zoofirma.ru

Студенти Чернівецького національного університету перемогли на чемпіонаті України з пауерліфтингу

power5526-30 листопада у Коломиї відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, у якому  взяли участь студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. У найстаршій четвертій віковій групі (спортсмени віком 18-23 роки) переможцями та призерами стали:

1.  Долгий Едгар – 1 місце у ваговій категорії до 59 кг (факультет архітектури, будівництва та декоративно – прикладного мистецтва).

2.  Гангур Денис – 3місце, вагова категорія до 105 кг (інститут біології, хімії та біоресурсів).

3. Джіоєва Тетяна – 2 місце, вагова категорія до 84 кг (факультет фізичної культури та здоровя  людини).

4. Факас Анна  – 2 місце, вагова категорія до 47 кг (факультет фізичної культури та здоровя  людини).

5.  Тарасова Христина – 2 місце, вагова категорія до 57 кг (факультет фізичної культури та здоровя людини).

6.  Пентелейчук Володимир – 3 місце, вагова категорія до 59 кг (факультет фізичної культури та здоровя людини).

7.  Ревак Олексій – 3 місце, вагова категорія до 120 кг (факультет фізичної культури та здоровя  людини).

Також у Коломиї з 1 по 3 грудня відбувся чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед студентів вищих навчальних закладів, у якому також взяли участь студенти нашого університету. Переможцями та призерами на цих змаганнях стали:

1. Татарин Святослав – 1 місце у ваговій категорії до 74 кг (факультет фізичної культури та здоровя людини, 3 курс);

2. Долгий Едгар – 2 місце у ваговій категорії до 59 кг (факультет архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва, 4 курс);

3. Джіоєва Тетяна – 2 місце, вагова категорія до 84 кг (факультет фізичної культури та здоровя  людини, 4 курс).

Тренер-представник команди – викладач факультету  фізичної культури та здоровя  людини  Циба Юрій Григорович.

power1 poiwer2

ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

36 грудня 2016 року на кафедрі військової підготовки університету були проведені урочисті збори з нагоди святкування 25-ї річниці Збройних Сил України.

Учасники зборів хвилиною мовчання вшанували патріотів України, які загинули в ході проведення АТО.

Викладачів, працівників та студентів кафедри привітали: в.о. ректора – перший проректор професор Петришин Р.І., проректор з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу професор Марусик Т.В., проректор з економічних питань – головний бухгалтер Марут С.Г., заступник директора Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ Грицюк Ернест Оттович та методист інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Коноплянко Юрій Борисович.

 За успіхи у навчанні, зразкову дисципліну, вагомий внесок у справу навчання і виховання студентів та з нагоди 25-ї річниці Збройних Сил України кращі студенти, викладачі та працівники кафедри були заохочені ректором, а також вручені нагороди від імені Командувача Сухопутних військ ЗСУ.

Усіх присутніх зі святом привітали творчі колективи Чернівецького училища мистецтв імені Сидора Воробкевича та хорова капела “Дзвін” нашого університету.

 

Святкування 25 річниці Дня Збройних Сил України!

16-го грудня, на факультеті фізичної культури та здоров’я людини відзначали День Збройних Сил України, яке супроводжувалося проведенням цілого ряду заходів.

Дівчатка фізкультурниці у військовій формі влаштували справжні випробовування для хлопців. Вже з 8-ої години ранку хлопцям довелося долати справжню смугу перешкод, яку проходили навіть викладачі (чоловіки). З ранковими випробовуваннями справилися усі хлопці, а на великій перерві знову продовжилися сюрпризи від дівчат. Хлопці на швидкість демонстрували свою майстерність у військові справі, і в подарунок  від дівчат отримали цілий казан вареників з картоплею.

 Дoрoгі наші хлопці, захисники Вітчизни! Від щирoгo серця вітаємо Вас з Днем Збрoйних Сил України! Сьoгoдні українська армія прoхoдить складний етап станoвлення. За плечами військoвих Збрoйних Сил України славні традиції предків, великі звитяги кoзацтва та наших батьків і дідів, які здoбували перемoгу над фашизмoм. Захист незалежнoсті та теритoріальнoї ціліснoсті ріднoї землі в усі часи був пoкликанням та oбoв'язкoм справжніх чoлoвіків. Ми віримо в те, щo українська армія стане націoнальнoю гoрдістю, гарантoм стабільнoсті та безпеки України. 

2 3 6

Мороз О.О.

Щирі співчуття з приводу передчасної втрати

 
Свічка8 грудня передчасно пішов з життя викладач кафедри військової підготовки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича полковник у відставці Туфатулін Володимир Іллясович. 
Володимир Іллясович усе своє життя присвятив військовій службі. У 1978 році закінчив Омське військове танкове командне училище, а в 1991 році – Військову академію бронетанкових військ. Тривалий час був командиром танкового полку на своїй малій батьківщині – в Сторожинці. В останні роки військової служби був начальником штабу дивізії у Володимирі-Волинському.

Після звільнення з військової служби повернувся у Чернівці, де з 2005 року працював викладачем кафедри військової підготовки. У нашій пам’яті Володимир Іллясович назавжди залишиться високопрофесійним фахівцем, вимогливим до себе і підлеглих офіцером.

Колектив кафедри військової підготовки та колеги висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Володимира Іллясовича.

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

Ви тут: Головна / Новини та оголошення