zoofirma.ru

Козацькі ігри - 2017

118 жовтня на факультеті фізичної культури та здоров’я були проведені «Козацькі ігри – 2017». Захід був присвячений  Дню українського козацтва та Дню захисника України. На території багатофункціонального штучного спортивного майданчика факультету фізичної культури та здоров’я людини змагалося  15 команд загальноосвітніх шкіл Чернівецької області. Кафедра фізичної культури та основ здоров’я влаштувала справжнє козацьке свято для старшокласників, які перетягували канати, стрибали усією командою через мотузку, долали спортивні перешкоди під час естафети, закидали козацький чобіт у корзину прикрашену українською символікою та завершальним етапом змагань став інтелектуальний конкурс на знання історії Українського козацтва. 

Між спортивними змаганнями для школярів проводилася лотерея із спортивними подарунками. У запеклій боротьбі на «Козацьких іграх - 2017» перемогла команда школярів Рокитнянської ЗОШ Новоселицького району, друге місце вибороли учні ліцею № 4 м.Чернівці та трете місце завоювали учні Великокучурівської ЗОШ. Глядачі та вболівальники із захопленням спостерігали за тим, як школярі виборювали звання найкращих козаків. Саме такими – сильними, патріотично вихованими, ерудованими, мають стати майбутні студенти ЧНУ, а нині учні загальноосвітніх шкіл Чернівецької області. Не можна не згадати про те, що«Козацькі ігри - 2017» відбувалися за підтримки:

-заслуженого майстра спорту, чемпіона Європи та світу з легкої атлетики, голови Чернівецького обласного відділенні Національного олімпійського комітету України, голови комісії з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики Чернівецької обласної ради, – Гешко ІванаТарасовича.

- начальника обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України – Жукотинського Корнелія Костянтиновича.

Вельмишановні гості «Козацькі ігри - 2017»: директор Чернівецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» - Георгій Георгійович Мазурашу;

- головний спеціаліст Управління освіти Чернівецької міської ради (відповідальний за фізичну культуру і спорт) - Цуркан Володимир Васильович.

69-та Спартакіада Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

DSC 047117 жовтня, на новому спортивному майданчику студмістечка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулася церемонія офіційного відкриття 69-ої за ліком Спартакіади цього ВНЗ.

Барвистому дійству передували справжня літня погода і закличне перелуння спортивних та козацьких маршів. Урочистості збіглися у часі зі святкуванням на державному рівні пошанування козацької звитяги славних попередників, котрі понад 500 років тому відкрили світові небувалий досі феномен – надійного захисту кордонів рідної землі.

Звертаючись до спортивної аудиторії, а також гостей, перший проректор ЧНУ Роман Петришин наголосив: «Дорогі студенти, мої колеги і присутні! Два тижні тому університет учергове відзначив свій день народження, тобто 142-гу річницю свого заснування. Це кілька днів тому, а через рік – аж не віриться – на нас чекає 70-ліття події, з якою тісно пов'язаний розвиток спорту у нашому університеті. Кажу про це свідомо, адже навчальному процесу спорт просто необхідний. Спорт додає сил, він формує структуру людини, а ще завдяки йому ви, студенти, набуваєте нових результатів і нових друзів.

У добру путь!».

Після цього прозвучала команда: «Парад, струнко!».

Право підняти Прапор України здобули представники економічного факультету, які рік тому стали переможцями університетської Спартакіади.

У високостя розкрилено злетів мотив Гімну України. Руки – на серця! Як дотична лінія на життя мільйонів, що віддали Україні і честь, і славу у борні за неї. Вічний мотив як незнищенний передавальний знак духу крізь епохи між альфами й омегами буття.

Декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Ярослав Зорій зазначив: «Вітаю усіх із відкриттям 69-ої Спартакіади, з тими славними традиціями, що започатковано в університеті. Студенти мають змогу реалізувати себе у багатьох видах різних змагань.

Особлива подяка – керівництву університету за оцей подарований спортивний майданчик. Поряд буде іще один, новий, щоб ви, студенти, уміло поєднували навчальний процес зі спортом.

Головне – спроможність віднаходити час, а в усьому іншому – допоможуть викладачі.

І нехай у травні 2018-го Спартакіада назове та визначить найсильнішого.

У добру путь!».

Надалі були показові виступи спортсменів. Змаганням відкрито дорогу.

Спартакіада стартувала жіночим міні-футболом.

DSC 0537 DSC 0471

День захисника України

13.10.17 006В рамках відзначення Дня захисника України на кафедрі військової підготовки університету 12 та 13 жовтня 2017 року проведено зустрічі з випускниками кафедри 2017 року. Присутнім було оголошено наказ Міністерства оборони України про присвоєння їм первинного військового звання “молодший лейтенант запасу” та вручені витяги з цього наказу.

Керівництво та особовий склад кафедри військової підготовки ЧНУ вітає всіх захисників України зі святом! 

12.10.17 061 12.10.17 077 12.10.17 074

Команда 1 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» – переможці «Козацьких забав 2017»

IMG 81ebc6eb01a7bed27868ccdd4996f225 V 112 жовтня у Буковинському державному медичному університеті  відбулася Спартакіада серед студентів ВНЗ та вихованців ДЮСШ м. Чернівці «Козацькі забави 2017». Захід був присвячений Дню українського козацтва та Дню захисника України.

Мета змагань – пропаганда здорового способу життя, залучення студентської молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, зміцнення здоров’я та виховання дружніх стосунків між спортивними колективами.

У змаганнях взяли участь 3 студентські команди, які представляли вищі навчальні заклади м. Чернівці та 1 команда вихованців ДЮСШ. Змагання складалися з 6 етапів:

- гирьового спорту; 

- багатоповторного жиму лежачи; 

- підтягуванні на перекладені; 

- армліфтингу; 

- стрибків у довжину, а також з перетягування канату.

Після того, як всі команди справилися з поставленими завданнями, судді підвели підсумки та оголосили переможців змагань. Отже, цього року переможцями стали:

1 місце посіла команда ЧНУ спеціальності « Фізична культура і спорт»;

2 місце – команда медичного коледжу

3 місце – команда Буковинського державного медичного університету.

Всі учасники змагань  «Козацькі забави 2017» були нагороджені дипломами, медалями та кубками.

До складу команди Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича входили студенти 1 курсу спеціальності «Фізична культура: Цвігун Аліна, Гураль Мар`яна, Малий Максим, Малярчук Владислав, Ставчанський Роман і Череватий Михайло – капітан команди.

Представники команди Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – асистенти кафедри теорії та методики фізичного виховання та спорту Молдован Андрій Дмитрович та Горюк Петро Ілліч.

Вітаємо з перемогою!

IMG c5c04a952759deb32844abdf8382e009 V 1

Ви тут: Головна / Новини та оголошення