Збори трудового колективу факультету фізичної культури та здоров`я людини

dsc02608 825x510

10 грудня 2020 р. відбулися збори трудового колективу факультету фізичної культури та здоров’я людини за участю всіх науково-педагогічних працівників факультету в порядкок денний входили:

- звіт декана факультету про результати роботи у 2020 році.

- обрання за конкурсом на вакантну посаду завідувача кафедри фізичної культури та основ здоров’я.

Заслухали звіт декана факультету – доц. Зорія Я.Б. про головні здобутки колективу за 2020р. Відзначили досягнення в науково- дослідній, навчально-виховній, методичній роботі цього року. Підтримали перспективний план роботи на 2021р., який запропонував Ярослав Богданович. Трудовий колектив факультету підтримав звіт одноголосно і відмітив роботу факультету за рік позитивною оцінкою.

Інформація про результати голосування на зборах трудового колективу кафедри ФКОЗ (від 3.12.2020р.) і відповідно обрання за конкурсом на посаду завідувача кафедри фізичної культури та основ здоров’я факультету фізичної культури та здоров’я людини Мосейчука Ю.Ю., який нещодавно за пропозицією ректора став головою новоствореної Асоціації випускників ЧНУ ім.Ю. Федьковича.

Повний текст звіту кандидата, завідувача кафедри фізичної культури та основ здоров’я, професора Юрія Мосейчука було завчасно оприлюднено на сайті кафедри, проте претендентом було оголошену програму на посаду завідувача фізичної культури та основ здоров’я фізичної культури та здоров’я людини. В процесі обговорення програми  кандидата прийняли участь: завідувач кафедри ТМФВС, доцент Наконечний І.Ю., завідувач кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги, професор Доцюк Л.Г., завідувач кафедри фізичного виховання, доцент Палагнюк Т.В. Вони висловили позитивні оцінки різним аспектам роботи завідувача кафедри фізичної культури та основ здоров’я, професора Юрія Мосейчука. Після оголошення перерви відбулось таємне голосування, де одноголосно було підтримана кандидатура професора Ю.  Мосейчука на посаду завідувача кафедри.

В проекті рішення зборів трудового колективу факультету фізичної культури та здоров’я людини зазначено: рекомендувати Вченій раді університету підтримати рішення зборів трудового колективу факультету фізичної культури та здоров’я людини щодо обрання за конкурсом на посаду завідувача кафедри фізичної культури та основ здоров’я  МОСЕЙЧУКА Ю.Ю., доктора педагогічних наук, професора.

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Збори трудового колективу факультету фізичної культури та здоров`я людини