Сьогодні, 20 вересня, на багатофункціональному майданчику ЧНУ імені Юрія Федьковича відбувся спортивно-оздоровчий захід для студентів спеціальності «Середня освіта (фізична культура) з нагоди Міжнародного дня студентського спорту, організовані колективом кафедри фізичної культури та основ здоровʼя.

Упродовж двох годин студенти-спортсмени демонстрували свої найкращі спортивні якості. Відбулися змагання з елементами різних видів спорту: баскетболу, волейболу та футболу.

Міжнародний день студентського спорту підтверджує важливість спорту як складової навчального процесу у закладах вищої освіти та його роль у розвитку фізичного і спортивного виховання молодого покоління. Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям. Щиро зичимо підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів та успіхів у всіх звершеннях! Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізичної культури і спорту, взірцем для українців!