zoofirma.ru

XІ Міжнародна Інтернет-конференція «Спорт та сучасне суспільство»

DSC 010529 березня 2018 року у Національному університеті фізичного виховання та спорту України відбулася XІ Міжнародна Інтернет-конференція «Спорт та сучасне суспільство», співорганізатором якої виступив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (координатор – доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Гакман Анна Вікторівна).  У конференції взяли участь 3 країни: Латвія, Молдова та Україна. Крім нашого університету, Україну представляло ще 5 вищих навчальних закладів: Національний університет фізичного виховання та спорту України (м. Київ), Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського (м. Львів), Харківська державна академія фізичної культури (м. Харків), Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки (м. Луцьк), Хмельницький національний університет (м. Хмельницький). У рамках Інтернет-конференції відбувся круглий стіл на тему «Якість вищої освіти та чинники, які її обумовлюють» у режимі скайп-зв’язку. Доповідачем від Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича був завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, кандидат психологічних наук, Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, старший тренер молодіжної збірної команди України з панкратіону Наконечний Ігор Юрійович. Тема доповіді: "Практика організації підготовки фахівців за спеціальність "Фізична культура і спорт" у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича (на прикладі освітнього рівня "бакалавр")». Друга частина конференції проводилася на базі факультету фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ у формі секційного засідання. Участь в якому взяли не лише викладачі факультету, а й студенти напряму підготовки «Фізичне виховання» та спеціальності «Фізична культура і спорт».

Модератораторами засідання виступили:

Зорій Ярослав Богданович – декан факультету фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ, канд. пед. наук, доцент,

Наконечний І.Ю. – завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту ЧНУ, кандидат психологічних наук, Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, старший тренер молодіжної збірної команди України з панкратіону;

Мосейчук Ю.Ю. – завідувач кафедри фізичної культури та основ здоров’я ЧНУ, канд.. наук. фіз. вих. і с., доцент

Гакман А.В. – доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту ЧНУ, канд. наук. фіз. вих. і с.

Свій досвід молодим науковцям презентували викладачі кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту ЧНУ:

Ячнюк Ірина, Ячнюк Юрій, Ячнюк Максим

«Особливості етапів спортивного відбору бігунів на середні дистанції» 

Молдован Андрій

«Роль психологічної підготовки волейболістів у процесі змагальної діяльності студентського спорту»

Доповідачами серед студентів були:

Головчак Сергій, студент 4 курсу напряму підготовки «Фізичне виховання» (науковий керівник – викл. Дудіцька С.П.)

«Роль    інтернет мережі у фізичній культурі і спорті» 

Суходєєв Ілля, студент 1 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» (науковий керівник – асист. Горюк П.І.)

«Впровадження спортивних ігор у передзмагальному етапі підготовки спортсменів-єдиноборців»

Стахова Анастасія, студентка 2 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» (науковий керівник – зав. каф. Наконечний І.Ю.)

«Ретроспективний аналіз розвитку панкратіону на Буковині»

Лясота Андрій, студент 3 курсу напряму підготовки «Фізичне виховання» (науковий керівник – доц. Лясота Т.І.)

«Лижний фрірайд як складова самовираження сучасної молоді»

Розглянуті питання є актуальними на сучасному етапі розвитку спорту та якісної підготовки фахівців галузі.

DSC 0028 DSC 0019

Чемпіонат України з боротьби на поясах Алиш

viber image21 березня 2018 року у м. Львів пройшов Чемпіонат України з боротьби на поясах Алиш, на якому вдало виступили студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини. Проявивши гарну фізичну підготовку та справжній борцівський характер наші студенти вибороли такі призові місця:

  1. Ісопчук Оксана (4 курс) – І місце
  2. Перчик Станіслав (1 курс) – ІІ місце
  3. Вакарюк Кароліна (3 курс) – ІІІ місце
  4. Гуляк Катерина (1 курс) – ІІІ місце

Тренер команди – старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, Заслужений майстер спорту України Ніколайчук Ольга Петрівна.

Боротьба на поясах Алиш – вид, який об’єднує різновиди національних єдиноборств. Це досить молоде бойове мистецтво, яке виникло на початку нового тисячоліття. Алиш мав на меті об’єднати елементи боротьби на поясах різноманітних етнічних груп Центральної Азії. Відмінністю Алиш від інших видів боротьби на поясах є спосіб тримання поясу. В Алиш перед захватом бійці повинні обгорнути пояси один одного навколо своїх запʼястків. Для Алишу це обов’язкове правило, тоді як для інших різновидів боротьби на поясах подібний тип захвату не є обовʼязковим.

Студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини – призери ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

image222-23 березня у Придніпровській державній академії фізичної культури і спорту (м. Дніпро) відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Фізична культура і спорт».

Студенти 4 курсу напряму підготовки «Фізичне виховання» Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Марина Тівелік та Микита Медвідь у конкурсі за cпеціалізацією «Фітнес та рекреація» отримали диплом ІІІ ступеня (науковий керівник – кандидат наук з фізичного виховання і спорту,  доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Гакман А.В.).

Також у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Фізична культура і спорт» спеціалізації «Фізичне виховання»  взяли участь студент 3 курсу напряму підготовки «Фізичне виховання» Палійчук Дмитро та студентка 5 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» Волощук Анастасія, які отримали грамоту «За кращу доповідь» (науковий керівник – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, заступник голови Ради молодих учених Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Галан Я.П.).

Участь студентів у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Фізична культура і спорт» стала мотивацією для майбутніх наукових звершень на благо рідного університету.

image1

Закордонна практика студентів-реабілітологів

pol2Студенти спеціальності «Фізична реабілітація» та «Фізична терапія ерготерапія» факультету фізичної культури та здоровʼялюдиниз 19.02. по 9.03. проходилипрактикууПольському Центрі функціональної реабілітації «Вотум» (м. Краків, Польща), який обладнаний згідно сучасних Європейських вимог, має стаціонарне та амбулаторне відділення, в яких працює висококваліфікований персонал.

Для підвищення ефективності практичної підготовки та рівня викладацької діяльності паралельно з студентами закордонне стажування проходили завідувач кафедри фізичної реабілітації та ерготерапії доктор медичних наук Доцюк Л.Г. та доцент цієї ж кафедри кандидат педагогічних наук Темерівська Т.Г., які вивчали провідний європейський досвід у галузі фізичної терапії.

Студенти мали змогу ознайомитись з особливостями роботи фізичного терапевта, брати участь у консультаціях та заняттях провідних фахівців Польського Центру функціональної реабілітації «Вотум», спостерігати за інноваційними методиками реабілітаційного процесу та безпосередньо долучитись до проведення фізичної терапії у пацієнтів після черепно-мозкових травм, уражень спинного мозку, інсультів та у стані коми, набути нові компетенції щодо відновлення навичок ходьби у пацієнтів, у тому числі з використанням екзоскелету – сучасного пристрою, призначеного для поповнення втрачених функцій, збільшення сили м’язів людини і розширення амплітуди рухів за рахунок зовнішнього каркаса і привідних елементів.

Продовження співпраці та розширення контактів із залученням зарубіжних партнерів має на меті створення спільних науково-практичних проектів з міжнародними публікаціями та виступами на конгресах, семінарах та конференціях.

pol3 pol1

Ви тут: Головна / Новини та оголошення