zoofirma.ru

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція

на сайт факультету новини ы на сайт кафедри Шановні колеги!

Сердечно запрошуємо Вас на нашу Міжнародна науково-практична інтернет-конференція, приурочена Всесвітньому дню науки «ОЗДОРОВЧО-РЕКРЕАЦІЙНА РУХОВА АКТИВНІСТЬ У СУЧАСНОМУ СУСПІЛЬСТВІ», яка відбудеться на факультеті фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича ( Чернівці, Україна) 10 листопада 2020 року об 10.00.

Метою проведення науково-практичної інтернет-конференції є розгляд актуальних наукових проблем та перспектив їх вирішення, обмін досвідом, науковими і практичними досягненнями між науковцями та практиками сфери фізичної культури, фізичного виховання, спорту, фізичної реабілітації та ерготерапії, що стосується засад оздоровчо-рекреаційної рухової активності. 

Крім того, учасники інтернет-конференції матимуть можливість вивчити сучасні дослідницькі проекти з різних розділів:

1.    Історико-філософські, соціально-економічні, психологічні засади оздоровчо-рекреаційної рухової активності у світі.

2.    Використання засобів оздоровчого фітнесу у системі підготовки спортсменів.

3.    Застосування інноваційних технологій оздоровчо-рекреаційної рухової активності різних груп населення.

4.    Досвід та перспективи використання засобів оздоровчо-рекреаційної рухової активності у програмах фізичної терапії та ерготерапії.

5.    Актуальні проблеми підготовки фахівців із фітнесу та рекреації у сучасному суспільстві.

Мови: українська, англійська

Кінцевий термін реєстрації, 9 листопада 2020 р

Участь у веб-конференції БЕЗКОШТОВНА.

Результати конференції будуть опубліковані в матеріалах конференції. Через сім днів після проведення онлайн-конференції, матеріали інтернет-конференції будуть розміщені на сайтах університетів-співорганізаторів. Матеріали конференції та електронний сертифікат про участь надається кожному учаснику безкоштовно та надсилається на електронну адресу, вказану у заяві (також через сім днів по завершенню онлайн-конференції). 


Щиро запрошуємо на конференцію!

Науковці факультету фізичної культури та здоров'я людини прийняли участь у ювілейному XXV Міжнародному науковому конгресі «Олімпійський спорт і спорт для всіх»

изображение viber 2020 10 19 13 57 58

15-16 жовтня 2020 року на базі Білоруського державного університету фізичної культури відбувся XXV Міжнародний науковий конгрес «Олімпійський спорт і спорт для всіх» м. Мінськ, Білорусь.

Міжнародний науковий конгрес «Олімпійський спорт і спорт для всіх» - це майданчик для конкретного вирішення актуальних питань олімпійського руху, а також відкритого обговорення проблем галузі. Основними напрямками на Конгресі стали актуальні питання олімпійського спорту і олімпійської освіти, сучасні підходи до багаторічної підготовки спортсменів високого класу та резерву, вдосконалення програми техніко-тактичної та психологічної підготовки висококваліфікованих спортсменів, а також шляхи вирішення проблеми рухової активності та здорового способу життя в сучасному суспільстві.

На секційному засіданні науково-освітнього «Батлу» «Реалії та перспективи розвитку олімпійського спорту і олімпійського освіти в світі» виступив доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання та спорту, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, керівник наукового проекту МОН України для молодих вчених, степендіат стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених Ярослав Галан на тему: «Олімпійська освіта як фундаментальна складова патріотичного виховання дітей та підлітків».

В конгресі прийняли участь доценти кафедри теорії та методики фізичного і спорту Лариса Балацька, Анна Гакман, Наталія Гнесь, Олександра Цибанюк та доцент кафедри фізичного виховання Марина Кожокар.

