Чемпіонат України з грепплінгу

З 13.03.24 по 17.03.2024 року у м. Одеса пройшов Чемпіонат України з грепплінгу серед юніорів. В складі збірної Чернівецької області виступали студенти Чернівецького національного університету.  Чернівецька область здобула перше загально командне місце .

Особисті результати студентів ЧНУ:

-        факультет фізичної культури і здоровʼя людини, спеціальність 017«Фізична культура і спорт»:

Чорней Богдан - 1 місце

Мурадов Євгеній -1 місце

Мацейко Микола -1 місце

Софроній Андрій -1 місце

Чаговець Олександр - 3 місце

-        факультет історії, політології, міжнародних відносин:

Паращук Софія - 3 місце

Переможці цього чемпіонату увійшли до збірної України і мають змогу взяти участь в Чемпіонаті Європи який пройде в травні місяці в Азербайджані.

Над підготовкою спортсменів працювали доцент Наконечний І.Ю. та асистент Горюк П.І.

zobrazhennia_viber_2024-03-19_13-12-12-003img_0956img_0956