3Порівняно з багатьма іншими факультетами та інститутами ЧНУ факультет фізичної культури та здоров’я людинивідносно молодий, однак він вже має свої старі традиції, до яких відносяться бережно і з глибокою повагою.

До числа таких традицій належить і церемонія посвяти у студенти і обов’язкове урочисте дійство, яке відбулося 27-28 вересня 2019 р.

Традицією є і те, що проводяться ці урочистості в мальовничому місці нашого Буковинського краю – у с. Глибочок Сторожинецького району на території оздоровчого табору «Буковинське Орлятко».

Добре відомо, що стати студентом – це велика радість, але стати студентом факультету фізичної культури та здоров’я людини – це радість подвійна.

У ролі організаторівсвяткового освячення «першачків» виступали студенти 4-го курсу на чолі із заступником декана з навчально-виховної роботи О.О. Мороз та їх куратори, які підготували цікавий маршрут з різноманітними випробуваннями, конкурсами та веселими жартівливими сценками.

Привітав новоспечених студентів декан факультету Я.Б. Зорій, оголосивши урочисту церемонію посвяти відкритою. До привітань приєдналися і завідувачі кафедр та заступники декана, продемонструвавши не лише вербальні (теоретичні) настанови, а й невербальні (практичні): один із завідувачів І.Ю. Наконечний особистим прикладом продемонстрував можливості вправного володіння зброєю нінздя – нунчаками.

Офіційна святкова програма на тему «Черепашки-Ніндзя» розпочалася із захоплюючих виступів першокурсників, які креативно та яскраво представили свої студентські таланти.

Після подолання усіх перешкод старшокурсники пригостили «першачків»чарівним «зіллям» власного приготування. Об’єднало усе студентство дружнє проголошення «Клятви-студента».

Біля ватри лунали веселі пісні, які супроводжувалися хороводами.

Чудовій атмосфері свята посприяла прекрасна погода, лагідно посміхаючись учасникам посвяти осінніми сонячними променями.

Ці дні, проведені у таборі, допомогли нашим першокурсникам згуртуватися, познайомитися з викладачами та студентським активом.
Тепер кожен з них може впевнено сказати, що він є студентом
факультету фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Тож бажаємо новим студентам факультету ФКЗЛ насиченого студентського життя, плідного навчання та багато приємних вражень і яскравих емоцій.

2 6

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / СВЯТКОВЕ ОСВЯЧЕННЯ СТУДЕНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ ФАКУЛЬТЕТУ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