zoofirma.ru

Команда 1 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» – переможці «Козацьких забав 2017»

IMG 81ebc6eb01a7bed27868ccdd4996f225 V 112 жовтня у Буковинському державному медичному університеті  відбулася Спартакіада серед студентів ВНЗ та вихованців ДЮСШ м. Чернівці «Козацькі забави 2017». Захід був присвячений Дню українського козацтва та Дню захисника України.

Мета змагань – пропаганда здорового способу життя, залучення студентської молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, зміцнення здоров’я та виховання дружніх стосунків між спортивними колективами.

У змаганнях взяли участь 3 студентські команди, які представляли вищі навчальні заклади м. Чернівці та 1 команда вихованців ДЮСШ. Змагання складалися з 6 етапів:

- гирьового спорту; 

- багатоповторного жиму лежачи; 

- підтягуванні на перекладені; 

- армліфтингу; 

- стрибків у довжину, а також з перетягування канату.

Після того, як всі команди справилися з поставленими завданнями, судді підвели підсумки та оголосили переможців змагань. Отже, цього року переможцями стали:

1 місце посіла команда ЧНУ спеціальності « Фізична культура і спорт»;

2 місце – команда медичного коледжу

3 місце – команда Буковинського державного медичного університету.

Всі учасники змагань  «Козацькі забави 2017» були нагороджені дипломами, медалями та кубками.

До складу команди Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича входили студенти 1 курсу спеціальності «Фізична культура: Цвігун Аліна, Гураль Мар`яна, Малий Максим, Малярчук Владислав, Ставчанський Роман і Череватий Михайло – капітан команди.

Представники команди Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – асистенти кафедри теорії та методики фізичного виховання та спорту Молдован Андрій Дмитрович та Горюк Петро Ілліч.

Вітаємо з перемогою!

IMG c5c04a952759deb32844abdf8382e009 V 1

Військово-патріотичний квест «герої козацької слави» відбувся в чернівцях

IMG 5ac1d0dbca081a2be2286e105ca59178 VВчора, 9 жовтня, у парку ім. Юрія Федьковича відбувся військово-патріотичний квест «Герої козацької слави». Захід проводив Чернівецький Національний Корпус за підтримки Управління молоді та спорту Чернівецької ОДА. Присвячений Дню українського козацтва, Дню захисника України та Дню заснування Української Повстанської Армії.

Метою історичної військово-патріотичної гри є підвищення національно-патріотичного виховання серед молоді, утвердження любові до Батьківщини, наслідування найкращих прикладів мужності борців за свободу та незалежність суверенітет та тереторіальну цілісність держави.

У грі взяли участь 5 студентських команд, які представляли вищі навчальні заклади м. Чернівці. Кожна команда мала пройти завдання, які були перед ними поставленні. У цьому році квест складався з таких завдань: 

- надання першої медичної допомоги; 
- перенесення пораненого; 
- збірка/розбірка автомата; 
- інтелектуальні завдання; 
- фізкультурний норматив; 
- в’язання вузлів, 
а також завдання по виживанню в екстремальних умовах.

Після того, як всі команди справилися з поставленими задачами, журі підвели підсумки та представили переможців квесту. Отже, цього року переможцями стали:

1 місце посіла команда Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;

2 місце-команда медичного коледжу «МОНАДА»;

3 місце-команда Буковинського державного медичного університету.

Всі учасники військово-патріотичного квесту «Герої козацької слави» були нагороджені сертифікатами та подарунками.

До складу збірної команди ЧНУ входили студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини: Мурга Н., Стукалов Д., Незвещук В., Мустеца Я., Кожухар М. та географічного факультету: Шеснюк П., Маковій С., Гуменюк І.

Представник команди ЧНУ – ст.викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Слобожанінов А.А. та асистент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Молдован А.Д.

Готувалася команда під керівництвом ст. викладача кафедри військової підготовки, підполковника Мазяра О.Є. та ст.викладача кафедри фізичної реабілітації та ерготерапії Козік Н.М.

Вітаємо з перемогою!

22366523 272867056567561 873360728995459772 n 22308901 272867846567482 6246102290869256707 n 22289759 272871119900488 2124925878752107141 o

Всеукраїнські змагання з волейболу присвячені 142 річниці ЧНУ

IMG 1206Протягом 6-8 жовтня 2017 року у спортивному комплексі ЧОДЮСШ з нагоди відзначення 142-ї річниці заснування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича проводились Всеукраїнські змагання з волейболу серед жіночих команд. Незабутні моменти урочистої церемонії відкриття, з вітальним словом ректора ЧНУ проф. Мельничука С.В.

Запеклі волейбольні баталії та зворушлива церемонія нагородження призерів і переможців закарбувались у пам’яті поважних гостей, вболівальників та учасників змагань. До участі у змаганнях були запрошені ті спортивні дружини, які задіяні у Національному чемпіонаті команд вищої професійної ліги та вважаються волейбольною елітою України. Жіноча збірна команда ЧНУ ім. Ю.Федьковича увійшла до трійки лідерів цих змагань. У номінації «Приз глядацьких симпатій» була відзначена Тетяна Панькевич, а почесний титул «Кращий гравець змагань» здобула Таїсія Полич. Тетяна і Таїсія навчаються на ІІІ курсі факультету фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ ім. Ю.Федьковича та протягом змагань продемонстрували високий рівень волейбольної майстерності. 

IMG 1150 IMG 1203 IMG 1157

Виїзна посвята студентів першого курсу факультету фізичної культури та здоров’я людини

33Однією  з традицій факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького  національного університету імені Юрія Федьковича є оригінальна посвята першокурсників, яка залишається на згадку на все життя. Це святкове дійство відбулося 6-7 жовтня у Вижниці на території туристичної бази «Черемош».

У ролі  організаторів святкового освячення «першачків» були студенти 4-го курсу та їх куратори, які підготували цікавий маршрут з різноманітними випробуваннями, конкурсами та жартівливими сценками.

Офіційна святкова програма на тему «Лісова казка» розпочалася із захоплюючих виступів першокурсників, які креативно та яскраво представили свої студентські таланти. Викладачі, в свою чергу, не відступали, розважали усіх своєю участю в різноманітних конкурсах. 

Після подолання смуги перешкод старшокурсники пригостили усіх чарівним «зіллям» власного приготування. Об’єднало усе студентство, дружне проголошення«Клятви-студента».

Усіх зворушив караоке-конкурс біля вогнища. Лунали веселі пісні, дотепні жарти а на завершенняуся фізкультурна родина заспівала гімн факультету  фізичної культури та здоров’я людини.

Ранок наступного дня розпочався з традиційної ранкової зарядки, після якої студенти вирушили у лісову подорож гірськими стежками природного парку «Вижницький». Студентам довелося проявити неабиякі уміння, продемонструвати силу духу та готовність до будь-яких випробувань. 

Чудовій атмосфері свята посприяла прекрасна погода, лагідно посміхаючись учасникам посвяти осінніми сонячними променями.

Ці дні, проведені у таборі, допомогли нашим першокурсникам згуртуватися, познайомитися з викладачами та студентським активом. З незабутніми враженнями близько обіду учасники посвяти вирушили додому. Тепер кожен із них може з впевненістю сказати, що він -  студент факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

6 42 51

Ви тут: Головна / Новини та оголошення