zoofirma.ru

Команда студенток ЧНУ ім. Ю.Федьковича – фіналіст Універсіади України з волейболу

IMG 3e28a37d1598bcbab3bfc524222bb41c VЗ 20 по 22 листопада 2018 р. у Чернівецькому фізкультурно-оздоровчому комплексі «Олімпія» проходив відбірковий етап 14-ї літньої Універсіади України з волейболу серед жіночих команд.

У змаганнях брали участь збірні команди студенток закладів вищої освіти, які репрезентували чотири регіони нашої держави, а саме: Вінницьку, Львівську, Хмельницьку і Чернівецьку область.

За результатом волейбольних баталій, команда Чернівецької області впевнено виборола перемогу в трьох матчах, не надавши суперникам шансу виграти жодної партії. Високий рівень підготовленості команди нашої області забезпечено завдячуючи професіоналізму головного тренера – І.Г. Васкана та представництву студенток ЧНУ ім. Ю.Федьковича у чемпіонаті України з волейболу серед команд як Першої, так і Вищої ліги.

Таким чином, жіноча команда волейболісток ЧНУ ім. Ю.Федьковича здобула путівку до топ-фіналу 14-ї літньої Універсіади України.

46482909 2078091418916394 3897766572982272000 n 46520433 2216057485306433 4949150309067784192 n

10 років з дня створення факультету фізичної культури та здоров’я людини

4Святкування 10-ї річниці створення факультету   фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету   імені Юрія Федьковича розпочалося 1 листопада – на головній арені краю  -  футбольному полі стадіону «Буковина» відбувся Міжнародний   товариський матч з футболу між командами Чернівецького національного   університету імені Юрія Федьковича та Сучавського університету Штефан чел   Маре (Румунія).

5 листопада студенти   факультету представляли творчі роботи на конкурсі «Факультет – очима   студентів» у вигляді слайд-шоу, відеофільми, відео-презентації на тему:

«Сторінками історії рідного факультету»;

«Видатні особистості факультету ФКЗЛ»;

«Спортивна гордість факультету ФКЗЛ»;

«Студентські будні і наш куратор».

6 листопада викладачі та студенти приймали участь у Всеукраїнській   науково-практичній інтернет-конференції, приуроченій 10-ій річниці від дня   створення факультету.

7 листопада студенти брали участь у конкурсі   студентських творчих робіт на тему: «Мій глобус факультет».

Нагородження   переможців творчих конкурсів відбулося під час інтелектуальної гри   «Брейн-ринг». Переможцями інтелектуальної гри стали   студенти другого курсу, а володарем «Сови», як кращий  гравець, став студент п’ятого курсу Бойчук   Олександр. Почесними гостями гри «Брейн-ринг»    були переможці минулих років, володарі «Сови» - випускники факультету.

8 листопада, у палаці «Академічний» відбулися урочисті   збори з нагоди святкування 10-ої річниці з дня створення факультету фізичної   культури та здоров’я людини.

Історія факультету почалася у 2008 році. За цей   час науково-педагогічними працівниками факультету захищено 3 докторські   і 20 кандидатських дисертацій. Крім того, суттєво покращено та розбудовано   навчальну і матеріально-технічну базу факультету. Багато спортивних здобутків   є у викладачів та студентів факультету: вони є учасниками різного рівня   спортивних змагань, чемпіонатів світу, Європи, України, університетських   конкурсів. Випускники факультету щорічно поповнюють педагогічні   колективи навчальних закладів Чернівецької та інших областей України. Понад   90% навчальних закладів освіти області забезпечені вчителями з фізичної   культури із числа випускників факультету.

Очолює факультет фізичної культури та здоров’я   людини кандидат педагогічних наук, доцент Ярослав Богданович Зорій. У   своєму вітальному слові він зазначив, що «у 2008 році  на факультеті навчалося 648 студентів,   а у 2018 – 1110. Факультетська родина збільшується швидкими темпами».

