zoofirma.ru

Вітаємо волейбольну чоловічу команда «ЧНУ-Ок-Ойл» з успішним стартом у Чемпіонаті України ІІ ліга Dmart

изображение viber 2021 10 23 17 20 03 350

ВК «ЧНУ-Ок-Ойл» стартував з двох перемог у першому турі XXXІ чемпіонату України ІІ ліга Dmart серед чоловічих команд сезону 2021/2022 років.

21 - 24 жовтня у м.Тлумач Івано-Франківської області проходив І тур чемпіонату України Dmart з волейболу серед чоловічих команд другої ліги. У перший день господар змагань ВК "Горіш" зустрічався з ВК "ЧНУ-Ок-Ойл" м.Чернівці. Результат зустрічі – 1:3 (15:25, 25:23, 25:17, 25:23) на користь команди з Чернівців.

У другий ігровий день «ЧНУ-Ок-Ойл» зустрічався з командою «ХАЕС-НАЕК» м. Нетішин. Матч закінчився з рахунком 3:2 (25:23, 25:14, 22:25, 17:25, 15:9) на користь нашої команди.

Третього ігрового дня ВК "Горіш" переміг команду з м. Нетішин "ХАЕС-НАЕК" (3:1).

Склад буковинської команди:Сергій Турецький, Іван-Олександр Пронюк, Костянтин Кузь, Манолій Мігайчук, Ігор Тодосійчук, Богдан Цуркан, Андрій Данелюк, Олександр Корчак (ліберо), Микола Мосін, Максим Кривий.

Серед кращих бомбардирів першого туру гравці чернівецького колективу – Сергій Турецький, Ігор Тодосійчук, Манолій Мігайчук, Микола Мосін.

Велика вдячність вболівальникам за підтримку та віру в команду, а також хочемо висловити подяку меценату команди Цурику Євгену Тодоровичу та ректору Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Петришину Роману Івановичу за можливість брати участь у Чемпіонаті України.

ІІ - тур ВК «ЧНУ-Ок-Ойл» зіграє 19-21 листопада у м. Нетішин.

изображение viber 2021 10 23 17 20 03 134 завантаження

Змагання з баскетболу серед чоловічих команд з нагоди відзначення 146-ї річниці від дня заснування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

изображение viber 2021 10 18 18 38 33 193

У межах урочистих заходів з нагоди відзначення 146-ї річниці від дня заснування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича 18 жовтня 2021 року в м. Чернівці на базі ОДЮСШ відбулися Обласні змагання з баскетболу серед чоловічих команд.

Участь у змаганнях взяли команди Чернівецької області: ЧОДЮСШ (наставник команди – тренер вищої категорії Геннадій Водовоз), ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж» (тренер Олександр Гуцул), ЧНУ ім.  Ю. Федьковича (тренер Лариса Балацька).

За результатами баскетбольних зустрічей перемогу святкувала команда Чернівецького університету – І місце; ІІ місце здобула юна та перспективна команда Чернівецької обласної ДЮСШ; ІІІ місце – команда ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж».

З гарними словами та побажаннями великих спортивних здобутків звернувся до спортсменів декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Ярослав Зорій.

На урочистому відкритті заходу були присутні завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Ігор Наконечний, директор Чернівецької обласної ДЮСШ Віталій Литвинчук, викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Андрій Молдован.

Свято прикрасили своїм виступом збірна команда ОДЮСШ з художньої гімнастики, до складу якої входять студентки факультету фізичної культури та здоров’я людини – Грушка Юлія, Мислива Валентина (тренер Людмила Бутковська).

Учасники, крім медалей і грамот відповідного ґатунку, отримали на згадку сувеніри та пам’ятні призи від іменника – Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Гравці й керманичі команди висловлюють щиру вдячність представникам ректорату ЧНУ ім. Ю.Федьковича та керівництву факультету фізичної культури та здоров’я людини за сприяння в розвитку студентського баскетболу на Буковині.

