zoofirma.ru

Відбулося відкриття конференції, присвяченої Міжнародному дню спорту заради розвитку та миру

 

IMG 69916 квітня у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося офіційне відкриття Міжнародної науково-практичної конференції «Фізична культура і спорт: досвід та перспективи», присвяченої Міжнародному дню спорту заради розвитку та миру.

Вперше на Буковині наукова конференція проходить під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, за участі та підтримки Чернівецького обласного відділення НОК України, Чернівецької міської ради. В роботі конференції беруть участь близько 200 учасників з чотирьох країн Європи. Про це під час урочистого відкриття конференції повідомив декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Ярослав Богданович Зорій. Крім того, він зауважив, що проведення подібних заходів є вкрай важливим, адже «фізкультура і спорт є обов’язковими атрибутами життя людини, а в сучасних умовах ще й особливим елементом підтримання боєздатності української армії».

Гостей конференції привітав у стінах Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича ректор Степан Васильович Мельничук. У своєму вітальному слові він теж виразив занепокоєння стосовно здоров’я сучасної молоді, та наголосив на тому, що університет усіляко залучає студентство до здорового способу життя та підтримує їх у спортивних починаннях. Підтвердженням його слів стали грамоти студентам факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за здобутки на Всеукраїнській студентській Олімпіадізі спеціальності «Фітнес і рекреація»у м.Львів.

 У свою чергу Степан Васильович та Ярослав Богданович теж отримали подяки за підтримку спорту у Чернівецькій області з рук Заслуженого майстра спорту України, голови обласного відділення НОК України Івана Гешка.

«Спорт – запорука благополуччя нації», – відзначив іменитий спортсмен. Та своїм вітанням від імені усієї олімпійської родини Буковини завершив урочисте відкриття конференції. У пленарному засіданні, яке розпочалося відразу після відкриття виступили представники вищих навчальних закладів України, Молдови та Румунії. Своїми теоретичними та практичними знаннями учасники конференції матимуть змогу поділитись під час секційних засідань.

У рамках відзначення Міжнародного дня спорту заради розвитку та миру факультет фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича проведе також масові спортивні змагання з волейболу, баскетболу, стрітболу, настільного тенісу, стріт-воркауту та ін. До змагань залучено понад 400 учасників.

Оголошення

Безымянный6-7 квітня 2017 р. з нагоди відзначення «Міжнародного дня спорту на благо розвитку і миру» у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича на факультеті фізичної культури та здоров’я людини відбудуться такі заходи.

1. Міжнародна науково-практична конференція «Фізична культура і спорт: досвід та перспективи». Вперше на Буковині наукова конференція проходить під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, за участі та підтримки Чернівецького обласного відділення НОК України, Чернівецької міської ради. В роботі конференції беруть участь близько 200 учасників з чотирьох країн Європи.

2. Масові спортивні змагання з волейболу, баскетболу, стрітболу, настільного тенісу, стріт-воркауту та ін. До змагань залучено понад 400 учасників.

РОЗКЛАД РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

6 квітня (четвер)

Червона зала Центрального корпусу (№5),

ЧНУ ім. Ю. Федьковича

м. Чернівці, вул. Коцюбинського, 2

9.00 – 10.30        реєстрація учасників;

10.30 – 13.00    пленарне засідання;

13.00 – 14.00    екскурсія колишньою Резиденцією Буковинських митрополитів;

14.00 – 14.30    централізований виїзд із резиденції Буковинських митрополитів до факультету фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ;

14.30 – 15.30    обідня перерва;

14.30 – 16.00    огляд спортивно-масових заходів, присвячених Міжнародному дню спорту (факультет фізичної культури та здоров’я людини, вул. Небесної сотні, 4 Д);

16.00 – 17.30    секційні засідання (факультет фізичної культури та здоров’я людини, ауд. 7, 10, 11, 12, 23, 25, 32, методкабінет);

18.00 – 20.00    вечір зустрічі.

7 квітня (п’ятниця)

9.00 – 10.30        секційні засідання, підведення підсумків, вручення сертифікатів учасників (факультет фізичної культури та здоров’я людини, вул. Небесної сотні, 4 Д);

10.30 – 12.00    прогулянка центральною частиною міста Чернівці;

12.00 – 18.00    екскурсія до історико-архітектурної пам’ятки «Хотинська фортеця», м. Хотин та туристичного комплексу «Сонячна долина».

ВІТАЄМО!!! студентів кафедри фізичної культури та основ здоров’я факультету фізичної культури та здоров’я людини

1ВІТАЄМО!!! студентів кафедри фізичної культури та основ здоров’я  факультету фізичної культури та здоров’я людини учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація» 29.03 - 31.03. 2017 р. у м. Львів

Факас Анна – посіла почесне 2 місце;

Голіней Марія – отримала відзнаку за краще виконання теоретичного завдання;

Костащук Сюзанна - посіла 3 місце серед учасників, які виступала поза конкурсом. 

Для участі у олімпіаді зі спеціальності «Фітнес і рекреація» прибули  студенти з понад 20 вищих навчальних закладів. Протягом трьох днів студенти демонстрували свої теоретичні знання та практичні вміння з фітнесу та рекреації.

Після урочистого відкриття згідно до програми Олімпіади, учасники виконали теоретичне завдання, яке складалося з розробки персональної програми оздоровчо-рекреаційного спрямування відповідно до ситуаційної задачі. Протягом 2-го конкурсного дня учасники Олімпіади представили підготовлені фрагменти занять різних фітнес-напрямків. На третій день Олімпіади студенти мали можливість прийняти участь у майстер-класах з «Сучасних рекреаційних та фітнес-технологій».

На заключному «Круглому столі» були підведені підсумки та нагороджені цінними призами переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація». Грамотами були відзначені студенти, що продемонстрували високий рівень теоретичних знань, а також високий рівень практичних вмінь. Третє місце зайняли студенти Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка та Дніпропетровського державного інституту фізичної культури і спорту. Друге місце – студенти Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича та Львівського державного університету фізичної культури. Переможцем ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація» став студент Національного університету фізичного виховання та спорту України.

3

Успіхи наших студентів на Чемпіонаті України

image 0 02 05 32c4ab1dcc724883a604a520fe14ed377226c504c76f09aabb423deb2b769ccc V 25-26 березня у Житомирі відбувся чемпіонат України з панкратіону серед кадетів та юніорів. У ньому взяли участь понад 500 спортсменів із 14 областей України. Чернівецьку область представляло 58 спортсменів, серед яких і студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету. Наші студенти здобули такі призові місця:

Стахова Анастасія (102 група) – І місце,

Морару Кирило (203 група) – ІІ місце,

Лебедєв Валентин (201 група) – ІІІ місце.

Загальнокомандні місця у розділах традішн, фул розподілилися наступним чином:

І місце – Чернівецька область,

ІІ місце – Сумська область,

ІІІ місце – Київська область.

У розділі грепплінг – І місце – Сумська, ІІ – Чернівецька, ІІІ – Київська.

Команду підготували: Наконечний І.Ю. – Заслужений тренер України, завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання та спорту та Горюк П.І. – Заслужений тренер України, асистент кафедри теорії та методики фізичного виховання та спорту.

Вітаємо наших спортсменів! Бажаємо успіхів!

image 0 02 05 69eb4fa19307d6c995c91da10e2263d9ece5c61fc3e3ed891143dfe6a9e54341 V

 

Ви тут: Головна / Новини та оголошення