zoofirma.ru

На факультеті фізичної культури та здоров’я людини відбулись заходи, присвячені Олімпійському тижню

IMG 7356 15 09 17 08 3113 вересня у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича на факультеті фізичної культури та здоров’я людини відбулись лекційні пари у рамках проведення Всеукраїнського олімпійського тижня.

Почесним гостем заходу став голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики Чернівецької обласної ради, чемпіон Європи та світу з легкої атлетики, віце-президент Федерації легкої атлетики України, голова відділення Національного олімпійського комітету України у Чернівецькій області Гешко Іван Тарасович.

Організатором лекційних пар для студентів спеціальностей «Середня освіта (фізична культура)» та «Фізична культура і спорт» став кандидат наук з фізичного виховання і спорту, заступник голови ради молодих вчених ЧНУ, заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків Галан Ярослав Петрович. Також на заході були присутні декан факультету, кандидат педагогічних наук, доцент Зорій Ярослав Богданович, заступник декана з навчально-методичної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Гнесь Наталія Олександрівна, завідувач кафедри теорії та методики фізичного вихованні і спорту, кандидат психологічних наук Наконечний Ігор Юрійович та завідувач кафедри фізичної культури та основ здоров’я, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Мосейчук Юрій Юрійович.

Пара розпочалась з презентації книги «Легка атлетика» в рамках проведення Всеукраїнського заходу «Олімпійська книга», також лектор розказав про характеристику легкоатлетичних вправ та види легкої атлетики, а Іван Тарасович показав відео з Чемпіонату світу, на якому він отримав перемогу, та проаналізував разом зі студентами методику вдалого виступу.

На парі з дисципліни «Вступ до спеціальності» було презентовано фільм про 25 років українського спорту.

Учасники заходу отримали пам’ятні подарунки, а факультет – літературу на олімпійську та спортивну тематику.

unnamed 1

Святкування Всесвітнього дня фізичного терапевта

345328 вересня кафедра фізичної реабілітації та ерготерапії факультету  фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відзначила професійне свято «Всесвітній день фізичного терапевта».

До свята долучилися студенти 1- 5 курсів спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» з презентацією стінгазет, присвячених місцю й ролі фізичного терапевта у відновленні втраченого здоров’я і порушеної рухової активності та значенню реабілітації у соціалізації неповносправних.

Також студентами 209 групи кафедри «Фізичної реабілітації та ерготерапії» було презентовано майстер-клас з лікувальної фізичної культури з проведення профілактики застійних явищ та зняття болю в спині та шиї, які можна використовувати широким верствам населення.

Юні фізичні терапевти взяли активну участь у спортивних змаганнях з футболу, волейболу і баскетболу, де показали гарну фізичну підготовку  і були нагороджені грамотами й солодкими призами.

4534566

День фізичної культури та спорту відзначили в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича

IMG 7334 12 09 17 01 159 вересня у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича на факультеті фізичної культури та здоров’я людини відзначили День фізичної культури і спорту.
Урочистості та спортивні змагання для перших курсів розпочались на багатофункціональному штучному спортивному майданчику.
Грамотами відзначено кращих студентів та викладачів факультету фізичної культури та здоров’я людини. Серед почесних гостей свята були начальник обласного відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Жукотинський Корнелій Костянтинович.
З вітальним словом виступив декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Зорій Ярослав Богданович, завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України Наконечний Ігор Юрійович, завідувач кафедри фізичної культури та основ здоров’я, арбітр ФІФА Мосейчук Юрій Юрійович, завідувач кафедри фізичної реабілітації та ерготерапії Доцюк Лідія Георгіївна.
Змагання проходили з волейболу, баскетболу 3х3 та з футболу між студентами-першокурсниками факультету, а команди-переможці зустрілись із командами викладачів.

За видами, переможцями змагань стали: спеціальність «Середня освіта (Фізична культура)» – 1 місце, друге місце посіла команда спеціальності «Фізична культура і спорт», а трете місце зайняла команда спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія».
Команди були нагороджені грамотами та солодкими призами.

IMG 7337 12 09 17 01 15

Вітаємо з ювілеєм!!!

 

zorii 1Шановний Ярославе Богдановичу!

Доля вже нагородила Вас гострим розумом, лідерськими якостями і прекрасним талантом керівника. Бажаємо, щоб ці подарунки впевнено вели Вас до ще більших життєвих досягнень, успіху і благополуччя.

Міцного здоров'я Вам на многії літа, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги, благополуччя, невичерпного оптимізму яскравих успіхів, реалізації ідей, усмішок фортуни та здійснення найзаповітніших мрій. А ще ‒ бадьорості духу, стабільності, розуміння і підтримки від колег, позитиву на щодень, яскравих подій, незабутніх вражень!

Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, добрим самопочуттям і гарним настроєм!  

Ви тут: Головна / Новини та оголошення