Перейти до основного вмісту
Чемпіонат України зі стрільби з лука серед Юніорів та кадетів

З 23 по 27 травня у м. Львів проходив Чемпіонат України зі стрільби з лука серед Юніорів та кадетів. Чернівецька область посіла перше місце за кількістю завойованих медалей.
За результатами командних змагань 1 місце здобула команда Чернівецького національного університету у складі:

Шубкіна Ольга – 210 група, спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія»;
Мінтянська Олександра – 301 група, спеціальності 017 «Фізична культура і спорт».
Серед команд юніорів 2 місце посів Матлак Олександр – 201 група, спеціальності 017 «Фізична культура і спорт».
В особистому заліку серед юніорок 3 місце посіла Шубкіна Ольга. А також у змішаному заліку ‘ Мікс’ 3 місце здобули Шубкіна Ольга та Костик Стефан – студент факультету математики та інформатики.

За результатами відбору представниками на Чемпіонаті світу від України, будуть студенти факультету фізичної культури та здоровя людини Шубкіна Ольга і Матлак Олександр.
Пишаємося нашими лучниками і бажаємо їм сил для досягнення цілей.