zoofirma.ru

Перемоги наших студентів на Чемпіонаті України з панкратіону

0 02 05 088560019ae308a1bca8076148cd0ad23217fe7ef4118d25325eec99f9ed352f full

9-11 листопада у Сумах відбувався Чемпіонат України з панкратіону серед чоловіків і жінок. У змаганнях взяло участь близько 500 спортсменів.

Успішно виступили на Чемпіонаті студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини. Зокрема, відзначилися:

Никифорук Микола (1 курс) – І місце

Калинчук Микола (3 курс) – І місце

Понич Андрій ( 3 курс) – І місце

Снігур Іван (5 курс) – ІІ місце

Стахова Анастасія (2 курс) – ІІІ місце

Криган Андрій (1 курс) – ІІІ місце

Вишняк Олексій (5 курс) – ІІІ місце

Коваленко Олександр (2 курс) – ІІІ місце

У результаті – збірна команда Чернівецької області посіла ІІ загальнокомандне місце.

Над підготовкою спортсменів працювали викладачі кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Наконечний Ігор Юрійович (завідувач кафедри, заслужений тренер України), Горюк Петро Ілліч (асистент кафедри, заслужений тренер України).

Також Президент Федерації панкратіону України вручив Наконечному Ігорю Юрійовичу подяку завагомий особистий внесок у розвиток панкратіону в Україні.

0 02 05 af0a506db8c5dc530e8e97a567477f05a8d03d5dffb05008aafdb9a2f7aa53f8 full 0 02 05 c48a3a6dcb4a40def4fd79f3f96e2e4f055159fc87822ee149a872419de8a96b full

Успіхи наших студентів на Чемпіонаті світу з панкратіону

sport1

Студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини успішно виступили на Чемпіонаті світу з грепплінгу у м. Баку та на Чемпіонаті світу з панкратіону у м. Сочі.

На Чемпіонаті світу з грепплінгу серед 750 учасників студент 1 курсу Микола Никифорук та студенту 6 курсу Денис Семенюк вибороли бронзові медалі. А збірна команда Україна посіла ІІ загальнокомандне місце

На Чемпіонаті світу з панкратіону у М. Сочі студентка 6 курсу Анна Беженар здобула срібну медаль у категорії 53 кг другий рік поспіль. Варто зазначити, що Анна є заслуженим майстром спорту України, триразовою чемпіонкою світу, дворазовою срібною призеркою світу та семикратною чемпіонкою Європи.

Також студент 6 курсу Денис Семенюк здобув 2 бронзові медалі у категорії 71 кг. Зокрема, Денис є майстром спорту міжнародного класу з панкратіону, чемпіон Європи 2017 року та багаторазовим призером чемпіонатів світу.

Над підготовкою збірної команди України працювали викладачі кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Наконечний Ігор Юрійович (завідувач кафедри, заслужений тренер України), Горюк Петро Ілліч (асистент кафедри, заслужений тренер України).

На факультеті фізичної культури та здоров’я людини була організована прес-конференція, присвячена перемогам наших студентів та буковинських спортсменів на Чемпіонаті світу з грепплінгу в м. Баку (Азербайджан), Чемпіонаті світу з панкратіону у м. Сочі.

sport4

Участі у Міжнародному науковому конгресі «Спорт. Олімпізм. Здоров’я»

 image 0 02 05 36c5ecbf51ba6863b1a4003509f8a6440df91f251ab4ec04968a4b87090b15f7 V26-28 жовтня 2017 р. в м. Кишиневі у Національному університеті фізичного виховання і спорту Республіки Молдова відбувся Міжнародний науковий конгрес «Спорт. Олімпізм. Здоров’я». У ньому взяли участь представники із 16 держав: Молдова, Україна, Казахстан, Румунія, Росія, Угорщина, Канада, Польща, Вірменія, Білорусь, Словенія, Туреччина, Китай, Литва, Монголія, Латвія. Україну представляли Національний університет фізичного виховання та спорту (м.Київ) та Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (м. Чернівці). Викладачі нашого університету, зокрема кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Балацька Лариса Василівна, Гакман Анна Вікторівна, Гнесь Наталія Олександрівна та Дудіцька Світлана Петрівна взяли участь у пленарних та секційних засіданнях та виступили із доповідями на тему: «Мотиваційні пріоритети рекреаційно-оздоровчої діяльності людей різного віку» та «Зміни функціонального стану системи кровообігу організму студентів в період екзаменаційного стресу».  Під час конгресу розглядядалися майбутні перспективи для міжнародної співпраці між вищими навчальними закладами країн-учасниць конгресу.

image 0 02 05 c73d2ebc8bc15d09b02ac0394b20e30103482f1125f88d8c39e6345822735480 V image 0 02 05 668555a60ead6e40572cdd2db3faf31a64d182096f6b2b737013e3625f74c427 V 20171027 091040

9 вал, але не Айвазовського. Факультет фізичної культури та здоров'я людини відсвяткував свій День народження

13У Палаці «Академічний» відбулася подія, яка тісно і сутнісно пов’язана з 9-ою річницею з дня створення факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Спортивні арени і майданчики, де переважно вирують пристрасті і емоції, справді, схожі на «Дев’ятий вал» талановитого художника Івана Айвазовського. Цей позитив зарядженості перенісся і до Палацу «Академічний», де факультет фізичної культури та здоров’я людини як іменинник постійно і послідовно «розквартировує» свою численну аудиторію.

