zoofirma.ru

Відбулись змагання з жиму штанги лежачи серед чоловіків в залік 67-ої Спартакіади ЧНУ

DSC 532627 квітня 2016 року відбулися змагання з жиму штанги лежачи серед чоловіків в залік 67-ої Спартакіади ЧНУ. Змагання проходили в атлетичному залі ЧНУ. Цей захід зібрав велику кількість глядачів та 68 учасників, які представляли 14 збірних команд. Студенти змагалися в 6 вагових категорія.
Переможцями в особистому заліку стали:
Вагова категорія до 59 кг:
1. Романко Михайло з результатом 85 кг, факультет фізичної культури та здоров’я людини;
Вагова категорія до 66 кг:
1. Довгий Едгар з результатом 115 кг, факультет архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва;
Вагова категорія до 74 кг:
1. Саварин Іван з результатом 125 кг, інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук;
Вагова категорія до 83 кг:
1. Іліуц Ілля з результатом 140 кг, факультет фізичної культури та здоров’я людини;
Вагова категорія до 93 кг:
1. Незвещук Віталій з результатом 145 кг, факультет фізичної культури та здоров’я людини;
Вагова категорія понад 93 кг:
1. Рябой Ілля з результатом 170 кг, факультет прикладної математики.
Переможцями в командному заліку стала збірна команда 3-5 курсів факультет фізичної культури та здоров’я людини напряму підготовки «здоров’я людини» з результатом 38 очок. Друге місце з результатом 36 очок посіла збірна команда інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук. Бронзовими призерами стала збірна команда 3-5 курсів факультет фізичної культури та здоров’я людини напряму підготовки «фізичне виховання» з результатом 35 очок.
Медалі для нагородження переможців та призерів змагань надала обласна федерація пауерліфтингу Чернівецької області.
Головний суддя змагань: викладач факультету фізичної культури та здоров’я людини - Циба Юрій Григорович.
Головний секретар змагань: ст. викладач факультету фізичної культури та здоров’я людини - Прекурат Олег Томович.

Циба Ю.Г.

 

Відбулись заходи на кафедрі БЖД

13096286 157639961303979 3170729152793877593 nПри вивченні предмету «Основи медичних знань та громадського здоров’я» значна увага приділяється темам, які стосуються здорового способу життя та попередження захворювань.


Оригінально та цікаво підготувалися до заняття студенти 305 групи факультету педагогіки, психології та соціальної роботи, присвятивши свою роботу Міжнародному дню СНУ, який відзначався минулого місяця, адже ЗДОРОВИЙ СОН є важливим елементом нашого здоров’я.

13096123 157645474636761 2567294270758353199 n

Відбувся майстер-клас із писанкарства

5aWtHWZjDeIПисанка – це символ сонця, відродження, любові й краси; вона має дохристиянське походження і зародилася ще в язичницьку давнину. За віруваннями, писанка є джерелом зародження життя, початком Всесвіту.

Писанкарство – старовинне мистецтво наших предків. У давнину писанка була оберегом, мала обрядове та магічне значення. Сьогодні вивчення писанкарства важливо для збереження наших коренів, нашого духовного спадку.

Уже стало доброю традицією на факультеті фізичної культури та здоров’я людини перед Великоднем писати писанки. Своїми знаннями та умінням писати великодню писанку з усіма охочими поділилася лаборант кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Леся Крушельницька.


Учасники майстер-класу з писанкарства дізналися про зміст закодованих символів, пізнали особливості розпису та навчалися розписувати писанки, використовуючи традиційні орнамент. У результаті вийшли неймовірні писанки, які можна буде покласти у великодній кошик.

Леся Крушельницька

 

Студенти Чернівецького національного університету долучились до створення рекордної «Олімпійської листівки»

hW7lLSG2 ck

27 квітня на Театральній площі у Чернівцях за 100 днів до старту Олімпійських ігор у Ріо-де-Женейро створили «Олімпійську листівку».

Титуловані спортсмени на чолі із зірковим керівником обласного відділення НОК України – чемпіоном Європи та світу з бігу на 1500 м. Іваном Гешком та почесних гостей начальником управління молоді та спорту ОДА Богданом Вітовськимо, керівником міського спорту Дмитро Макаренко, начальником регіонального відділення Комітету фізичного виховання та спорту МОНУ Корнелія Жукотинського і головного спеціаліста міського управління освіти Володимир Цуркана та простих перехожі могли залишити на листівці розміром 3х4 метри свої побажання українським і, зокрема, буковинським олімпійцям.

З ініціативою щодо створення рекордної «Олімпійської листівки» виступив відповідальний секретар відділення НОК – викладач факультету фізичної культури і здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, заступника голови регіонального осередку Олімпійської академії України Ярослав Галан.

Активну допомогу в проведенні заходу та створенні «Олімпійської листівки» взяли участь і студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича які є волонтерами та членами гуртка з олімпійської освіти який функціонує на факультеті фізичної культури та здоров’я людини.

Також у  створенні листівки безпосередньо на площі взяли участь учні та студенти найближчих навчальних закладів – зокрема, колеги Івана Гешка з Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету, учні ЗОШ №1, ЗОШ №14, ліцею №1, ЗОШ №41 учні Чернівецького вищого комерційного училища та Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат № 2 для дітей з вадами слуху, та інші.

Учасники заходу отримали пам’ятні значки учасників заходу та календарики з адресами спортивних шкіл міста та області для занять спортом і іншу сувенірну атрибутику, літературу від обласного відділення НОК України.

Ярослав Галан

 

Ви тут: Головна / Новини та оголошення