Міжнародна науково-практична інтернет-конференція

на сайт факультету новини ы на сайт кафедри Шановні колеги!

Сердечно запрошуємо Вас на нашу Міжнародна науково-практична інтернет-конференція, приурочена Всесвітньому дню науки «ОЗДОРОВЧО-РЕКРЕАЦІЙНА РУХОВА АКТИВНІСТЬ У СУЧАСНОМУ СУСПІЛЬСТВІ», яка відбудеться на факультеті фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича ( Чернівці, Україна) 10 листопада 2020 року об 10.00.

Метою проведення науково-практичної інтернет-конференції є розгляд актуальних наукових проблем та перспектив їх вирішення, обмін досвідом, науковими і практичними досягненнями між науковцями та практиками сфери фізичної культури, фізичного виховання, спорту, фізичної реабілітації та ерготерапії, що стосується засад оздоровчо-рекреаційної рухової активності.

Крім того, учасники інтернет-конференції матимуть можливість вивчити сучасні дослідницькі проекти з різних розділів:

1.    Історико-філософські, соціально-економічні, психологічні засади оздоровчо-рекреаційної рухової активності у світі.

2.    Використання засобів оздоровчого фітнесу у системі підготовки спортсменів.

3.    Застосування інноваційних технологій оздоровчо-рекреаційної рухової активності різних груп населення.

4.    Досвід та перспективи використання засобів оздоровчо-рекреаційної рухової активності у програмах фізичної терапії та ерготерапії.

5.    Актуальні проблеми підготовки фахівців із фітнесу та рекреації у сучасному суспільстві.

Мови: українська, англійська

Кінцевий термін реєстрації, 9 листопада 2020 р

Участь у веб-конференції БЕЗКОШТОВНА.

Результати конференції будуть опубліковані в матеріалах конференції. Через сім днів після проведення онлайн-конференції, матеріали інтернет-конференції будуть розміщені на сайтах університетів-співорганізаторів. Матеріали конференції та електронний сертифікат про участь надається кожному учаснику безкоштовно та надсилається на електронну адресу, вказану у заяві (також через сім днів по завершенню онлайн-конференції).

Щиро запрошуємо на конференцію!

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Міжнародна науково-практична інтернет-конференція