Білоус Володимир Володимирович

bilous

Посада: викладач кафедри

Тематика наукових досліджень:

Проводить обстеження хворих на бронхіальну астму, вегетативну дисфункцію та гіпертонічну хворобу різного віку, яке включає дослідження спірограми, показників конденсату видихуваного повітря, імунологічних показників крові.

Дисципліни, що викладає:

• цивільний захист;
  • безпека життєдіяльності;
  • основи охороні праці;
  • основи медичних знань;
  • громадське здоров’я та медицина порятунку.

Додаткова інформація:

Рік народження -1968. Освіта - вища. У 1994 році закінчив Чернівецький медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа». З 1994 по 2009 рік працював на кафедрі госпітальної терапії, клінічної фармакології та професійних хвороб Чернівецького медінституту (на даний час Буковинський державний медичний університет) асистентом кафедри. На кафедрі безпеки життєдіяльності ЧНУ працює з 2009 року на посаді викладача кафедри.  Має вищу кваліфікаційну категорію викладача-спеціаліста та першу лікарську кваліфікаційну категорію зі спеціальності «терапія».  Член Асоціації терапевтів імені В.Х. Василенко. Автор понад 60 наукових та навчально - методичних праць, з них: 2 монографії, 5 патентів, 1 рацпропозиції, співавтор 5 навчальних посібників з грифом МОЗ України.