zoofirma.ru

Чемпіонат Світу з ММА

0 02 05 b377ea36e82cd50b5edb010a9e8fc0fb061ae997526d3a96a5234181b489160b 16684fdf556035ce

 

 

З 13 по 18 лютого 2023 р. у м. Белград (Сербія ) проходив Чемпіонат Світу з ММА . В ньому взяли участь два студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» і вибороли нагороди.

Магістрант Кізюк Роман здобув золоту нагороду. Тренер - Горюк П. І. , асистент кафедри ТМФВіС. Важливо зазначити, що це єдина золота нагорода в збірній України серед дорослих .

Також срібну нагороду здобув студент першого курсу Курелару Іван. Тренер – Наконечний І. Ю., доцент, завідувач. кафедри ТМФВіС.

Також важливо зазначити, що це єдина срібна нагорода в збірній України серед дорослих .

В чемпіонаті прийняли участь 63 країни, більше 500 учасників.

Пишаємось гідним представленням та здобутками наших спортсменів та бажаємо їм і їхнім тренерам подальших перемог!

Слава Україні!

 

0 02 05 c5ab8ede0eb79ff9a0a42689db0252f201e4c679b450b02c95b7cff44e8effa3 c650db1e7834ad39

Чемпіонат України з пауерліфтингу

0 02 05 c289b3fce2db047d06f1963bd87bb2b9699e0c3c9bbfaf0900c0749a8a25fc86 940d6572c17121c

 

 

15 лютого 2023 р. в м. Коломия, відбувся Чемпіонат України з пауерліфтингу.

В ньому взяла участь студентка факультету фізичної культури та здоров’я людини спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» Суходєєва Оксана, яка в сумі посіла 2 місце.

Присід -120 кг - 2 місце;

Жим - 65кг- 1 місце;

Тяга -100 кг-2 місце ;

Сума - 285 кг.

Щиро вітаємо нашу спортсменку!  Бажаємо успіху, терпіння  та наснаги у майбутніх змаганнях!!!

Слава Україні!

Всеукраїнський науково-практичний семінар «ЖІНКА. НАУКА. СПОРТ У ПРОСТОРІ ВІЙСЬКОВОГО ЧАСУ»

111111

10 лютого 2023 р. в режимі онлайн у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбувся традиційний Всеукраїнський науково-практичний семінар «ЖІНКА. НАУКА. СПОРТ У ПРОСТОРІ ВІЙСЬКОВОГО ЧАСУ», приурочений Міжнародному дню жінок і дівчат у науці.

Організаторами заходу вкотре стали факультет фізичної культури та здоров’я людини під керівництвом декана, професора Ярослава ЗОРІЯ, Рада молодих вчених Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, голова, професор Анна ГАКМАН, модератором семінару виступила доцент Лариса БАЛАЦЬКА.

З вітальними й словами підтримки звернувся до учасників та гостей проректор з наукової роботи, доктор технічних наук, професор Андрій САМІЛА.

Вперше, на Всеукраїнському семінарі зустрічали поважних гостей, жінок –науковців галузі Фізична культура і спорт, які також привітали присутніх з Міжнародним днем жінок і дівчат у науцідокторка педагогічних наук, професорка, директорка навчально-наукового олімпійського інституту НУФВСУ, президентка Олімпійської Академії України, віцепрезидентка НОК України, віцепрезидентка Європейської Олімпійської Академії, член комісії МОК «Культура і олімпійська спадщина», Заслужена діячка науки і техніки України Марія БУЛАТОВА; докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри фітнесу і фізкультурно-спортивної реабілітації Українського державного університету імені Михайла Драгоманова Людмила СУЩЕНКО; докторка наук з фізичного виховання і спорту, професорка, професорка кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, голова Ради молодих вчених Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Анна ГАКМАН.

З цікавою історичною доповіддю «Жінки в олімпійському спорті» виступила професорка НУФВСУ Марія БУЛАТОВА. «Соціально-психологічні проблеми розвитку жіночого спорту» розкрила професорка Київського університету імені Бориса Грінченка, Заслужений майстер спорту України з баскетболу Руслана СУШКО. Про «Гендерну рівність в олімпійському русі» висвітлила кандидатка наук з фізичного виховання та спорту, доцентка, завідувачка кафедри олімпійського та професійного спорту Харківської державної академії фізичної культури Лариса ТАРАН. З цікавістю та захопленням про «Жінок в гандболі: шлях від спорту до науки» розповідала Валерія ТИЩЕНКО, докторка наук з фізичного виховання і спорту, професорка, професорка кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту, Запорізького національного університету, Заслужена тренерка України.

Реалізовуючи проект Ради молодих вчених ЧНУ, що був анонсований ще минулого року: «Модель історіографічного видання «Жінки-науковці ЧНУ»» представила кандидатка філологічних наук, асистентка кафедри зарубіжної літератури та теорії літератури Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Альона ТИЧІНІНА.

До заходу долучились науково-педагогічні працівники, молоді науковці, здобувачі вищої освіти ЗВО Національного університету фізичного виховання і спорту України, м Київ; Українського державного університету Михайла Драгоманова; Запорізького національного університету; Кам’янець- Подільського національного університету імені Івана Огієнка; Буковинського державного медичного університету, Міжрегіональної академії управління персоналом м. Київ; Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

По завершенню заходу підведені підсумки, прийняті та готові до реалізації пропозиції щодо наступного проведення семінару.

Модератори висловлюють щиру вдячність учасникам, гостям, колегам та керівництву Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за сприяння в проведенні Всеукраїнського науково-практичного семінару.

22222  33333

Вітання декана. З наступаючим Новим роком!

Новий рік

   

 

    Вітаю чудовий колектив однодумців з прийдешнім Теплим і Світлим 2023 Новим роком і бажаю залишатися єдиною, дружною командою цілеспрямованих людей, які здатні реалізувати найамбітніші плани. Нехай Новий рік принесе нам всім успіх в нашій спільній справі і особисте щастя.  Щиро бажаю в новому році  Миру, терпіння, спокою і матеріального благополуччя. Нехай прийдешній  рік стане часом яскравих Перемог, нових здобутків, а також сповна поверне все добро, яке Ми з Вами робимо людям! З Новими починаннями і Мріями, які обов’язково здійсняться!!!

Ви тут: Головна / Новини та оголошення