До 75-річчя Валерія Павловича Чабаненка

435634

Вже 10 років немає з нами професіонала, шанованого колеги і просто прекрасної людини ВАЛЕРІЯ ПАВЛОВИЧА ЧАБАНЕНКА (1946 – 2011), Заслуженого працівника освіти України, кандидата педагогічних наук, доцента, полковника, якому сьогодні, 9 вересня 2021 року, виповнилося б 75 ювілейних років.

Пішла з життя людина, чиї заслуги важко переоцінити. Свідченням цього є його багаторічна і високопрофесійна робота, компетентність. За роки життя удостоєний безлічі почесних відзнак та нагород.

Перший декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича приклав багато зусиль для створення нових та удосконалення існуючих об’єктів навчальної матеріально-технічної та спортивної бази. За період його керівництва факультетом значно покращилися умови освітнього процесу для науково-педагогічних працівників та студентів, була розпочата робота з налагодження міжнародних зв’язків зі спорідненими факультетами університетів – партнерів Чернівецького національного університету.

У час керування кафедрою військової підготовки доклав чимало зусиль для її розвитку. Саме за його завідування кафедру визнано однією з кращих в Україні.

Добрий, світлий спомин про Валерія Павловича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував, адже, спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

345 123

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / До 75-річчя Валерія Павловича Чабаненка