Перемоги студентів на Чемпіонаті світу з грепплінгу

12–16 жовтня 2022 р. в м. Понтеведра (Іспанія) відбувся Чемпіонат світу з грепплінгу серед юніорів і дорослих. У складі збірної команди України взяли участь четверо студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Двоє студентів факультету фізичної культури та здоров’я людини спеціальності 017 Фізична культура і спорт вибороли золоті нагороди.

Студент 5 курсу Роман Кізюк став абсолютним чемпіоном Чемпіонату світу з грепплінгу серед дорослих, здобувши дві золоті нагороди у ваговій категорії 92 кг.
Студент 3 курсу Вадим Скриниця здобув золоту й срібну нагороду Чемпіонату світу серед юніорів (U-20) у ваговій категорії 62 кг.
Над підготовкою спортсменів працювали заслужені тренери України з панкратіону, тренери збірної команди України Горюк П. І. (асистент кафедри ТМФВіС) і Наконечний І. Ю (завідувач кафедри ТМФВіС).
Пишаємось здобутками наших спортсменів та бажаємо їм і їхнім тренерам подальших перемог!