zoofirma.ru

ВІТАННЯ З ПРИЗНАЧЕННЯМ СТИПЕНДІЇ !

FB IMG 1600155684655Указом президента України Володимира Зеленського про призначення стипендій для дітей з інвалідністю, які мають високі досягнення у всеукраїнських спортивних змаганнях та їх тренерів, з гордістю вітаємо старшого викладача кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, тренера срібної призерки всеукраїнських спортивних змагань зі спортивного орієнтування ВАНАСАУЛ А.Ю. – СЛОБОЖАНІНОВА АНДРІЯ АНАТОЛІЙОВИЧА.

Андрій Анатолійович - Майстер Спорту України зі спортивного орієнтування. Неодноразово за період трудової діяльності нагороджувався грамотами, відзнаками. Нагороджений нагрудним знаком «Відмінник освіти» та відзнакою «Почесний працівник фізичної культури та спорту».

Вітаємо Слобожанінова А.А., бажаємо не зупинятись на досягнутому!

 

 

 

FB IMG 1600155689117

Вітання з перемогою на Чемпіонаті України зі стрільби з луку!

IMG af5f2e7c81c13c51a0715d6b49630701 V12-16 вересня 2020 р. в м. Львові проходив Чемпіонат України зі стрільби з лука. За нагороди змагалися 117 спортсменів.

Руснак Олександра – студентка 2 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт», майстер спорту України зі стрільби з лука – успішно виступила у змішаних змаганнях та виборола 1 місце у вправі командний олімпійський раунд.

 Вітаємо Олександру з перемогою, бажаємо здоров’я, не зупинятись на досягнутому !!!

 

 

 

     IMG 8304745a6e324a40006bc13b87b8eeee VIMG fd648b6ae0b6e97fb07c4f7ca951739f V

У ЧНУ провели Всеукраїнський проект серед дітей та молоді «Олімпійський урок #BeActive»

sport 29 вересня у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича на факультеті фізичної культури та здоров’я людини в режимі online було проведено Всеукраїнський проект серед дітей та молоді «Олімпійський урок #BeActive» у рамках Європейського тижня спорту.

Організатором заходу виступили Відділення національного олімпійського комітету України у Чернівецькій області та адміністрація факультету фізичної культури та здоров’я людини. Учасниками заходу були студенти спеціальності «Середня освіта (фізична культура)», які прослухали лекцію про необхідність рухової активності, щоденних занять фізичною культурою в період світової пандемії COVID-19.

Лектором заходу став кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, голова ради молодих вчених при ОДА Чернівецької області, стипендіат Кабінету Міністрів України для молодих вчених, керівник наукової теми МОН України «Інноваційна модель реалізації та формування патріотизму дітей засобами олімпійської освіти» Ярослав Галан.

Почесним гостем заходу був голова регіонального осередку НОК України у Чернівецькій області, чемпіон світу з легкої атлетики, голова постійної комісії питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики обласної ради Іван Гешко, який розказав про олімпійський рух, легку атлетику та потребу в щоденній руховій активності.

Метою проекту є сприяння здоровому та активному способу життя, залучення дітей, молоді та широких верств населення до активного, здорового способу життя, фізичної активності, європейської інтеграції, набуття корисних життєвих навичок, які допоможуть їм у їхньому розвитку та виборі майбутньої професії на прикладі олімпійської освіти та які засновані на олімпійських принципах та цінностях.

Проєкт спрямований на підвищення обізнаності громадськості про те, наскільки важливими є спорт, активний спосіб життя та фізичні навантаження. Європейський тиждень спорту в Україні призначений для всіх, незалежно від віку, походження та рівня фізичного розвитку.

До заходу долучились завідувач кафедри фізичної культури та основ здоров’я, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник фізичної культури і спорту Юрій Мосейчук, кандидат педагогічних наук, доцент, заступник декана з навчально-методичної роботи факультету Оксана Киселиця.

Родзинкою заходу була «Олімпійська розминка», яка так необхідна викладачам та студентам у навчальному процесі в режимі on-line, яку провела кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, заступник декана з навчально виховної роботи  факультету, майстер спорту з художньої гімнастики Олена Мороз.

Майбутні вчителі фізичної культури поспілкувались з уславленим олімпійцем та отримали нові знання, які зможуть реалізувати у своїй подальшій педагогічній діяльності. Активні учасники заходу отримали пам’ятні подарунки від обласного відділення НОК України у Чернівецькій області у рамках проекту #BeActive #olympiclessonua.

sport 1sport 3

Футбольна команда ЧНУ ФК «Університет» прийняла участь в турнірі Кубок Патріотів!

IMG 6628

 

 

       

20-23 серпня у м. Хуст (Закарпаття) відбувся турнір серед студентських футбольних команд на Кубок Патріотів.

 

В турнірі взяли участь збірні студентські команди Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича, Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка, Національний університет «Одеська морська академія»  та збірна команда студентів  Закарпатської області.

 

Футбольна команда «Університет» в запеклій боротьбі виборола почесне ІІІ місце.  Пишаємося, що до складу команди були залучені студенти молодших курсів Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича, а також наші цьогорічні абітурієнти! Вони проявили справжній бійцівський характер та патріотизм проти досвідчених команд і зробили гарний подарунок Чернівецькому національному університету ім. Ю. Федьковича до свята Дня Незалежності.

 

 

 

 

 

IMG 6631

Ви тут: Головна / Новини та оголошення