zoofirma.ru

Студентки Чернівецького національного університету – лідери пляжного волейболу на Буковині

IMG 9594

25 червня, в контексті урочистих заходів відзначення Дня молоді, у с. Реваківці Кіцманського району Чернівецької області на базі КСК Буковинська Троя відбулись ігри І етапу Буковинської ліги з пляжного волейболу серед чоловічих та жіночих команд. Яскравість і професіоналізм з пляжного волейболу репрезентували 6 чоловічих команд. Феєрію грації та краси демонстрували 7 жіночих дуетів. З них 4 команди представляли Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, які і стали лідерами змагань.

IV місце посіла команда «ЧНУ-Стронг», за участі таких студенток: Ірини Черновцан (ф-т іноземних мов) і Патрісії Змошу (ф-т фізичної культури та здоров’я людини). ІІІ місце здобула команда «ЧНУ-StopeXim»: Тетяна Ротар (ф-т фізичної культури та здоров’я людини) і Тетяна Палагнюк (економічний ф-т). ІІ місце виборола команда «ЧНУ-Дикі білки»: Анна Белецька (ф-т педагогіки, психології та соціальної роботи) і Лілія Карнаух (юридичний ф-т). Переможцем ігор І етапу Буковинської ліги з пляжного волейболу серед жіночих дуетів стала команда «ЧНУ-Везунчики» у складі Ольги Качур (ф-т фізичної культури та здоровя людини) і Дануте Стравінскайте (ін-т біології, хімії та біоресурсів).

По завершенню волейбольних матчів на подіумі КСК Буковинська Троя відбулася урочиста церемонія нагородження кращих волейбольні дуетів. Такими визнано команди: «ЧНУ-Дикі білки» - Анна Белецька і Лілія Карнаух та «ЧНУ-Везунчики» - Ольга Качур і Дануте Стравінскайте.

 

IMG 9598 IMG 9955 27 06 17 10 51

Перемоги наших студентів на Чемпінаті Європи з панкратіону серед юніорів та дорослих

 19358958 1403359453081830 834463534 o9-11 червня у м. Бріндізі (Італія) проходив Чемпіонат Європи з панкратіону серед юніорів та дорослих. До складу збірної команди України, яка посіла друге місце у загальнокомандному рейтингу, входили й студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича:

-         Семенюк Денис (вагова категорія – 71 кг, дорослі) – І місце,

-         Беженар Анна (вагова категорія – 53 кг, дорослі) – І місце,

-         Морару Кирило (вагова категорія – 66 кг, юніори) – ІІ місце.

Вітаємо наших чемпіонів та призера, а також їхніх тренерів – заслуженого тренера України, завідувача кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Наконечного І. Ю. та заслуженого тренера України, асистента цієї ж кафедри Горюка П. І.

 

Результати фінального етапу Універсіади України з волейболу серед жіночих команд

фото універсіада 1710 червня 2017 року у місті Луцьк завершився фінальний етап Універсіади України з волейболу серед жіночих команд. За результатом змагань збірна команда студенток Чернівецької області увійшла до п’ятірки лідерів України, залишивши позаду потужні волейбольні дружини Дніпропетровської, Херсонської та Київської областей. Переможцем Універсіади-2017 стала команда Волинської області, ІІ місце посіли волейболістки з Тернополя, ІІІ – з Чернігова, ІV – зі Львова.Збірну команду Чернівецької області очолювали тренер-викладач ЧТЕІ КНТУ С.О. Гринько та тренер-викладач ЧНУ ім. Ю.Федьковича І.Г. Васкан. Переважну більшість складу чернівецької команди репрезентували студентки ЧНУ ім. Ю.Федьковича,  а саме: Дануте Стравінскайте – інститут біології, хімії та біоресурсів; Ірина Черновцан – факультет іноземних мов; Анна Белецька – факультет педагогіки, психології та соціальної роботи; Тетяна Ротар, Ольга Качур, Таїсія Полич, Тетяна Панкевич – факультет фізичної культури та здоров’я людини.

Про розвиток спорту серед студентів говорили у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича

  

ABC 84

Під час перебування на Буковині народного депутата України, Президента Всеукраїнської студентської футбольної асоціації України, члена бюджетного комітету Верховної Ради України Івана Крулька відбулася його зустріч з керівництвом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Під час зустрічі обговорювалась низка питань, які, зокрема, стосувалися розвитку студентського спорту, покращення матеріальної бази фізичного виховання і спорту, участі збірних студентських команд у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Крім того, Іван Крулько схвально відреагував на ініціативу ректора Мельничука С.В. та проректора з економічних питань Марут С.Г. щодо підготовки законопроекту про об’єкти національної спадщини ЮНЕСКО, одним з яких є Резиденція митрополитів Буковини і Далмації. Зокрема, у зустрічній пропозиції народний депутат України Іван Крулько запропонував розглянути це питання на виїзному засіданні бюджетного комітету ВР України, яке відбудеться у другій половині червня в м. Чернівці, зазначивши при цьому свою особисту підтримку зазначеній ініціативі керівництва університету.

   Також Іван Крулько подякував ректору університету за багаторічну системну підтримку футбольного клубу «Університет», який є єдиним в Україні, що брав участь у всіх шістнадцяти Чемпіонатах України з футболу при незмінному керівництві головного тренера Осадця Миколи Манолійовича.

Ви тут: Головна / Новини та оголошення