ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ

12 квітня 2023 року для здобувачів освітньо-професійних програм «Фізична культура» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та «Фізична культура» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 014.11 Середня освіта (фізична культура) відбулася ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ на тему: «The methodology of teaching dynamic games and relays in school» («Методика навчання рухливих ігор та естафет в ЗЗСО»). Лекція відбулася в режимі відео конференції на платформі Google Meet.

ЛЕКТОР — Iacob Radu, lecturer Phd”Alexandru Ioan Cuza” University of Iași, Faculty of Physical Education and Sport

МОДЕРАТОР — завідувач кафедри фізичної культури та основ здоров‘я, доктор педагогічних наук, професор – Moseichuk Yurii.

На лекції були присутні понад 60 слухачів. Високий професіоналізм, педагогічна майстерність, компетентність і активність лектора, викликали позитивні враження, зацікавленість присутніх. Здобувачі мали змогу задати питання, висловити свої думки, отримати відповіді