zoofirma.ru

Наукові здобутки студентів факультету фізичної культури та здоров’я людини

DSC 056118-19 квітня у Сумах відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія», в якому взяло участь 18 студентських наукових робіт з різних регіонів України.

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича представляла студентка 4 курсу спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» Карина Лістау (науковий керівник – доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри фізичної реабілітації та ерготерапії Лідія Доцюк) з науковою роботою на тему «Зміни фізичного та психологічного стану хворих з абдомінальним ожирінням при використанні засобів фізичної реабілітації». Результати наукового дослідження викликали інтерес у членів комісії, та у підсумку студентка Карина Лістау посіла ІІІ місце.

Колектив кафедри та студентство спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» пишаються науковими здобутками та у перспективі планують продовжувати наукові дослідження у галузі фізичної терапії.

IMG 20190419 105256

Перемога на Чемпіонаті України з панкратіону

0 02 05 e60a1838465217f9a112e35d8e880c23df296e60061a045e49ddfab5cd1cab3e c2ec74d212-14 квітня, у м. Біла Церква проходив Чемпіонат України з грепплінгу та панкратіону серед юніорів. На першості країни буковинська команда посіла перші загальнокомандні місця у розділах «ноу-гі» та «традішн». До складу збірної ввійшли студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини:

Кізюк Роман (102 група) – І місце

Яковенко Ольга (102 група) – І місце

Гамалюк Станіслав (201 група) – І місце

Тарицану Марк (102 група) – ІІ місце

Подару Нікіта (102 група) – ІІІ місце

Алексєєв Андрій (102 група) – ІІІ місце

Васильков Едуард(102 група) – ІІІ місце

Гайко Максим (102 група) – ІІІ місце

Кіш Василь (102 група) – ІІІ місце

На підготовкою спортсменів працювали заслужені тренери України з панкратіону Наконечний І. Ю. та Горюк П. І.

0 02 05 d751f00af7472ae1c89cf46c0ae6bdc548a94ebce703b99bc5e938a3eb60f079 f6398377 0 02 05 382024aa1c02a0b2288cd102b4e32c1c7e89109e21442495c02a63570c6dcba9 245259d1

На факультеті фізичної культури та здоров’я людини проведено заходи, приурочені до Міжнародного дня спорту заради розвитку та миру

210 квітня на факультеті фізичної культури та здоров’я людини відбулося спортивне свято, приурочене до Міжнародного дня спорту серед учнівської молоді загальноосвітніх шкіл м. Чернівці.

З вітальними словами виступили декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Я.Б. Зорій, завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту І.Ю. Наконечний, головний спеціаліст Управління освіти Чернівецької міської ради В.В. Цуркан.

Заходи проведено з метою залучення широких верств населення України до регулярних занять фізичною культурою і спортом та популяризація здорового способу життя, посилення пропаганди фізичної культури і спорту як важливого засобу всебічного розвитку особистості. У спортивному заході взяли участь 38 загальноосвітніх навчальних закладів м. Чернівці. Організатори та учасники свята долучилися до світового флешмобу, піднявши білу картку (#WhiteCard) «Спорт на благо розвитку та миру», і таким чином висловили своє бажання жити та сприяти миру, здоровому способу життя, фізичній та інтелектуальній активності і загальному розвитку нації.

На багатофункціональному спортивному майданчику із штучним покриттям проводилися змагання з шести видів випробувань: трьох для дівчат та трьох для хлопців, а саме:

Для хлопців:

•        згинання та розгинання рук в упорі лежачи,

•        піднімання тулуба з положення сидячи за 1 хвилину,

•        статичне утримання ваги двома руками перед собою.

Для дівчат:

•        згинання та розгинання рук в упорі лежачи,

•        піднімання тулуба з положення сидячи за 1 хвилину,

•        стрибки на скакалці за 30 секунд.

Також відбувся фітнес-конкурс серед усіх учасників. Усі учасники отримали подяки за участь, а призери нагороджені грамотами, медалями і кубками відповідних ступенів, а також солодкими призами. Нагородили і рекордсменів в окремому виді вправ серед хлопців та дівчат.

