zoofirma.ru

Проведений відбірковий етап студентів до участі у Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності «Фітнес і рекреація»

15

Студенти кафедри фізичної культури та основ здоров’я прийняли активну участь I етапі олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація».
Учасники продемонстрували свої теоретичні знання та практичні вміння з фітнесу та рекреації. Теоретичне завдання полягало у виконанні тестів, а також конкурсанти представляли підготовлені фрагменти фітнес-тренувань різної спрямованості.
Грамотами були відзначені студенти, що продемонстрували високий рівень теоретичних знань, а також високий рівень практичних вмінь.
Третє місце зайняла студентка третього курсу Павлюк Іванна. Друге місце – студентка четвертого курсу Костащук Сюзанна. Перемогла у відбірковому етапі олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація» студентка п’ятого курсу Факас Анна.

 

12 5 2

Змагання з волейболу серед команд інститутів і факультетів Чернівецького національного університету

24327298 193161481232033 2840596321948139520 nДнями у залі спортивних ігор факультету фізичної культури та здоров’я людини тривали запеклі волейбольні баталії команд факультетів та інститутів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Змагання приурочені Дню Збройних Сил України, пам’яті фундатора факультету фізичної культури – Валерія Павловича Чабаненка.

7 майстерних  волейбольних дружин Чернівецького національного університету виборювали призові місця турніру, а саме: інститут біології, хімії та біоресурсів; факультети: архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва;  математики та інформатики; фізичної культури та здоров’я людини; іноземних мов; філологічний; економічний.

У спогадах вболівальників та учасників змагань закарбувалась промова проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків Чернівецького національного університету,  професора  П. М. Фочука,  виступ декана факультету фізичної культури та здоров’я людини, доцента кафедри військової підготовки Чернівецького національного університету – Я. Б. Зорія та майстра спорту з волейболу, судді Національної категорії – П. Г. Раци. Також на урочистому відкритті турніру були присутні рідні В.П.Чабаненка.  

Особливістю урочистої церемонії відкриття змагань були феєричні танцювальні композиції, які демонстрували студенти Чернівецького національного університету.

До фінального етапу змагань потрапили чотири команди, серед них команда факультету математики та інформатики. ІІІ місце посіла команда економічного факультету, ІІ – команда факультету іноземних мов, І – команда факультету фізичної культури та здоров’я людини. Титул «Кращий гравець змагань» здобула доцент кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства Чернівецького національного університету – Лариса Георгіївна Олексишина.

 

24327731 151830455458299 5325973203267354624 n

Інтернаціональний фестивалі молоді та студентства ««FITSPORT»

25Викладачі та студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини взяли участь у інтернаціональному фестивалі молоді та студентства ««FITSPORT», що відбувався 24-26 листопада у м.Ясси (Румунія).

Учасниками першого інтернаціонального фестивалю молоді та студентства «FITSPORT» стали вищі навчальні заклади України, Молдови, Румунії та Італії.

Проведення та організація фестивалю здійснювалася Ясським університетом А. І. Кузи.

Музичними та танцювальними номерами учасників  фестивалю  вітали театральні, танцювальні та вокальні колективи Ясського університету.

У перший день інтернаціонального фестивалю студенти та викладачі української делегації взяли участь у прес-конференції, присвяченій обговоренню питань: здорового способу життя; рухової активності у житті сучасної людини; реабілітації з хворими із синдромом Дауна; профілактики ожиріння; рухової активності у людей позбавлених волі.  Магістрантка факультету фізичної культури та здоров’я людини  Волощук Анастасія представила доповідь присвячену темі реабілітація з хворими із синдромом Дауна.

Протягом двох наступних днів студенти української делегації взяли участь у змаганнях з футболу, спортивного орієнтування та кросу. 

Обговорювалися  перспективи міжнародної співпраці між вищими навчальними закладами Молдови, Румунії та Італії. Досягнуто домовленості щодо участі студентів ВНЗ Молдови, Румунії та Італії у міжнародному студентському  конгресі, що проводитиметься в квітні у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

52 14345

Суперкубок: ФК «Університет» і ФК «Волока» - 0:1

GAL 2938Учора, 19 листопада,  ФК «Університет» зустрівся у поєдинку за Суперкубок -2017 із доволі – таки міцним волокським горішком - ФК «Волока». Цьогоріч команди двічі грали між собою на першості області. Студенти з гори Домінік на власному полі перемогли іменитих суперників з рахунком 4:3, а на виїзді зіграли внічию - 0:0.

Кубкові баталії мають зовсім інший характер, інколи непередбачуваний і несподіваний характер. Що характерно, підтвердженням цього стала, зрештою, нещаслива 13 хвилина матчу, коли волочани здобули право на вольову точку зі штрафного за  19 метрів от воріт.  Варто згадати легіонерів «Волоки», які, свого часу, виступали за головну команду краю «Буковина», а перед цим  пройшли найперший спортивний гарт саме у ФК  «Університет», навчаючись у цьому елітному ВНЗ. Зокрема: бронзовий призер всеукраїнської літньої універсіади Руслан Гунчак, також перші чемпіони України  серед студентських колективів 2005 року (ФК «Університет» ) Степан Маковійчук та Олександр Дележа. А ще – Олександр Тодорович. Усі вони у звітному матчі грали за ФК «Волоку», а Руслан Гунчак став автором єдиного м’яча на цій же, 13-тій хвилині. Річ у тім, що він не одну сотню ударів завдав по рідних воротах на цьому ж полі.

Швидкий гол, подекуди груба гра волочан, кардинально вплинули на гру студенсткого колективу. Хоча вихованці головного тренера Миколи Осадця показували висококласну гру, а віртуозні дії всюдисущого Ладіка Мелконяна, котрий грамотно виписував вірменські візерунки, просто вражали уболівальників. Він був невтомним двигуном і архітектором чи не усіх атак команди.  

Зрівняти рахунок молоде футбольне плем’я мало змогу не раз, на доданих арбітром хвилинах першого тайму взагалі не збаглося як наш Андрій Шишигін, майстерно звільнившись з-під опіки захисника суперника, залишивши його на призволяще, на всіх парах от самого центра поля «полетів» до кіпера воріт «Волоки», та, нажаль, останньої миті не зумів як слід  приборкати м’яча для завершального удару. Цей «відскок» ніби пердебачив страж суперника, ставши йому на заваді.

Перед цим слушні нагоди зрівняти рахунок мав той же Ладік Мелконян, однак перешкодили стійка воріт і не раз – захисник.

У другому таймі – майже відкритий футбол. Інколи і у Прем’єр-лізі такого не побачити.

По суті, як і у першій 45-ти хвилинці, можна коментувати чи не кожну атаку за участі ФК «Університету» саме у розрізі кожної хвилини-другої.

Утім, як і поєдинку з боку двох гідних одна одної команд.

Своєрідний подарунок от волочан мав Іван Молофій, який умудрився не вцілити у рамку буквально із лінії воротарської.

Та кубковий матч - це переважно так – завершився зі стандартним рахунком 1:0.

За грою улюбленого колективу спостерігали ректор Чернівецького національного університету Степан Мельничук, перший проректор Роман Петришин, декани Ярослав Зорій і Василь Балух, також групи підтримки викладачів географічного та економічного факультетів.

За діями  ж  двох зіркових команд області  відомі уболівальникам Петро Кобичик, Валерій Королянчук, Василь Орлецький та інші.

22 листопада у блакитній залі ЧНУ – своєрідна інтронізація ФК «Університет», як чинного чемпіона області 2017 року.

Приходьте! Буде цікаво!    

Ви тут: Головна / Новини та оголошення