zoofirma.ru

Зустріч з Деканом

23154125321

  

        Привіт факультецька родино! У четвер 1 жовтня о 14.30 відбудеться зустріч студентів онлайн , (додаток Google Mett) з деканом факультету, доктором педагогічних наук, доцентом - Зорієм Ярославом Богдановичем!

     У вас є чудова можливість задати питання особисто декану на зустрічі або відправити питання онлайн!

 посилання на зустріч https://meet.google.com/xsx-zpnz-ven
 

Святкування дня туризму!

туризм

Всесвітній день туризму – свято, яке відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму як потужного інструменту обміну культурним досвідом.

Свято встановлено Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 року в місті Торремолінос, Іспанія.

Другий рік поспіль науково-педагогічні співробітники факультету фізичної культури і здоров’я людини відзначають цю подію проведенням туристичного квесту.

Свої навички з техніки спортивного туризму демонстрували викладачі кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, кафедри фізичної культури та основ здоров’я та кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги. Учасники проявили спортивні вміння, кмітливість, ерудованість, за що були нагороджені заохочувальними призами. Захід організовано на високому професійному рівні доцентом кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Тетяною Лясотою.

Окрема подяка студентам третього та п’ятого курсів спеціальності «Фізична культура і спорт» за допомогу в організації заходу.

изображение viber 2020 09 28 17 37 00изображение viber 2020 09 28 17 37 05

National Fitness Day в Україні

день фітнесу 1

26 вересня 2020 у рамках святкування Національного дня фітнесу в Україні викладачі кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту та студенти спеціальності  «Фізична культура і спорт» Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича долучилися до Всеукраїнської онлайн-акції.

В Україні цього річ вперше відзначали знакову європейську подію –National Fitness Day. У цей день громадяни європейських країн єднаються навколо заклику: #LetsBeActive – Будьмо активними! Це день задоволення від фізичної активності.

Викладачі та студенти презентували відеоролики фрагментів фітнес-занять. Кращих та активних учасників онлайн-акції було нагороджено мотиваційними подарунками.

Варто відзначити, що на кафедрі теорії та методики фізичного виховання і спорту ЧНУ здійснюється фахова підготовка фітнес-тренерів за освітньою програмою «Фітнес та рекреація» спеціальності 017 «Фізична культура і спорт»,

Будь кращим! Будь здоровим! Будь фітнесовим! Займайся фітнесом та долучайся до нашої команди!

 

день фытнесу 2 8

ФЕЄРИЧНИЙ СТАРТ ВОЛЕЙБОЛІСТОК ЧНУ НА ЗМАГАННЯХ ЗА КУБОК УКРАЇНИ

волейбол1      Протягом 24-27.09.2020 р. у Львівській обл. (м. Стрий) проходив І етап Кубку України з волейболу серед жіночих команд. Під керівництвом головного тренера Івана ВАСКАНА (доц. кафедри фізичної культури та основ здоров’я) команда ВК «Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ» здобула впевнені  перемоги в матчах над командою «Рись ДНЗ ВП – 34 ДЮСШ» з м. Стрий (3:0) і командою «Олімпія ДЮСШ №2 КФВ» з м. І.Франківськ (3:1).           

      Загалом, волейбольна команда, до складу якої увійшли студентки ЧНУ ім. Юрія Федьковича: Анастасія Логвиненко, Анастасія Горобець, Ольга Чернецька, Євгенія Скакун, Анна Белецька, Олександра Шородок, Євгенія Іроденко, Маріам Багдасарян, Анастасія Юрку, Віталіна Горбачова, стали переможцями І етапу у групі А і продовжують боротьбу за титул «Володаря Кубку України».

 

волейбол2волейбол3

Ви тут: Головна / Новини та оголошення