zoofirma.ru

ІV Всеукраїнський турнір пам’яті Степана Вовка

11111111

 
 
 
     З 24 по 25 вересня у м.Івано-Франківськ на базі КФВ-НУФВСУ відбувся ІV Всеукраїнський турнір пам’яті Степана Вовка.
На турнірі були представлені команди з Волині «ОДЮСШ»та Прикарпаття «Університет-ПНУ» та «Олімпія ДЮСШ 2»
Жіноча команда Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича ВК «ВОЛЛЕЙБУК-ЧНУ» виборола бронзові медалі
      Кращою гравчинею стала студентка факультету фізичної культури та здоров‘я людини,Анастасія Горобець.
До складу команди увійшли студенти: Юрку Анастасія,Скакун Євгенія,Горобець Анастасія,Січковська Ольга,Кеніг Аліса,Відєнєєва Софія,Ковальчук Уляна,Білик Віолетта,Щуцька Софія,Шандра Вікторія,Біляк Катерина,Щіпановська Альона,Логвиненко Анастасія,Горбачова Іванна.
Головний тренер команди – Іван Васкан
Тренер команди-Вячеслав Цуркан
 
  
 
22222222 333333
 

День фізичної культури і спорту відзначили в університеті

photo1663586854 2

Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня. З цієї нагоди 9 вересня на факультеті фізичної культури та здоров’я людини провели змагання серед студентів факультету фізичної культури та здоров’я людини з таких видів спорту: футбол (чоловіки), волейбол (чоловіки і жінки).

З привітальними словами виступили запрошені гості: начальник управління молоді та спорту Чернівецької обласної військової адміністрації Гешко Іван Тарасович, начальник управління по фізичній культурі та спорту Чернівецької міської ради Макаренко Дмитро Васильович, директор Чернівецького обласного відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Жукотинський Корнелій Костянтинович.

З нагоди відзначення Дня фізичної культури й спорту за високі показники в роботі, активну участь в організації спортивно-масових заходів грамотами відзначили викладачів факультету й кращих студентів-спортсменів за високі спортивні досягнення. Усі студенти, які брали участь у змаганнях, були нагородженні солодкими призами.

 

photo1663586854 1 photo1663586854

Перемоги студентів на Чемпіонаті України з панкратіону та грепплінгу

изображение viber 2022 09 12 13 40 42 703

7–11 вересня 2022 року у м. Чернівці на базі ЧОДЮСШ проходив Чемпіонат України з панкратіону та грепплінгу серед юніорів і дорослих, у якому в складі збірної команди області взяли участь студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Наші студенти традиційно вибороли багато нагород. Над підготовкою спортсменів працювали заслужені тренери України з панкратіону Наконечний І. Ю (завідувач кафедри ТМФВіС) і Горюк П. І. (асистент кафедри ТМФВіС).

Вітаємо студентів факультету фізичної культури та здоров’я людини з успішним виступом:

 1. Суходєєв Ілля (6 курс) – 1 місце;
 2. Ілюк Людмила (4 курс) – 1 місце;
 3. Асланян Даніель (2 курс) – 3 місце;
 4. Столярчук Валентин (4 курс) – 2 місце;
 5. Зеленко Дмитро (1 курс) – 1 місце;
 6. Курелару Іван (1 курс) – 1 місце;
 7. Ковтун Олександр (3 курс) – 2 місце;
 8. Скриннінов Артем (1 курс) – 1 місце;
 9. Кізюк Роман (4 курс) – 1 місце;
 10. Григоряк Микола (3 курс) – 2 місце;
 11. Морарь Снежана (2 курс) – 1 місце;
 12. Влад Владислав (3 курс) – 2 місце;
 13. Скриниця Вадим (3 курс) – 2 місце;
 14. Паращук Софія (факультет історії, політології та міжнародних відносин, 1 курс) – 3 місце;
 15. Димед Володимир (факультет архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва, 4 курс) – 3 місце.

Пишаємось здобутками наших спортсменів та бажаємо їм подальших перемог!

изображение viber 2022 09 12 13 43 07 341 изображение viber 2022 09 12 13 44 19 791

Щирі вітання Ярославу Зорію!

zorii 2

Кожен ювілей у житті людини – особливий, важливий і значущий, але все ж важко не погодитися, що 60 – це особлива дата.

Свій ювілейний День народження знаний доктор педагогічних наук, професор, декан факультету фізичної культури та здоров’я людини, Відмінник освіти України Ярослав ЗОРІЙ зустрічає у розквіті творчих сил, нових планів і задумів, здійснюючи великий внесок у розвиток вітчизняної освіти і науки, виховання нової генерації громадян України, передаючи кожній молодій людині неоцінений скарб високої освіченості.

Високий фаховий рівень, творча активність, приклад наполегливості, конструктивного підходу до справи, принциповість, грамотність, працелюбність, доброзичливість, щирість, відповідальність, компетентність керівника та викладача набуті впродовж по-справжньому захоплюючої пройденої частини його життєвого шляху, зокрема: навчання у Донецькому вищому військово-політичному училищі інженерних військ і військ зв’язку; служба в Одеському, Приволзько-Уральському та Прикарпатському військових округах на посадах від заступника командира роти до заступника командира полку; навчання у Гуманітарній академії; служба на посаді старшого викладача кафедри військової підготовки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича; захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата та доктора педагогічних наук; завідувач кафедри військової підготовки, і, зрештою – декана факультету, який вміло організовує навчальний процес; бере активну участь у науково-дослідній роботі; критичний в оцінці своїх вчинків і вимогливий до себе, підлеглих та студентів факультету; вносить вагомий вклад у розвиток та розбудову основних структурних підрозділів факультету; займає життєво-активну позицію в громадському житті м. Чернівці та області.

У цей святковий для Вас день дозвольте побажати Вам – авторитетному фахівцю, мудрому керівнику, – міцного здоров'я та творчого натхнення й душевного комфорту, амбітних планів, комфортних умов для роботи, вірних друзів. Щоб Ваше особисте життя надихало Вас до нових звершень у роботі, а робота стимулювала до добробуту і комфорту у Вашій оселі. Щиро зичимо сил і наснаги для здійснення найсвітліших сподівань та задумів, щоб Ваш професійний досвід, організаторські здібності та лідерські якості і надалі слугували на благо розбудови факультету на чолі з Вами, зміцненню та процвітанню України.

Крім того, перспективне творче мислення, особиста ефективність у вирішенні проблем, уміння конструктивно комунікувати, поєднане з неперевершеним талантом вислухати інших, дають усім Вашим колегам відчуття потрібності й нерозривної єдності з великим колективом факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Міцного Вам здоров’я і довголіття, Божого благословення в реалізації Ваших творчих задумів! Нехай доля й надалі щиро засіває Вас зернами добра та успіху, милосердя, щирості, радості, шани й підтримки від рідних і колег! На многії і благії літа!

З глибокою повагою викладачі та студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

zorii 1

Ви тут: Головна / Новини та оголошення