zoofirma.ru

На факультеті фізичної культури та здоров’я людини проведено «КОЗАЦЬКІ ІГРИ – 2018»

DSC 320017жовтня на факультеті фізичної культури та здоров’я були проведені «Козацькі ігри – 2018». Захід був присвячений до Дня українського козацтва та Дня захисника України.

На території багатофункціонального штучного спортивного майданчика факультету фізичної культури та здоров’я людини змагалися 23 команди загальноосвітніх шкіл міста Чернівці та 5 команд шкіл Чернівецької області. Загальна кількість учасників «Козацьких ігор 2018» налічувала 224 учні.

Кафедра фізичної культури та основ здоров’я (завідувач кафедри доцент Мосейчук Ю.Ю.) влаштувала справжнє козацьке свято для старшокласників, які перетягували канати, стрибали усією командою через мотузку, долали спортивні перешкоди під час естафети, закидали козацький чобіт у корзину прикрашену українською символікою та випробовували свої сили у CrossFit.

Між спортивними змаганнями для школярів проводилася лотерея із різними спортивними подарунками, на згадку про участь у спортивному заході.

У запеклій боротьбі на «Козацьких іграх – 2018» перемогла команда школярів Військово-спортивного ліцею м. Чернівці,  друге місце вибороли учні Гімназії №3м. Чернівці та трете місце завоювали учні Багатопрофільного ліцею м. Чернівці № 4.

Глядачі та вболівальники із захопленням спостерігали за тим, як школярі виборювали звання найкращих козаків.Саме такими – сильними, патріотично вихованими, ерудованими, мають стати майбутні студенти ЧНУ, а нині учні загальноосвітніх шкіл Чернівецької області.

Варто наголосити, що «Козацькі ігри - 2018» відбувалися за підтримки:

заслуженого майстра спорту, чемпіона Європи та світу з легкої атлетики, голови Чернівецького обласного відділенні Національного олімпійського комітету України,  голови комісії з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики Чернівецької обласної ради, – Гешко Івана Тарасовича;

-начальника обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України – Жукотинського Корнелія Костянтиновича;

- титулованого спортсмена, голови обласної федерації стронгменів Чернівецької області – Бурштина Андрія Степановича;

головного спеціаліста Управління освіти Чернівецької міської ради (відповідальний за фізичну культуру і спорт) - Цуркана Володимира Васильовича.

- фінансову підтримку проведеного спортивного заходу забезпечила ДП «Мясо Буковини».

DSC 2684 DSC 3200

Всеукраїнські змагання з волейболу

IMG 31225-7 жовтня у спортивному комплексі «Будівельник» м. Чернівці відбулись волейбольні матчі серед п’яти провідних жіночих команд України. Змагання присвячені 143-й річниці заснування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Під час урочистої церемонії відкриття змагань із вітальним словом виступив ректор ЧНУ професор Степан Мельничук. Учасники змагань із захопленням спостерігали за  показовим виступом хору «Аніма», який очолює А.І. Зубчук, та феєричною танцювальною композицією студентів факультету фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ, за режисурою О.О. Мороз.

За підсумками трьохденних волейбольних баталій ІІІ місце здобули волейболістки ЛДУФК-СКІФ (м. Львів) (головний тренер – В.І. Ковцун); ІІ місце посіла команда ЧНУ ім. Ю.Федьковича (м. Чернівці), (головний тренер – І.Г. Васкан, тренер – Т.Б. Григоришина); І місце виборола команда Івано-Франківського коледжу фізичного виховання, головний тренер – Ю.І. Кваснюк.

Організаційний комітет змагань визначив кращих гравців, які увійшли до складу «Символічної збірної» команди змагань 2018 року. Шістку символічної збірної команди очолили студентки ЧНУ ім. Ю.Федьковича, а саме: Дануте Стравінскайте (інститут біології, хімії та біоресурсів) і Ванда Гринько (факультет фізичної культури та здоров’я людини).

