zoofirma.ru

Чемпіонат України з волейболу

F6208529 970F 451F A7FE 1D280C26DF1CЧемпіонат України з волейболу

Обласні спортивні ігри серед студентів ВНЗ III-IV р.а.

IMG f3be3876f88c59966ba5587721a45cc3 VЗ 13 по 15 березня 2018 р. відбулися Обласні спортивні ігри серед студентів ВНЗ ІІІ-ІVр.а. 2017-2018 н.р. з баскетболу. Жіноча збірна команда Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича вкотре відзначилася перемогою та виборола перше місце серед ВНЗ Чернівецької області.

Також вітаємо чоловічу збірну Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, яка у запеклій боротьбі виборола Кубок переможця.

У команді жіночої збірної, яку очолює кандидат наук з фізичного виховання і спорту Балацька Л. В., виступають студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини: Павлюк Анастасія, Звержинська Валерія, Медецька Ольга, Григораш Ганна-Марія; студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин – Андросова Юлія, факультету прикладної математики – Піхур Анастасія, філологічного факультету – Кермач Анастасія.

До команди переможців чоловічої збірної, під керівництвом доцента Мужичка В.О., ввійшли студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини: Ісар Сергій, Дворський Тимур, Ігнатюк Дмитро, Печерега Денис, Бабалюк Сергій, юридичного факультету – Федчук Ігор, географічного факультету – Гуцуляк Дмитро.

29197086 404785243303286 3573844370060738560 n

XІ Міжнародна Інтернет-конференція «Спорт та сучасне суспільство»

DSC 010529 березня 2018 року у Національному університеті фізичного виховання та спорту України відбулася XІ Міжнародна Інтернет-конференція «Спорт та сучасне суспільство», співорганізатором якої виступив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (координатор – доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Гакман Анна Вікторівна).  У конференції взяли участь 3 країни: Латвія, Молдова та Україна. Крім нашого університету, Україну представляло ще 5 вищих навчальних закладів: Національний університет фізичного виховання та спорту України (м. Київ), Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського (м. Львів), Харківська державна академія фізичної культури (м. Харків), Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки (м. Луцьк), Хмельницький національний університет (м. Хмельницький). У рамках Інтернет-конференції відбувся круглий стіл на тему «Якість вищої освіти та чинники, які її обумовлюють» у режимі скайп-зв’язку. Доповідачем від Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича був завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, кандидат психологічних наук, Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, старший тренер молодіжної збірної команди України з панкратіону Наконечний Ігор Юрійович. Тема доповіді: "Практика організації підготовки фахівців за спеціальність "Фізична культура і спорт" у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича (на прикладі освітнього рівня "бакалавр")». Друга частина конференції проводилася на базі факультету фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ у формі секційного засідання. Участь в якому взяли не лише викладачі факультету, а й студенти напряму підготовки «Фізичне виховання» та спеціальності «Фізична культура і спорт».

Модератораторами засідання виступили:

Зорій Ярослав Богданович – декан факультету фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ, канд. пед. наук, доцент,

Наконечний І.Ю. – завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту ЧНУ, кандидат психологічних наук, Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, старший тренер молодіжної збірної команди України з панкратіону;

Мосейчук Ю.Ю. – завідувач кафедри фізичної культури та основ здоров’я ЧНУ, канд.. наук. фіз. вих. і с., доцент

Гакман А.В. – доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту ЧНУ, канд. наук. фіз. вих. і с.

Свій досвід молодим науковцям презентували викладачі кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту ЧНУ:

Ячнюк Ірина, Ячнюк Юрій, Ячнюк Максим

«Особливості етапів спортивного відбору бігунів на середні дистанції» 

Молдован Андрій

«Роль психологічної підготовки волейболістів у процесі змагальної діяльності студентського спорту»

Доповідачами серед студентів були:

Головчак Сергій, студент 4 курсу напряму підготовки «Фізичне виховання» (науковий керівник – викл. Дудіцька С.П.)

«Роль    інтернет мережі у фізичній культурі і спорті» 

Суходєєв Ілля, студент 1 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» (науковий керівник – асист. Горюк П.І.)

«Впровадження спортивних ігор у передзмагальному етапі підготовки спортсменів-єдиноборців»

Стахова Анастасія, студентка 2 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» (науковий керівник – зав. каф. Наконечний І.Ю.)

«Ретроспективний аналіз розвитку панкратіону на Буковині»

Лясота Андрій, студент 3 курсу напряму підготовки «Фізичне виховання» (науковий керівник – доц. Лясота Т.І.)

«Лижний фрірайд як складова самовираження сучасної молоді»

Розглянуті питання є актуальними на сучасному етапі розвитку спорту та якісної підготовки фахівців галузі.

DSC 0028 DSC 0019

Чемпіонат України з боротьби на поясах Алиш

viber image21 березня 2018 року у м. Львів пройшов Чемпіонат України з боротьби на поясах Алиш, на якому вдало виступили студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини. Проявивши гарну фізичну підготовку та справжній борцівський характер наші студенти вибороли такі призові місця:

  1. Ісопчук Оксана (4 курс) – І місце
  2. Перчик Станіслав (1 курс) – ІІ місце
  3. Вакарюк Кароліна (3 курс) – ІІІ місце
  4. Гуляк Катерина (1 курс) – ІІІ місце

Тренер команди – старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, Заслужений майстер спорту України Ніколайчук Ольга Петрівна.

Боротьба на поясах Алиш – вид, який об’єднує різновиди національних єдиноборств. Це досить молоде бойове мистецтво, яке виникло на початку нового тисячоліття. Алиш мав на меті об’єднати елементи боротьби на поясах різноманітних етнічних груп Центральної Азії. Відмінністю Алиш від інших видів боротьби на поясах є спосіб тримання поясу. В Алиш перед захватом бійці повинні обгорнути пояси один одного навколо своїх запʼястків. Для Алишу це обов’язкове правило, тоді як для інших різновидів боротьби на поясах подібний тип захвату не є обовʼязковим.

Ви тут: Головна / Новини та оголошення