zoofirma.ru

Щирі вітання Ярославу Зорію!

zorii 2

Кожен ювілей у житті людини – особливий, важливий і значущий, але все ж важко не погодитися, що 60 – це особлива дата.

Свій ювілейний День народження знаний доктор педагогічних наук, професор, декан факультету фізичної культури та здоров’я людини, Відмінник освіти України Ярослав ЗОРІЙ зустрічає у розквіті творчих сил, нових планів і задумів, здійснюючи великий внесок у розвиток вітчизняної освіти і науки, виховання нової генерації громадян України, передаючи кожній молодій людині неоцінений скарб високої освіченості.

Високий фаховий рівень, творча активність, приклад наполегливості, конструктивного підходу до справи, принциповість, грамотність, працелюбність, доброзичливість, щирість, відповідальність, компетентність керівника та викладача набуті впродовж по-справжньому захоплюючої пройденої частини його життєвого шляху, зокрема: навчання у Донецькому вищому військово-політичному училищі інженерних військ і військ зв’язку; служба в Одеському, Приволзько-Уральському та Прикарпатському військових округах на посадах від заступника командира роти до заступника командира полку; навчання у Гуманітарній академії; служба на посаді старшого викладача кафедри військової підготовки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича; захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата та доктора педагогічних наук; завідувач кафедри військової підготовки, і, зрештою – декана факультету, який вміло організовує навчальний процес; бере активну участь у науково-дослідній роботі; критичний в оцінці своїх вчинків і вимогливий до себе, підлеглих та студентів факультету; вносить вагомий вклад у розвиток та розбудову основних структурних підрозділів факультету; займає життєво-активну позицію в громадському житті м. Чернівці та області.

У цей святковий для Вас день дозвольте побажати Вам – авторитетному фахівцю, мудрому керівнику, – міцного здоров'я та творчого натхнення й душевного комфорту, амбітних планів, комфортних умов для роботи, вірних друзів. Щоб Ваше особисте життя надихало Вас до нових звершень у роботі, а робота стимулювала до добробуту і комфорту у Вашій оселі. Щиро зичимо сил і наснаги для здійснення найсвітліших сподівань та задумів, щоб Ваш професійний досвід, організаторські здібності та лідерські якості і надалі слугували на благо розбудови факультету на чолі з Вами, зміцненню та процвітанню України.

Крім того, перспективне творче мислення, особиста ефективність у вирішенні проблем, уміння конструктивно комунікувати, поєднане з неперевершеним талантом вислухати інших, дають усім Вашим колегам відчуття потрібності й нерозривної єдності з великим колективом факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Міцного Вам здоров’я і довголіття, Божого благословення в реалізації Ваших творчих задумів! Нехай доля й надалі щиро засіває Вас зернами добра та успіху, милосердя, щирості, радості, шани й підтримки від рідних і колег! На многії і благії літа!

З глибокою повагою викладачі та студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

zorii 1

МАГІСТР СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ» –БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР ЄВРОПЕЙСЬКИХ УНІВЕРСИТЕТСЬКИХ ІГОР-2022

1

14-31 липня 2022 року у місті Лодзь (Польща) пройшли Європейські університетські ігри. У змаганнях взяли участь 5 тисяч студентів із 400 університетів 40 країн світу. До складу української збірної увійшли 234 студенти та студентки, які представляли 45 університетів. Наші спортсмени змагались в 16 з 20 видах спорту.

Українські студенти влаштували медальний фурор – посіли третє місце в медальному заліку. Вони вибороли 62 нагороди: 19 золотих, 25 срібних та 18 бронзових.

До медального здобутку долучився КАРАСЬ Олександр випускник спеціальності «Фізична культура і спорт», який на цьому спортивному форумі представляв Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. Вихованець чернівецького спортивного клубу «Лідер» виборов бронзову нагороду у карате (куміте до 84 кг).

