zoofirma.ru

На факультеті фізичної культури та здоров'я людини відзначили Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку

изображение viber 2022 04 08 14 53 25 921

Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку порівняно нове свято в календарі міжнародних та всесвітніх дат, встановлених Організацією Об`єднаних Націй. День миру, щасливого дитинства, поступу і розвитку «чесної гри» змагань і перемог.

6 квітня на спортивному майданчику факультету фізичної культури та здоров`я людини з нагоди Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку був проведений захід «Я – це Україна! Ми – це Україна! Україна – це мир!»

Участь в заході взяли учні закладів освіти м. Чернівці, а саме багатопрофільного ліцею № 4, ліцеїв № 5 і № 19, ЗЗСО № 33, а також діти-переселенці й студенти 2–4 курсів спеціальності 017 Фізична культура і спорт.

У програмі заходу були спортивні естафети, масові ігри, флешмоб «White card».

Зі словами підтримки до учасників заходу звернулися декан факультету фізичної культури та здоров'я людини професор Ярослав Богданович Зорій, а також гості: директор Обласного відділення комітету фізичного фиховання та спорту Міністерства освіти і науки України Корнелій Костантинович Жукотинський, заступник начальника Управління освіти Чернівецької міської ради Денис Валерійович Круглецький.

У цей важкий період ми не святкуємо, ми засвідчуємо всім жителям Землі прагнення українців жити в мирі, розвивати свою країну, перемагати у змаганнях. Слава Україні!

изображение viber 2022 04 08 14 43 38 624 изображение viber 2022 04 08 14 43 51 142 изображение viber 2022 04 08 14 43 42 285

Благодійна акція «Збагати українську землю деревами»

posad 2

6 квітня з нагоди відзначення Міжнародного дня спорту на території студмістечка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулася благодійна акція «Збагати українську землю деревами». Вона організована спільними зусиллями факультету фізичної культури та здоров’я людини, Асоціації випускників ЧНУ та Студентського парламенту факультету фізичної культури та здоров’я людини за активної підтримки адміністрації та Ботанічного саду ЧНУ.

Зазначимо, що акція відбулася в рамках наукового проекту «Інноваційна модель реалізації та формування патріотизму дітей засобами олімпійської освіти», керівником якого є доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Ярослав Галан.

До зазначеної події долучилися проректор з наукової роботи ЧНУ Андрій Саміла, декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Ярослав Зорій, завідувач кафедри фізичної культури та основ здоров’я, голова Асоціації випускників ЧНУ Юрій Мосейчук, голова Профспілкової організації студентів університету Віталій Кіндзерський, голова Студентського парламенту факультету фізичної культури та здоров’я людини Маргарита Терлецька.

На території студмістечка ЧНУ учасники заходу висадили 30 деревинних рослин як символ 30-річчя Незалежності України. До акції та висадження дерев також долучилися співробітники університету і факультету, студенти, відомі випускники ЧНУ та переселенці з інших міст України.

Окрім того, у рамках благодійної акції на підтримку Збройних сил України проведено збір коштів, які будуть перераховані на потреби українських військових.

Наразі волонтерська допомога є надзвичайно важливою, тому закликаємо всіх небайдужих долучитися до збору коштів, який триватиме до 11 квітня 2022 року.

Кошти можна перерахувати на рахунок:

Найменування отримувача: ГО АВ ЧНУ Код отримувача: 43808725

Рахунок у форматі відповідно до стандарту

IBAN: UA623562820000026005051524332

Назва банку: ЧЕРНIВЕЦЬКА ФIЛIЯ АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

Дякуємо усім, хто долучився до благодійної акції.

Все буде Україна!

posad 1 posad 2

Чоловіча команда з волейболу «ЧНУ-Ок-Ойл» серед лідерів у Чемпіонаті України

изображение viber 2022 02 19 16 32 35 544

 

 

18–20 лютого 2022 року в м.НетішинХмельницькоїобласті проходив ІVтур Чемпіонату України Dmart з волейболу серед чоловічих команд Другої ліги.