IMG 3139 IMG 3163

IMG 3222 IMG 4085

Заходи до Дня фізичної культури і спорту України в університеті

IMG 29148 вересня на факультеті фізичної культури та здоров'я людини відбулися заходи до Дня фізичної культури і спорту України.

Почесними гостями святкування були начальник Управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації Вітовський Богдан Іванович, начальник Чернівецького обласного відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Жукотинський Корнелій Костянтинович, які привітали студентів та всіх присутніх зі святом.

З привітальним словом до всіх присутніх також звернувся і декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Зорій Ярослав Богданович. Він нагородив за вагомі спортивні досягнення викладачів та студентів факультету.

У рамках святкування відбулися ігри серед команд груп першокурсників факультету з волейболу, футболу, стрітболу та гирьового спорту. Також були проведені змагання «Веселі старти». Усі весело й активно провели час.

Переможців та призерів змагань нагородили грамотами та солодкими подарунками, аби ті поповнили енергетичні запаси після змагань.

IMG 2813 IMG 2833

Вітаємо переможців 69-ї Спартакіади ЧНУ!

33944133 961032754074698 2239652151523540992 n30 травня на спортивних майданчиках Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося закриття 69-ї Спартакіади ЧНУ.

Підготовку змагань здійснював – голова спортивного клубу університету, старший викладач Ківерник Олександр Вікторович, організацію та проведення – кафедра фізичного виховання (завідувач кафедри, доцент Палагнюк Тарас Васильович).

Упродовж 2017-2018 навчального року тривала 69 Спартакіада Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича серед студентів 14 факультетів та 2 інститутів з п’яти видів спорту, де взяли участь близько 840 студентів.

Основними завданнями Спартакіади є формування та пропаганда здорового способу життя, підвищення престижу, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму, залучення молоді до систематичних занять до різних видів спорту, як однієї з форм фізичної підготовки молоді.

Види спорту:

1.Настільний теніс

2.Шахи

3. Баскетбол (чоловіки, жінки)

4.Волейбол (чоловіки, жінки)

5. Футбол (чоловіки, жінки).

Урочисте закриття 69 Спартакіади відвідали декани декількох  факультетів та інститутів університету, а також перший проректор ЧНУ, професор Петришин Роман Іванович, який виступив з вітальним словом.

Декан факультету фізичної культури та здоров’я людини, доцент Зорій Ярослав Богданович підкреслив, що фізичне виховання повинно бути в пріоритетах розвитку освіти. Адже, держава як ніколи потребує загартованих мужніх патріотів, а цей захід заохочує до системних занять фізичною культурою і спортом.

МІСЦЯ РОЗПОДІЛИЛИСЬ НАСТУПНИМ ЧИНОМ:

1 місце – спеціальність «Середня освіта. Фізична культура» 1-2 курс факультету фізичної культури та здоров’я людини

2 місце – спеціальність «Середня освіта. Фізична культура» 3-5 курс факультету фізичної культури та здоров’я людини

3  місце – Факультет історії, політології та міжнародних відносин

4 – спеціальність «Середня освіта. Фізична культура» 3-5 курс факультету фізичної культури та здоров’я людини

5 – економічний факультет

6 – факультет математики та інформатики

7 – спеціальність «Фізична культура і спорт» 1-2 курс факультету фізичної культури та здоров’я людини

8 – інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук

9 – юридичний факультет

10 – інститут біології, хімії та біоресурсів

11 – географічний факультет

12 – філологічний факультет

13 – факультет педагогіки, психології та соціальної роботи

14 – факультет архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва

15 – факультет іноземних мов

16 – філософсько-теологічний факультет

33922812 961032940741346 100582696643723264 n 33995721 961033124074661 7863134084367646720 n 34073792 961032814074692 3204621549340459008 n

 

Голова спортивного клубу ЧНУ  Ківерник О.В.

Ви тут: Головна / Новини та оголошення