Також на святі були присутні поважні гості: перший   проректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Роман   Петришин; заступник директора Департаменту освіти і науки   облдержадміністрації - Ісопенко Ірина; заступник директора Департаменту   охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації – Павлюк   Василь; начальник управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної   адміністрації – Богдан Вітовський; начальник управління по фізичній культурі   та спорту Чернівецької міської ради – Дмитро Макаренко; начальник обласного   відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України – Корнелій   Жукотинський; голова комісії з питань освіти, науки, культури, спорту та   молодіжної політики Чернівецької обласної ради, заслужений майстер спорту,   чемпіон Європи та світу з легкої атлетики, голова Чернівецького обласного   відділенні Національного олімпійського комітету України – Іван Гешко.

Усі вони завітали на свято з грамотами і подяками для   викладачів та студентів факультету за професіоналізм та високі   досягнення.

З музичним    подарунком на офіційне святкування завітали дует «BRAVO» - Василь   Лутчак та Зеновій  Кіт, які приїхали з   м. Косів Івано-Франківської області. Переможці Всеукраїнських конкурсів   та фестивалів, які вразили присутніх майстерною грою на акордеонах!!!

На факультеті фізичної культури та здоров’я людини   навчається також багато талановитої молоді, яка прославляє факультет не тільки   своїми спортивними досягненнями, але і долає усі вершини на університетських   заходах. Переможці студентських конкурсів талантів демонстрували присутнім у   залі свої вокальні та танцювальні вміння.   

Шалені емоції отримали глядачі від перегляду танцювально-спортивного   виступу викладачів факультету фізичної культури та здоров’я людини.

Насамкінець авторка гімну, випускниця факультету   Анастасія Бучинська та усі першокурсники на сцені разом заспівали гімн   факультету фізичної культури та здоров’я людини. Це було феєричне завершення   урочистої частини святкування!

2 8 1

Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція

IMG 04666 листопада на факультеті фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулася Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Інноваційні підходи до формування професійних компетентностей фахівців з фізичної культури, спорту і фізичної терапії та ерготерапії», приурочена 10-ій річниці від дня створення факультету.

У конференції у режимі онлайн взяли участь Національний університет фізичного виховання і спорту України (м. Київ), Харківська державна академія фізичної культури (м. Харків), Львівський державний університет фізичної культури (м. Львів), Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка (м. Кам’янець-Подільський), ДВНЗ «Ужгородський національний університет» (м. Ужгород), Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ), ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» (м. Чернівці), Запорізький національний університет (м. Запоріжжя), Сумський педагогічний університет імені А.С. Макаренка (м. Суми).

З привітальними словами відкрив конференцію модератор засідання Зорій Ярослав Богданович – кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ.

З вітаннями 10-ої річниці факультету в онлайн-режимі виступили: кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, заступник з навчально-методичної роботи завідувача кафедри здоров’я, фітнесу, рекреації Василенко Марина Миколаївна (Національний університет фізичного виховання і спорту України), доктор педагогічних наук, професор, в. о. проректора із науково-педагогічної роботи Ткачов Сергій Іванович (Харківська державна академія фізичної культури), доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор кафедри теорії спорту та фізичної культури Передерій Аліна Володимирівна (Львівський державний університет фізичної культури), кандидат педагогічних наук, заступник декана факультету фізичної культури з наукової роботи та інформатизації навчального процесу  Боднар Аліна Олександрівна (Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка), кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичного виховання Товт Валерій Адальбертович (ДВНЗ «Ужгородський національний університет»), кандидат медичних наук, доцент, заступник декана з навчальної роботи факультету фізичного виховання і спорту Лапковський Едуард Йосипович. (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника), доктор медичних наук, професор, Член науково-методичної підкомісії "Фізична терапія. Ерготерапія" сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН України Полянська Оксана Степанівна (ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет»), доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри фізичної реабілітації Богдановська Надія Василівна (Запорізький національний університет), доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання Томенко Олександр Анатолійович (Сумський педагогічний університет імені А.С. Макаренка).

