zoofirma.ru

В університеті відзначили Міжнародний день спорту заради розвитку та миру

DSC 02034 квітня на факультеті фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та за сприяння Управління по фізичній культурі та спорту Чернівецької міської ради відзначили 5-у річницю Міжнародного дня спорту заради розвитку та миру.

З привітальними словами виступили гості свята: начальник Управління по фізичній культурі та спорту Чернівецької міської ради Макаренко Д.В., начальник Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Жукотинський К.К., випускник факультету фізичної культури та здоров’я людини, майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, учасник XXV Олімпійських ігор Лабовський М., декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Зорій Я.Б.

З цієї нагоди відбулися змагання з волейболу, баскетболу, футболу, Street Workout-у, в яких взяли участь студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини, а також учні старших класів загальноосвітніх закладів міста.

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами, медалями та солодкими призами.

DSC 0331 0 02 05 ac689f01dd29dd0a21b6306b4a9f4cdafc5e90999bcb59afe5511652b3eff2d7 full

Відзначення 5-ти річчя Міжнародного Дня спорту (IDSDP)

ГаланТрадиційно 6 квітня Світова співдружність відзначає Міжнародний День спорту заради розвитку і миру (IDSDP). З нагоди святкування п’ятої річниці IDSDP за ініціативи факультету фізичної культури і здоров’я людини (ФФКЗЛ) Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та за сприяння Управління по фізичній культурі та спорту Чернівецької міської ради і Чернівецького обласного відділення Національного олімпійського комітету України протягом 4-5 квітня відбудуться такі урочисті заходи:                             

4 квітня 2018 року

1100 год.РЕАЛІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПРОЕКТУ «Олімпійська книга». Урочисте передання олімпійської літератури до фондів наукової бібліотеки ЧНУ ім. Ю.Федьковича (вул. Л. Українки, 23). Учасники: І.Т. Гешко (голова ЧОВ НОК України), Я.П. Галан (доцент кафедри ТМФВіС ЧНУ), Т.Б. Григоришина (куратор 201групи) і студенти спеціальності «Фізична культура і спорт», а також всі охочі. Учасники дійства нагороджуються пам’ятними призами ЧОВ НОКУ.

ФОК ФФКЗЛ (вул. Небесної Сотні, 4 д)

    1230 год.СПОРТИВНО-МАСОВІ ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ + КОНКУРС 3-х очкових кидків. Учасники: «ФФКЗЛ. Фізична культура і спорт» (чол.), «Ліцей № 4» (юн.), «Гімназія № 5» (юн.). Головний суддя – Л.В. Балацька (канд. наук з фіз. вих. і спорту, викладач кафедри ТМФВіС ЧНУ).

1430год.УРОЧИСТИЙ ПАРАД учасників спортивно-масових змагань. ФЕЄРІЯ КРАСИ МИСТЕЦВА СПОРТУ. Учасники: спортсмени МСКЄ «Централ», представник – П.І. Горюк (Заслужений тренер України з панкратіону, асистент кафедри ТМФВіС ЧНУ); спортсмени Street workout команда «ФФКЗЛ», представник – П.І. Євстратов (доцент кафедри ТМФВіС ЧНУ); жіноча команда з волейболу «ЧНУ ім. Ю. Федьковича» та команди юних волейболісток «ЧБЛ-ДЮСШ № 4», модератори флешмоб – Т.Б. Григоришина (викладач кафедри ТМФВіС ЧНУ, МС з волейболу) і Марина Тівілік (студентка ФФКЗЛ ЧНУ, 401 група).

1500 год.СПОРТИВНО-МАСОВІ ЗМАГАННЯ

   * З ВОЛЕЙБОЛУ. Учасники показового матчу: «ЧНУ ім. Ю.Федьковича» (чол.) – «ДЮСШ № 4» (юн.).

Головний суддя – А.Д. Молдован (асистент кафедри ТМФВіС ЧНУ).

   * З ФУТБОЛУ. Учасники: «Фізична культура і спорт ІІ курс» (чол.), «Гімназія № 5» (юн.), «ЗОШ № 33» (юн.). Головний суддя – Ю.І. Курилюк (асистент кафедри ТМФВіС ЧНУ).

   * STREET WORKOUT. Учасники: учні 11-х класів (юн.) ЗОШ м. Чернівці та студенти 1-4 курсів (чол.) ФФКЗЛ. Головний суддя – П.І. Євстратов (доцент кафедри ТМФВіС ЧНУ).

1700 год. ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ учасників спортивно-масових змагань. Призери змагань нагороджуються дипломами І-ІІІ ступеня та медалями від управління по фізичній культурі та спорту Чернівецької міської ради.                 

5 квітня 2018 року

1100 год. ТВОРЧИЙ КОНКУРС СВІТЛИН «Відзначення IDSDP в ЧНУ ім. Ю.Федьковича».

Номінації конкурсу: *ПОДІЇ І ФАКТИ – ISDP 2014-2017 рр. *ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ «Олімпійська книга – ISDP 2018р. *ФЕЄРІЯ КРАСИ МИСТЕЦВА СПОРТУ – ISDP 2018р. *ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ – ISDP 2018р. *ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ – ISDP 2018р. *ЗМАГАННЯ З ФУТБОЛУ – ISDP 2018р. *ЗМАГАННЯ STREET WORKOUTISDP 2018р. До участі у творчому конкурсі запрошуються всі охочі. Голова комісії творчого конкурсу світлин Я. Б. Зорій (доцент, декан ФФКЗЛ ЧНУ ім. Ю.Федьковича). Призери кожної з номінацій конкурсу нагороджуються дипломами І-ІІІ ступеня.

Всеукраїнська студентська Олімпіада зі спеціальності «Фітнес і рекреація»

3ВІТАЄМО!!!

студентів факультету фізичної культури та здоров’я людини

учасників ІІ етапу Олімпіади,

яка проходила 28.03 - 30.03. 2018 р. у м. Львів

Єремія Яна – посіла почесне 3 місце;

Костащук Сюзанна та Факас Анна – отримали відзнаку за краще виконання практичного завдання.

Для участі у олімпіаді зі спеціальності «Фітнес і рекреація» прибули студенти з 19 вищих навчальних закладів України. Протягом трьох днів студенти демонстрували свої теоретичні знання та практичні вміння з фітнесу та рекреації. Після урочистого відкриття згідно до програми Олімпіади, учасники виконали теоретичне завдання яке складалося з розробки персональної програми оздоровчо-рекреаційного спрямування відповідно до ситуаційної задачі. Протягом 2-го конкурсного дня учасники Олімпіади представили підготовлені фрагменти різноспрямованих фітнес-занять. На третій день Олімпіади студенти мали можливість прийняти участь у майстер-класах з «Сучасних рекреаційних та фітнес-технологій».

На заключному «Круглому столі» були підведені підсумки та нагороджені цінними призами переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація».

Грамотами були відзначені студенти, що продемонстрували високий рівень теоретичних знань, а також високий рівень практичних вмінь. Третє місце зайняли студенти Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича та Дніпропетровського державного інституту фізичної культури і спорту. Друге місце – студенти Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка та Львівського державного університету фізичної культури. Переможцем ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація» став студент Національного університету фізичного виховання та спорту України.

received 362788330889246 received 362788504222562

Ви тут: Головна / Новини та оголошення