zoofirma.ru

ХVI Універсіада з легкої атлетики серед студентів ЗВО!

легка атлетика

28-30 травня у місті Івано-Франківськ відбувся фінал ХVI Універсіади з легкої атлетики серед студентів ЗВО. У змаганнях взяло участь 43 команди ВНЗ  III-IV р.а. Вдало виступила збірна команда легкоатлетів ЧНУ ім. Ю.Федьковича у складі 9 студентів посіла 16 місце.

В естафетному бігу 4×100 метрів серед чоловіків бронзовими призерами стала команда ЧНУ у складі: Паращука Максима, Маковійчука Максима (студенти 4 курсу), Дарчука Максима (3 курс) та Івасюка Серафіма (2 курс). Також слід відмітити вдалий виступ Паращука Максима, якій на дистанції 400 м встановив особистий рекорд подолавши дистанцію за 49.77 с, а Маковійчук Максим подолав  дистанцію 200 м також з особистим рекордом 22.32 с.

Жіноча естафетна команда 4×100м посіла 4 місце, де лише 0,17 с відділило наших дівчат від бронзового п’єдесталу. У складі команди виступали: Драгінда Катерина (1 курс), Владичан Анастасія (3 курс) Ковалишин Наталія (2 курс) та Гураль Мар’яна (4 курс).

Крім естафетного бігу Анастасія Владичан змагалась на дистанції 200 м та встановила особистий рекорд подолавши дистанцію за 26.57 с.

Представник команди ст. викладач кафедри «Теорії та методики фізичного виховання і спорту» Ячнюк Ірина Омелянівна.

Вітання спортсменам, успіхів у спорті та вдалих виступів в майбутньому!

л

Успіхи на Чемпіонаті України з бейсболу!

БЕЙБОЛ

 

З 19- 23 травня в м. Кропивницький походив Чемпіонат України U 23 з бейсболу, де збірна команда Чернівецької області посіла 2 місце.

В складі збірної команди виступив студент 3 курсу факультету фізичної культури та здоров'я людини спеціальності Фізична культура і спорт Костащук Андрій.

Андрія відмічено індивідуальною нагородою MVP (Найкорисніший гравець).

Вітання команді, спортсменам та тренеру! Успіхів та перспективних досягнень у спорті! 

 

БЕЙСБОЛ1

Новини універсального бою!

уныверсальний бый

З 17 по 20 травня у м.Хмельницькому відбувся Чемпіонат України з універсального бою.

Команда Чернівецької області виборила 3 командне місце. До складу збірної Чернівецької області ввійшли студенти факультету фізичної культури та здоров'я людини:

  • Григоряк Микола1 місце у ваговій категорії 90кг.Спеціальність Фізична культура і спорт, студент 1 курсу.
  • Федоруца Анастасія1 місце, вагова категорія 70 кг.Спеціальність Середня освіта. Фізична культура, студентка 3 курсу.
  • Швець Любомир – 1 місце,вагова категорія 60кг.

Спеціальність Середня освіта. Фізична культура, студент 3 курсу.

Щиро вітаємо спортсменів, тренерів, всю Буковинську команду з успішним виступом на Чемпіонаті України!

універсальний бій 1

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

04

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

факультет фізичної культури та здоровя людини

конкурс

«ВИШИВАНИЙ ФАКУЛЬТЕТ»

У рамках міжнародного дня вишиванки з метою популяризації національного одягу, духовного відродження української нації, виховання любові і бережливого ставлення до спадщини українського народу, шанобливого ставлення до майстрів народної творчості, виховання молодого покоління та поширення культурних традицій в Україні на факультету фізичної культури та здоровя людини відбувся конкурс «Вишиваний факультет».

Для участі у конкурсі студенти кожної академічної групи підготували та представили національний вишитий костюм, елементами якого були: сорочка, сукня, туніка, шаровари, жупан і т.д. Національний костюм гармонійно доповнювали оригінальними національними аксесуарами (намисто, ґердани, українські хустки, крайки, пояси і т.д.).

Відповідно до програми конкурсу студенти демонстрували національний вишитий костюм від кожної академічної групи представляючи його історію у цікавій, оригінальній формі (пісні, вірші, музичний супровід і т.д.).

Шалені оплески отримали усі конкурсанти за виконання флешмобу. Частина глядачів та суддів приєдналися до українського таночку.

Поважне журі у складі декана факультету, заступника декана з навчально-методичної роботи та завідувачів кафедр оцінювали учасників конкурсу і визначали переможців за наступними критеріями: відповідність народним традиціям; оригінальність національного костюму; майстерність та особливість представлення (музичний супровід, театралізованість представлення…); органічне поєднання національних художніх традицій та сучасних тенденцій.

Членами журі було визначено не тільки переможців конкурсу, але і володарів наступних номінацій: «Краща жіноча вишиванка»; «Краща чоловіча вишиванка»; «Краща автентична (старовинна) вишиванка»; «Краща вишиванка з бісеру»; приз «Глядацькі симпатії».

Переможці нагороджувалися подарунками та сертифікатами. Окрім того окремим учасникам пощастило отримати індивідуальний приз від членів журі.

Конкурс «ВИШИВАНИЙ ФАКУЛЬТЕТ» завершився спільною фотосесією!!!

01 03

Ви тут: Головна / Новини та оголошення