zoofirma.ru

Студенти нашого університету тріумфували на чемпіонаті світу з панкратіону

1111З 18 по 22 жовтня у турецькій Анталії відбувся чемпіонат світу з панкратіону серед дорослих, юніорів та юнаків. У збірній команді України участь приймали 6 студентів факультету фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ. Приємно відзначити, що вони повернулися до рідного міста призерами та переможцями. По суті, перемогу святкувала уся команда України, адже цей колектив здобув перше загальнокомандне місце серед сорока країн-учасників.


Серед дорослих спортсменів здобули медалі:

1 місце - Анна Беженар (студентка 4 курсу, Заслужений майстер спорту України. Вже 4 рази поспіль перемагає на чемпіонаті світу та 6 раз на чемпіонаті Європи).

1 місце - Флора Лучич (студентка 5 курсу, срібна призерка Європи);

2 місце - Денис Семенюк (студент 4 курсу, МС срібний призер Європи);

Серед юніорів «срібло» здобув Олексій Вишняк (студент 3 курсу, КМС).

Серед старших юнаків участь приймали :

2 місце - Микола Калинчук (студент 1 курсу, КМС, чемпіон Європи);
2 місце - Кирило Морару (студент 1 курсу, КМС).

Готували спортсменів Заслужені тренери України - І.Ю Наконечний, П.І Горюк.

Уже 23 жовтня чернівецьких переможців зустрічали у стінах рідної альма-матер: цього дня відбулась прес-конференція на факультеті фізичної культури і здоров’я людини.
​ Як повідомив Ігор Наконечний, зараз команда студентів ЧНУ готується до чемпіонату України, який відбудеться у м. Києві 19-22 листопада. А Анна Беженар готується до Кубку Світу в Будапешті та зараз розглядається питання про професійний поєдинок в Китаї.

 

 

Нам 7 років

1. заставкаФакультет фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного  університету імені Юрія Федьковича відсвяткував сьому річницю з дня створення.

 Святкування на факультеті тривали три дні.

 27 жовтня була проведена ярмарка солодощів до якої долучилися усі студенти  факультету. Зібрані кошти передані у благодійний фонд «Подаруй дитині життя».

 28 жовтня журі у складі завідувачів кафедр та декана факультету оцінювали оглядовий  конкурс на визначення кращої аудиторії та конкурс студентських фото- стіннівок на тему  «Згадати все».

 За результатами роботи журі найкращою стала аудиторія № 10, відповідальними за яку  були студенти четвертого курсу кафедри здоров’я людини, рекреації та фітнесу.

 А ось у конкурсі фото-стіннівок перше місце отримала редколегія 206 академічної групи, друге місце – 103, 405 академічних груп, трете місце – 305-306, 505-507 груп.

Нагородження переможців відбулося під час інтелектуальної гри «Брейн-ринг», яка проводилася наступного дня. Переможцями гри стали студенти третього курсу, а володарем «Сови», як кращий гравець, став студент третього курсу Срепник Станіслав.

Після захопливої інтелектуальної гри серед студентів 1-5 курсів відбулося святкове дійство, присвячене 7-ій річниці факультету фізичного виховання та здоров'я людини.

На святі був присутній перший проректор Роман Іванович Петришин, який вручив Почесні грамоти викладачам факультету від імені ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Не оминув святкування і зірковий випускник факультету - переможець чемпіонату України, неодноразовий призер чемпіонату Європи, володар рекордів України і світу - богатир Костянтин Ільїн.
Грамоти і подарунки викладачам та студентам факультету від Національного олімпійського комітету України вручав ще один зірковий спортсмен - заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіон Європи та світу з бігу, учасник Олімпійських ігор - Іван Гешко.
Офіційні привітання чергувалися з яскравими концертними номерами, які спеціально до свята готували студенти та викладачі.

Завершилось триденне святкування масовим флеш-мобом під новостворений гімн факультету фізичної культури та здоров'я людини та гучними оваціями присутніх, яких ледь вмістила факультетська зала.

 

Військова кафедра ЧНУ відзначила День Захисника України

GAL 8684В рамках відзначення першої річниці Дня Захисника України на кафедрі військової підготовки університету 13 та 16 жовтня провели зустрічі з випускниками кафедри 2015 року.

Присутнім  оголосили наказ Міністра оборони України про присвоєння їм первинного військового звання “молодший лейтенант запасу” та вручили  витяги з цього наказу.Особливістю випуску 2015 року є те, що вперше в історії кафедри офіцерами запасу стали дівчата.Керівництво та особовий склад кафедри військової підготовки ЧНУ вітає всіх захисників України зі святом!

На стадіоні «Буковина» стартувала 67-ма спартакіада ЧНУ

unnamedЯк і завше щороку, у жовтні розпочала свою ходу 67-ма за ліком студентська спартакіада Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. На головній спортивній арені краю відбулася урочиста церемонія її офіційного відкриття.

Виступаючи перед доволі численною вболівальницькою аудиторією, перший проректор університету Роман Петришин зазначив на черговому старті спартакіади, що фізкультура і спорт – це важливі чинники здорового способу життя для того покоління, яке нині здобуває освіту у вищому навчальному закладі.

За словами промовця, студентські змагання надихають до занять фізкультурою і їх наставників, навіть деканів і завідувачів кафедр, а деякі з них своє традиційне хобі перевели до розряду доконечної потреби у здоровому способі життя.

У восьмимісячному марафоні, який триватиме до закінчення навчального року, передбачено 14 видів спорту. Незважаючи на певні об’єднання факультетів і створення на базі ЧНУ двох інститутів, спортивні змагання не змінили ні свого статусу, ні свого формату. Знову залишилися 16 команд, оскільки факультет фізичної культури та здоров’я людини цьогоріч виставив 4 команди з числа 1-4 курсів і, таким чином, підвищив конкуренцію між командами університету.

Першими спортивні баталії на стадіоні «Буковина» розпочали легкоатлети. За ними – жіночий футбол і чоловічий баскетбол, надалі – інші види спорту і за графіком.

Василь ДЖУРАН

Фото Олександра КИВЕРНИКА

Ви тут: Головна / Новини та оголошення