zoofirma.ru

Закордонна практика студентів-реабілітологів

pol2Студенти спеціальності «Фізична реабілітація» та «Фізична терапія ерготерапія» факультету фізичної культури та здоровʼялюдиниз 19.02. по 9.03. проходилипрактикууПольському Центрі функціональної реабілітації «Вотум» (м. Краків, Польща), який обладнаний згідно сучасних Європейських вимог, має стаціонарне та амбулаторне відділення, в яких працює висококваліфікований персонал.

Для підвищення ефективності практичної підготовки та рівня викладацької діяльності паралельно з студентами закордонне стажування проходили завідувач кафедри фізичної реабілітації та ерготерапії доктор медичних наук Доцюк Л.Г. та доцент цієї ж кафедри кандидат педагогічних наук Темерівська Т.Г., які вивчали провідний європейський досвід у галузі фізичної терапії.

Студенти мали змогу ознайомитись з особливостями роботи фізичного терапевта, брати участь у консультаціях та заняттях провідних фахівців Польського Центру функціональної реабілітації «Вотум», спостерігати за інноваційними методиками реабілітаційного процесу та безпосередньо долучитись до проведення фізичної терапії у пацієнтів після черепно-мозкових травм, уражень спинного мозку, інсультів та у стані коми, набути нові компетенції щодо відновлення навичок ходьби у пацієнтів, у тому числі з використанням екзоскелету – сучасного пристрою, призначеного для поповнення втрачених функцій, збільшення сили м’язів людини і розширення амплітуди рухів за рахунок зовнішнього каркаса і привідних елементів.

Продовження співпраці та розширення контактів із залученням зарубіжних партнерів має на меті створення спільних науково-практичних проектів з міжнародними публікаціями та виступами на конгресах, семінарах та конференціях.

pol3 pol1

Вітаємо з перемогою збірну команду ЧНУ з волейболу!

IMG 2a129b9e161da4ac8e0b714583a38c21 VЗ 27 лютого по 1 березня 2018 року у ЗНЗ № 31 м. Чернівці проходили змагання з волейболу в залік Обласних cпортивних ігор серед студентської молоді вищих навчальних закладів  ІІІ-ІV рівня акредитації.

У змаганнях взяли участь вищі навчальні заклади м. Чернівці (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Буковинський державний медичний університет, Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету).

Поєдинки проходили надзвичайно напружено і цікаво. Але клас є клас. Чемпіонами змагань стали волейболісти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, друге місце посіла команда Чернівецького торговельно-економічний інституту, а бронзові нагороди здобула команда Буковинського державного медичного університету .

У складі збірної команди ЧНУ виступали:

 1. Гайдеєк Олександр – 5 курс (юридичний факультет);
 2. Тодосійчук Ігор – 1 курс (інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук);
 3. Лаба Микола – 2 курс (інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук);
 4. Сидоренко Юрій – 2 курс (факультет історії, політології та міжнародних відносин);
 5. Пронюк Олександр – 3 курс (інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук);
 6. Пасічник Петро – 1 курс (інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук);
 7. Лесніцький Віталій – 3 курс(факультет фізичної культури та здоров’я людини);
 8. Андрієць Віталій – 5 курс (факультет фізичної культури та здоров’я людини);
 9. Турик Андрій – 3 курс (факультет фізичної культури та здоров’я людини);
 10. Гонза Євгеній – 3 курс (факультет фізичної культури та здоров’я людини);
 11. Ставчанський Роман – 1 курс (факультет фізичної культури та здоров’я людини);
 12. Стукалов Дмитро – 4 курс (факультет фізичної культури та здоров’я людини);
 13. Мігайчук Манолій – 4 курс (факультет фізичної культури та здоров’я людини);
 14. Гмиря Дмитро – 3 курс (факультет фізичної культури та здоров’я людини);

Усі учасники змагань були нагороджені дипломами та кубками Чернівецького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Тренер збірної команди ЧНУ з волейболу – асистент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Молдован Андрій Дмитрович.

Вітаємо з перемогою!

IMG b6b60cf7ca2179400f421ff60b6e87ef V

Кубок України з гірськолижного спорту

1 1З 19 по 22 лютого 2018 року відбувся 1-й та 2-й етапи  серед юніорів та дорослих та Всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат с. Ворохта Івано-Франківської області.

У етапах розіграшу Кубка України взяла участь студентка І курсу факультету фізичної культури та здоров’я людини спеціальності «Фізична культура і спорт» Погарцева Валерія.

Валерія виборола 3 місце у слаломі-гігант та 3 і 1 місце у слаломі.
Вітаємо нашу студентку та бажаємо нових перемог!

2

Звіт декана факультету фізичної культури та здоров’я людини за 2017 рік та основні завдання і напрями діяльності у 2018 році

zoriy

У 2017 році основні зусилля декана та членів деканату, були спрямовані на удосконалення системи роботи управлінської ланки факультету і кафедр з метою покращення організаторської, навчально-методичної, науково-дослідницької, виховної та спортивно-масової роботи. 

Скачати

Ви тут: Головна / Новини та оголошення