zoofirma.ru

День фізичної культури та спорту відзначили в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича

IMG 7334 12 09 17 01 159 вересня у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича на факультеті фізичної культури та здоров’я людини відзначили День фізичної культури і спорту.
Урочистості та спортивні змагання для перших курсів розпочались на багатофункціональному штучному спортивному майданчику.
Грамотами відзначено кращих студентів та викладачів факультету фізичної культури та здоров’я людини. Серед почесних гостей свята були начальник обласного відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Жукотинський Корнелій Костянтинович.
З вітальним словом виступив декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Зорій Ярослав Богданович, завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України Наконечний Ігор Юрійович, завідувач кафедри фізичної культури та основ здоров’я, арбітр ФІФА Мосейчук Юрій Юрійович, завідувач кафедри фізичної реабілітації та ерготерапії Доцюк Лідія Георгіївна.
Змагання проходили з волейболу, баскетболу 3х3 та з футболу між студентами-першокурсниками факультету, а команди-переможці зустрілись із командами викладачів.

За видами, переможцями змагань стали: спеціальність «Середня освіта (Фізична культура)» – 1 місце, друге місце посіла команда спеціальності «Фізична культура і спорт», а трете місце зайняла команда спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія».
Команди були нагороджені грамотами та солодкими призами.

IMG 7337 12 09 17 01 15

Вітаємо з ювілеєм!!!

 

zorii 1Шановний Ярославе Богдановичу!

Доля вже нагородила Вас гострим розумом, лідерськими якостями і прекрасним талантом керівника. Бажаємо, щоб ці подарунки впевнено вели Вас до ще більших життєвих досягнень, успіху і благополуччя.

Міцного здоров'я Вам на многії літа, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги, благополуччя, невичерпного оптимізму яскравих успіхів, реалізації ідей, усмішок фортуни та здійснення найзаповітніших мрій. А ще ‒ бадьорості духу, стабільності, розуміння і підтримки від колег, позитиву на щодень, яскравих подій, незабутніх вражень!

Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, добрим самопочуттям і гарним настроєм!  

Члени Ректорату Чернівецького національного університету відвідали військовий полігон

GAL 8902Ректор Чернівецького національного університету професор Степан Мельничук, голова профкому університету Микола Боднарук, директори інститутів та декани факультетів відвідали полігон «Прибан», що в Сторожинецькому районі, де проходить навчальний збір з випускниками кафедри військової підготовки.
Члени ректорату ознайомилися з санітарно-побутовими умовами проживання курсантів, серед яких 16 дівчат, організацією навчального процесу, культурно-виховної та спортивно-масової роботи. Крім того, гості мали змогу не лише спостерігати за тим, як студенти виконують практичні вправи стрільб зі стрілецької зброї, гранатометів та бойових машин, але й самим безпосередньо виконати їх.
До слова, усі керівники гідно виглядали на вогневих рубежах, а після влучного пострілу з гранатомета голови профкому Миколи Боднарука в мішень довелося терміново замінити на нову. До речі, першим уразив «танк противника» декан факультету архітектури, будівництва і декоративно-прикладного мистецтва Ігор Фодчук. Навчальну вправу з пістолета Макарова вже традиційно на «відмінно» виконав декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Ярослав Зорій, а з автомата АК-74 кращих результатів досягли декани: філософсько-теологічного факультету Василь Балух, історії, політології та міжнародних відносин Олександр Добржанський, економічного Руслан Білоскурський та директор Інституту фізико-технічних і комп’ютерних наук Олег Ангельський.
Зворушливу картину присутні на полігоні спостерігали, коли після виконання вправи стрільби з бронетранспортера студентки Інституту біології, хімії та біоресурсів та факультету іноземних мов отримали вітання з «бойовим хрещенням» від директора Інституту Михайла Марченка і декана факультету Ірини Осовської.
Ректор університету Степан Мельничук, підсумовуючи результати поїздки, відзначив високу організацію навчального збору і подякував керівництву, викладачам та працівникам кафедри військової підготовки за їх професіоналізм.

GAL 8858 GAL 8778 GAL 8738

На кафедрі військової підготовки Чернівецького національного університету проводяться комплексні практичні заняття

GAL 8104На кафедрі військової підготовки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича третій тиждень продовжується комплексне практичне заняття з громадянами, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу. За рішенням начальника Генерального штабу ЗС України цього року вся програма комплексного практичного заняття складена з урахуванням реального бойового досвіду, який отриманий в АТО та узагальнений в Командуванні Сухопутних військ та Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського. Саме ж заняття проходить у два етапи. Перший – на навчально-матеріальній базі кафедри військової підготовки та військового містечка військової частини високомобільних десантних військ, що дислокується в м. Чернівці. Другий – у навчальному центрі «Прибан», що знаходиться у Сторожинецькому районі.

Завідувач кафедри військової підготовки полковник Ярослав Зорій як керівник цього заняття, зазначив, що майбутні офіцери пройдуть усі етапи практичного курсу первинної військово-професійної підготовки: отримають навички з тактичної, інженерної, вогневої, медичної, командирської, стройової підготовки, а також краще усвідомлять почесність і важливість професії захисника Батьківщини. Особливу увагу під час комплексного практичного заняття приділено дотриманню учасниками освітнього процесу правил безпеки на заняттях, особливо при озброєнні та військовій техніці.

GAL 8108 GAL 8091

Ви тут: Головна / Новини та оголошення