zoofirma.ru

Суперкубок: ФК «Університет» і ФК «Волока» - 0:1

GAL 2938Учора, 19 листопада,  ФК «Університет» зустрівся у поєдинку за Суперкубок -2017 із доволі – таки міцним волокським горішком - ФК «Волока». Цьогоріч команди двічі грали між собою на першості області. Студенти з гори Домінік на власному полі перемогли іменитих суперників з рахунком 4:3, а на виїзді зіграли внічию - 0:0.

Кубкові баталії мають зовсім інший характер, інколи непередбачуваний і несподіваний характер. Що характерно, підтвердженням цього стала, зрештою, нещаслива 13 хвилина матчу, коли волочани здобули право на вольову точку зі штрафного за  19 метрів от воріт.  Варто згадати легіонерів «Волоки», які, свого часу, виступали за головну команду краю «Буковина», а перед цим  пройшли найперший спортивний гарт саме у ФК  «Університет», навчаючись у цьому елітному ВНЗ. Зокрема: бронзовий призер всеукраїнської літньої універсіади Руслан Гунчак, також перші чемпіони України  серед студентських колективів 2005 року (ФК «Університет» ) Степан Маковійчук та Олександр Дележа. А ще – Олександр Тодорович. Усі вони у звітному матчі грали за ФК «Волоку», а Руслан Гунчак став автором єдиного м’яча на цій же, 13-тій хвилині. Річ у тім, що він не одну сотню ударів завдав по рідних воротах на цьому ж полі.

Швидкий гол, подекуди груба гра волочан, кардинально вплинули на гру студенсткого колективу. Хоча вихованці головного тренера Миколи Осадця показували висококласну гру, а віртуозні дії всюдисущого Ладіка Мелконяна, котрий грамотно виписував вірменські візерунки, просто вражали уболівальників. Він був невтомним двигуном і архітектором чи не усіх атак команди.  

Зрівняти рахунок молоде футбольне плем’я мало змогу не раз, на доданих арбітром хвилинах першого тайму взагалі не збаглося як наш Андрій Шишигін, майстерно звільнившись з-під опіки захисника суперника, залишивши його на призволяще, на всіх парах от самого центра поля «полетів» до кіпера воріт «Волоки», та, нажаль, останньої миті не зумів як слід  приборкати м’яча для завершального удару. Цей «відскок» ніби пердебачив страж суперника, ставши йому на заваді.

Перед цим слушні нагоди зрівняти рахунок мав той же Ладік Мелконян, однак перешкодили стійка воріт і не раз – захисник.

У другому таймі – майже відкритий футбол. Інколи і у Прем’єр-лізі такого не побачити.

По суті, як і у першій 45-ти хвилинці, можна коментувати чи не кожну атаку за участі ФК «Університету» саме у розрізі кожної хвилини-другої.

Утім, як і поєдинку з боку двох гідних одна одної команд.

Своєрідний подарунок от волочан мав Іван Молофій, який умудрився не вцілити у рамку буквально із лінії воротарської.

Та кубковий матч - це переважно так – завершився зі стандартним рахунком 1:0.

За грою улюбленого колективу спостерігали ректор Чернівецького національного університету Степан Мельничук, перший проректор Роман Петришин, декани Ярослав Зорій і Василь Балух, також групи підтримки викладачів географічного та економічного факультетів.

За діями  ж  двох зіркових команд області  відомі уболівальникам Петро Кобичик, Валерій Королянчук, Василь Орлецький та інші.

22 листопада у блакитній залі ЧНУ – своєрідна інтронізація ФК «Університет», як чинного чемпіона області 2017 року.

Приходьте! Буде цікаво!    

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Суперкубок: ФК «Університет» і ФК «Волока» - 0:1