zoofirma.ru

У Чернівцях олімпійці Буковини та студенти ЧНУ урочисто провели «DO like OLYMPIANS»

image 12 11 15 10 27 211 листопада у Чернівецькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів фізико-математичного профілю № 6 відбувся спортивний захід «DO like OLYMPIANS» у рамках чергового всеукраїнського проекту Національного олімпійського комітету, що реалізується спільно з «The Coca-Cola Foundation».

Захід було організовано та проведено Чернівецьким обласним відділенням НОК України та регіональним відділенням Олімпійської Академії України, яка функціонує на факультеті фізичної культури та здоров’я людини. Студентками факультету Мотреску Анастасією та Рогожою Тетяною із почесними гостями: заслуженим майстром спорту, чемпіоном світу та Європи з легкої атлетики, головою Чернівецького обласного відділення НОК України Гешком Іваном Тарасовичем і чемпіонкою світу, призеркою Європейських ігор зі стрільби з лука Лідією Січеніковою було проведено олімпійську гімнастику для учнів 7 класу.

Головна мета – привернення уваги дітей до активного та здорового способу життя й олімпійського руху. Проект включає у себе проведення уроку з олімпійцем, розминку з учнями та майстер-клас від олімпійця.

Усі учасники заходу були нагороджені футболками, значками, а навчальний заклад отримав олімпійську літературу та м’ячі.

На факультеті фізичної культури та здоров’я людини протягом кількох років функціонує волонтерський олімпійський рух, яким займається старший викладач кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання Ячнюк Юрій Борисович та асистент цієї ж кафедри Галан Ярослав Петрович. З метою популяризації олімпійського руху на Буковині на факультеті фізичної культури та здоров’я людини створено кабінет олімпійської освіти, клас олімпійського та професійного спорту.

 

Відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція

GAL 46165 і 6 листопада 2015 року відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми фізичної культури, спорту та здоров’я людини», яку спільно організували та провели Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Буковинський державний фінансово-економічний університет, Буковинський державний медичний університет та Чернівецьке обласне відділення Національного олімпійського комітету України. На пленарному засіданні, проведеному в червоній залі нашого університету, перед аудиторією фахівців галузі здоров’я людини, фізичної культури та спорту та студентів-старшокурсників факультету фізичної культури та здоров’я людини, виступили з вітальним словом та з науковими доповідями голова оргкомітету – начальник Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України доц. Жукотинський К.К., голова чернівецького відділення НОК України Гешко І.Т., декан факультету фізичної культури та здоров’я людини доц. Зорій Я.Б., завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання Тернопільського національного університету ім. В. Гнатюка доц. Боднар Я.Б., професор кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Буковинського державного медичного університету проф. Полянська О.С. та інші.

Детальніше...

Студенти нашого університету тріумфували на чемпіонаті світу з панкратіону

1111З 18 по 22 жовтня у турецькій Анталії відбувся чемпіонат світу з панкратіону серед дорослих, юніорів та юнаків. У збірній команді України участь приймали 6 студентів факультету фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ. Приємно відзначити, що вони повернулися до рідного міста призерами та переможцями. По суті, перемогу святкувала уся команда України, адже цей колектив здобув перше загальнокомандне місце серед сорока країн-учасників.


Серед дорослих спортсменів здобули медалі:

1 місце - Анна Беженар (студентка 4 курсу, Заслужений майстер спорту України. Вже 4 рази поспіль перемагає на чемпіонаті світу та 6 раз на чемпіонаті Європи).

1 місце - Флора Лучич (студентка 5 курсу, срібна призерка Європи);

2 місце - Денис Семенюк (студент 4 курсу, МС срібний призер Європи);

Серед юніорів «срібло» здобув Олексій Вишняк (студент 3 курсу, КМС).

Серед старших юнаків участь приймали :

2 місце - Микола Калинчук (студент 1 курсу, КМС, чемпіон Європи);
2 місце - Кирило Морару (студент 1 курсу, КМС).

Готували спортсменів Заслужені тренери України - І.Ю Наконечний, П.І Горюк.

Уже 23 жовтня чернівецьких переможців зустрічали у стінах рідної альма-матер: цього дня відбулась прес-конференція на факультеті фізичної культури і здоров’я людини.
​ Як повідомив Ігор Наконечний, зараз команда студентів ЧНУ готується до чемпіонату України, який відбудеться у м. Києві 19-22 листопада. А Анна Беженар готується до Кубку Світу в Будапешті та зараз розглядається питання про професійний поєдинок в Китаї.

 

 

Нам 7 років

1. заставкаФакультет фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного  університету імені Юрія Федьковича відсвяткував сьому річницю з дня створення.

 Святкування на факультеті тривали три дні.

 27 жовтня була проведена ярмарка солодощів до якої долучилися усі студенти  факультету. Зібрані кошти передані у благодійний фонд «Подаруй дитині життя».

 28 жовтня журі у складі завідувачів кафедр та декана факультету оцінювали оглядовий  конкурс на визначення кращої аудиторії та конкурс студентських фото- стіннівок на тему  «Згадати все».

 За результатами роботи журі найкращою стала аудиторія № 10, відповідальними за яку  були студенти четвертого курсу кафедри здоров’я людини, рекреації та фітнесу.

 А ось у конкурсі фото-стіннівок перше місце отримала редколегія 206 академічної групи, друге місце – 103, 405 академічних груп, трете місце – 305-306, 505-507 груп.

Нагородження переможців відбулося під час інтелектуальної гри «Брейн-ринг», яка проводилася наступного дня. Переможцями гри стали студенти третього курсу, а володарем «Сови», як кращий гравець, став студент третього курсу Срепник Станіслав.

Після захопливої інтелектуальної гри серед студентів 1-5 курсів відбулося святкове дійство, присвячене 7-ій річниці факультету фізичного виховання та здоров'я людини.

На святі був присутній перший проректор Роман Іванович Петришин, який вручив Почесні грамоти викладачам факультету від імені ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Не оминув святкування і зірковий випускник факультету - переможець чемпіонату України, неодноразовий призер чемпіонату Європи, володар рекордів України і світу - богатир Костянтин Ільїн.
Грамоти і подарунки викладачам та студентам факультету від Національного олімпійського комітету України вручав ще один зірковий спортсмен - заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіон Європи та світу з бігу, учасник Олімпійських ігор - Іван Гешко.
Офіційні привітання чергувалися з яскравими концертними номерами, які спеціально до свята готували студенти та викладачі.

Завершилось триденне святкування масовим флеш-мобом під новостворений гімн факультету фізичної культури та здоров'я людини та гучними оваціями присутніх, яких ледь вмістила факультетська зала.

 

Ви тут: Головна / Новини та оголошення