Відзначення 5-ти річчя Міжнародного Дня спорту (IDSDP)

ГаланТрадиційно 6 квітня Світова співдружність відзначає Міжнародний День спорту заради розвитку і миру (IDSDP). З нагоди святкування п’ятої річниці IDSDP за ініціативи факультету фізичної культури і здоров’я людини (ФФКЗЛ) Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та за сприяння Управління по фізичній культурі та спорту Чернівецької міської ради і Чернівецького обласного відділення Національного олімпійського комітету України протягом 4-5 квітня відбудуться такі урочисті заходи:

4 квітня 2018 року

1100 год.РЕАЛІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПРОЕКТУ «Олімпійська книга». Урочисте передання олімпійської літератури до фондів наукової бібліотеки ЧНУ ім. Ю.Федьковича (вул. Л. Українки, 23). Учасники: І.Т. Гешко (голова ЧОВ НОК України), Я.П. Галан (доцент кафедри ТМФВіС ЧНУ), Т.Б. Григоришина (куратор 201групи) і студенти спеціальності «Фізична культура і спорт», а також всі охочі. Учасники дійства нагороджуються пам’ятними призами ЧОВ НОКУ.

ФОК ФФКЗЛ (вул. Небесної Сотні, 4 д)

1230 год.СПОРТИВНО-МАСОВІ ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ + КОНКУРС 3-х очкових кидків. Учасники: «ФФКЗЛ. Фізична культура і спорт» (чол.), «Ліцей № 4» (юн.), «Гімназія № 5» (юн.). Головний суддя – Л.В. Балацька (канд. наук з фіз. вих. і спорту, викладач кафедри ТМФВіС ЧНУ).

1430год.УРОЧИСТИЙ ПАРАД учасників спортивно-масових змагань. ФЕЄРІЯ КРАСИ МИСТЕЦВА СПОРТУ. Учасники: спортсмени МСКЄ «Централ», представник – П.І. Горюк (Заслужений тренер України з панкратіону, асистент кафедри ТМФВіС ЧНУ); спортсмени Street workout команда «ФФКЗЛ», представник – П.І. Євстратов (доцент кафедри ТМФВіС ЧНУ); жіноча команда з волейболу «ЧНУ ім. Ю. Федьковича» та команди юних волейболісток «ЧБЛ-ДЮСШ № 4», модератори флешмоб – Т.Б. Григоришина (викладач кафедри ТМФВіС ЧНУ, МС з волейболу) і Марина Тівілік (студентка ФФКЗЛ ЧНУ, 401 група).

1500 год.СПОРТИВНО-МАСОВІ ЗМАГАННЯ

* З ВОЛЕЙБОЛУ. Учасники показового матчу: «ЧНУ ім. Ю.Федьковича» (чол.) – «ДЮСШ № 4» (юн.).

Головний суддя – А.Д. Молдован (асистент кафедри ТМФВіС ЧНУ).

* З ФУТБОЛУ. Учасники: «Фізична культура і спорт ІІ курс» (чол.), «Гімназія № 5» (юн.), «ЗОШ № 33» (юн.). Головний суддя – Ю.І. Курилюк (асистент кафедри ТМФВіС ЧНУ).

* STREET WORKOUT. Учасники: учні 11-х класів (юн.) ЗОШ м. Чернівці та студенти 1-4 курсів (чол.) ФФКЗЛ. Головний суддя – П.І. Євстратов (доцент кафедри ТМФВіС ЧНУ).

1700 год. ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ учасників спортивно-масових змагань. Призери змагань нагороджуються дипломами І-ІІІ ступеня та медалями від управління по фізичній культурі та спорту Чернівецької міської ради.

5 квітня 2018 року

1100 год. ТВОРЧИЙ КОНКУРС СВІТЛИН «Відзначення IDSDP в ЧНУ ім. Ю.Федьковича».

Номінації конкурсу: *ПОДІЇ І ФАКТИ – ISDP 2014-2017 рр. *ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ «Олімпійська книга – ISDP 2018р. *ФЕЄРІЯ КРАСИ МИСТЕЦВА СПОРТУ – ISDP 2018р. *ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ – ISDP 2018р. *ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ – ISDP 2018р. *ЗМАГАННЯ З ФУТБОЛУ – ISDP 2018р. *ЗМАГАННЯ STREET WORKOUTISDP 2018р. До участі у творчому конкурсі запрошуються всі охочі. Голова комісії творчого конкурсу світлин Я. Б. Зорій (доцент, декан ФФКЗЛ ЧНУ ім. Ю.Федьковича). Призери кожної з номінацій конкурсу нагороджуються дипломами І-ІІІ ступеня.

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Відзначення 5-ти річчя Міжнародного Дня спорту (IDSDP)