zoofirma.ru

Кращих спортсменів ЧНУ нагородили у день професії

IMG 172010 вересня в Україні відзначають День фізичної культури і спорту. На урочистостях, організованих Чернівецькою обласною державною адміністрацією, було нагороджено викладачів та студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за значні спортивні досягнення.

Кращих спортсменів та працівників галузі фізичної культури та спорту області та міста Чернівців нагороджено Почесними грамотами Кабінету Міністрів України, обласної державної адміністрації, обласної та міської ради, управління молоді та спорту облдержадміністрації, управління  фізичної культури та спорту міської ради, обласного відділення НОК.

Детальніше...

Всеукраїнський волейбольний турнір серед жіночих команд, присвячений пам'яті Героям Небесної сотні.

скачанные файлы 1

В якому прийняли участь команди: Львівського державного університету фізичної культури, Кам'янець-Подільского національного університету ім. І. Огієнка, Кам'янець-Подільського державного аграрно-технічного університету, Хмельницького національного унівеситету та жіночої збірної Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича у складі: Ніколайчук Анна, Олієвська Тетяна, Палагнюк Тетяна, Сінчук Мар'яна, Скакун Марія, Черновцан Ірина, Мороз Анна, Великголова Ольга. Ротар Тетяна, Колісник Крістіна, тренер команди - Іван Георгійович Васкан.

Детальніше...

У ЧНУ відбулася всеукраїнська конференція

24-25 квітня цього року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Актуальні проблеми фізичної культури, спорту та здоров’я людини у сучасному суспільстві", яку організував факультет фізичної культури та здоров’я людини. З часу заснування факультету 2008 року це вже третій науковий форум, підготовлений кафедрами теоретичних основ та методики фізичного виховання; здоров’я людини, рекреації та фітнесу; безпеки життєдіяльності; фізичного виховання для природничих факультетів та фізичного виховання для гуманітарних факультетів.

Детальніше...

Золота нагорода – в ЧНУ

msck

17квітняв Олександрії наКіровоградщинівідбувся Всеукраїнський турнір з панкратіону. Участьу ньому взявстудент 5 курсу факультету фізичноїкультури таздоровя людини  Скидан Роман. Студент ЧНУздобув золоту нагороду в категорії 77 кг– номінації,де булопредставленонайбільше учасників. Роман переміг 4 поєдинки підряд іобійшов усіх конкурентів на найвищу нагороду.

Детальніше...

Ви тут: Головна / Новини та оголошення