zoofirma.ru

Золота нагорода – в ЧНУ

msck

17квітняв Олександрії наКіровоградщинівідбувся Всеукраїнський турнір з панкратіону. Участьу ньому взявстудент 5 курсу факультету фізичноїкультури таздоровя людини  Скидан Роман. Студент ЧНУздобув золоту нагороду в категорії 77 кг– номінації,де булопредставленонайбільше учасників. Роман переміг 4 поєдинки підряд іобійшов усіх конкурентів на найвищу нагороду.

Детальніше...

6 квітня відзначили Міжнародний день спорту

6 квітня на факультеті фізичної культури та здоров’я людини відбулося святкування Міжнародного дня спорту. Уже вдруге в історії за ініціативи Міжнародного олімпійського комітету та за підтримки Організації Об’єднаних Націй відзначили цей день заради розвитку та миру.

Спорт на благо миру та розвитку – гасло цієї міжнародної події, яке підкреслює важливість і необхідність такого виду загальнолюдської діяльності для всіх нас, для суспільства, держави, урядових та неурядових організацій. Здоровий спосіб життя, фізична і інтелектуальна активність є запорукою загального процвітання і благополуччя держави.

Студенти і викладачі факультету фізичної культури та здоровя людини приєдналися до святкування міжнародного свята. З цієї нагоди викладач кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання Юрій Ячнюк прочитав для студентів відкриту лекцію на тему «Олімпійський рух: історія та сучасність». Почесним гостем став заслужений майстер спорту України, чемпіон Європи, голова обласного відділення НОК України Іван Гешко, який привітав студентів-фізкультурників зі святом. Продовження заходу відбулося у спортивному залі ЧНУ, де декан факультету Ярослав Зорій та завідувач кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання Ігор Наконечний відзначили кращих спортсменів факультету.

Детальніше...

Ви тут: Головна / Новини та оголошення