zoofirma.ru

Чемпіонат України зі спортивної аеробіки.

Аеробіка1

3-4 листопада 2022 року у місті Київ відбувся Чемпіонат України зі спортивної аеробіки.

На цих змаганнях Чернівецьку область представила Димед Христина - студентка 3 курсу факультету фізичної культури та здоров’я людини спеціальності «Фізична культура і спорт».

Христина виборола дві бронзові нагороди в індивідуальній першості та у груповому виді програми, виступаючи в категорії дорослих.

Загалом змагалися близько 250 спортсменів з різних областей України.

Щиро вітаємо нашу спортсменку! Бажаємо успіху, терпіння та наснаги у майбутніх виступах!!!

Аеробіка2

Чемпіонат України з карате 2022

1111

Срібну та п’ять бронзових медалей Чемпіонату України з карате серед кадетів, юніорів, молоді та дорослих у скарбницю команди Чернівецької області принесли студенти спеціальності 017 Фізична культура і спорт. Змагання відбулись у м. Львів з 4 по 6 листопада 2022 р.

Майбутній магістр фізичної культури і спорту, майстер спорту міжнародного класу Андрій ЗАПЛІТНИЙ (куміте чоловіки до 75 кг) у першому турі здолав чинного бронзового призера Олімпійських ігор-2020 Станіслава ГОРУНУ. Проте у фінальній сутичці поступився одноклубнику, випускнику ЧНУ, Євгенію ПИЛИПЮКУ.

На п’єдестал пошани для отримання бронзових нагород піднялись Віктор БОРДЮЖАН (ката чоловіки), Стелла ЛЕНДЕЛ (куміте молодь жінки до 55 кг), Олександр ЛЕНСЬКИЙ (куміте молодь чоловіки до 75 кг) та Нікіта ГУЛІН (куміте молодь чоловіки понад 76 кг). Також у запеклій боротьбі Чернівецька команда у чоловічому командному куміте виборола третє місце, пропустивши вперед спортсменів Львівщини та Одещини.

Гідним виступом відзначились і наші випускники – Валерій ЧОБОТАР та Євгеній ПИЛИПЮК, ставши чемпіонами України. Варто зазначити, що під їхнім керівництвом юні чернівецькі каратеки здобули більше десятка нагород різного ґатунку.

Показовим є те, що Українська федерація карате, проводячи змагання в умовах війни, висловила свою подяку тренерам, які змінили кімоно на військову форму для захисту нашої держави, та закарбувала їхні зображення на медалях чемпіонату. Серед них чернівецький тренер та тато нашої студентки – Олександр ЛЕНДЕЛ.

Вітаємо спортсменів, їхніх батьків, тренерів та усю чернівецьку спортивну родину!

Дякуємо всім, хто наближає перемогу України! Слава Україні! Слава Героям!

2222 3333

Чемпіонат України з рукопашного бою

 

Рукопаш1

29 жовтня в місті Київ проходив Чемпіонат України з рукопашного бою.

Команда Буковини на цих змаганнях посіла перше командне  місце. Слід відзначити, що у складі збірної команди відзначились спортсмени факультету фізичної культури та здоров’я людини.

 

Спеціальність «Фізична культура і спорт»:

Григоряк Микола 1 місце ;

Швець Любомир 3 місце;

Курелару Іван 3 місце.

 

  

 Спеціальність «Середня освіта (фізична культура)»:

Жураківський Валентин 1 місце ;

Стасюк Вадим 2 місце .

Григоряк Микола пройшов відбір на Всесвітні Ігри, які відбудуться в Італії 2023 року.

Пишаємося нашими спортсменами та бажаємо подальших спортивних перемог.

 Слава Україні!

Рукопаш2 Рукопаш3

Чемпіонат України з велосипедного спорту

Velo1

 

Чемпіонат України з велосипедного спорту «Маунтен Байк», основний Чемпіонат України в категорії «Юніори», Чемпіонат України «Кросс – Кантрі» проходив з 30.10 по 02.11 в місті Чернівці.

В складі збірної області виступали Чинчик Богдан та Довганчук Костянтин - студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини спеціальності «Фізична культура і спорт».

Безперечну перемогу в трьох різних видах гонки здобув Чинчик Богдан і був відібраний в основний склад збірної команди України.

В гонці Кросс –Кантрі «елімінатор» чоловіки (еліта) Довганчук Костянтин посів 2 місце.

Вітаємо наших спортсменів , бажаємо подальших спортивних перемог.

Слава Україні.

 

Velo2

Ви тут: Головна / Новини та оголошення