zoofirma.ru

Нові можливості для студентів спеціальності «Фізична реабілітація»

1Відтепер студенти спеціальності «Фізична реабілітація» («Фізична терапія, ерготерапія») факультету фізичної культури та здоровʼя людини мають змогу проходити практику у Польщі.

В лютому 2017 року в.о. завідувача кафедри фізичної реабілітації, доктор медичних наук Доцюк Лідія Георгіївна відвідала м. Краків (Польща), де було завершено підписання угоди між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Центром функціональної реабілітації «Вотум». Центр існує вже понад 10 років, обладнаний згідно сучасних Європейських вимог, має стаціонарне та амбулаторне відділення, в яких працює висококваліфікований персонал. Доцюк Л.Г. ознайомилась з сучасними діагностичними підходами та новітніми методами проведення фізичної терапії у пацієнтів після черепно-мозкових травм та інсультів. Як засвідчив Директор Центру Павел Адамкевич, студенти спеціальності «Фізична реабілітація» можуть безкоштовно проходити практику в Центрі функціональної реабілітації «Вотум».

Також, у рамках візиту до Кракова, Доцюк Л.Г. відвідала Академію Фізичного Виховання м. Краків, яка за своєю структурою є аналогом факультету фізичної культури та здоровʼя людини, де зустрілась з продеканом з наукової роботи Доротою Гажурек. Були обговорені шляхи співпраці як на рівні освітньої діяльності, обміну студентами для навчання та проходження практики, так і можливе наукове співробітництво з метою покращення якості підготовки фахівців з фізичної терапії, ерготерапії. У майбутньому планується підписання угоди між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Академією Фізичного Виховання (м. Краків, Польща).

Без имени 1

 

Студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини – призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

IMG 6010 27 02 17 09 4222-23 лютого на базі Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка (м. Суми) відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016-2017 навчальному році з галузі знань «Фізичне виховання і спорт».

У конкурсі взяло участь близько 80 учасників з понад двадцяти міст України, які представляли актуальні тем наукових досліджень.

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, представляли студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини: Крушельницький Богдан, Русанова Валерія, Чобанюк Катерина (спеціальність «Фізична культура і спорт») та Томик Анастасія (спеціальність «Фізична реабілітація»).

У результаті – почесне ІІ-місце зайняли Русанова Валерія, Чобанюк Катерина у секції «Фізичне виховання», науковий керівник кандидат наук з фізичного виховання і спорту, заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків – Галан Я.П.

Також у секції «Спорт» було відмічено грамотою в номінації «За активний науковий пошук» Крушельницького Богдана, науковий керівник – кандидат наук з фізичного виховання і спорту Гакман А.В.

Вітаємо студентів та їхніх наукових керівників з успішним виступом у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016-2017 навчальному році з галузі знань «Фізичне виховання і спорт».

IMG 6004 27 02 17 09 42

18 та 25 лютого День відкритих дверей

IMG 3387 520x26518 та 25 лютого 2017 р. (субота) на факультеті фізичної культури та здоровя людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбудеться День відкритих дверей

Запрошуємо учнів-випускників загальноосвітніх навчальних закладів, молодь, яка любить фізичну культуру і спорт та прагнуть до здорового способу життя, а також усіх бажаючих завітати за адресою: вул. Небесної сотні, 4Д на 10.00.

тел.  Для довідок: (0372) 52-00-58

День відкритих дверей 1

Кафедра фізичної реабілітації розвиває міжнародну співпрацю

Без имени 1В середу, 7 грудня 2016 року, факультет фізичної культури та здоровʼя людини приймав гостей з Кракова. На запрошення в.о. завідувача кафедри фізичної реабілітації Доцюк Л.Г. та доцента кафедри Темерівської Т.Г. науково-практичний семінар та майстер-клас з студентами спеціальності «Фізична реабілітація» провів фізичний терапевт, провідний фахівець Центру функціональної реабілітації «Вотум» з м. Кракова (Польща) Павел Адамкевич, який наголосив на необхідності глибоких знань з анатомії та фізіології для реабілітолога, вмінні точно діагностувати порушення та адекватно складати індивідуальну реабілітаційну програму, щоб пацієнт, якого на ношах принесли на реабілітацію, через півроку-рік міг піти своїми ногами або поїхати за кермом автомобіля з реабілітації.

Після майстер-класу була проведена зустріч з проректором з наукової роботи та міжнародних зв'язків професором Петром Фочуком, на якій обговорено майбутню співпрацю та можливість проходження практичної підготовки у реабілітаційному центрі Кракова для студентів-реабілітологів. Також делегацію з Кракова вразила краса та велич Резиденції, в якій розташований центральний корпус університету. Надалі, колектив кафедри фізичної реабілітації планує розширювати міжнародні звʼязки з метою залучення найкращих фахівців для підготовки студентів спеціальності «Фізична реабілітація». 

Доцюк Л.Г.

Без имени 11

Ви тут: Головна / Новини та оголошення