zoofirma.ru

У ЧНУ відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ: досвід та перспективи»

56214378 2323398684650220 5642695391733350400 n4-5 квітня у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ: ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ».

Конференція була організована та проведена факультетом фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ, зокрема кафедрою теорії та методики фізичного виховання і спорту, під патронатом ЮНЕСКО. Співорганізаторами конференції виступили Національна комісія України у справах ЮНЕСКО, Чернівецька міська рада.

У конференції взяли участь понад 250 науковців із 12 країн-учасниць, а саме: США, Молдова, Іспанія, Ізраїль, Румунія, Болгарія, Німеччина, Італія, Індія, Ірландія, Грузія та Україна. Понад 40 науковців, докторів наук, професорів, доцентів брали участь у пленарному та секційних засіданнях.

На пленарному та секційних засіданнях виступили представники університетів і наукових установ: Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (Україна), Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинськогo (Україна), Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (Україна), Національного університету фізичного виховання і спорту України (Україна), Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (Україна), Київського національного торговельно-економічного університету (Україна), Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту (Україна), Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (Україна), ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника» (Україна), Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (Україна),  ДВНЗ «Ужгородський національний університет» (Україна), Міжнародної академії біоенерготехнологій (Україна), Дніпровського державного технічного університету (Україна), Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» (Україна), Ясського університету імені Іоана Кузи (Румунія), Сучавського університет «Штефан чел Маре» (Румунія).

Напрямки роботи конференції охопили актуальні питання олімпійського та професійного спорту, олімпійської освіти; інноваційних технологій у фізичній культурі і спорті; з фізичного виховання різних груп населення; сучасних підходів до організації та змісту навчально-виховного процесу майбутніх фахівців з фізичної культури, спорту та фізичної терапії, ерготерапії; психологічних та історичних аспектів фізичної культури і спорту; науково-методичних основ здоров’я людини, рекреації та фітнесу; сучасного стану фізичної терапії: участь і місце фізичного терапевта та ерготерапевта у комплексному наданні медичних послуг; теоретичної та практичної підготовки фахівців з фізичної терапії, ерготерапії; з проблем формування здорового способу життя та безпеки життєдіяльності, міжнародних аспектів безпеки життєдіяльності та обороноздатності.

З вітальним словом виступили в. о. ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, професор Ангельський О. В. , проректор з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, член Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Міністерства закордонних справ України, професор Марусик Т. В.; декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доцент Зорій Я. Б.; завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доцент Наконечний І.Ю.; секретар Чернівецької міської ради Продан В. С.

У рамках Конференції пройшов майстер-клас проф. Костюкевича В.М. «Структура і зміст підготовки до захисту кваліфікаційних робіт освітнього ступеня “Магістр”».

На конференції панувала дружня атмосфера, яка сприяла обміну науковими досягненнями, ознайомленню з актуальними напрямами наукових досліджень у сфері фізичної культури і спорту, встановленню творчих контактів між науковцями різних країн.

Під час конференції учасники відвідали екскурсію Резиденцією митрополитів Буковини і Далмації, центральною частиною міста Чернівці, до історико-архітектурної пам’ятки «Хотинська фортеця». Також взяли участь у рекреаційних заходах у туристично-розважальному та гірськолижному комплексі «Сонячна долина».

У результаті учасники ІІ Міжнародної науково-практичної конференції відзначили: актуальність, ґрунтовність, наукове та практичне значення доповідей учасників конференції щодо формування конкурентоспроможності фахівців в умовах інтеграції, а також належну їх якість й глибину досліджень; важливість міжнародного співробітництва в освітній галузі, обміну науковими дослідженнями та шляхів їх упровадження в навчально-виховний процес; значний інтерес до проблематики заходу з боку закладів освіти та академічних установ, високий рівень наукової новизни та практичної значущості досліджень, які представлені в доповідях учасників. 56260485 2400820620149540 8728098772174766080 o 

0 02 04 dd6384fab6af3056629afb92c510565cba9c95cebcca541559dbad7a84b34261 8a3ad6f2

 

Факультет фізичної культури та здоров´я людини взяв участь у роботі круглого столу

5656

Факультет фізичної культури та здоров´я людини долучився до проведення круглого столу «Реалізація інклюзивної освіти у закладах вищої освіти: здобутки, проблеми та перспективи», який 29 березня обєднав учасників із закладів вищої освіти України, Іспанії, Молдови та Білорусії.

