19358958 1403359453081830 834463534 o9-11 червня у м. Бріндізі (Італія) проходив Чемпіонат Європи з панкратіону серед юніорів та дорослих. До складу збірної команди України, яка посіла друге місце у загальнокомандному рейтингу, входили й студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича:

-         Семенюк Денис (вагова категорія – 71 кг, дорослі) – І місце,

-         Беженар Анна (вагова категорія – 53 кг, дорослі) – І місце,

-         Морару Кирило (вагова категорія – 66 кг, юніори) – ІІ місце.

Вітаємо наших чемпіонів та призера, а також їхніх тренерів – заслуженого тренера України, завідувача кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Наконечного І. Ю. та заслуженого тренера України, асистента цієї ж кафедри Горюка П. І.

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Перемоги наших студентів на Чемпінаті Європи з панкратіону серед юніорів та дорослих