zoofirma.ru

Звіт декана факультету фізичної культури та здоров’я людини за 2021 рік

person photo

Щорічний звіт декана факультету фізичної культури та здоров'я людини.

Для ознайомлення Звіт 2021

10.12.2021 року о 13:00 в актовій залі факультету фізичної культури та здоров'я людини відбудуться збори трудового колективу.

Студенти ЧНУ здобули перемоги на Міжнародному турнірі з панкратіону

0 02 05 3f671eb020ddab73f4d3d9a199bd7c2fbd08f424b680cb975a7dec8239cc08f1 dce36f0bbe47bdb6

У складі збірної команди України на Міжнародному турнірі з панкратіону, який проходив 26–28 листопада 2021 року в м. Будапешт (Угорщина), взяли участь студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича й здобули такі нагороди:

ü Прокопюк Валерія (факультет фізичної культури та здоров’я людини, спеціальність 017 «Фізична культура і спорт», 3курс) –1 місце;

ü Ковтун Олександр (факультет фізичної культури та здоров’я людини, спеціальність 017 «Фізична культура і спорт», 2 курс) –1 місце;

ü Тарицану Марк (факультет фізичної культури та здоров’я людини, спеціальність 017 «Фізична культура і спорт», 4 курс) – 1 місце;

ü Суходєєв Ілля (факультет фізичної культури та здоров’я людини, спеціальність 017 «Фізична культура і спорт», 5 курс) – 1 місце;

ü Угриняк Назар (інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук, 2 курс) – 2 місце.

Вітаємо студентів та їхніх тренерів!

Благодійна акція «Твори добро»

dobro 2

24 листопада до Всесвітнього дня дитини за ініціативи Ради молодих вчених факультету фізичної культури та здоров’я людини та Ради молодих вчених при Обласній державній адміністрації, за підтримки факультету, Студентського парламенту факультету було організовано благодійну акцію «Твори добро» для дітей Чернівецької загальноосвітньої спеціальної школи-інтернат №4.

Мета цієї акції полягає у залученні викладачів, студентів, молодих вчених до покращення умов перебування та участі дітей в освітньому процесі. На сьогодні значна кількість дітей, вихованців школи-інтернату потребують допомоги та підтримки, тому проведення подібних благодійних акцій відіграє надзвичайно важливу роль для їхньої життєдіяльності та розвитку.

При проведенні благодійної акції було зібрано більше 11000 грн., за які придбано одяг першої необхідності, рукодільний та спортивний інвентар для дітей навчального закладу. Завдяки цьому заходу ми мали змогу дізнатися про захоплення дітей, їхні вподобання, зокрема гру у футбол та вишивання бісером.

Організатори акції, а саме голова Ради молодих вчених при Обласній державній адміністрації, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Ярослав Галан, голова Ради молодих вчених факультету фізичної культури та здоров’я людини, асистент кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги Яна Ротар, заступник декана з навчально-виховної роботи, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Олена Мороз, голова Студентського парламенту факультету, студентка 3 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» Маргарита Терлецька передали придбані товари, одяг та інвентар адміністрації школи. Під час зустрічі з учнями 1-2 класів представниками акції кожній дитині було вручено пакунок з одягом та солодощами.

Факультет фізичної культури та здоров’я людини є активним учасником таких акцій, до яких долучатиметься й надалі. Закликаємо не бути байдужими до цієї проблеми, адже діти та молоде покоління – це наше майбутнє, про яке ми повинні дбати вже сьогодні.

dobro 5 dobro 1

НАША ЗБІРНА ЧОЛОВІЧА КОМАНДА З ВОЛЕЙБОЛУ «ЧНУ-ОК-ОЙЛ» ДВІЧІ ПЕРЕМОГЛА У ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

изображение viber 2021 11 21 17 02 17 033

19–21 листопада в м. Нетішин Івано-Франківської області проходив ІІ тур Чемпіонату України Dmart з волейболу серед чоловічих команд другої ліги.

У перший день змагань «ВКС» (м. Вінниця) зустрічався з ВК «ЧНУ-Ок-Ойл» (м.Чернівці). Результат зустрічі – 1:3 (25:23, 17:25, 21:25, 28:30) на користь команди з Чернівців.

У другий ігровий день «ЧНУ-Ок-Ойл» зустрічався з командою «Біла Церква-ДЮСШ №2» (м. Біла Церква). Матч закінчився з рахунком 3:2 (23:25, 25:15, 25:20, 29:31, 15:8) на користь нашої команди.

Після двох турів команда з 10 очками посідає друге місце в групі А.

До складу буковинської команди сформований зі студентів факультетів (економічного; фізичної культури та здоров’я людини; педагогіки, психології та соціальної роботи; математики та інформатики) й інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, а саме: Сергія Турецького, Анатолія Дилея, Костянтина Кузя, Манолія Мігайчука, Ігоря Тодосійчука, Богдана Цуркана, Андрія Данелюка, Олександра Корчака, Миколи Мосіна, Євгена Васкана, Андрія Турика.

Велика вдячність вболівальникам за підтримку та віру в команду, а також хочемо висловити подяку меценату команди Цурику Євгену Тодоровичу та ректору Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Петришину Роману Івановичу за можливість брати участь у Чемпіонаті України.

Ігри ІІІ туру ВК «ЧНУ-Ок-Ойл» зіграє 24–26 грудня у м. Чернівці.

изображение viber 2021 11 20 19 03 50 947

Ви тут: Головна / Новини та оголошення