Золото та бронза чемпіонату Європи від сестер Винник

3 13 по 19 березня 2023 року в м. Бухаресті (Румунія) проходить чемпіонат Європи U23 з вільної боротьби.

Дві престижні нагороди здобули студентки факультету фізичної культури та здоров’я людини спеціальності «Фізична культура і спорт» Соломія та Марія Винник.

Золоту медаль та звання «Чемпіонки Європи» у ваговій категорії до 59 кг. здобула Соломія Винник.

Наша спортсменка блискуче представила себе  і всіх своїх суперниць перемогла з відчутною перевагою.

Марія Винник виборола бронзову нагороду у ваговій категорії до 55 кг, де отримала 2 перемоги.  В боротьбі за бронзу не залишила жодного шансу борчині з Італії.

Вітаємо дівчат та тренера з вдалим виступом. Бажаємо подальших успіхів на борцівському килимі!

Слава Україні!