Вітаємо спортсмена, тренерів, наш університет та усю чернівецьку спортивну спільноту!

 

2 3

БЛАГОДІЙНО-СПОРТИВНИЙ ЗАХІД З ВОЛЕЙБОЛУ «СЛАВА ЗСУ»

rtu

11 червня, за організаційного сприяння співробітників факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (І.Г. Васкан, Т.Б. Григоришина) та громадської організації «Федерація волейболу Чернівецької області» відбувся  благодійно-спортивний захід з волейболу серед команд дівчат.

На церемонії відкриття вшановано пам'ять загиблих за Україну, урочисто заспівано державний Гімн, велелюдним речитативом озвучено уславлення та вдячність воїнам збройних сил України.

Протягом змагальної програми, майстерність класичного волейболу продемонстрували 5 дівочих команд, а саме: Чернівецька ОДЮСШ (2 команди); КЗ ДЮСШ № 4 м. Чернівців; ЧНУ ім. Ю.Федьковича; КФВ-ДЮСШ № 2 (м. Івано-Франківськ).

За результатом волейбольних матчів призерами змагань стали такі команди: І місце здобула команда ЧНУ ім. Ю.Федьковича; ІІ місце – команда ЧОДЮСШ (1); ІІІ місце – команда КФВ-ДЮСШ № 2. Команди-призери змагань відзначені пам’ятними нагородами, а гравці – медалями відповідного ґатунку («золото», «срібло», «бронза»).

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

БЛАГОДІЙНО-СПОРТИВНИЙ ЗАХІД З МИСТЕЦТВА ВОЛЕЙБОЛУ-ТРИЗУБ

изображение viber 2022 06 06 09 22 12 837

4 червня Тетяна Григоришина і Іван Васкан, співробітники факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, провели благодійно-спортивний захід з мистецтва «Волейбол-Тризуб (3х3)», присвячений Міжнародному Дню  захисту дітей. Захід відбувся за сприяння Чернівецького обласного відділення комітету з фізичного виховання і спорту МОН України (начальник – Корнелій Жукотинський) та ГО «Федерація волейболу Чернівецької області».

Велелюдне проголошення гасла «Слава Україні – Героям слава!», багатоголосний спів «Ой у лузі червона калина», вшанування Пам’яті загиблих за Україну, звучання державного Гімну України, саме таким був алгоритм урочистої церемонії відкриття заходу.

Волейбольне мистецтво репрезентували 18 команд у розподілі на змагальні номінації, а саме: 1. Дівчата 2008 р.н. (8 команд); 2. Дівчата 2007 р.н. (5 команд); 3. Дівчата 2006 р.н. і старші (5 команд). У змаганнях брали участь спортсменки, які тимчасово проживають на Буковині. Кожна з команд-учасниць заходу мала назву однієї з вершин карпатських або кримських гір України.

За результатом феєричних волейбольних батлів, призерами змагань стали такі команди:

Номінація 1.  І місце здобула команда «Смотрич-ЧОДЮСШ», ІІ – «Менчул-ДЮСШ 4», ІІІ – «Туркул-ДЮСШ 4».

Номінація 2. І місце посіла команда «Тарниця-ЧОДЮСШ»; ІІ – «Томнатик-ДЮСШ 4»; ІІІ – «Буковець-Буковинка-ДЮСШ 4».

 Номінація 3. І місце виборола команда «Авінда-ЧНУ»; ІІ – «Ай-Петрі-ЧНУ»; ІІІ – «Аю-Даг-Фенікс».

Команди-призерки зі змагального мистецтва «Волейбол-Тризуб (3х3)» нагороджені пам’ятними призами, а гравчині відзначені грамотами та медалями «золотого», «срібного» і «бронзового» ґатунку.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ і ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА

изображение viber 2022 06 06 09 22 12 379 изображение viber 2022 06 06 09 22 13 413

Ви тут: Головна / Новини та оголошення