У ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ – ВІВАТ, ПЕРШОКУРСНИКИ!

1

Традиційно у другу суботу вересня факультет фізичної культури та здоров’я людини відзначає професійне свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту.

З-поміж інших традицій факультету, до яких усі без винятку працівники та студенти відносяться бережно і з глибокою повагою, – церемонія Посвяти у студенти.

Тому цілком закономірним стало об’єднання святкування таких важливих факультетських традицій з насиченою та оригінальною програмою 11 вересня у с. Глибочок Сторожинецького району Чернівецької областіна території оздоровчого табору «БУКОВИНСЬКЕ ОРЛЯТКО».

Добре відомо, що стати студентом – це велика радість, але стати студентом факультету ФКЗЛ – це радість подвійна.

У ролі організаторів посвяти «першачків» до спортивно-реабілітаційної сім’ї факультету виступали студенти 4-го курсу та їх куратори, які підготували цікавий маршрут з різноманітними випробуваннями, туристичними переправами, конкурсами та флешмобом.

Привітав новоспечених студентів декан факультету Ярослав Зорій, оголосивши урочисту церемонію посвяти відкритою та побажавши студентам натхнення, плідної роботи та відповідального ставлення до навчання.

Святкова програма на тему «Спортивна вакцинація» розпочалася із захоплюючих виступів першокурсників, які креативно та яскраво представили свої студентські таланти.

Після подолання усіх перешкод старшокурсники пригостили «першачків» чарівним «зіллям» («смачним» коктейлем) власного приготування. Об’єднало усе студентство дружне проголошення «Клятви-студента».

Біля ватри лунали веселі пісні, дотепні жарти, а по завершенню – уся фізкультурна родина заспівала гімн факультету фізичної культури та здоров’я людини. Отримавши благословення у добру путь, студенти-першокурсники розійшлися, аби зустрітися вже в навчальних авдиторіях.

Тож бажаємо новим студентам факультету ФКЗЛ насиченого студентського життя, багато приємних вражень і яскравих емоцій та плідно працювати над підкоренням нових вершин спортивної і наукової слави рідного факультету та університету.

2

3

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / У ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ – ВІВАТ, ПЕРШОКУРСНИКИ!