Викладачі кафедри фізичної реабілітації та ерготерапії (професор Лідія Георгіївна Доцюк та асистент Андрій Олександрович Бражанюк) і кафедри фізичної культури та основ здоровя (к.пед.н. Олена Дмитрівна Гауряк) взяли участь в обговоренні актуальних питань впровадження інклюзивної освіти, поінформованості, сприйняття та ставлення до ідеї інклюзивної освіти, основних проблем та бар’єрів на шляху реалізації інклюзивної освіти.

Також до участь у роботі круглого столу долучились к.пед.н., доцент кафедри педагогіки та соціальної роботи Лариса Броніславівна Платаш з доповіддю «Стратегії успішної інклюзії у закладах вищої освіти України» та директор комунальної установи «Чернівецький міський інклюзивно-ресурсний центр 1» Наталія Федорівна Наход.

У результаті роботи круглого столу визначені шляхи та стратегії розвитку інклюзивної освіти в закладах вищої освіти України для створення та забезпечення відкритого освітнього простору для студентів з особливими освітніми проблемами у рамках реалізації закону «Про вищу освіту».

Студенти спеціальності Фізична культура і спорт – призери 2 етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових

0 02 05 ba338404f61d1a99e25f88538ffd764deccf53ea00e01a639f1a88aa1532b2a9 82a7c99f21-22 березня у Придніпровській державній академії фізичної культури і спорту  (м. Дніпро) відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Фізична культура і спорт».

Для участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фізична культура і спорт» було надіслано 114 робіт із 37 ЗВО України. Зокрема, зі спеціалізації «Фітнес та рекреація» надіслали 24 роботи, з яких лише 14 відібрали у фінал.

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича представляли студенти ІІІ курсу спеціальності 017 Фізична культура і спорт Ставратій Єлизавета та Кухта Роман, які під керівництвом кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Гакман Анни Вікторівни, здобули почесне ІІІ місце.

Вітаємо студентів та наукового керівника з успішним виступом! Бажаємо подальших наукових звершень на благо рідного університету!

0 02 05 c88cab18464f39e6bf754b3f0973cce59490ff624c374245b988c17fa2a05182 bb5b813eСтуденти спеціальності Фізична культура і спорт – призери 2 етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових 

Зимовий табірний збір студентів кафедри фізичної культури та основ здоров`я

IMG 76b082bd9572661004aadc355e111c14 V1Відповідно до навчального плану, студенти 3 курсу спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)» факультету фізичної культури та здоров`я людини Чернівецького національного університету здійснили зимовий табірний збір у період з 19 лютого по 23 лютого, на базі «Говерла», що у с.м.т. Ворохта Івано-Франківської області.

На зборах студенти мали змогу опанувати практичні навички технічних елементів лижних перегонів із застосуванням різних способів пересування та здати контрольно-залікові нормативи (класичний хід: 5 км. хлопці та 4 км. дівчата).

Окрім практичної складової, студенти відвідали Олімпійську базу зимових видів спорту «Авангард», де відбулася зустріч із заслуженим тренером України зі стрибків з трампліну Карпенком Андрієм Андрієвичем, який поділився досвідом організації системи підготовки та відбору дітей до збірної України із зимових видів спорту.

         Керівники зимового табірного збору – викладачі кафедри фізичної культури та основ здоров`я доц. Палічук Ю.І. та асист. Слобожанінов П.А.

IMG 6734ff4108031d386e9af5889526e4a8 V IMG ca09fcf95a889412d04760bee758b1e3 V1

Ви тут: Головна / Новини та оголошення