zoofirma.ru

Чернівецький національний університет в день народження Кобзаря зібрав молодь міста на конкурс декламації

колажТрадиційно в березні філологічний факультет проводить конкурс на кращих читців української поезії, присвячений річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Цей рік не став винятком, і у стінах 6 корпусу університету звучали вірші Кобзаря та вірші сучасних українських поетів. Кількість бажаючих показати свої декламаторські здібності перевищувала 40 осіб, серед них студенти факультетів та коледжу університету. Кращих з них, а саме понад 25 чоловік, відібрали для участі в другому турі. Останній відбувся 9 березня, коли всі охочі мали змогу почути читання віршів та побачити нагородження кращих читців університету та коледжу. Журі нагородило призами за IIIII місця, а також Гран Прі конкурсу, який отримав студент факультету фізичної культури та здоров’я людини Геленюк Василь.

Лижний табірний збір

Sf 8yy5KsZo23-25 лютого та 4-5 березня студенти 3 курсу факультету фізичної культури та здоров’я людини, які навчаються за напрямом підготовки «Фізичне виховання», були на лижному табірному зборі у смт. Ворохта Івано-Франківської області.

Під час лижного табірного збору студенти встигли не лише попрактикуватися у вмінні кататися на бігових лижах, застосовуючи різні технічні елементи, а й відвідати найбільший в Україні гірськолижний комплекс Буковель. Але основна увага збору приділялася навчанню техніки катання на гірських лижах, яку проводила доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Лясота Т. І. Студенти мали змогу засвоїти правила перебування на гірських схилах, користування спорядженням та підйомниками, оволодіти технікою підйомів і спусків.

Прогулюючись Ворохтою, студенти захоплювались неймовірною красою гір. Також вони піднялися на гору П’ятихатки, з якої любувалися панорамою містечка, а також найвищими вершини Українських Карпат – Говерлою, Петросом та Хом’яком.

Окрім практичної складової, студенти факультету фізичної культури і здоров’я людини провели профорієнтаційну роботу серед учнів шкіл  смт. Ворохта.

Відповідальні за лижний табірний збір – Лясота Т.І. та Слобожанінов А.А.

GxZnr3QRPt8

Делегація факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету взяла участь у столичній онлайн-конференції

2324233 березня у Національному університеті фізичного виховання і спорту України за сприянням Міністерства освіти і науки України, Спортивного комітету України та за технічної підтримки Освітнього порталу “Педагогічна преса” у онлайн-режимі відбулась Х Міжнародна наукова інтернет-конференція “Спорт та сучасне суспільство”.

У ювілейному заході, який розпочинався десять років тому як Відкрита студентська кафедральна конференція, а сьогодні досягнув рівня Міжнародної, взяли участь:

  • Латвійська академія спортивної педагогіки, м. Рига (Латвія),
  • Державний університет фізичного виховання та спорту Республіки Молдови, м. Кишинів (Молдова),
  • Екологічний університет м. Бухарест (Румунія),
  • Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського, м. Львів (Україна),
  • Харківська державна академія фізичної культури, м. Харків (Україна),
  • Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича,  м. Чернівці (Україна),
  • Національний університет фізичного виховання та спорту України, м. Київ (Україна)

Під час відеоконференції розглядались результати наукових досліджень з історичних, соціально-гуманістичних, організаційно-правових, економічних аспектів розвитку професійного, неолімпійського та адаптивного спорту.

З вітальним словом від нашого університету виступив завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Наконечний Ігор Юрійович.

Доповідачами конференції були студенти кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Байдюк Микола та Дудуц Каріна. Науковий керівник – кандидат наук з фізичного виховання і спорту Гакман Анна Вікторівна.

Активну участь в обговоренні взяли студенти напряму підготовки “Фізичне виховання” та спеціальності “Фізична культура і спорт”: Малярчук Ю., Морарь В., Проданчук В., Білава М., Русанова В., Аріфов С., Дорофій І., Цюга С., Тимчук М., Винниченко О.

2323

Пройшло відкрите заняття на кафедрі військової підготовки ЧНУ

124 лютого 2017 року на кафедрі військової підготовки доцент кафедри генерал-майор Шпанко Микола Анатолійович провів відкрите заняття з тактичної підготовки зі студентами 4-го курсу.

Під час підготовки та проведення заняття широко використовувалась інтерактивна дошка “Interwrite DualBoard”, яка була придбана університетом для кафедри. Цю дошку при проведенні занять використовують всі науково-педагогічні працівники кафедри військової підготовки. Вона дозволяє викладачам підсилити подання матеріалу, ефективно працювати з веб-сайтами та іншими ресурсами, робити записи поверх зображення, нарощуючи обстановку, зберігати і в подальшому використовувати матеріал заняття, що звільняє від необхідності записувати матеріал, завдяки можливості роздрукувати все, що з’являється на дошці.

Інтерактивна дошка “Interwrite DualBoard” може використовуватись і студентами під час самостійної роботи. Вона робить заняття більш цікавими та надає багато можливостей для участі в колективній праці, розвитку особистісних та соціальних навичок.  

15

Ви тут: Головна / Новини та оголошення