zoofirma.ru

Розпочався військовий навчальний збір студентів кафедри військової підготовки

GAL 8289Наприкінці другого року військової підготовки громадяни, які навчаються за програмою офіцерів запасу на військовій кафедрі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, проходять у військах навчальний збір, під час якого удосконалюють практичні уміння і навички, отримані за час навчання, виконують навчальні вправи з вогневої підготовки, керування бойових машин, складають Військову присягу на вірність українському народові.

Цього року такий збір розпочався 7 липня, а його практична складова – 10 липня на полігоні «Прибан», що розташований у Сторожинецькому районі. Польовому виходу передувала копітка підготовча робота керівництва та усього особового складу кафедри військової підготовки, узгодження низки питань всебічного забезпечення занять. Завершиться практична складова тактичним навчанням, у ході якого випускники удосконалюватимуть, передусім, управлінські навички і уміння, а також демонструватимуть рівень своєї тактичної навченості.

Завідувача кафедри військової підготовки ЧНУ, полковник Ярослав Зорій зауважив: «Організованому початку навчального збору сприяло те, що університет своєчасно і в повному обсязі забезпечив нас пальним, а командування високомобільних десантних військ Збройних Сил України погодило усі інші питання, пов’язані з використанням полігону, забезпеченням нас навчально-бойовою технікою, боєприпасами, харчуванням, питною водою».

Знаково, що у цьому році навчання за програмою офіцера запасу завершують 17 дівчат, в тому числі і – студенток нашого університету та інших вищих навчальних закладів міста. Для них підготовлено окремі кімнати для проживання, а також створено належні побутові умови.

Згуртований, дружний колектив кафедри військової підготовки університету та громадяни-випускники 2017 року спроможні виконати покладені на них завдання з урахуванням сучасних високих вимог до якості підготовки військових фахівців.

GAL 8169 GAL 8142 GAL 8127

Жіноча волейбольна команда університету – володар Кубку Петрівського ярмарку

3458-9 липня на спортивних майданчиках Чернівців тривали запеклі ігрові баталії з паркового волейболу серед чоловічих, жіночих та ветеранських чоловічих команд за право володіння Кубком Петрівського ярмарку - 2017.

За результатом фінальних матчів визначено призерів та переможців змагань. Володарем Кубку Петрівського ярмарку серед жіночих команд стала команда «ЧНУ-Іскра», ІІ місце здобула команда «ЧНУ-StopeXim», на ІІІ місці – команда «Джокер». Кращим гравцем жіночого турніру визнано студентку інституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – Дануте Стравінскайте.

1 2

Студентки Чернівецького національного університету – лідери пляжного волейболу на Буковині

IMG 9594

25 червня, в контексті урочистих заходів відзначення Дня молоді, у с. Реваківці Кіцманського району Чернівецької області на базі КСК Буковинська Троя відбулись ігри І етапу Буковинської ліги з пляжного волейболу серед чоловічих та жіночих команд. Яскравість і професіоналізм з пляжного волейболу репрезентували 6 чоловічих команд. Феєрію грації та краси демонстрували 7 жіночих дуетів. З них 4 команди представляли Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, які і стали лідерами змагань.

IV місце посіла команда «ЧНУ-Стронг», за участі таких студенток: Ірини Черновцан (ф-т іноземних мов) і Патрісії Змошу (ф-т фізичної культури та здоров’я людини). ІІІ місце здобула команда «ЧНУ-StopeXim»: Тетяна Ротар (ф-т фізичної культури та здоров’я людини) і Тетяна Палагнюк (економічний ф-т). ІІ місце виборола команда «ЧНУ-Дикі білки»: Анна Белецька (ф-т педагогіки, психології та соціальної роботи) і Лілія Карнаух (юридичний ф-т). Переможцем ігор І етапу Буковинської ліги з пляжного волейболу серед жіночих дуетів стала команда «ЧНУ-Везунчики» у складі Ольги Качур (ф-т фізичної культури та здоровя людини) і Дануте Стравінскайте (ін-т біології, хімії та біоресурсів).

По завершенню волейбольних матчів на подіумі КСК Буковинська Троя відбулася урочиста церемонія нагородження кращих волейбольні дуетів. Такими визнано команди: «ЧНУ-Дикі білки» - Анна Белецька і Лілія Карнаух та «ЧНУ-Везунчики» - Ольга Качур і Дануте Стравінскайте.

 

IMG 9598 IMG 9955 27 06 17 10 51

Перемоги наших студентів на Чемпінаті Європи з панкратіону серед юніорів та дорослих

 19358958 1403359453081830 834463534 o9-11 червня у м. Бріндізі (Італія) проходив Чемпіонат Європи з панкратіону серед юніорів та дорослих. До складу збірної команди України, яка посіла друге місце у загальнокомандному рейтингу, входили й студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича:

-         Семенюк Денис (вагова категорія – 71 кг, дорослі) – І місце,

-         Беженар Анна (вагова категорія – 53 кг, дорослі) – І місце,

-         Морару Кирило (вагова категорія – 66 кг, юніори) – ІІ місце.

Вітаємо наших чемпіонів та призера, а також їхніх тренерів – заслуженого тренера України, завідувача кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Наконечного І. Ю. та заслуженого тренера України, асистента цієї ж кафедри Горюка П. І.

 

Ви тут: Головна / Новини та оголошення