zoofirma.ru

Обласні змагання з баскетболу

IMG 6175 14 04 17 08 06З 10 по 12 квітня 2017 року в спортивному залі Буковинського державного медичного університету студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича брали участь у змаганнях обласних Спортивних ігор (ХІІІ обласна Універсіада) серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV р.а. з баскетболу (чоловіки).

Наша команда виборола І місце, де обіграла у фіналі команду Чернівецького торгівельно-економічного інституту КНТУ з рахунком 60-53. Кращими гравцями стали Федчук Ігор (юридичний факультет), Козак Андрій (факультет математики та інформатики), Загудалов Нікіта (географічний факультет), Заблоцький Сергій, Печерега Денис, Ігнатюк Дмитро, Ісар Сергій (факультет фізичної культури та здоров'я людини. 

IMG 6176 14 04 17 08 06 IMG 6174 14 04 17 08 06

Великодній майстер-клас з писанкарства

20170412 18352312 квітня, напередодні одного з найбільших християнських свят – Великодня, на факультеті фізичної культури та здоров’я людини відбувся майстер-клас із писанкарства. Своїми знаннями та умінням писати великодню писанку з усіма охочими поділилася лаборант кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Леся Крушельницька, яка на початку заходу наголосила, що писанки потрібно писати із чистою душею, без поганих думок.

Участь у майстер-класі взяли студенти всіх курсів, викладачі і керівництво факультету. Такий захід проводиться на факультеті уже не вперше з метою популяризації та збереження народних традицій. Хтось уперше в такий спосіб розписував великодні символи, хтось удосконалював свої вміння.

Учасники майстер-класу з писанкарства дізналися про зміст закодованих символів, пізнали особливості розпису та навчалися розписувати писанки, використовуючи традиційні орнаменти. У результаті вийшли неймовірні писанки, які можна буде покласти у великодній кошик.

Визначити, чи я ж писанка найкраща, так і не вдалося. Адже кожна писанка особлива, гарна по-своєму і має своє значення, свою символіку.

Леся КРУШЕЛЬНИЦЬКА

20170412 182934 20170412 183048 20170412 183206

Відбулося відкриття конференції, присвяченої Міжнародному дню спорту заради розвитку та миру

 

IMG 69916 квітня у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося офіційне відкриття Міжнародної науково-практичної конференції «Фізична культура і спорт: досвід та перспективи», присвяченої Міжнародному дню спорту заради розвитку та миру.

Вперше на Буковині наукова конференція проходить під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, за участі та підтримки Чернівецького обласного відділення НОК України, Чернівецької міської ради. В роботі конференції беруть участь близько 200 учасників з чотирьох країн Європи. Про це під час урочистого відкриття конференції повідомив декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Ярослав Богданович Зорій. Крім того, він зауважив, що проведення подібних заходів є вкрай важливим, адже «фізкультура і спорт є обов’язковими атрибутами життя людини, а в сучасних умовах ще й особливим елементом підтримання боєздатності української армії».

Гостей конференції привітав у стінах Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича ректор Степан Васильович Мельничук. У своєму вітальному слові він теж виразив занепокоєння стосовно здоров’я сучасної молоді, та наголосив на тому, що університет усіляко залучає студентство до здорового способу життя та підтримує їх у спортивних починаннях. Підтвердженням його слів стали грамоти студентам факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за здобутки на Всеукраїнській студентській Олімпіадізі спеціальності «Фітнес і рекреація»у м.Львів.

 У свою чергу Степан Васильович та Ярослав Богданович теж отримали подяки за підтримку спорту у Чернівецькій області з рук Заслуженого майстра спорту України, голови обласного відділення НОК України Івана Гешка.

«Спорт – запорука благополуччя нації», – відзначив іменитий спортсмен. Та своїм вітанням від імені усієї олімпійської родини Буковини завершив урочисте відкриття конференції. У пленарному засіданні, яке розпочалося відразу після відкриття виступили представники вищих навчальних закладів України, Молдови та Румунії. Своїми теоретичними та практичними знаннями учасники конференції матимуть змогу поділитись під час секційних засідань.

У рамках відзначення Міжнародного дня спорту заради розвитку та миру факультет фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича проведе також масові спортивні змагання з волейболу, баскетболу, стрітболу, настільного тенісу, стріт-воркауту та ін. До змагань залучено понад 400 учасників.

Оголошення

Безымянный6-7 квітня 2017 р. з нагоди відзначення «Міжнародного дня спорту на благо розвитку і миру» у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича на факультеті фізичної культури та здоров’я людини відбудуться такі заходи.

1. Міжнародна науково-практична конференція «Фізична культура і спорт: досвід та перспективи». Вперше на Буковині наукова конференція проходить під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, за участі та підтримки Чернівецького обласного відділення НОК України, Чернівецької міської ради. В роботі конференції беруть участь близько 200 учасників з чотирьох країн Європи.

2. Масові спортивні змагання з волейболу, баскетболу, стрітболу, настільного тенісу, стріт-воркауту та ін. До змагань залучено понад 400 учасників.

РОЗКЛАД РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

6 квітня (четвер)

Червона зала Центрального корпусу (№5),

ЧНУ ім. Ю. Федьковича

м. Чернівці, вул. Коцюбинського, 2

9.00 – 10.30        реєстрація учасників;

10.30 – 13.00    пленарне засідання;

13.00 – 14.00    екскурсія колишньою Резиденцією Буковинських митрополитів;

14.00 – 14.30    централізований виїзд із резиденції Буковинських митрополитів до факультету фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ;

14.30 – 15.30    обідня перерва;

14.30 – 16.00    огляд спортивно-масових заходів, присвячених Міжнародному дню спорту (факультет фізичної культури та здоров’я людини, вул. Небесної сотні, 4 Д);

16.00 – 17.30    секційні засідання (факультет фізичної культури та здоров’я людини, ауд. 7, 10, 11, 12, 23, 25, 32, методкабінет);

18.00 – 20.00    вечір зустрічі.

7 квітня (п’ятниця)

9.00 – 10.30        секційні засідання, підведення підсумків, вручення сертифікатів учасників (факультет фізичної культури та здоров’я людини, вул. Небесної сотні, 4 Д);

10.30 – 12.00    прогулянка центральною частиною міста Чернівці;

12.00 – 18.00    екскурсія до історико-архітектурної пам’ятки «Хотинська фортеця», м. Хотин та туристичного комплексу «Сонячна долина».

Ви тут: Головна / Новини та оголошення