zoofirma.ru

КОЛАБОРАЦІЇ У СФЕРІ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

изображение viber 2021 06 20 11 27 00

19 червня 2021 року, в системі заходів колаборації у сфері фізичної культури і спорту та популяризації здорового способу життя серед юної генерації чернівчан засобами інноваційних дисциплін FIVB, відбулись змагання з PARK VOLLEY-MIX.

Захід проведено завдячуючи сталим традиціям співробітництва факультету фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ ім. Ю.Федьковича із закладами позашкільної освіти спортивного профілю м. Чернівців. Активне організаційне та суддівське сприяння у проведенні змагань здійснювали потенційні абітурієнти спеціальності «017 Фізична культура і спорт» та студенти 1 курсу спеціальності «014 Середня освіта (фізична культура)».

На початку змагальної програми, викладачка кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Тетяна Григоришина ознайомила учнів відділення волейболу ДЮСШ № 4 з інноваційним контентом правил PARK VOLLEY та стратегією і тактикою взаємодій квартету гравців команди MIX у складі представників різної статі (2 юнаки і 2 юначки).

Дружність, волейбольний драйв та реалізацію ідей і принципів фейр-плей продемонстрували 4 команди юних спортсменів на змаганнях PARK VOLLEY-MIX, за результатом яких, призери відзначені пам’ятними медалями, а учасники – грамотами.

изображение viber 2021 06 20 11 27 46 изображение viber 2021 06 20 11 28 09

КАРБУЄМО ЗДОРОВ’Я І МИСТЕЦВО КЛАСИЧНОГО ВОЛЕЙБОЛУ ЗАСОБАМИ «PARK VOLLEY»

изображение viber 2021 06 14 13

   12 червня на факультеті фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ ім. Ю.Федьковича відбувся спортивний захід «PARK VOLLEY – 2021», співорганізаторами якого виступили кафедра теорії та методики фізичного виховання і спорту та студенти спеціальності «Фізична культура і спорт», які на чолі з Тетяною Григоришиною набували фахові компетентності з організаційного і суддівського практикуму.

    Парковий волейболодин з різновидів гри у волейбол, який відрізняється від класичного тим, що в команді беруть участь чотири людини; ігровий майданчик менше за розміром, ніж у класичному волейболі; сітка трохи нижче; спрощені правила гри; матчі проводяться безпосередньо просто неба на ґрунтових і трав’яних майданчиках. Цей вид спорту набуває значної популяризації у Світі та, згідно прогнозів Міжнародної федерації волейболу, має перспективи включення до офіційної програми Ігор Олімпіад. Парк-волей це плацдарм для майбутньої майстерності волейболістів-початківців та цікавий спосіб проведення активного дозвілля.

   До участі у «PARK VOLLEY – 2021» були залучені юніорки, які націлені на здоровий спосіб життя та вдосконалення мистецтва класичного волейболу. Посеред вісімнадцяти учасниць, які в розподілі на команди розпочали баталії за «золоті» медалі турніру, були діти співробітників ЧНУ ім. Ю.Федьковича, зокрема: Олександра Палагнюк, Юлія Явкіна, Юлія Балацька, Соломія Черних.

За підсумками змагань, команди-призери відзначені грамотами, а гравці – пам’ятними медалями відповідного ґатунку. Нагородження проводили: модератор заходу – Тетяна Григоришина та гравці чоловічої збірної команди ЧНУ ім. Ю.Федьковича – Сергій Турецький та Дмитро Гмиря.

изображение viber 2021 06 14 13 52 51 изображение viber 2021 06 14 13 52 53

Обласний вебінар «Інноваційні форми викладання фізичної культури у сучасній школі»

198719006 2803924219859796 5670003483017560409 n

   9 червня 2021 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, на факультеті фізичної культури і здоров’я людини відбувся обласний вебінар «Інноваційні форми викладання фізичної культури у сучасній школі».

   Вебінар відбувся за підтримки директора Департаменту освіти і науки Чернівецької  облдержадміністрації Людвиги Цуркан, Відділення національного олімпійського комітету України в Чернівецькій області, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. Вебінар організований для педагогічних працівників Чернівецької області (вчителів фізичної культури).

