У ЧНУ відбулася всеукраїнська конференція

24-25 квітня цього року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Актуальні проблеми фізичної культури, спорту та здоров’я людини у сучасному суспільстві", яку організував факультет фізичної культури та здоров’я людини. З часу заснування факультету 2008 року це вже третій науковий форум, підготовлений кафедрами теоретичних основ та методики фізичного виховання; здоров’я людини, рекреації та фітнесу; безпеки життєдіяльності; фізичного виховання для природничих факультетів та фізичного виховання для гуманітарних факультетів.

У роботі пленарного засідання, яке відбулося 24 квітня у Червоній залі університету, виступили з вітальним словом і науковими доповідями професор С. В. Мельничук, перший проректор Чернівецького національного універси­тету імені Юрія Федьковича Р. І. Петришин; дека­н факультету фізичної культури та здо­ро­в’я людини ЧНУ ім. Юрія Федьковича Я. Б. Зорій; професор кафедри фізичного виховання Одеської національної морської академії І. Л. Ганчар; доцент кафедри здоров’я, фітнесу та рекреа­ції Національного університету фізичного виховання та спорту України О. Л. Благій; доцент кафедри фізичного виховання Буковинського державного фінансово-економічного універ­си­тету А. Г. Васильчук; доцент кафедри теоретичних основ та методики фізичного виховання ЧНУ ім. Юрія Федьковича К. К. Жукотинський. У роботі конференції взяли участь і представники влади: начальник управління молоді та спорту Черні­вецької ОДА Б. І. Вітовський; начальник сектора зв’язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю Управління ДСНС України у Чернівецькій області С. В. Бабчук; начальник управління з фізичної культури та спорту Чернівецької міської ради Д. В. Макаренко. З доповідями виступили науковці кафедр факультету фізичної культури та здоров’я людини.

Напрями роботи конференції охопили актуальні сфери фізичної культури, спорту та здоров’я людини, а саме: фізичне виховання різних груп населення; медико-біологічні основи фізичної культури та спорту; теоретико-методологічні аспекти підготовки фахівців фізичного виховання; науково-методичні основи здоров’я людини, рекреації та фітнесу; актуальні проблеми управління навчальним процесом у фізичному вихованні; проблеми формування здорового способу життя та безпеки життєдіяльності, міжнародні аспекти безпеки життєдіяльності; філософські та історичні аспекти розвитку фізичної культури і спорту; олімпійський та професійний спорт.

У цілому в роботі конференції взяли участь 90 вчених з усіх регіонів України.

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / У ЧНУ відбулася всеукраїнська конференція