202D84CB 126C 44BE 9E84 D5C89DCF72A5

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України №576 від 29.04.2020 р. «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на ІІ семестр 2019/2020 навчального року» були визначені кращі студенти, я яких – 6 з Чернівецької області.

З гордістю можна відзначити, що однією з кращих в Україні визнано Симканич Наталію – студентку 4 курсу спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» факультету фізичної культури та здоровʼя людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

За час навчання в університеті Симканич Наталія зарекомендувала себе сумлінною, грамотною людиною, схильною до логічних, поміркованих рішень. Студентка відповідальна, дисциплінована, наполеглива, прагне до постійного творчого пошуку, сумлінна при виконанні всіх завдань, що ставляться перед нею, удосконалює свої знання та навички на професійних семінарах та тренінгах. Симканич Наталія врівноважена, розсудлива, вміє відстоювати свою точку зору.

Симканич Наталія є переможницею І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія», нагороджена грамотами та подяками факультету фізичної культури та здоровʼя людини, неодноразово брала участь у наукових та громадських заходах, які проводяться у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. Середній бал за час навчання в університеті – “5,0”.

Колектив та студентство кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги та факультету фізичної культури та здоровʼя людини пишаються здобутками своєї студентки та бажають їй подальших здобутків та професійного зростання

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Студентка спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» - лауреат стипендії Президента України