zoofirma.ru

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності Фізична культура і спорт відбувся

20190220 15581220.02.2019 р. під керівництвом декана факультету фізичної культури та здоров’я людини Зорія Я.Б. відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності Фізична культура і спорт.

В програму Олімпіади входили три конкурси:

 1. Теорія спортивних тренувань.
 2. Історія професійного спорту.
 3. Домашнє завдання « Історія Олімпійського спорту».

В Олімпіаді взяли участь кращі студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини. За результатами трьох конкурсів визначили переможців, що будуть представляти наш університет в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади у м. Харкові 17-19 квітня 2019р. І місце – Суходєєв Ілля, 201 гр.

Окрема подяка викладачам кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту за організацію та високу підготовку спортсменів до Олімпіади: канд. наук з фізичного виховання і спорту Балацькій Л.В., канд. пед. наук, доценту Гнесь Н.О., канд. психол. н., доценту Наконечному І.Ю.

20190220 145615 IMG de644e651c8896779d2a8eebf1d52b0d V IMG 20190220 225416 581

  

Звіт декана факультету фізичної культури та здоров’я людини за 2018 рік та основні завдання і напрями діяльності у 2019 році

zoriyУ 2018 році основні зусилля декана й деканату факультету були спрямовані на удосконалення системи роботи управлінської ланки факультету і кафедр з метою покращення організаторської, навчально-методичної, науково-дослідницької, виховної та спортивно-масової роботи.

Звіт за 2018 рік

Змагання з волейболу серед команд факультетів/інститутів Чернівецького національного університету до «Дня збройних сил України – Пам’яті В.П. Чабаненка»

image35 грудня, у залі спортивних ігор факультету фізичної культури та здоров’я людини відбулись змагання з волейболу серед збірних команд факультетів/інститутів ЧНУ ім. Ю.Федьковича. Склад збірної команди волейболістів факультету/інституту на змаганнях репрезентували: викладачі, студенти, випускники та ветерани спорту.

У цьогорічних спортивних баталіях брали участь чотири волейбольні дружини, а саме: інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук (ІФТКН), економічний факультет (ЕФ), факультет математики та інформатики (ФМІ), факультет фізичної культури та здоров’я людини (ФФКЗЛ).

На урочистій церемонії відкриття змагань відбулось вшанування Пам’яті фундатора факультету ФКЗЛ – В.П. Чабаненка. Звучання державного Гімну України символізувало початок змагальної програми. З вітальною промовою виступали: перший проректор ЧНУ ім. Ю.Федьковича, проф. Р.І.Петришин; донька Чабаненка В.П. – Людмила; декан факультету ФКЗЛ, доц. Я.Б. Зорій.

За результатом змагань ІІІ місце посіла збірна команда ФМІ, ІІ – ФФКЗЛ, І – ЕФ. Володарем титулу «Кращий капітан волейбольної команди» став проф. О.В. Ангельський. Титул «Кращий волейболіст змагань» здобули: доц. М.Й. Підкамінь, ст. викл. О.Т. Прекурат, доц. О.О. Карлова, асп.В.В. Кушнерик. Пам’ятні медалі вручено дітям і онукам В.П. Чабаненка.

 

Студенти Чернівецького національно університету - переможці змагань з шахів

 1. viber image

5грудня відбулися змагання ХІV обласної Універсіади серед студентської молоді закладів вищої освіти ІІІ-IV р.а. з шахів.

Дві команди Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича взяли участь у змаганнях та вибороли І загальнокомандне місце. Вітаємо!

1 команда:

 1. Хриков Влад – Інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук – 5 курс
 2. Бабюк Богдан – Інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук – 2 курс
 3. Михайлюк Денис – Факультет фізичної культури та здоров’я людини – 5 курс
 4. Бабчук Антоніна – Економічний факультет – 5 курс
 5. Терешенкова Олександра – Факультет математики та інформатики –2 курс
 6. Сидоряк Ксенія – Факультет архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва – 2 курс

2 команда:

 1. Неделко Валентин – Економічний факультет – 6 курс
 2. Косович Ігор – Факультет математики та інформатики – 5 курс
 3. Ромашук Назар – Інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук – 5 курс
Ви тут: Головна / Новини та оголошення