Благодійна Міжнародна науково-практична конференція

Шановні колеги!

Уже зовсім небагато часу залишається до днів, коли студенти та молоді науковці з багатьох закладів вищої освіти та наукових інституцій України (і не тільки) зберуться на онлайн-майданчиках заради цікавих та корисних фахових дискусій, покликаних сприяти розвиткові науки та утвердження стабільного справедливого миру.

Оргкомітет на прохання потенційних учасників конференції вирішив продовжити на тиждень прийом матеріалів з огляду на надскладні умови, котрі через терористичні дії країни-агресорки склалися в нашій країні. Якщо Ви мали намір долучитися до участі в роботі конференції – чекаємо Ваших матеріалів до 10 жовтня.

До участі запрошуються студенти, аспіранти, докторанти – молоді вчені загалом (віком до 35 років включно, при наявності наукового ступеня доктора наук – до 40 років включно).

Напрямки роботи конференції:

• Біологія та охорона здоров’я
  • Гуманітарні науки та мистецтво
  • Економічні науки
  • Природничі та математичні науки
  • Суспільні науки
  • Технічні науки

Робочі мови конференції:

Українська, англійська

Форма проведення:

Онлайн – на платформі Google Meet

Ознайомитися з детальною інформацією про умови участі та контакти Оргкомітету можна за посиланням.

Рада молодих вчених ЧНУ