Досягнення студентів на Чемпіонаті Європи з ММА

З 1 по 6 квітня студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича взяли участь у Чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств ММА, який відбувся у Сербії.

Учасниками чемпіонату були 500 спортсменів з 36 країн. Наш університет представляли Іван Курелару та Богдан Чорней, які були у складі збірної команди України.

Збірна України здобула загалом 55 нагород, серед яких золотими медалями були нагороджені й наші студенти.

За результатами змагань призові місця здобули:

1 місце - Іван Курелару (студент 2 курсу)
1 місце U-20 - Богдан Чорней (студент 1 курсу)

Іван і Богдан перемогли у 3-х поєдинках у «клітці», успішно поєднують виступи з панкратіону, грепплінгу і ММА та готуються до Чемпіонату Європи з панкратіону, який пройде у червні у Німеччині.

Тренером хлопців був Ігор Наконечний, завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту.

Університет пишається такими високими спортивними здобутками наших студентів та бажає наснаги для досягнення ще вищих спортивних вершин.