zoofirma.ru

Відбувся Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед студентів ВНЗ

34esauQnsu4

З 28 листопада по 2 грудня 2015 року у м. Коломия Івано-Франківської області відбувся Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед студентів ВНЗ.

Збірну команду Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича представляли 11 студентів, серед яких 6 студентів факультету фізичної культури та здоров’я людини: Гешко Ірина (5 курс), Демян Зіна (2 курс), Тарасова Христина (4 курс), Міндаль Дарина (3 курс), Татарин Святослав (2 курс), Ревак Олексій (3 курс).

Збірна команда університету посіла ІІ місце серед 32 команд, поступившись місцем збірній команді Львівського державного університету фізичної культури.

Особливо у складі нашої збірної відзначились такі студенти:

Демян Зіна – І місце

Тарасова Христина – ІІІ місце.

Тренер-представник – викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Циба Ю.Г.

Заходи на факультеті до Дня Збройних Сил України

23-го грудня, напередодні на факультеті фізичної культури та здоров’я людини було проведено цілий ряд заходів.

Дівчатка фізкультурниці у військовій формі влаштували справжні випробовування для хлопців. Вже з 8-ої години ранку хлопцям довелося долати справжню смугу перешкод, яку проходили навіть викладачі (чоловіки). З ранковими випробовуваннями справилися усі хлопці, а на великій перерві знову продовжилися сюрпризи від дівчат. Хлопці на швидкість демонстрували свою майстерність у військові справі, і в подарунок  від дівчат отримали пісню «Ми хочемо жити без війни».

 Дoрoгі наші хлопці, захисники Вітчизни!Від щирoгo серця вітаємо Вас з Днем Збрoйних Сил України!Сьoгoдні українська армія прoхoдить складний етап станoвлення.За плечами військoвих Збрoйних Сил України славні традиції предків,великі звитяги кoзацтва та наших батьків і дідів,які здoбували перемoгу над фашизмoм. Захист незалежнoсті та теритoріальнoї ціліснoсті ріднoї землі в усі часибув пoкликанням та oбoв'язкoм справжніх чoлoвіків.Ми віримо в те, щo українська армія стане націoнальнoю гoрдістю,гарантoм стабільнoсті та безпеки України.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

 

Методоб’єднання з фізичного виховання відбулося у Чернівецькому національному університеті ім. Ю.Федьковича

      DSC02977 25 листопада 2015 року проведено методичне об’єднання завідувачів кафедр, керівників і викладачів фізичного виховання та спорту ВНЗ ІІІ-ІУ р.а. на базі факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича.

         Презентував заклад декан факультету фізичної культури та здоров’я людини, кандидат педагогічних наук, доцент Зорій Я.Б. У своєму виступі він зупинився на успіхах та результатах роботи факультету за сім років його існування. Звернув увагу присутніх  на проблеми та перспективи його розвитку.

         Завідувачі кафедр  фізичного виховання для природничих факультетів  (Палагнюк Т.В.) та для гуманітарних  факультетів (Мужичок В.О.) запропонували  гостям відвідати відкриті заняття зі студентами з аеробіки та спеціальної медичної групи «А».

         Старший викладач кафедри фізичного виховання для природничих факультетів Зендик О.В. проводила відкрите заняття з розділу «Аеробіка» зі студентами ІІ-го курсу економічного факультету. Під час його проведення використано гімнастичні мати і м’ячі, музичний супровід. Викладач навчила вихованців техніки виконання танцювальних кроків аеробічної зв’язки, працювала над вдосконаленням виконання комплексу вправ на координацію і на гнучкість. Постійно слідкували за диханням, поставою студентів, синхронністю і темпом виконання ними  вправ. Щільність заняття відповідала вимогам його завдань.

         Викладач кафедри для гуманітарних факультетів Медвідь А.М. проводила заняття зі студентами, які за станом здоров’я віднесені до спеціальної медичної групи, на тему: «Фітнес технології на заняттях зі студентами спеціального медичного відділення». На ньому були присутні студенти факультетів педагогіки, психології та соціальної роботи і філософсько-теологічного. Під час його проведення використано гімнастичні палиці, фітболи, обручі, гімнастичні килимки, аудіо- та відеоапаратура. Викладач вивчила зі студентами комплекс оздоровчо-розвивальних вправ з фітболами, розвивала в них гнучкість та координацію рухів. Під час виконання вправ студентами постійно здійснювався дифенційований підхід. Слідкувала за поставою, диханням та виконанням вправ у середньому темпі. Все заняття проходило під музичним супроводом з демонстрацією відео-знімків. 

