zoofirma.ru

Андрій Заплітний виборов бронзу у другому етапі Прем’єр Ліги Karate

2

 

 

22–24 квітня 2022 року в місті Матузіньюш (Португалія) відбувся другий етап Прем’єр Ліги Karate 1 WKF сезону 2022. У змаганнях взяли участь 294 спортсмени з 53 країн світу. Україну представили 16 спортсменів, які зуміли вибороти п’ять нагород. Зокрема, бронзу здобув студент 402 групи спеціальності «Фізична культура і спорт» Андрій ЗАПЛІТНИЙ.

Андрій  присвячує перемогу Україні, а преміальні  передає  на потреби  ЗСУ.

Наступний  етап  Прем’єр Ліги Karate відбудеться  13–15 травня в м. Рабат (Марокко). Вітаємо Андрія і бажаємо нових перемог!

 

 

  

 

4 1

ПАТРІОТИЗМ МАЄ ДВА КОЛЬОРИ благодійно-спортивний захід з мистецтва волейболу-Тризуб

изображение viber 2022 05 02 12 20 06 706

29–30 квітня під патронатом співробітників кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича й Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України проведено благодійно-спортивний захід з мистецтва волейболу-Тризуб (3х3) серед команд студентської молоді та кадетів.

На церемонії відкриття заходу студенти спеціальності 017 «Фізична культура і спорт», майстри спорту України з велоспорту та художньої гімнастики репрезентували феєрію патріотичних атракцій. Присутні заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять борців за незалежність України і всіх загиблих внаслідок військового вторгнення рф на терени нашої держави. З рівнянням на державний прапор урочисто прозвучав Державний Гімн України.

Патріотизм, беззаперечна віра в перемогу й осяяне сонцем майбутнє України, саме таким був потужній меседж проректорки з науково-педагогічної роботи ЧНУ,  професорки Тамари Марусик та начальника ЧОВКФВС МОН України Корнелія Жукотинського.

Протягом заходу мистецтво волейболу-Тризуб (3х3) продемонстрували 6 команд кадетів, які мали назви славетних річок України (представники Тетяна Григоришина і Серафим Синицький) та 6 команд студентів, які мали назви славетної спадщини України (представник Андрій Молдован). Зауважимо, що кожен із волейбольних матчів розпочинався з вітання команд гаслом «Слава Україні! Героям Слава!».

За підсумками змагань волейбольного тризуба серед кадетів І місце здобула команда «Дунай», ІІ – команда «Прут», ІІІ – команда «Дніпро». Баталії волейбольного тризуба серед студентської молоді фінішували в такому розподілі призових місць, як І – команда «Спас», ІІ – «Січ», ІІІ – «Джура». Призери змагань нагороджені медалями, на яких вкарбовані державні символи України, а учасники – відзначені пам’ятними грамотами.

VIRIBUS UNITISУКРАЇНА і МИСТЕЦТВО ВОЛЕЙБОЛУ-ТРИЗУБ

изображение viber 2022 05 02 12 20 08 747 изображение viber 2022 05 02 12 20 06 385

«ВЕЛИКОДНЄ ДИВО» ДЛЯ ДІТЕЙ

29111AEA 25FD 4990 8BFC 4CAEAC809C9B2

Напередодні Великодніх свят у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича провели благодійну акцію для дітей «Великоднє диво».

Благодійна акція полягала у привітанні маленьких українців, що прибули до Чернівців з інших міст, з Великоднем. Під час акції дітям вручили великодні паски.

Також у ході благодійної акції діти мали змогу відчути своєрідну святкову атмосферу, адже Великдень – це свято, яке несе лише чисті почуття, дарує надію в завтрашній день і світле майбутнє, закликає нас допомагати та підтримувати один одного в будь-яких життєвих ситуаціях. 

Варто зауважити, що ця благодійна акція не лише подарувала дітям радісні емоції, сміх і веселощі, а й збагатила їх новими знаннями.

Благодійна акція відбулася за ініціативи факультету фізичної культури і здоров’я людини та за фінансової підтримки вірних друзів та партнерів Центру Gedankendach з Інституту німецької культури та історії Південно-Східної Європи (IKGS) при Мюнхенському університеті імені Людвига-Максиміліана.

