zoofirma.ru

Інтернаціональний фестивалі молоді та студентства ««FITSPORT»

25Викладачі та студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини взяли участь у інтернаціональному фестивалі молоді та студентства ««FITSPORT», що відбувався 24-26 листопада у м.Ясси (Румунія).

Учасниками першого інтернаціонального фестивалю молоді та студентства «FITSPORT» стали вищі навчальні заклади України, Молдови, Румунії та Італії.

Проведення та організація фестивалю здійснювалася Ясським університетом А. І. Кузи.

Музичними та танцювальними номерами учасників  фестивалю  вітали театральні, танцювальні та вокальні колективи Ясського університету.

У перший день інтернаціонального фестивалю студенти та викладачі української делегації взяли участь у прес-конференції, присвяченій обговоренню питань: здорового способу життя; рухової активності у житті сучасної людини; реабілітації з хворими із синдромом Дауна; профілактики ожиріння; рухової активності у людей позбавлених волі.  Магістрантка факультету фізичної культури та здоров’я людини  Волощук Анастасія представила доповідь присвячену темі реабілітація з хворими із синдромом Дауна.

Протягом двох наступних днів студенти української делегації взяли участь у змаганнях з футболу, спортивного орієнтування та кросу. 

Обговорювалися  перспективи міжнародної співпраці між вищими навчальними закладами Молдови, Румунії та Італії. Досягнуто домовленості щодо участі студентів ВНЗ Молдови, Румунії та Італії у міжнародному студентському  конгресі, що проводитиметься в квітні у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

52 14345

Суперкубок: ФК «Університет» і ФК «Волока» - 0:1

GAL 2938Учора, 19 листопада,  ФК «Університет» зустрівся у поєдинку за Суперкубок -2017 із доволі – таки міцним волокським горішком - ФК «Волока». Цьогоріч команди двічі грали між собою на першості області. Студенти з гори Домінік на власному полі перемогли іменитих суперників з рахунком 4:3, а на виїзді зіграли внічию - 0:0.

Кубкові баталії мають зовсім інший характер, інколи непередбачуваний і несподіваний характер. Що характерно, підтвердженням цього стала, зрештою, нещаслива 13 хвилина матчу, коли волочани здобули право на вольову точку зі штрафного за  19 метрів от воріт.  Варто згадати легіонерів «Волоки», які, свого часу, виступали за головну команду краю «Буковина», а перед цим  пройшли найперший спортивний гарт саме у ФК  «Університет», навчаючись у цьому елітному ВНЗ. Зокрема: бронзовий призер всеукраїнської літньої універсіади Руслан Гунчак, також перші чемпіони України  серед студентських колективів 2005 року (ФК «Університет» ) Степан Маковійчук та Олександр Дележа. А ще – Олександр Тодорович. Усі вони у звітному матчі грали за ФК «Волоку», а Руслан Гунчак став автором єдиного м’яча на цій же, 13-тій хвилині. Річ у тім, що він не одну сотню ударів завдав по рідних воротах на цьому ж полі.

Швидкий гол, подекуди груба гра волочан, кардинально вплинули на гру студенсткого колективу. Хоча вихованці головного тренера Миколи Осадця показували висококласну гру, а віртуозні дії всюдисущого Ладіка Мелконяна, котрий грамотно виписував вірменські візерунки, просто вражали уболівальників. Він був невтомним двигуном і архітектором чи не усіх атак команди.  

Зрівняти рахунок молоде футбольне плем’я мало змогу не раз, на доданих арбітром хвилинах першого тайму взагалі не збаглося як наш Андрій Шишигін, майстерно звільнившись з-під опіки захисника суперника, залишивши його на призволяще, на всіх парах от самого центра поля «полетів» до кіпера воріт «Волоки», та, нажаль, останньої миті не зумів як слід  приборкати м’яча для завершального удару. Цей «відскок» ніби пердебачив страж суперника, ставши йому на заваді.

Перед цим слушні нагоди зрівняти рахунок мав той же Ладік Мелконян, однак перешкодили стійка воріт і не раз – захисник.

У другому таймі – майже відкритий футбол. Інколи і у Прем’єр-лізі такого не побачити.