         Для учасників заходу було організовано виставку методичної літератури та різних документів, розроблених викладачами кафедр фізичного виховання.

         Голова спортклубу    Ківерник О.В. організував огляд навчально- матеріально спортивної бази факультету та його кафедр. Учасникам заходу  була представлена також  наочна агітація, яка оформлена відповідно до сучасних вимог.

         Завершилось методичне об’єднання обговоренням проведених занять та підведенням підсумків.  Присутні одностайно схвалили, що відкриті заняття проведено викладачами  Зендик О.В. та Медвідь А.М.  на високому науково-методичному рівні. Гості  відмітили також і високий рівень розвитку та досягнень факультету фізичної культури та здоров’я людини. 

Провідний спеціаліст

обласного відділення

КФВС МОН України

В.В.Садовой

 

Відбувся ІІІ Буковинський фестиваль фітнесу-2015

1447947073 dsc0318У Палаці «Академічний» відбулися захопливі фестивальні змагання з фітнесу, що їх 2011 року зініціювала кафедра здоров’я людини, рекреації та фітнесу факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, яку очолює Юрій Мосейчук.

Ініціатива футбольного рефері, котрого добре знаються в Україні та далеко за її межами набрала потужних обертів.

Місце проведення форуму здоров’я і краси насправді відповідає як назві установи, так, власне, й означенню за суттю – академічний буковинський фестиваль фітнесу-2015.

За представленням широкого кола гостей і друзів Фестивалю усі хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто віддав молоді життя за Україну і її народ.

Милосердя, яке уже не вперше передбачає і сповідує цей захід, – виставлені дві скарбниці для збору коштів як відгуку на акцію «Подаруй дитині життя».

За цим сцена «Академічного» стала справжнім центром тяжіння спортивних баталій, які спіральними коридорами відомої у місті будови снувалися на другий і третій яруси нитями Аріадни.

Щось скидалося на космічне. Навіть не на догоду ведучій. Один тільки приклад із десятків інших, що цього дня явно виходили за межі орбітальної станції «Академічного». Коли ведуча оголосила номер лотереї, відповідного сертифіката, один студент на єдиному подиху і духу пірнув із аркоподібного яруса до сцени. Тільки-но прозвучала цифра «6». Однак «0» за паузою не міг почути. Власник сертифіката знітився.

Очі ведучої, їх орбіти, шукали по ярусах «потрібен номер»: «О, Боже, так швидко і з високих ярусів... Видно, що спортивний факультет», – це сучасна Аріадна, у руках якої сьогодні усі ниті змагань.

У дебюті фестивалю його заполонили номери під цифрою «9», звісно, і за десятками.

Зала зірвала численну хвилю овацій, коли почула, що учасницею не тільки офіційного дійства, а й фестивалю є проректор з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу Тамара Марусик.

У Тамари Володимирівни теж був щасливий номер.

Вражали показові виступи фітнес-клубів, а також центрів: «DANCEAVENUE», «Титан», «Dens-Citi», «Нова спорт», «Аміра», «Dens», «ModusVivendi», «Еліпс», «Еліт», «MOVEON-Dance-Studio», «Ритм», «Гармонія», «Віп-Джим» і «Силует».

Усі побачили легенду-легкоатлета Івана Гешка, голову обласного відділення НОК Українинайтитулованішого буковинського спортсмена, чемпіона Європи та світу з бігу на 1500 м, заслуженого майстра спорту. Він подякував організаторам за свято спорту і вручив декану факультету Ярославу Зорію Грамоту.

У свою чергу керівник цього факультету наголосив: «Вітаю найспортивніших і найперспективніших учасників нинішніх змагань, які на цій сцені, і запрошую на навчання до ЧНУ, на факультету фізичної культури та здоров’я людини».

Це свято народилося за ініціативи кафедри здоров'я людини, спортивної рекреації та фітнесу і її керівника Юрія Мосейчука.

Особлива подяка в кінці дійства висловлена Іванові Гешку, а також директору Чернівецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  Георгію Мазурашу та іншим друзям і партнерам заходу.

Спасибі і господареві дійства – директорові Палацу «Академічний» Віктору Головку.

Під завісу фестивалю фітнесу у залі, за сценарієм, закіптявали димова ... завіса. Студентки факультету виконали військовий танець.

До скарбнички милосердя надійшло близько 1000 грн.

Василь ДЖУРАН

Фото: Чернівецький промінь, Володимира СЛИВКА

Ви тут: Головна / Новини та оголошення