Організаторами акції були, кандидати наук з фізичного виховання Олена Мороз та Ярослав Галан. До проведення акції також долучилися збірна команда Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з легкої атлетики та члени наукового гуртка «Олімпійська освіта» спеціальності «Фізична культура і спорт», які подарували дітям паски у співпраці із Волонтерським штабом університету.

Студенти факультету здійснили інформаційний виступ для юних українців, а саме розповіли дітям про такий вид спорту як легка атлетика, її вплив на здоров’я людини, ознайомили їх із загальним поняттям спорту, розказали про власний розвиток, кар’єрний спортивний ріст.

Крім того, у рамках наукового проєкту «Інноваційна модель реалізації та формування патріотизму дітей засобами олімпійської освіти» відбулася презентація «Олімпійської абетки», яка полягала в ознайомленні з українським алфавітом на прикладі різноманітних видів спорту та прослуховування аудіоваріанту казки «Олімпійська мрія». Завдяки цьому діти мали змогу дізнатися інформацію на різну спортивну тематику. Також вони виявили неабияку зацікавленість казкою «Олімпійська мрія», адже в ній кожен з них міг побачити себе, поринути в олімпійську атмосферу та на прикладі головних героїв зрозуміти, що будь-яка мрія може здійснитися завдяки наполегливій праці.

Щиро дякуємо адміністрації та співробітникам Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за допомогу у втіленні благодійної акції, а також усім небайдужим, хто долучився до її проведення.

E54E3725 BB13 4E1E 9829 3FB03374ECB4 4154CA5D 8B42 4CE2 A554 7A06B342A4AE

«З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ» – патріотично-спортивний захід із волейболу

IMG 2f91878e0ba053f16a554802bbe9cd14 V

15–16 квітня під патронатом ЧНУ ім. Ю.Федьковича за ініціативи співробітників кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Т.Б. Григоришиної і А.Д. Молдована та організаційного сприяння студентів спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» проведено патріотично-спортивний захід із волейболу «З Україною в серці» для тимчасово переселених спортсменів, студентської молоді, учнів відділення волейболу ДЮСШ № 4.

На церемонії відкриття заходу всі присутні дружньо заспівали пісню «Ой у лузі червона калина», хвилиною мовчання вшанували пам'ять борців за незалежність України і всіх загиблих внаслідок військового вторгнення рф на терени нашої держави, з рівнянням на державний прапор урочисто прозвучав Державний Гімн України.

У контексті історії та реалій сьогодення нашої батьківщини зі значним патріотичним змістом та щирою вірою у перемогу й осяяне сонцем майбутнє України пролунали слова першого проректора ЧНУ О.В. Балуха, декана факультету фізичної культури та здоров’я людини Я.Б. Зорія, президента ГО «Федерація волейболу Чернівецької області» І.Г. Васкана.

Протягом першого дня заходу запеклі волейбольні баталії продемонстрували гравці команд, які змагались у двох окремих вікових номінаціях. Вікова номінація І (студентська молодь, чол.) за участі чотирьох команд: «Чернівецькі соколи», «Підкрай», «Снячівські орли», «Українська сила». Вікова номінація ІІ (кадети, юнаки/дівчата) за участі чотирьох команд ДЮСШ № 4: «Богдан Хмельницький», «Петро Дорошенко», «Пилип Орлик», «Іван Мазепа».

16 квітня мистецтво волейболу репрезентували три команди кадетів (2007 р.н. та молодше), а саме: «Гостомель-Чернігів-Мелітополь» (ю.), «ДЮСШ 4» (ю.), «ДЮСШ № 4» (д.).

За підсумками заходу «З Україною в серці» призери змагань відзначені пам’ятними медалями й грамотами, а тимчасово переселені волейболісти отримали подарунки із символікою ЧНУ та солодкі смаколики.

IMG 725f3f2c9045ea37dd10549c6d83aa18 V IMG 9e2fce0f7437db7211965bd7d84f69aa V IMG df36bff1cea12a77a1597c2192279414 V

Ви тут: Головна / Новини та оголошення