На передювілейний захід завітало чимало гостей. Зокрема: проректор з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу ЧНУ Тамара Марусик, начальник управління молоді та спорту обласної державної адміністрації Богдан Вітовський, начальник управління по фізичній культурі та спорту міської ради Дмитро Макаренко, начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Корнелій Жукотинський і голова комісії з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики обласної ради, заслужений майстер спорту, чемпіон Європи та світу з легкої атлетики, голова обласного відділення Національного Олімпійського комітету України Іван Гешко.

Виступаючи перед спортивною і вболівальницькою аудиторіями, професор Тамара Марусик закцентувала увагу на найголовнішому – вагомих здобутках факультету за оцей плин дев’яти літ.

Зокрема, Тамара Володимирівна проаналізувала у деталях низку досягнень, де університетські спортсмени сягнули неабияких вершин і злетів. Крім того, як на Всеукраїнських змаганнях, так і на європейських та світових, стаючи чемпіонами чи призерами.

І все це – майже паралельно із навчальним процесом.

Кульмінаційний момент урочистостей – нагородження. Скажемо одразу: як викладачів, так і їхніх вихованців.

Іван Гешко вручив Подяки Олені Мороз, Андрію Слобожанінову, Пацель Поліні, Аилінкій Христині

Інші гості – Богдан Вітовський, Корнелій Жукотинський і Дмитро Макаренко – теж сповна виконали свою високу місію.

Перший передав Грамоти Івану Васкану, Петру Горюку, Тарасу Палагнюку, Марії Білавій, Юрію Момоту, Зіні Демян.

Пан Богдан ще й вручив групі талановитих посвідчення кандидатів у майстри спорту, що доволі-таки закономірно, характерно і відрадно.

Корнелій Жукотинський відзначив Юрія Цибу, Олену Гауряк, Юрія Курнишева, Миколу Осадця, Анатолія Жураківського, Павла Лукана, Миколу Никифорука, Андрія Архилюка.

Від Дмитра Макаренка такі ж відзнаки отримали: Юрій Мосейчук, Андрій Молдован, Наталія Гнесь, Світлана Первухіна, Костянтин Олійник, Віктор Стефанюк, Максим Кузін, Іван Молофій.

За наказом ректора ЧНУ Степана Мельничука, за вагомий особистий внесок у підготовку майбутніх фахівців з фізичного виховання, розвиток фізичної культури і спорту, сумлінну плідну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня факультету оголошено Подяки. Їх із рук Тамари Марусик отримали: наставники Ігор Наконечний, Вадим Мужичок, Ярослав Галан, Андрій Бражанюк, Світлана Дячінська, Микола Шпанко, Олег Мазяр, Назар Дячук, Людмила Романів, Юрій Палічук і Марія Курик, а також студенти Микола Байдюк, Ольга Винниченко, Тетяна Джіоєва, Анна Факас, Богдан Чопенко, Михайло Кожухар.

Мав слово і час для нагороджень декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Ярослав Зорій, котрий вручив подяку Назару Дячуку, а грамоту – Олегу Мазяру.

Ярослав Богданович, за доброю і усталеною традицією, відгукнувся про золотий фонд факультету - його ветеранів. А це - Петро Григорович Раца, Валентин Семенович Банар, Ігор Павлович Каліта, Володимир Іванович Купчик, Світлана Гнатівна Смеречинська, Віктор Валентинович Звенигородський і Леонід Аркадійович Фоменко.

У канву урочистостей уплетено чимало художніх і танцювальних номерів, а також видовищних спортивних трюків. Приміром, виступили: студент другого курсу, фіналіст загальноуніверситетського конкурсу «Університет має талант – 2017» Іван Рижий, четвертокурсник, володар Гран-Прі загальноуніверситетського конкурсу «Шевченківські читання – 2017» Василь Геленюк, фіналісти конкурсу «Студент-студентка ФФКЗЛ» Ольга Медецька, Юрій Каюк і Мар’ян Антонійчук, вихованці школи танцю та фітнесу «Данс Сіті» – колектив «Кіндер Сюрприз», театральна постановка – акторська майстерність студентів першого курсу (режисер та постановник – керівник Центру дозвілля ЧНУ Дмитро Павлюк), фінальна пісня (Гімн факультету).

Були й дві хвилини мовчання: по першому деканові факультету Валерієві Чабаненку, широкій групі наставників, які стояли біля витоків факультету, а з наших днів – по мужніх героях, котрі обороняли рідні кордони на Сході України, без вагань і роздумів віддаючи їй молоді життя.

Історія за будь-яких умов посвідчує: усього того, чого у часі добивається той чи інший колектив, не було б, якби не їх попередники.

Цікава арифметика із цифрою «9»: за дев’ять років факультету його випускники щорічно поповнюють педагогічні колективи навчальних закладів Чернівецької та інших областей України, зокрема понад 90% вчителями з фізичної культури забезпечена Буковина.

Іще одне: нині на факультеті навчається майже 1000 студентів – 979. Двоє із факультету стали докторами наук, а двадцять – кандидатами. Чим не «Дев’ятий вал»!?

Це університетське дійство як заключний акорд своєрідного фестивалю мистецтва науки, спорту і краси. Прелюдією ж до нього стала перша, попередня днина, коли відбулися: конкурс творчих робіт на тему «Мій глобус – ФФКЗЛ» та інтелектуальна гра «Брейн ринг». У конкурсі перемогла 102 група, у розумовій грі з усіх команд академічних груп – 202.

До речі, найкращим гравцем виявився студент Станіслав-Василь Москаленко, якому заслужено дісталася перехідна статуетка – «Сова».

Отож наступний День факультету – 10-й! Буде ще оригінальніше!

6 25

Ви тут: Головна / Новини та оголошення