Чемпіонат України зі спортивної аеробіки

З 31 травня по 3 червня у м. Києві проходив Чемпіонат України зі спортивної аеробіки. В ньому взяла участь студентка 3 курсу факультету фізичної культури та здоров‘я людини спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» Димед Христина.
Христина здобула срібну і бронзову нагороди у командних видах змагань. Також з 2 по 4 червня відбулася Всеукраїнська Універсіада зі спортивної аеробіки. Представляючи Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича в індивідуальній вправі Христина посіла третє місце, а у командних видах – виборола срібну і бронзову медалі.
Вітаємо юну спортсменку та бажаємо успіху в подальших спортивних змаганнях.