zoofirma.ru

Новини футболу!

сирота2

 

 

Студент заочної форми навчання спеціальності «Фізична культура і спорт» факультету фізичної культури та здоров'я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Сирота Олександр отримав дебютний виклик до національної збірної України з футболу. Гравець в складі клубу Київського Динамо 25 серпня 2020 року виборов Суперкубок з футболу, вже 26 серпня цього ж року отримав від тренера збірної Андрія Шевченка виклик до збірної на вересневі матчі Ліги Націй!

 

У Олександра - це перша можливість дебютувати у складі збірної України. Вітаємо з досягненням, пишаємо нашим студентом. Бажаємо міцного здоров'я, перемог, спортивних досягнень у професійному спорті і в житті!

 

 

сирота1

Вітаємо Світлану Петрівну з успішним захистом дисертації!

фото2

28 серпня 2020 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.829.02 Національного університету фізичного виховання і спорту України відбувся захист дисертаційної роботи Дудицької Світлани Петрівни – викладача кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, на тему «Організація рекреаційно-оздоровчої діяльності жінок похилого віку в умовах санаторно-курортних комплексів», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата наук з фізичного виховання та спорту за спеціальністю 24.00.02 – фізична культура, фізичне виховання різних груп населення. Науковий керівник доктор наук з фізичного виховання та спорту, доцент Випасняк Ігор Петрович, ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», професор кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту.

Вітаємо Світлану Петрівну з успішним захистом дисертації!

фото3  фото1

Присяга випускників кафедри військової підготовки

присяга1

В суботу, 22 серпня, напередодні Дня Державного прапора України, курсанти-випускники кафедри військової підготовки нашого університету склали присягу на вірність українському народові. Кожен з них дав клятву захищати українську державу, непохитно стояти на сторожі її свободи і незалежності.

Позаду залишилися два роки навчання, навчальний збір, випускні екзамени, і ось наступив той урочистий день, коли кожен із випускників присягнув ніколи не зрадити народу України. В цьому році, у зв’язку з карантином, у ритуалі не змогли взяти участь родичі, друзі курсантів, свято проводилося у два етапи, з суворим дотриманням заходів безпеки.

Курсантів привітали ректор університету Роман Петришин, перший проректор Василь Балух, декан факультету історії, політології та міжнародних відносин Олександр Добржанський та декан економічного факультету Руслан Білоскурський. Дійство освятив протоієрей Микола Щербань.

Випускники, в свою чергу, подякували керівництву університету, факультетів, викладацькому колективу кафедри військової за можливість навчатися, отримані знання і запевнили, що будуть пам’ятати свою присягу протягом усього життя.

 

присяга2

присяга3

Реєстрація вступників на творчий конкурс

вступ 

УВАГА! З 24 липня по 10 серпня 2020р.

на факультеті  фізичної культури та здоров’я людини триватиме реєстрація вступників на основі повної загальної середньої освіти (ПЗСО) на творчий конкурси з фізичної культури (спеціальність 017 Фізична культура і спорт).

  Зареєструватися вступники можуть також он-лайн на сайті приймальної комісії. http://vstup.chnu.edu.ua/?page_id=4618

 

Для вступників, які претендують на місця державного замовлення, реєстрація на творчі конкурси триватиме до 10 серпня, а самі творчі конкурси проходитимуть з 6,7,8,10 серпня.

 

Вступники, які не складуть творчі конкурси до 10 серпня, зможуть скласти їх під час додаткової сесії 21 серпня, і претендуватимуть лише на контрактні місця.

Початок о 9 год.

Збір за адресою: м. Чернівці, вул. Небесної Сотні, 4-Д, факультет фізичної культури та здоров’я людини.

Ви тут: Головна / Новини та оголошення