Відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2023-2024 н.р.

27 лютого на факультеті фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича організовано та проведено І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023-2024 навчальному році.

За результатами рейтингового оцінювання робіт конкурсною комісією, визначених розпорядженням декана факультету від 19 січня 2024 року № 86 переможцями І туру стали 10 робіт наступних студентів:

Галузь знань, спеціальність:
Фізична культура і спорт:
«Спорт»

• Диплом I ступеня: Струц Ніколь, студентка 401 групи. Тема: «Використання акробатичних вправ для розвитку координаційних здібностей тенісистів 10-12 років». Науковий керівник – доцент Олександра Цибанюк;
  • Диплом II ступеня: Данищук Юрій, студент 402 групи. Тема: «Характеристика фізичної і технічної підготовки дітей 5-6 років, які займаються футболом». Науковий керівник – доцент Світлана Дудіцька;
  • Диплом III ступеня: Кушнірюк Богдан, студент 501 групи та Костін Іван, студент 402 групи. Тема «Розвиток спеціальних координаційних здібностей велосипедистів ВМХ початкового рівня навчання». Науковий керівник – доцент Тетяна Лясота.

«Фітнес та рекреація»:

• Диплом I ступеня: Даниленко Олексій, студент 403 групи. Тема «Корекція маси тіла студенток засобами силового фітнесу». Науковий керівник – професор Анна Гакман;
  • Диплом II  ступеня: Морарь Снежана, студентка 303 групи. Тема: «Динаміка показників фізичного стану чоловіків першого зрілого віку під впливом фітнес занять». Науковий керівник – доцент Балацька Лариса;

«Фізичне виховання»:

• Диплом I ступеня: Дудка Богдан, 3 курс, 306 група. Тема: «Формування психологічної стійкості здобувачів вищої освіти під час війни». Науковий керівник - доц. Киселиця О.М.
  • Диплом II ступеня: Петіхачна Валентина, 4 курс, 406 група. Тема: «Підготовка майбутніх учителів фізичної культури до формування моральних якостей молодших школярів». Науковий керівник - доц. Курнишев Ю.А.
  • Диплом III  ступеня: Логвиненко Анастасія, 4 курс, 405 група. Тема: «Особливості індивідуального підходу на уроках фізичної культури до учнів різних вікових груп, як елемент особистісно-орієнтованого навчання». Науковий керівник - доц. Васкан І.Г.

Галузь знань, спеціальність:
«Фізична терапія»

• Диплом I ступеня: Попадюк Д. І., студентка 5 курсу,  510 групи «Комплексне відновлення пацієнтів з люмбоішалгією». Науковий керівник – ст. викладач Козік Н. М.
  • Диплом II ступеня: Залізко В. Г. - студентка 1 курсу, Тема роботи: "Медичні додатки та смартпристрої для самостійного контролю та вправ в реабілітації." Науковий керівник — асистент Толок В. С.
  • Диплом III ступеня: Сєргєєва Катерина,  студентка 3 курсу, 310 групи. Тема роботи: «Значення загального центра маси для проходження реабілітаційного маршруту пацієнтів після ампутацій нижніх кінцівок».Науковий керівник – ствикл. Зендик О. В.

Пишаємось вами! Зичимо успіхів, натхнення та ідей для наступних наукових пошуків! Не бійтеся ставити перед собою цілі й складні завдання та сміливо рухайтесь до них! Впевнені, попереду вас чекає чимало відкриттів! Висловлюємо слова вдячності та глибоку повагу науковим керівникам за підготовку студентів та високий професіоналізм!

Щиро дякуємо за теплу атмосферу та підтримку Голові конкурсній комісії, декану факультету фізичної культури та здоров’я людини, професору Ярославу Зорію та заступниці декана з наукової роботи, доцентці Ларисі Балацькій.