Організаторами свята виступили викладачі кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту. Активно до проведення змагань долучилися студенти 2 курсу спеціальності Фізична культура і спорт.

4 3 1

У ЧНУ відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ: досвід та перспективи»

56214378 2323398684650220 5642695391733350400 n4-5 квітня у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ: ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ».

Конференція була організована та проведена факультетом фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ, зокрема кафедрою теорії та методики фізичного виховання і спорту, під патронатом ЮНЕСКО. Співорганізаторами конференції виступили Національна комісія України у справах ЮНЕСКО, Чернівецька міська рада.

У конференції взяли участь понад 250 науковців із 12 країн-учасниць, а саме: США, Молдова, Іспанія, Ізраїль, Румунія, Болгарія, Німеччина, Італія, Індія, Ірландія, Грузія та Україна. Понад 40 науковців, докторів наук, професорів, доцентів брали участь у пленарному та секційних засіданнях.

На пленарному та секційних засіданнях виступили представники університетів і наукових установ: Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (Україна), Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинськогo (Україна), Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (Україна), Національного університету фізичного виховання і спорту України (Україна), Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (Україна), Київського національного торговельно-економічного університету (Україна), Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту (Україна), Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (Україна), ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника» (Україна), Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (Україна),  ДВНЗ «Ужгородський національний університет» (Україна), Міжнародної академії біоенерготехнологій (Україна), Дніпровського державного технічного університету (Україна), Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» (Україна), Ясського університету імені Іоана Кузи (Румунія), Сучавського університет «Штефан чел Маре» (Румунія).

Напрямки роботи конференції охопили актуальні питання олімпійського та професійного спорту, олімпійської освіти; інноваційних технологій у фізичній культурі і спорті; з фізичного виховання різних груп населення; сучасних підходів до організації та змісту навчально-виховного процесу майбутніх фахівців з фізичної культури, спорту та фізичної терапії, ерготерапії; психологічних та історичних аспектів фізичної культури і спорту; науково-методичних основ здоров’я людини, рекреації та фітнесу; сучасного стану фізичної терапії: участь і місце фізичного терапевта та ерготерапевта у комплексному наданні медичних послуг; теоретичної та практичної підготовки фахівців з фізичної терапії, ерготерапії; з проблем формування здорового способу життя та безпеки життєдіяльності, міжнародних аспектів безпеки життєдіяльності та обороноздатності.

З вітальним словом виступили в. о. ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, професор Ангельський О. В. , проректор з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, член Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Міністерства закордонних справ України, професор Марусик Т. В.; декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доцент Зорій Я. Б.; завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доцент Наконечний І.Ю.; секретар Чернівецької міської ради Продан В. С.

У рамках Конференції пройшов майстер-клас проф. Костюкевича В.М. «Структура і зміст підготовки до захисту кваліфікаційних робіт освітнього ступеня “Магістр”».

На конференції панувала дружня атмосфера, яка сприяла обміну науковими досягненнями, ознайомленню з актуальними напрямами наукових досліджень у сфері фізичної культури і спорту, встановленню творчих контактів між науковцями різних країн.

Під час конференції учасники відвідали екскурсію Резиденцією митрополитів Буковини і Далмації, центральною частиною міста Чернівці, до історико-архітектурної пам’ятки «Хотинська фортеця». Також взяли участь у рекреаційних заходах у туристично-розважальному та гірськолижному комплексі «Сонячна долина».

У результаті учасники ІІ Міжнародної науково-практичної конференції відзначили: актуальність, ґрунтовність, наукове та практичне значення доповідей учасників конференції щодо формування конкурентоспроможності фахівців в умовах інтеграції, а також належну їх якість й глибину досліджень; важливість міжнародного співробітництва в освітній галузі, обміну науковими дослідженнями та шляхів їх упровадження в навчально-виховний процес; значний інтерес до проблематики заходу з боку закладів освіти та академічних установ, високий рівень наукової новизни та практичної значущості досліджень, які представлені в доповідях учасників. 56260485 2400820620149540 8728098772174766080 o 

0 02 04 dd6384fab6af3056629afb92c510565cba9c95cebcca541559dbad7a84b34261 8a3ad6f2

 

Ви тут: Головна / Новини та оголошення