У перший день змаганьВК «Ірпінь» (м. Ірпінь)зустрічався з ВК«ЧНУ-Ок-Ойл»(м.Чернівці). Результат зустрічі – 1:3 (22:2525:22, 23:25, 22:25) на користь команди з Чернівців.

У другий ігровий день «ЧНУ-Ок-Ойл» змагався з командою ВК «Біоресурс» (м. Житомир). Матч закінчився з рахунком 2:3 (25:23, 27:29, 25:19, 23:25, 11:15) на користь житомирської команди.

Після чотирьох турів наша команда з 17 очками посідає третє місце в групі А.

Склад буковинської команди сформований зі студентів факультетів (економічного; фізичної культури та здоров’я людини; педагогіки, психології та соціальної роботи; математики та інформатики) й навчально-наукового інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, а саме: Сергія Турецького, Ігоря Тодосійчука, Богдана Цуркана, Андрія Данелюка, Олександра Корчака, Миколи Мосіна, Євгена Васкана, Анатолія Дилея, Манолія Мігайчука, Костянтина Кузя, Максима Кривого.

Велика вдячність вболівальникам за підтримку й віру в команду, а також ректору Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Роману Петришинуімеценату команди Євгену Цурику за можливість брати участь у Чемпіонаті України.

Ігри V туру ВК «ЧНУ-Ок-Ойл» зіграє 0406 березня у м. Чернівці.

 

изображение viber 2022 02 20 16 08 52 875 изображение viber 2022 02 20 16 16 26 915

Науково-практичний Cемінар «Рекреаційні зустрічі жінок-науковців»

изображение viber 2022 02 14 17 33 29 425

11 лютого 2022 р. в режимі онлайн у Чернівецькому національному університету імені Юрія Федьковича відбувся науково-практичний семінар «РЕКРЕАЦІЙНІ ЗУСТРІЧІ ЖІНОК-НАУКОВЦІВ», приурочений Міжнародному дню жінок і дівчат у науці.

Організаторами заходу вкотре стали факультет фізичної культури та здоров’я людини й Рада молодих вчених Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Під час семінару з вітальними й словами підтримки виступила проректорка з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу, заслужена діячка науки і техніки України, кавалерка «Ордену княгині Ольги» ІІІ ступеня, докторка історичних наук, професорка Тамара Марусик; декан факультету фізичної культури та здоров’я людини, доктор педагогічний наук, професор Ярослав Зорій; голова Ради молодих вчених ЧНУ ім. Юрія Федьковича, докторка наук з фізичного виховання та спорту, професорка Анна Гакман; деканка факультету педагогіки, психології та соціальної роботи, докторка педагогічних наук, професорка Тетяна Федірчик; деканка факультету іноземних мов, докторка філологічних наук, професорка Ірина Осовська.

Учасниками заходу були представники факультетів педагогіки, психології та соціальної роботи; економічного; географічного; факультету іноземних мов; факультету математики та інформатики; а також факультету фізичної культури та здоров’я людини.

У межах семінару заступником декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків, кандидаткою наук з фізичного виховання та спорту, доценткою кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Ларисою Балацькою представлена доповідь «Жінки, відкриття яких змінило світ». Доповідь на тему «Авангард молодіжної науки в ЧНУ ім. Юрія Федьковича» презентувала докторка філософських наук, професорка кафедри філософії та культурології філологічного факультету Ірина Горохолінська.

Крім того, програмою заходу проведені рекреаційні майстер-класи з кінезіотейпування, які представила старший викладач кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги Наталія Стратійчук.

Комплекс «Перерва на йогу» з розвантаження думок і розслаблення тіла для дорослих та дітей за підтримки й організації голови Ради молодих вчених факультету фізичної культури та здоров’я людини Яни Марченко презентувала інстуктор з йоги Катерина Варанкіна.

Під час проведення заходу кандидат філологічних наук, асистент кафедри зарубіжної літератури та теорії літератури, молода вчена Альона Тичиніна виступила з ідеєю щодо створення історіографічного видання «Жінки-науковці ЧНУ». Ініціативу підтримали всі учасники заходу.

Організатори висловлюють щиру вдячність представникам ректорату Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за сприяння в проведенні та підтримку науково-практичного семінару.

рл рнва

Ви тут: Головна / Новини та оголошення