zoofirma.ru

Свято української вишиванки на факультеті фізичної культури та здоров’я людини

1 2

Українську вишивку називають «молитвою без слів», а сорочка- вишиванка є головним оберегом людини. Українська вишиванка – абсолютно унікальний, автентичний продукт, який характеризує не лише темперамент нації, але й є її візитівкою.
Щороку в третій четвер травня відзначають День вишиванки. Це поки ще відносно нове народне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
І саме 18 травня цього року, вшановуючи традиції українського народу, для студентів та викладачів факультету фізичної культури та здоров’я людини українська вишиванка стала традиційним атрибутом церемоніального вбрання.
У цей святковий день на новому багатофункціональному штучному майданчику зібралися студенти та викладачі факультету фізичної культури та здоров’я людини для справжньої фотосесії. Під час заходу панувала особлива атмосфера національної єдності та свята, яке робить нас усіх сильними та згуртованими. Фінальним акордом стало випущення у небесну височінь гелевих кульок з квітами.

4 1  2 23 2

Студенти Чернівецького національного університету – призери Міжнародної конференції

IMG 6306 16 05 17 02 26Цими днями в Сучавському університеті «Штефан чел Маре» (м. Сучава, Румунія) відбулася Міжнародна студентська конференція «Наука і мистецтво руху».
До її складу від факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича ввійшли заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків Я.П.Галан, завідувач кафедри фізичного виховання для гуманітарних факультетів В.О.Мужичок, старший викладач кафедри фізичного виховання для гуманітарних факультетів А.М.Медвідь та студенти Яна Георгієш, Василь Морарь, Іван Єремія і Тетяна Солтис.
Призерами стали: Яна Георгієш (2 місце), Іван Єремія (3 місце), Тетяна Солтис (3 місце), а Василь Морарь отримав відзнаку організаційного комітету конференції.
У ході візиту в університеті відбулася зустріч із заступником декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків. Йшлося про перспективи співпраці між двома факультетами і проведення спільних наукових та спортивно-масових заходів.

IMG 6303 16 05 17 02 26

Студентська наукова конференція-2017

IMG 6211 06 05 17 11 29

26 квітня на базі факультету фізичної культури та здоров’я людини відбулась чергова студентська наукова конференція Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Конференція розпочалася з пленарного засідання, яке проходило в аудиторії олімпійського та професійного спорту факультету. З привітаннями учасників конференції виступив декан факультету, доцент Зорій Ярослав Богданович та заступник декана з наукової робота та міжнародних зв’язків факультету, заступник голови ради молодих вчених ЧНУ – Ярослав Петрович Галан.
На пленарному засіданні виступили студенти усіх кафедр факультету, керівники яких є викладачі кафедр. Доповіді студентів оцінювала комісія, до складу якої ввійшли доцент Зорій Ярослав Богданович, доцент Доцюк Лідія Георгіївна, доцент Гнесь Наталія Олександрівна, доцент Евстратов Петро Ілліч, доцент Мосейчук Юрій Юрієвич.
Представляти факультет фізичної культури та здоров’я людини на пленарному засіданні у Мармуровій залі, яке відбулось 27 квітня, студентка кафедри фізичної культури та основ здоров’я – Джіоєва Тетяна.

Важко в навчанні – легко в бою!

21 квітня на кафедрі військової підготовки старшим викладачем – начальником предметно-методичної комісії підполковником Петляком Вадимом Васильовичем було проведено відкрите заняття з бойової роботи вогневих підрозділів артилерії. Заняття проведено на високому методичному рівні. На окремому навчальному місці заняття проводив завідувач навчальної лабораторії. Не зважаючи на погані погодні умови, студенти працювали активно та отримали достатні навички з підготовки та орієнтування артилерійських приладів на вогневій позиції артилерійської батареї.

1 1 2 1 3 1

Ви тут: Головна / Новини та оголошення