Науковим координатором конференції від Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича виступила кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Гакман Анна Вікторівна.

Розглянуті питання під час конференції є актуальними на сучасному етапі розвитку фізичної культури, спорту і фізичної терапії та ерготерапії та якісної підготовки фахівців галузі. Безпосередньо акцентовано увагу на нормативному забезпеченню підготовки майбутніх фахівців з фізичної культури, спорту та фізичної терапії, ерготерапії; сучасних підходах до організації та змісту навчально-виховного процесу майбутніх фахівців з фізичної культури, спорту та фізичної терапії, ерготерапії; сучасних вимогах до організації практичної підготовки фахівця з фізичної терапії та ерготерапії; актуальних питаннях фізичної терапії, ерготерапії, ролі і місцю фахівця у лікувально-діагностичному процесі; інноваційних технологіях у фізичній культурі і спорті; фізичному вихованню різних груп населення; науково-методичних основах здоров’я людини, рекреації та фітнесу; проблемах формування здорового способу життя та безпеки життєдіяльності, міжнародних аспектах безпеки життєдіяльності та обороноздатності.

IMG 0452 IMG 0442 IMG 0434

На факультеті фізичної культури та здоров’я людини проведено «КОЗАЦЬКІ ІГРИ – 2018»

DSC 320017жовтня на факультеті фізичної культури та здоров’я були проведені «Козацькі ігри – 2018». Захід був присвячений до Дня українського козацтва та Дня захисника України.

На території багатофункціонального штучного спортивного майданчика факультету фізичної культури та здоров’я людини змагалися 23 команди загальноосвітніх шкіл міста Чернівці та 5 команд шкіл Чернівецької області. Загальна кількість учасників «Козацьких ігор 2018» налічувала 224 учні.

Кафедра фізичної культури та основ здоров’я (завідувач кафедри доцент Мосейчук Ю.Ю.) влаштувала справжнє козацьке свято для старшокласників, які перетягували канати, стрибали усією командою через мотузку, долали спортивні перешкоди під час естафети, закидали козацький чобіт у корзину прикрашену українською символікою та випробовували свої сили у CrossFit.

Між спортивними змаганнями для школярів проводилася лотерея із різними спортивними подарунками, на згадку про участь у спортивному заході.

У запеклій боротьбі на «Козацьких іграх – 2018» перемогла команда школярів Військово-спортивного ліцею м. Чернівці,  друге місце вибороли учні Гімназії №3м. Чернівці та трете місце завоювали учні Багатопрофільного ліцею м. Чернівці № 4.

Глядачі та вболівальники із захопленням спостерігали за тим, як школярі виборювали звання найкращих козаків.Саме такими – сильними, патріотично вихованими, ерудованими, мають стати майбутні студенти ЧНУ, а нині учні загальноосвітніх шкіл Чернівецької області.

Варто наголосити, що «Козацькі ігри - 2018» відбувалися за підтримки:

заслуженого майстра спорту, чемпіона Європи та світу з легкої атлетики, голови Чернівецького обласного відділенні Національного олімпійського комітету України,  голови комісії з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики Чернівецької обласної ради, – Гешко Івана Тарасовича;

-начальника обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України – Жукотинського Корнелія Костянтиновича;

- титулованого спортсмена, голови обласної федерації стронгменів Чернівецької області – Бурштина Андрія Степановича;

головного спеціаліста Управління освіти Чернівецької міської ради (відповідальний за фізичну культуру і спорт) - Цуркана Володимира Васильовича.

- фінансову підтримку проведеного спортивного заходу забезпечила ДП «Мясо Буковини».

DSC 2684 DSC 3200

Ви тут: Головна / Новини та оголошення