   З вітальним словом до учасників вебінару виступили декан факультету фізичної культури і здоров’я людини, доктор педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України Ярослав Зорій, голова Відділення НОК України в Чернівецькій області, чемпіон світу з легкої атлетики, учасник трьох Олімпійських ігор Іван Гешко, начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Корнелій Жукотинський.

   Організаторами заходу були завідувач кафедри фізичної культури та основ здоров’я, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник фізичної культури і спорту, голова Асоціації випускників Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Юрій Мосейчук та керівник наукового проекту «Інноваційна модель реалізації та формування патріотизму дітей засобами олімпійської освіти», кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, член виконкому Олімпійської академії України, відповідальний секретар відділення НОК України в Чернівецькій області Ярослав Галан.

   Ярослав Галан доповідав за темою: «Інноваційні форми олімпійської освіти в сучасній школі». Використання різноманітних інноваційних форм сприяє залученню школярів та дітей до регулярних занять фізичною культурою та спортом, розвитку їх гуманістичних та патріотичних якостей, формуванню загальнолюдських якостей, а також зменшенню захворюваності, зокрема в умовах сьогодення. Під час доповіді було презентовано ті інноваційні форми патріотичного виховання дітей засобами олімпійської освіти, які вже реалізовані та впроваджені в навчально-виховний процес освітніх закладів.

   Учасники вебінару мали змогу пройти анкетування щодо запровадження інноваційних форм олімпійської освіти та відповісти на запитання з цієї теми. Завдяки анкетуванню з’являється можливість виокремити основні проблеми, аспекти, які необхідно вирішити для успішної реалізації інноваційних форм олімпійської освіти в навчальний процес.

   Також у ході вебінару доповідали кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри фізичної культури та основ здоров’я Олена Мороз, яка розповіла про різноманітні форми та технології дистанційного навчання під час проведення уроків з фізичної культури; кандидат педагогічних наук, доцент Іван Васкан, виступ якого грунтувався на проблемах забезпечення занять з фізичної культури в школах, зокрема щодо модулю «Волейбол».

Усі учасники отримають сертифікати, які засвідчуватимуть успішне проходження вебінару.

   Дякуємо організаторам заходу за можливість створювати і популяризувати інноваційні форми викладання фізичної культури у сучасній школі.

197998728 2803924383193113 8824627862784787643 n 198359092 2803924159859802 6084710443563143692 n

СПІВРОБІТНИКИ і СТУДЕНТИ ЧНУ ім. Ю.ФЕДЬКОВИЧА ВІДЗНАЧИЛИ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

IMG 3638

Щороку, 5 червня людство відзначає Міжнародний день ООН «Всесвітній день довкілля» та долучається до масового очищення природи та навколишнього середовища.

За ініціативи доцента кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, керівника наукового проекту «Інноваційна модель реалізації та формування патріотизму дітей засобами олімпійської освіти» Ярослава Галана й за сприяння викладача Тетяни Григоришиної і лаборанта наукового проекту Валерії Славінської було проведено екологічний захід, до якого активно долучились студенти спеціальності «Фізична культура і спорт» ЧНУ ім. Ю.Федьковича.

На початку заходу виступив Ярослав Галан і зазначив, що питання екології наразі є одним із найважливіших, особливо в умовах пандемії. Забруднення природи, недбале ставлення та нехтування основними правилами екології згубно впливають на загальний стан життя. У зв‘язку з цим, Національний олімпійський  комітет України створює та проводить своєрідні заходи, які спрямовані на захист довкілля, серед яких - «Екологічний модуль», який входить до Всеукраїнського проекту #OlympicLab.

Під час заходу було здійснено очищення території парку Жовтневого та придорожньої зони. Питання забруднення природи є актуальним. Тому, своїм прикладом викладачі і студенти показали містянам, що потрібно бути свідомими громадянами та долучатися до таких заходів задля збереження довкілля.

Учасники заходу отримали пам’ятні подарунки та сертифікати учасників від Чернівецького обласного відділення національного олімпійського комітету України.

52FF20CC D9CF 4C95 BD28 B6B23994B40F

Ви тут: Головна / Новини та оголошення