рівнів акредитації на платформі дистанційного навчання Goole Meet.

Професорсько-викладацьким складом кафедри (проф. Юрій Мосейчук, доц. Юрій Курнишев, доц. Олена Мороз, доц. Оксана Киселиця, доц. Олена Гауряк, доц. Іван Васкан, асист. Андрій Кошура) була розроблена тематика наукового семінару, з урахуванням сучасних  інноваційних, практичних програм і методик в галузі фізичної культури.

В роботі семінару взяв участь декан факультету фізичної культури та здоров’я людини д.пед.наук, проф. Ярослав Зорій.

За час проведення наукового семінару учасники отримали нові знання, вміння, практичний та цікавий досвід онлайн-дискусії.

В загальному науковий семінар дозволив не тільки розширити кругозір з питань сучасних наукових підходів до організації освітнього процесу в школі, а й прийняти участь в обговоренні проблем, що виникають в роботі. Набуті в ході обговорення питання і рішення будуть неодмінно використані вчителями в їхній професійній практичній діяльності.

         Даний захід є традиційним на кафедрі, який має на меті посилення співпраці, в методичному та науковому спрямуванні, між викладацьким складом кафедри та вчителями фізичної культури, викладачами фізичного виховання міста Чернівці та Чернівецької області.

изображение viber 2020 11 20 09

изображение viber 2020 11 20 09 45 02

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція, Приурочена Всесвітньому дню науки в ім’я миру та розвитку

изображение viber 2020 11 10 10 54 01

   10 листопада 2020 р. з нагоди відзначення Всесвітнього дня науки в ім’я миру і розвитку науковці факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, зокрема співробітники кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, спільно з Національним університетом фізичного виховання і спорту України та Яським університетом імені А.Й. Кузи зуміли об’єднати науковців в Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Оздоровчо-рекреаційна рухова активність у сучасному суспільстві» заради спільної мети – підкреслити відповідальне використання науки на благо суспільства.
   У роботі конференції взяли участь науковці із 8 країн світу: Бельгії, Канади, Німеччини, Польщі, Румунії, Словаччини, США та України; 26 ЗВО України; всього понад 150 учасників.
   До наукового комітету конференції ввійшли потужні фахівці з провідних закладів освіти України та Румунії.
     З вітальним словом виступив Василь Балух – перший проректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доктор історичних наук, професор та провідні науковці в галузі фізичної культури і спорту.
   

   На пленарному та секційних засіданнях виступили представники таких університетів і наукових установ: Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (Україна), Національного університету фізичного виховання і спорту України (Україна), Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (Україна), Яського університету імені А. Й Кузи (Румунія).
   За результатами роботи конференції ухвалена резолюція, одним з пунктів якої є: у рамках співпраці між університетами-організаторами започаткувати традицію проведення Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції, приуроченої Всесвітньому дню науки «Оздоровчо-рекреаційна рухова активність у сучасному суспільстві» із щорічною зміною локації проведення. Так, у 2021 році такий науковий захід поводить Національний університет фізичного виховання і спорту України, а у 2022 році – Яський університет імені А. Й. Кузи.

     Матеріали конференції опубліковано у матеріалах Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції, приуроченої Всесвітньому дню науки «Оздоровчо-рекреаційна рухова активність у сучасному суспільстві».
    Дякуємо всім науковцям, гостям, колегам, хто підтримав науковий колектив факультету фізичної культури та здоров’я людини на чолі з деканом Ярославом Зорієм. Висловлюємо вдячність модераторам заходу – доценту, Ігорю Наконечному, професорам Юрію Мосейчуку, Лідії Доцюк, доцентам Ларисі Балацькій , Анні Гакман.
      Ця конференція – чудова можливість вшанувати наукові традиції, популяризувати досягнення вчених, залучати молодь до світу науки.
Маємо щиру надію, що ідея, яку започатковують наші колеги, органічно буде підтримана та стане традицією в університетському науковому житті багатьох закладів освіти. Всесвітній день науки буде днем шанування для людей, що примножують наукові здобутки, роблять суттєвий внесок у галузь.

7 11 1

8

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція

на сайт факультету новини ы на сайт кафедри Шановні колеги!

Сердечно запрошуємо Вас на нашу Міжнародна науково-практична інтернет-конференція, приурочена Всесвітньому дню науки «ОЗДОРОВЧО-РЕКРЕАЦІЙНА РУХОВА АКТИВНІСТЬ У СУЧАСНОМУ СУСПІЛЬСТВІ», яка відбудеться на факультеті фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича ( Чернівці, Україна) 10 листопада 2020 року об 10.00.

Метою проведення науково-практичної інтернет-конференції є розгляд актуальних наукових проблем та перспектив їх вирішення, обмін досвідом, науковими і практичними досягненнями між науковцями та практиками сфери фізичної культури, фізичного виховання, спорту, фізичної реабілітації та ерготерапії, що стосується засад оздоровчо-рекреаційної рухової активності. 

Крім того, учасники інтернет-конференції матимуть можливість вивчити сучасні дослідницькі проекти з різних розділів:

1.    Історико-філософські, соціально-економічні, психологічні засади оздоровчо-рекреаційної рухової активності у світі.

2.    Використання засобів оздоровчого фітнесу у системі підготовки спортсменів.

3.    Застосування інноваційних технологій оздоровчо-рекреаційної рухової активності різних груп населення.

4.    Досвід та перспективи використання засобів оздоровчо-рекреаційної рухової активності у програмах фізичної терапії та ерготерапії.

5.    Актуальні проблеми підготовки фахівців із фітнесу та рекреації у сучасному суспільстві.

Мови: українська, англійська

Кінцевий термін реєстрації, 9 листопада 2020 р

Участь у веб-конференції БЕЗКОШТОВНА.

Результати конференції будуть опубліковані в матеріалах конференції. Через сім днів після проведення онлайн-конференції, матеріали інтернет-конференції будуть розміщені на сайтах університетів-співорганізаторів. Матеріали конференції та електронний сертифікат про участь надається кожному учаснику безкоштовно та надсилається на електронну адресу, вказану у заяві (також через сім днів по завершенню онлайн-конференції). 


Щиро запрошуємо на конференцію!

Ви тут: Головна / Новини та оголошення