Конкурс на краще читання української поезії

7 березня  у Шевченківській залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся фінал конкурсу декламаторів творів Тараса Шевченка, присвячений 210-й річниці від Дня народження українського генія.

Цьогоріч у Шевченківському конкурсі взяли участь 32 студентів. До фіналу увійшло 19 учасників з різних факультетів у тому числі і з факультету фізичної культури та здоров’я людини.

За підсумками голосування членів журі перше місце у конкурсі (у номінації «Театралізація») виборола – Анастасія Чорна (студентка 509 групи кафедри фізичної реабілітації, ерготерапіі та домедичноі допомоги);

Дипломантами конкурсу читців стали  Віра Гараджій, Ольга Шубкіна (студентки кафедри фізичної реабілітації, ерготерапіі та домедичноі допомоги).

Усі учасники поетичного конкурсу були відзначені грамотами та нагороджені пам’ятними призами.