zoofirma.ru

Вболівальникам баскетболу!

баскет

Слідкуємо за новинами баскетболу! Збірна команда Чернівецької області з баскетболу «CHE-BASKET» продовжує успішно виступати в Чемпіонаті України (Перша ліга).

16-17 січня 2021 року команда здобула перемогу над командою БК «Калуш - ПНУ» м. Калуш Івано-Франківської обл. За результатами ігор Чемпіонату підопічні Геннадія Водовоза займають третє місце у турнірній таблиці з кількістю 21 очко.

Приємно відзначити, що в складі команди «СНЕ-ВАSКЕТ» виступають студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини спеціальності «Фізична культура і спорт»: Радомський Олександр (2 курс) і Когут Нікіта (1 курс). Бажаємо успіхів нашим спортсменам, не зупинятись на досягнутому!

Різдвяний турнір з настільного тенісу

IMG f5a885260112452037af91f3d606452a V

5 січня 2021 року відбувся традиційний Різдвяний турнір з настільного тенісу серед працівників Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Зважаючи на особливі умови пов’язані з карантинними обмеженнями через пандемію коронавірусу СOVID-19 цьогорічні змагання не були такими масовими, як у попередні роки.

Але, незважаючи на усі складнощі, викладачі університету – шанувальники малої ракетки змогли позмагатися в спортивному залі університету на факультеті фізичної культури та здоров’я людини, отримати задоволення від спілкування, від можливості реалізувати свої прагнення до рухової активності.

Усі поєдинки пройшли у безкомпромісній спортивній боротьбі, незважаючи на різницю і віці учасників.

А переможцем турніру, вже багаторазовим, став декан факультету історії, політології та міжнародних відносин професор Олександр Добржанський! Призерами змагань також стали: викладачі факультету фізичної культури та здоров’я людини  Андрій Молдован та Олександр Вілігорський!

Призери турніру були нагороджені пам’ятними медалями і грамотами, а Переможець – ще й Кубком!

Нагородження проводив декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Ярослав Зорій, який подякував Голові спортклубу ЧНУ Олександру Ківернику за хорошу організацію змагань, усім учасникам турніру за те, що відгукнулися і взяли в ньому участь, а також відзначив, що треба й надалі зберігати спортивні традиції університету і проводити подібні заходи, незважаючи на жодні обставини.

IMG 4991cdfe8b4f3e2558fc52764e4c857a VIMG e5c746ea0e7719f77e7d3539b1b0303e V

Науковий семінар до 30-річчя Національного олімпійського комітету!

Снимок экрана 2020 12 22 в 12.06.45

22 грудня у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича на факультеті фізичної культури та здоров'я людини в режимі online було проведено семінар на тему: «Олімпійська освіта в житті підростаючого покоління». Семінар проведений з нагоди 30-ї річниці від дня заснування національного Олімпійського комітету України.

Організатором заходу виступили факультет фізичної культури та здоров’я людини разом з Відділенням національного олімпійського комітету України у Чернівецькій області.

З привітанням до учасників заходу виступив голова регіонального відділення НОК України у Чернівецькій області, чемпіон світу з легкої атлетики, учасник Олімпійських ігор Іван Гешко, який розповів про олімпійський рух за часи незалежності України.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся декан факультету, доктор педагогічних наук, доцент, Ярослав Зорій. Також до заходу долучились завідувач кафедри фізичної культури та спорту, кандидат психологічних наук, доцент Ігор Наконечний та завідувач кафедри фізичної культури та основ здоров'я, доктор педагогічних наук, професор Юрій Мосейчук.

З доповіддю про олімпійську освіту на території Буковини виступив кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, голова ради молодих вчених при ОДА Чернівецької області, стипендіат Кабінету Міністрів України для молодих вчених, керівник наукової теми МОН України «Інноваційна модель реалізації та формування патріотизму дітей засобами олімпійської освіти» Ярослав Галан.

Метою семінару є сприяння здоровому та активному способу життя, залучення дітей, школярів, молоді та широких верств населення до заходів та проектів НОК України для популяризації олімпійського руху.

«Олімпійський рух – це дійсно унікальне явище, яке має неймовірну силу об'єднувати людей навколо миру, дружби та розвитку. Тому сьогодні, як ніколи, ми розуміємо, що саме спорт є тим важливим чинником, який допомагає долати будь-які труднощі.

Учасники семінару отримають пам'ятні сертифікати та олімпійську літературу для своєї педагогічної діяльності.

Снимок экрана 2020 12 22 в 12.13.35Снимок экрана 2020 12 22 в 12.14.43

Збори трудового колективу факультету фізичної культури та здоров`я людини

dsc02608 825x510

10 грудня 2020 р. відбулися збори трудового колективу факультету фізичної культури та здоров’я людини за участю всіх науково-педагогічних працівників факультету в порядкок денний входили:

- звіт декана факультету про результати роботи у 2020 році.

- обрання за конкурсом на вакантну посаду завідувача кафедри фізичної культури та основ здоров’я.

Заслухали звіт декана факультету – доц. Зорія Я.Б. про головні здобутки колективу за 2020р. Відзначили досягнення в науково- дослідній, навчально-виховній, методичній роботі цього року. Підтримали перспективний план роботи на 2021р., який запропонував Ярослав Богданович. Трудовий колектив факультету підтримав звіт одноголосно і відмітив роботу факультету за рік позитивною оцінкою.

Інформація про результати голосування на зборах трудового колективу кафедри ФКОЗ (від 3.12.2020р.) і відповідно обрання за конкурсом на посаду завідувача кафедри фізичної культури та основ здоров’я факультету фізичної культури та здоров’я людини Мосейчука Ю.Ю., який нещодавно за пропозицією ректора став головою новоствореної Асоціації випускників ЧНУ ім.Ю. Федьковича.

Повний текст звіту кандидата, завідувача кафедри фізичної культури та основ здоров’я, професора Юрія Мосейчука було завчасно оприлюднено на сайті кафедри, проте претендентом було оголошену програму на посаду завідувача фізичної культури та основ здоров’я фізичної культури та здоров’я людини. В процесі обговорення програми  кандидата прийняли участь: завідувач кафедри ТМФВС, доцент Наконечний І.Ю., завідувач кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги, професор Доцюк Л.Г., завідувач кафедри фізичного виховання, доцент Палагнюк Т.В. Вони висловили позитивні оцінки різним аспектам роботи завідувача кафедри фізичної культури та основ здоров’я, професора Юрія Мосейчука. Після оголошення перерви відбулось таємне голосування, де одноголосно було підтримана кандидатура професора Ю.  Мосейчука на посаду завідувача кафедри.

     В проекті рішення зборів трудового колективу факультету фізичної культури та здоров’я людини зазначено: рекомендувати Вченій раді університету підтримати рішення зборів трудового колективу факультету фізичної культури та здоров’я людини щодо обрання за конкурсом на посаду завідувача кафедри фізичної культури та основ здоров’я  МОСЕЙЧУКА Ю.Ю., доктора педагогічних наук, професора.

Ви тут: Головна / Новини та оголошення