zoofirma.ru

Вітання лауреату конкурсу «Молодий вчений року»

FB IMG 1632996476312

За результатами конкурсу «Молодий вчений року» Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України 29 вересня 2021р. відбулася церемонія урочистого нагородження лауреатів».

У конкурсі взяло участь понад 1300 учасників, серед яких було визначено 100 кращих молодих вчених України в різних номінаціях.

У номінації «Фізична культура і спорт» перемогу здобув молодий науковець факультету, доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Ярослав Галан.

Вітання молодому лауреату! Бажаємо наукових досягнень, нових відкриттів, здоров’я, мудрості з набуттям досвіду!

Увага! Відкриття БІЗНЕС ІНКУБАТОРА в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича!

11111

ЗАПРОШУЄМО зацікавлених студентів з усіх факультетів/інститутів, спеціальностей та форм навчання!

 

 

 

 

Наш сайт: http://innovation.challenge.tilda.ws/

Ми в Instagram: www.instagram.com/innovation_challengee/

Ми в Facebook: www.facebook.com/businesincubatorCHNU

Реєстрація за посиланням: http://innovation.challenge.tilda.ws/#rec284376940

Успішні підприємці, банкіри та викладачі університету готові поділитись досвідом та знаннями!

НАШІ ПАРТНЕРИ:

Клуб підприємців Буковини,

Чернівецька бізнес група (CBG),

LBC Chernivtsi,

ІT Cluster "Chernivtsi IT community",

Inside bussines club,

Influential Generation Club,

АТ «Ощадбанк»,

АТ КБ «ПриватБанк»,

АТ «Креді Агріколь Банк»,

АТ «Райффайзен Банк».

«OLYMPIC-CHNU-OPEN 2021»

изображение viber 2021 09 20 11 31 04 236

За організаційного сприяння співробітників факультету ФКЗЛ ЧНУ ім. Ю.Федьковича Тетяни ГРИГОРИШИНОЇ та Андрія МОЛДОВАНА під патронатом Чернівецького обласного відділення НОК України та ГО «Федерація волейболу Чернівецької області» 18 вересня відбувся спортивно-видовищний захід з волейболу серед учнівської та студентської молоді «OLYMPIC-CHNU-OPEN 2021». Захід проводився відповідно до концептуальних засад з відзначення «Всеукраїнського Олімпійського тижня».

На церемонії відкриття заходу вшановано Пам'ять загиблих Героїв України, а урочисте звучання гімну України та гімну національного олімпійського комітету України знаменували початок видовищно-спортивного дійства. З вітальним словом виступали: начальник управління молоді та спорту Чернівецької ОДА – Іван ГЕШКО; професор кафедри фізичної культури та основ здоров’я ЧНУ ім. Ю.Федьковича – Юрій МОСЕЙЧУК; відповідальний секретар Чернівецького обласного відділення НОК України – Ярослав ГАЛАН.

За підсумкам проведення заходу учасники відзначені символічними олімпійськими подарунками, а переможці змагань з волейболу – це команди «ФФКЗЛ-ЧНУ» (чол.) та «ЧНУ-2» (жін.) нагороджені футболками з логотипом «Всеукраїнського олімпійського тижня».

Святковий настрій, яскраве мистецтво волейболу, бурхливі оплески набули статусу нагороди найвищого ґатунку для всіх учасників і присутніх спортивно-видовищного заходу «OLYMPIC-CHNU-OPEN 2021». Підтримуємо цьогорічне гасло НОК України «Спорт – це круто» і стверджуємо: «Волейбол – це дуже, дуже круто».

изображение viber 2021 09 20 11 31 04 829

Ви тут: Головна / Новини та оголошення