zoofirma.ru

Перемоги наших студентів на фіналі Кубку України з панкратіону

24 2118-20  травня у Чернівцях відбувся фінал Кубку України з панкратіону. Змагалися спортсмени з 20 областей України (650 учасників)! Команда Чернівецької області з панкратіону зайняла 1 загальнокомандне місце. У складі збірної команди області були 12 студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Зокрема наші студенти здобули такі призові місця: 

Студенти факультету фізичної культури і здоров'я людини

Суходєєв Ілля – 1 місце

Мунтяну Давід – 1 місце

Никифорук Микола – 1 місце

Снігур Іван – 1 місце

Морару Кирило – 2 місце

Калинчук Микола – 2 місце

Коваленко Олександр – 2 місце

Студент економічного факультету Галіщук Станіслав – 1 місце.

Над підготовкою спортсменів працювали Заслужені тренери України – завідувач кафедри теорії методики фізичного виховання і спорту Наконечний І.Ю. та викладач цієї ж кафедри Горюк П.І

Приємно відзначити, що Калинчуку Миколі, студенту 3 курсу факультету фізичної культури і здоров'я людини, вручили посвідчення МАЙСТРА СПОРТУ УКРАЇНИ З ПАНКРАТІОНУ.

Також 17 травня на черговій звітно-виборчій конференції Федерації панкратіону України  одноголосно підтримана кандидатуру на посаду Віце-президента федерації панкратіону України – Наконечного Ігоря Юрійовича (зав.каф. ТМФВіС, канд. псих. наук, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту).

24 24

Волейболістки університету здобули «золоті» нагороди

IMG 2272fc5df0a36e549ca5eb44dfbcc10c V13 травня у спортивному комплексі ЧОДЮСШ відбулись матчі фінальної четвірки команд учасниць чемпіонату Чернівецької області з волейболу серед жіночих команд (сезону 2017-2018 р.).

Золоті нагороди й титул Чемпіона Чернівецької області з волейболу здобула жіноча команда Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, яка у феєричному матчі з п’яти сетів перемогла потужного суперника – команду волейболісток Чернівецького торгово-економічного інституту КНЕУ.

Протягом цьогорічного змагального сезону патронат над спортивною підготовкою жіночої команди університету здійснювали: декан факультету фізичної культури та здоров’я людини - Зорій Я.Б., головний тренер – Васкан І.Г. та помічник тренера –Григоришина Т.Б.

IMG 879d7874073af06abe7ec3ab4f5550b7 V IMG 9babf07b69ee737b4663a6b2ba368a42 V

Візит до Університету «Александру Іон Куза» у м. Ясси, Румунія

1На факультеті фізичного виховання та спорту Університету «Александру Іон Куза» у м. Ясси, Румунія, відбувся Міжнародний науковий симпозіум студентів вищих навчальних закладів «Міждисциплінарні зв’язки у фізичному вихованні, спорті та фізичній терапії».  Від Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у ньому взяли участь викладачі та студенти факультету  фізичної культури та здоров’я людини.

Зокрема, модераторами на симпозіумі були завідувач кафедри та основ здоров’я, кандидат наук з фізичного виховання, доцент Юрій Юрійович Мосейчук та старший викладач кафедри фізичного виховання Анжела Миколаївна Медвідь.

За результатами власних досліджень виступили студенти спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» Лістау Карина та Гунчак Карина, спеціальності «Фізична культура та спорт» Лясота Андрій, Тівелік Марина і Медвідь Микита та спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)» Пуріч Дмитро. Кращі доповіді були відзначені почесними грамотами.

3

Кубок України з боротьби Кураш

0 02 05 4ddef0488478b1249e6b30daa47853c1530ba837a8e0b43516f664be1b2cff56 eba174271

 28 – 30 квітня у м. Києві у спортивному комплексі Національного педагогічного університету імені М.П.  Драгоманова відбувся Кубок України з боротьби Кураш серед чоловіків та жінок.

Студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича вибороли такі нагороди:

Ісопчук Оксана (4 курс, напрям підготовки «Фізичне виховання») – І  місце.

Вакарюк Кароліна (3 курс, напрям підготовки «Фізичне виховання»)) – ІІ місце.

Перчик Станіслав (1 курс, спеціальність «Фізична культура і спорт») – ІІІ місце.

Глотов Павло (1 курс, спеціальність «Фізична культура і спорт») – ІІІ місце.

Команду підготувала старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, Заслужений майстер спорту України Ніколайчук Ольга Петрівна.

Ви тут: Головна / Новини та оголошення