zoofirma.ru

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ У МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ У РУМУНІЇ

Фото 1

20-22.05.2022 р. у найстарішому закладі вищої освіти Румунії – Університеті Олександра Іоана Куза (м. Ясси, Румунія) відбулась Міжнародна конференція «SCIENTIFIC PREMISES OF PHYSICAL EXERCISE TO INCREASE THE QUALITY OF LIFE». У конференції взяли участь науково-педогогічні працівники та студенти провідних закладів вищої освіти: Університету Олександра Іоана Куза (м. Ясси, Румунія), Західного університету Тімішоара (м. Тімішоара, Румунія), Державного університету Бабеша-Бойяі (м. Клуж-Напока, Румунія), Кишинівського державного університету фізичної культури і спорту (м. Кишинів, Молдова) та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (м. Чернівці, Україна).

Від України модераторами конференції були науково-педагогічні працівники факультету фізичної культури та здоров’я людини – завідувач кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги доктор медичних наук професор Лідія Доцюк, викладач кафедри фізичної культури та основ здоров’я Анжела Медвідь, доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту кандидат наук з фізичного виховання та спорту Тетяна Лясота. Наукові доробки румунською та англійською мовами презентували студенти факультету Ірина Макогончук та Віталіна Мельничук (спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія»), Анастасія Федоруца (спеціальність «Середня освіта (Фізична культура)») та Ольга Шубкіна (спеціальність «Фізична культура і спорт»). Доповіді були присвячені сучасним прийомам та методам, які стосуються вдосконалення людини через кінетотерапію та спортивну науку, теоретичні та прикладні досягнення у галузі рухової діяльності людини, а також їх вплив на загальний стан здоров’я і працездатність людини на різних етапах онтогенезу.

У рамках наукової конференції був проведений майстер-клас «Оцінка нейродинаміки у кінетотерапії», змагання з нових спортивних ігор (регбі-таґ), а також екскурсії у планетарій та ботанічний сад.

Обмін науковою інформацією, отримані нові знання та спілкування з закордонними колегами та студентами сприятимуть зміцненню міжнародної співпраці та інтеграцію викладачів і студентів у європейське освітнє середовище.

Фото 2 Фото 5

На факультеті фізичної культури та здоров’я людини провели День відкритих тренувань

изображение viber 2022 05 18 16 42 35 470

18 травня на факультеті фізичної культури та здоровя людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся День відкритих тренувань та майстер-класів.

Дійство було організовано за ініціативи колективу кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту спільно з Асоціацією випускників факультету фізичної культури та здоров’я людини.

До проведення Дня відкритих тренувань долучилися професорсько-викладацький склад і студенти кафедри, майстри спорту України, майстри спорту України міжнародного класу.

Дійство відбулося для переселенців, майбутніх абітурієнтів, які мали змогу відвідати та взяти участь у тренуваннях з 14 видів спорту, а саме футболу, волейболу, баскетболу, бейсболу, панкратіону, грепплінгу, спортивного орієнтування, туризму, пауерліфтингу, легкої атлетики, карате, велоспорту, художньої гімнастики; фітнесу (тайбо, силового, танцювального, кенгоджамп).

Під час майстер-класів учасники мали можливість не лише спробувати свої сили в різних видах спорту, а й поспілкуватися зі спортсменами спеціальності 017  “Фізична культура і спорт” (освітні програми “Фізична культура і спорт”, “Фітнес та рекреація”). Також організовано ряд конкурсів з цінними призами в мережі Інстраграм.

Кожен учасник зміг відчути спортивну атмосферу, переглядаючи показові виступи з карате, який підготував Андрій ЗАПЛІТНИЙ – МСМК, призер Чемпіонату Європи, та з велоспорту, який підготував Костянтин ДОВГАНЧУК – МСУ (маунтенбайк), неодноразовий чемпіон України.

Наприкінці Дня відкритих тренувань школярі отримали сертифікати учасників майстер-класів.

Дякуємо всім, хто долучився до проведення майстер-класів!

изображение viber 2022 05 18 16 42 35 106 изображение viber 2022 05 18 16 57 40 238

Успіхи наших студентів на Чемпіонаті Європи з пеуерліфтингу

165177142977901

  

4–7 травня 2022 року в місті Плзень (Чехія) проходив Чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок.

Збірну України представляли студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича факультету фізичної культури та здоров’я людини кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту.

Зокрема, студенти спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» здобули такі призові місця:

• Суходєєва Оксана (2 курс) — 1 місце серед юніорок у ваговій категорії до 43 кг з результатом у сумі триборства 250 кг;

• Кініщук Ростислав (4 курс) — 2 місце серед юніорів у ваговій категорії до 59 кг з результат у сумі триборства зібрав 532,5 кг.

Кініщук Ростислав своїм успішним результатом встановив новий рекорд України серед юніорів із пауерліфтингу!

4 травня, у цей надзвичайно складний час для нашої держави, на честь наших наймолодших спортсменів, юнаків та дівчат, гімн України лунав 7 разів!

Щиро вітаємо наших студентів і пишаємося ними!

Бажаємо подальших нових звершень у спортивній кар’єрі!

 

1651771427512006 1651771427976336

Профорієнтаційний захід «РУХ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ»

DSC 0149

11 травня на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося профорієнтаційне, фізкультурно-патріотичне свято для учнів випускних класів ЗЗСО м. Чернівці.

Сьогодні, як ніколи, в умовах війни робімо те, що робимо найкраще, що й прагнули донести до свідомості учасників заходу організатори: кафедра фізичної культури та основ здоров’я (завідувач кафедри – професор Юрій Мосейчук) за підтримки Чернівецького обласного відділення Національного олімпійського комітету України та Управління освіти Чернівецької міської ради.

Відкрили свято словами привітання та побажанням перемог командам школярів почесні гості: найтитулованіший спортсмен Буковини, чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м, кращий спортсмен України 2006 р., учасник трьох Олімпіад, начальник Управління молоді та спорту Чернівецької обласної військової адміністрації Іван Гешко та начальник Чернівецького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Корнелій Жукотинський.

21 команда ЗЗСО м. Чернівці змагались за звання переможця. Для «розігріву» цікаву та веселу патріотично-спортивну руханку з учасниками змагань провела асистент кафедри фізичної культури та основ здоровя Яна Єремія.

Волонтерами дійства були студенти спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)».

Свою спритність, швидкість, гнучкість і витривалість школярі продемонстрували під час комплексного випробування під назвою «Денна варта», де учасники не тільки продемонструвати уміння і навички, а й навчилися взаємодопомозі, співпереживанню і відповідальності. Увесь час на спортивному майданчику панувала приємна, дружня атмосфера.

Чудовим завершенням спортивного заходу стало нагородження переможців деканом факультету – професором Ярославом Зорієм. Переможцями фізкультурно-патріотичного свята «РУХ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ» стали учні Ліцею №7, друге місце посіли школярі Чернівецького військово-спортивного ліцею-інтернату, третє – учні ЗОШ №38.

Щедрим було свято і на подарунки під час розіграшу лотереї, які приготували представники Чернівецького обласного відділення Національного олімпійського комітету України ,Управління освіти Чернівецької міської ради, а також – дочірнього підприємства «М'ясо Буковини».

За підсумками змагань кожен учасник-школяр отримав цінний подарунок.

DSC 01321 DSC 0150

Ви тут: Головна / Новини та оголошення