По суті, як і у першій 45-ти хвилинці, можна коментувати чи не кожну атаку за участі ФК «Університету» саме у розрізі кожної хвилини-другої.

Утім, як і поєдинку з боку двох гідних одна одної команд.

Своєрідний подарунок от волочан мав Іван Молофій, який умудрився не вцілити у рамку буквально із лінії воротарської.

Та кубковий матч - це переважно так – завершився зі стандартним рахунком 1:0.

За грою улюбленого колективу спостерігали ректор Чернівецького національного університету Степан Мельничук, перший проректор Роман Петришин, декани Ярослав Зорій і Василь Балух, також групи підтримки викладачів географічного та економічного факультетів.

За діями  ж  двох зіркових команд області  відомі уболівальникам Петро Кобичик, Валерій Королянчук, Василь Орлецький та інші.

22 листопада у блакитній залі ЧНУ – своєрідна інтронізація ФК «Університет», як чинного чемпіона області 2017 року.

Приходьте! Буде цікаво!    

Збірна команда ЧНУ з настільного тенісу – переможець Обласних cпортивних ігор серед студентської молоді вищих навчальних закладів ІІІ-ІV р.а.

0 02 05 c2e890cc912ed4c0482bf82a9c34466af4b7847fece923c80bac681aa1b21119 full17 листопада 2017 р. у розважальному комплексі «Панорама-Чернівці» відбулися змагання з настільного тенісу в залік Обласних cпортивних ігор  серед студентської молоді вищих навчальних закладів  ІІІ-ІV р.а. У змаганнях взяли участь близько 30 спортсменів, які представляли вищі навчальні заклади м. Чернівці (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Буковинський державний медичний університет, Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету).

Змагання відбувались в особисто-командному заліку із 3-х попередніх та 5-ти фінальних сетів. Особисті змагання проводилися за олімпійською (-2) системою з визначенням 1-16 місця в одиночному розряді (серед чоловіків та жінок).

В особистому заліку серед чоловіків перемогу отримали:

1 місце – Сафроній Іван – ЧНУ (факультет фізичної культури та здоров’я людини);

2 місце – Пелепенко Владислав – ЧНУ (інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук);

3 місце – Єремія Андрій – ЧНУ (факультет історії, політології та міжнародних відносин).

В особистому заліку серед жінок перемогу отримали:

1 місце – Фукс Анна – ЧНУ (факультет фізичної культури та здоров’я людини);

2 місце – Козак Анастасія – ЧНУ (факультет іноземних мов);

3 місце – Мицак Христина – КНТУ.

Результати командних змагань визначаються за найбільшою сумою очок в особистих змаганнях, згідно з таблицею нарахування очок (окремо для чоловіків і жінок). Загальнокомандні місця визначаються за сумою балів відповідно до місць результатів командних змагань чоловіків та жінок (згідно з таблицею нарахування очок).

У командному заліку з величезним відривом 1 місце посіла команда Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича; 2 місце – команда Буковинського державного медичного університету, 3 місце – команда Чернівецький торговельно-економічний інститут. Всі учасники змагань були нагороджені дипломами Чернівецького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Тренер збірної команди ЧНУ з настільного тенісу – асистент кафедри теорії та методики фізичного виховання та спорту Молдован Андрій Дмитрович.

Вітаємо з перемогою!

0 02 05 1df9c8890f4b26349aa83dfc691dfef5c29525bc8db66df7d10278e8e29d50d2 full 0 02 05 c110224035cddf0fff12c0ffb80ca7a97665728691214dbe1f14351c2b0317d4 full

ВІТАЄМО!!! Антонійчука Мар’яна – «МІСТЕР КРЕАТИВНІСТЬ» (студент 206 групи)

20171114 194014Антонійчук Мар’ян, студент факультету фізичної культури та здоров’я людини став одним із тих дванадцяти найталановитіших студентів Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича.

В результаті запеклої боротьби, яка тривала протягом трьох годин, серед усіх учасників фінального туру загальноуніверситетського конкурсу

«Студент-студентка ЧНУ – 2017», Антонійчуку Мар’яну вдалося завоювати титул «МІСТЕР КРЕАТИВНІСТЬ».

МОЛОДЕЦЬ!!!

20171114 162234 20171114 192617

Ви тут: Головна / Новини та оголошення