zoofirma.ru

ФЕЄРИЧНИЙ СТАРТ ВОЛЕЙБОЛІСТОК ЧНУ НА ЗМАГАННЯХ ЗА КУБОК УКРАЇНИ

волейбол1      Протягом 24-27.09.2020 р. у Львівській обл. (м. Стрий) проходив І етап Кубку України з волейболу серед жіночих команд. Під керівництвом головного тренера Івана ВАСКАНА (доц. кафедри фізичної культури та основ здоров’я) команда ВК «Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ» здобула впевнені  перемоги в матчах над командою «Рись ДНЗ ВП – 34 ДЮСШ» з м. Стрий (3:0) і командою «Олімпія ДЮСШ №2 КФВ» з м. І.Франківськ (3:1).           

      Загалом, волейбольна команда, до складу якої увійшли студентки ЧНУ ім. Юрія Федьковича: Анастасія Логвиненко, Анастасія Горобець, Ольга Чернецька, Євгенія Скакун, Анна Белецька, Олександра Шородок, Євгенія Іроденко, Маріам Багдасарян, Анастасія Юрку, Віталіна Горбачова, стали переможцями І етапу у групі А і продовжують боротьбу за титул «Володаря Кубку України».

 

волейбол2волейбол3

Здобутки студентів на Кубку України з панкратіону

   

      119893488 795357107943886 6768022843119056647 nВітаємо студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича спеціальності 017 «Фізична культура і спорт», які здобули 1-е загальнокомандне місце на Кубку України з панкратіону (традішн), який проходив у м. Київ з 16 по 20 вересня 2020 року.

Ковтун Олександр – 1 місце (1 курс)

Никифорук Микола – 2місце (3 курс)

Прокопюк Валерія – 2 місце (2 курс)

Суходєєв Ілля – 3 місце (4 курс)

   Студенти Алексеев Андрій (з курс) та Криган Андрій (4 курс) були суддями на змаганнях, а Калинчук Микола (6 курс) – тренер.

     Над підготовкою спортсменів працювали заслужені тренери України: Горюк Петро (асистент кафедри ТМФВіС) і Наконечний Ігор (завідувач кафедри ТМФВіС).

Наразі розпочали підготовку до Чемпіонату України!

Пишаємось вашими перемогами! Вдалося виступу на Чемпіонаті України!

Шановні студенти, колеги та прихильники спорту!

person photoЩороку 20 вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту – свято, яке було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО у 2015 році за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту (FISU).

Цей день однаково близький і спортсменам, і тренерам, і мільйонам любителів спорту й здорового способу життя, адже підтверджує важливість спорту як складової навчального процесу у закладах вищої освіти.

Шановні студенти, ви завжди прославляєте наш університет як на всеукраїнському, так і на міжнародному рівнях.  І сьогодні, в умовах карантину із дотриманням усіх протиепідемічних заходів, студенти-спортсмени Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича продовжують тренувальний процес та готуються до змагань із надією, що це в подальшому дасть можливість здобути перемогу на престижних спортивних аренах.

Виховання сильного та здорового покоління – одне з основних завдань як нашого рідного університету, так і соціальної політики держави, загалом. Нехай у кожного з вас будуть свої особисті рекорди та досягнення, а фізична культура і спорт стане надійним джерелом вашого доброго настрою і оптимізму, здоров'я і довголіття!

Ваші перемоги на універсіадах, чемпіонатах всеукраїнського та міжнародного рівнів надихають і мотивують юних спортсменів з усієї країни до занять фізичною культурою та спортом! Завжди будьте лідерами, досягайте максимальних висот, розвивайтеся і не зупиняйтеся на досягнутому. Попереду багато перемог і роботи над собою!

Декан факультету фізичної культури та здоровя людини                                                            Ярослав ЗОРІЙ

unnamedimages

Наукові досягнення!

20200918 172851Об’єднавши діапазон цілей, реалізувавши ідею за рахунок спільних зусиль молоді вчені разом з досвідченими доцентами та професорами факультету створили наукові праці, виклали свої наукові позиції у спільних закордонних монографіях.

Вітаємо колектив науковців факультету фізичної культури та здоров’я людини у складі доцентів кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту – Ярослава Галана, доцента – Ярослава Зорія, професора кафедри фізичної культури та основ здоров’я – Юрія Мосейчука, доцента кафедри фізичного виховання – Марину Кожокар з виданням колективної закордонної монографії «PEDAGOGICAL CONDITIONS FOR THE FORMATION OF PHYSICAL CULTURE IN FIRST GRADE SCHOOL STUDENTS BY MEANS OF OLYMPIC EDUCATION IN THE NEW UKRAINIAN SCHOOL» що видавались в Ризі (Латвія) в 2020р.

Також, ще один колектив наукових працівників факультету у складі: доцента кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Балацької Л.В., Лясоти Т.І., Наконечного І.Ю., Гакман А.В. закінчили роботу над спільною науковою закордонною монографією, «MOTOR ACTIVITY OF DIFFERENT SOCIAL GROUPS»,  що видавалась у Латвії (2020р.)

Пишаємось колективом факультету фізичної культури та здоров’я людини! 

IMG 9002d5f134642917969a81526ef9ef06 V

Ви тут: Головна / Новини та оголошення