Засідання студентського наукового гуртка: «Реабілітація пацієнтів з порушенням зору внаслідок глаукоми»

27  березня відбулося засідання студентського наукового гуртка з залученням магістрантів  кафедри фізичної реабілітації , ерготерапії та домедичної допомоги на тему: «Реабілітація пацієнтів з порушенням зору внаслідок глаукоми».

Були розглянуті  сучасні рекомендації  Європейського Глаукомного Товариства (EGS) щодо діагностик, ведення пацієнтів з цією патологією.

У ході засіданні учасники гуртка розробили та обговорили рекомендації по модифікації способу життя та інші реабілітаційні заходи для пацієнтів із глаукомою.