изображение viber 2021 10 18 17 27 33 915 изображение viber 2021 10 18 18 38 32 400

ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЖІНОЧИХ КОМАНД «До 146-ї річниці заснування Чернівецького університету» (09-10.10.2021 р.)

изображение viber 2021 10 10 15 02 04 009

Під патронатом ректорату ЧНУ ім. Ю.Федьковича й за організаційного сприяння співробітників факультету фізичної культури та здоров’я людини таких як доц. Іван ВАСКАН, викл. Тетяна ГРИГОРИШИНА, викл. Андрій МОЛДОВАН 146-ти річчя заснування Чернівецького університету відзначено традиційними змаганнями з волейболу серед команд прекрасної статі.

Захід відбувався напередодні старту ігрового сезону 2021-2022 рр. чемпіонату України серед команд І Ліги. Протягом двох змагальних днів у Чернівецькому ФОК «Олімпія» високе мистецтво волейболу мали змогу продемонструвати п’ять жіночих команд з Хмельниччини й Буковини.

Репрезентація команд-учасниць змагань, вшанування Пам’яті загиблих Героїв України, урочисте звучання гімну України, виступ проректора з наукової роботи ЧНУ Андрія САМІЛИ, настановна промова декана факультету фізичної культури та здоров’я людини Ярослава ЗОРІЯ, феєричний показовий виступ майстрів спорту України з художньої гімнастики й вручення учасникам змагань буковинських короваїв – саме таким був алгоритм  урочистої церемонії відкриття заходу.

За результатом запеклих волейбольних баталій призерами змагань стали такі команди:

І місце – ВК «ЧНУ ім. Ю.Федьковича» (м. Чернівці);

ІІ місце – ВК «Новатор» (м. Хмельницький);

ІІІ місце – ВК «Воллейбук-ЧОДЮСШ» (м. Чернівці).

Команди-призери змагань нагороджені пам’ятними Кубками, гравці – медалями відповідного ґатунку. Команди-учасниці заходу отримали грамоти. Також, нагороджено символічну збірну команду ВК «ЧУ-146-2021», до складу якої увійшли 5 найкращих гравців змагань, а саме: Анна Белецька (найвищий рівень волейбольної майстерності, володарка титулу «Most Valuable Player» змагань 2021); Варвара Рязанцева («MVP» наймолодший гравець змагань 2021); Зореслава Пивовар; Діана Тарнавський-Лис; Софія Шуцька.

изображение viber 2021 10 11 13 04 24 556 изображение viber 2021 10 09 12 20 53 753

ВІТАЄМО НАГОРОДЖЕНИХ!

изображение viber 2021 10 07 16 28 42 905

7 жовтня 2021 у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з нагоди відзначення 146-ї річниці заснування Чернівецького університету нагороджено:

Грамотою Міністерства освіти і науки України:

Ярослава Галанадоцента, кандидата наук з фізичного виховання і спорту кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту

 

Подякою Міністерства освіти і науки України:

Анну Гакман – доцентку, докторку наук з фізичного виховання і спорту кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту

Оксану Киселицю - доцентку, кандидатку педагогічних наук кафедри фізичної культури та основ здоров’я

Грамотою  Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича за вагомі наукові здобутки:

Анну Гакман – доцентку, докторку наук з фізичного виховання і спорту кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту

Подякою Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича за вагомі наукові здобутки:

Андрія Молдована - викладача, кандидата педагогічних наук кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту

Світлану Дудицьку – викладачку, кандидатку наук з фізичного виховання і спорту кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту

Сергія Дарійчука – викладача, кандидата педагогічних наук кафедри фізичної культури та основ здоров’я

Вітаємо нагороджених і бажаємо подальших науково-педагогічних здобутків!

изображение viber 2021 10 07 16 29 22 584

Ви тут: Головна / Новини та оголошення