zoofirma.ru

Комплексні практичні заняття кафедри військової підготовки

GAL 9864Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01 лютого 2012 року № 48 «Про затвердження Порядку проведення військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу», пункту 3 розділу ІІІ Інструкції про організацію військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу затвердженої наказом Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України від 14 грудня 2015 року № 719/1289 та наказу ректора від 14 грудня 2017 року № 309 з метою підвищення рівня польової виучки, злагодженості, виховання високих морально-бойових якостей, фізичної витривалості і психологічної стійкості громадян України, які навчаються на кафедрі військової підготовки, з 15 січня по 03 лютого 2018 року проводяться комплексні практичні заняття (КПЗ).

Під час проведення КПЗ громадяни України опановують досвід бойових дій набутих під час виконання бойових завдань в зоні проведення АТО, з метою формування у них високих морально-психологічних, військово-професійних та лідерських якостей.

Заняття відбуваються у навчальному корпусі університету № 15, на території, навчальному полі військової частини А2582 та на військовому стрільбищі полігону «Прибан».

Громадяни України вивчають тактичну і розвідувальну підготовку, способи і порядок орієнтування на місцевості, порядок встановлення та знешкодження мін, способи захисту від зброї масового ураження, порядок та способи надання першої медичної допомоги, будову стрілецької зброї та виконують навчальні вправи стрільб зі стрілецької зброї та метають навчально-імітаційні гранати.

На завершальному етапі проведення КПЗ з вивчення курсу первинної військово-професійної підготовки громадяни України будуть оцінені за результатами комплексного контрольного заняття.

52 1 1 34

Вітаємо з перемогою пауерліфтерів університету

yrJIZ6iMTaY 1 780x40023-26 листопада у м.Коломия проходив Чемпіонат  України серед вихованців ДЮСШ. У змаганнях взяли участь і студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, які повернулися додому з медалями:

Татарин Святослав (в/к 74 кг) – 1 місце  (факультет фізичної культури та здоров’я людини);

Долгий Едгар (в/к 59 кг) – 2 місце ( факультет архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва) ;

Діка Олег (в/к 83 кг) – 2 місце (факультет фізичної культури та здоров’я людини),

Гангур Денис (в/к 105 кг) 2 місце  (факультет фізичної культури та здоров’я людини) ;

Факас Анна (в/к 52 кг) 3 місце  (факультет фізичної культури та здоров’я людини) ;

Пентелейчук Володимир (в/к 59 кг) – 3 місце (факультет фізичної культури та здоров’я людини) ;

Тарасова Христина (в/к 63 кг) – 3 місце  (факультет фізичної культури та здоров’я людини);

Сандуляк Володимир (в/к 83 кг) – 3 місце  (факультет педагогіки, психології та соціальної роботи) ;

Семен Микола (в/к 74 кг) – 7 місце  (факультет фізичної культури та здоров’я людини).

У командному заліку збірна команда КДЮСШ м. Чернівці здобула 1 місце (тренер-представник команди – асистент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Циба Ю. Г.

Також 26 листопада був проведений Кубок України з пауерліфтингу, в якому взяли участь троє студентів університету:

Демян Зіна (в/к 47 кг) – 1 місце, виконала норматив Майстра спорту України і стала бронзовою призеркою в абсолютному заліку  (факультет фізичної культури та здоров’я людини) ;

Гурак Вікторія (в/к 52 кг) – 2 місце, також вперше виконала норматив Майстра спорту України (факультет фізичної культури та здоров’я людини) ;

Долгий Едгар (в/к 59 кг) – 1 місце ( факультет архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва).

Вітаємо з перемогою і бажаємо успіхів!!!

giTMfZi Pa0 230x300 esP91 KFXhE 300x300

На факультеті фізичної культури та здоров’я людини провели відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

IMG 8372 11 12 17 09 027 грудня на факультеті фізичної культури та здоров’я людини провели І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціальностей: «Спорт», «Фізичне виховання»,«Фізична реабілітація»,«Фітнес та рекреація».

Як відмітив заступник голови ради молодих вчених Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків Галан Ярослав Петрович рівень цьогорічних робіт досить високий, що засвідчує популярність науково-дослідної роботи серед студентів з різних спеціальностей на факультеті.

Молоді науковці продемонстрували гарні доповіді та презентації своїх наукових тем з актуальних питань сьогодення.

Серед членів журі були заступник декана з навчально-методичної роботи Гнесь Наталія Олександрівна, заступник декана з навчально-виховної роботи Мороз Олена Олександрівна, завідуюча кафедри фізичної реабілітації та ерготерапії Доцюк Лідія Георгіївна.

Переможці та призери конкурсу наукових робіт отримали дипломи відповідних ступенів та цінні подарунки від Відділення національного олімпійського комітету України в Чернівецькій області.

IMG 8363 11 12 17 09 06 IMG 8361 11 12 17 09 02

Проведений відбірковий етап студентів до участі у Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності «Фітнес і рекреація»

15

Студенти кафедри фізичної культури та основ здоров’я прийняли активну участь I етапі олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація».
Учасники продемонстрували свої теоретичні знання та практичні вміння з фітнесу та рекреації. Теоретичне завдання полягало у виконанні тестів, а також конкурсанти представляли підготовлені фрагменти фітнес-тренувань різної спрямованості.
Грамотами були відзначені студенти, що продемонстрували високий рівень теоретичних знань, а також високий рівень практичних вмінь.
Третє місце зайняла студентка третього курсу Павлюк Іванна. Друге місце – студентка четвертого курсу Костащук Сюзанна. Перемогла у відбірковому етапі олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація» студентка п’ятого курсу Факас Анна.

 

12 5 2

Ви тут: Головна / Новини та оголошення