       Унікальні можливості міжнародного науково-практичного заходу дозволяють об'єднати наукові зусилля представників різних країн для вирішення актуальних питань олімпійського спорту і спорту для всіх. У конгресі взяли участь понад 200 делегатів, серед яких провідні вчені, фахівці з Білорусії, України, Китаю, Казахстану, Японії, Узбекистану, Молдови, Польщі, Австралії, Росії.

изображение viber 2020 10 19 13 57 57изображение viber 2020 10 19 13 58 48

Вітаємо збірну команду ЧНУ!

voleyball1

З 13 по 15 жовтня у фізкультурно-оздоровчому комплексі «Олімпія» відбулась фінальна частина Чемпіонату Чернівецької області з волейболу серед команд чоловіків Першої  ліги. У змаганнях взяли участь 13 команд з Чернівцівецької області (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (дві команди ЧНУ-2, ЧНУ-3), Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету, «Новодністровск», Патрульна поліція, «Садгора-2», Політехнічний коледж, ДЮСШ №4, Кооперативний коледж, «SPL-АСД», «Нива», «Реберня», «Самакова (Путильський район)»).

У фінальній частині зустрілися чотири команди «ЧНУ-2», «Реберня», «Садгора-2», «ЧТЕІ КНТУ». Першу півфінальну пару склали команди «ЧНУ-2» – «ЧТЕІ КНТУ». Дві потужні студентські команди показали яскравий та емоційний волейбол, який завершився з рахунком 3:2 на користь команди «ЧНУ-2». У другій півфінальній парі зустрілись дві досвідчені команди «Садгора-2» – «Реберня». У непростій боротьбі перемогла команда «Садгори-2» з рахунком 3:1.

За бронзові нагороди Чемпіонату області боролися команди «ЧТЕІ КНТУ» – «Реберня». У вольовій боротьбі здобула перемогу команда «Реберня».

У фінальній зустрічі зустрічалися команди «ЧНУ-2» – «Садгора-2». У запеклій надзвичайно напруженій боротьбі з рахунком 3-1 святкувала перемогу команда «ЧНУ-2».

Усі учасники змагань були нагороджені дипломами, медалями та кубками.

Кращим гравцем «MVP Чемпіонату» було визнано гравця команди ЧНУ-2 – Ставчанського Романа.

Тренер збірної команди ЧНУ з волейболу – викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Молдован Андрій Дмитрович.

Вітаємо з перемогою!

У складі переможців виступали:

  1. Гмиря Дмитро – курс (факультет фізичної культури та здоров’я людини);
  2. Котельбан Василь – 5 курс акультет архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва);
  3. Тодосійчук Ігор – 4 курс (інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук);
  4. Пронюк Олександр – 5 курс (інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук);
  5. Ставчанський Роман – курс (факультет фізичної культури та здоров’я людини);
  6. Скочиляс Олег – 4 курс (факультет фінансів, підприємництва та обліку);
  7. Семенюк Владислав – 2 курс (факультет іноземних мов);
  8. Юричук Іван – курс (факультет фізичної культури та здоров’я людини);

Мігайчук Манолій – випусник (факультет фізичної культури та здоров’я людини).

voleyball2voleyball3

ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЖІНОЧИХ КОМАНД «До 145-ї річниці заснування Чернівецького університету» (10-11.10.2020 р.)

фото чну

За ініціативи факультету фізичної культури та здоров’я людини, під патронатом ректорату ЧНУ ім. Ю.Федьковича та ГО «Федерація волейболу Чернівецької області» до 145-ї річниці заснування Чернівецького університету проведено традиційні змагання з волейболу серед команд представниць прекрасної статі.

До участі у заході були запрошені команди-учасниці чемпіонату Першої та Вищої Ліги України. Впродовж двох змагальних днів у Чернівецькому ФОК «Олімпія» високе мистецтво волейболу мали змогу продемонструвати жіночі команди зі Львівщини, Івано-Франківщини, Хмельниччини й Буковини.

Репрезентація команд-учасниць змагань та представників наукової, адміністративної й спортивної еліти буковинського краю, вшанування Пам’яті загиблих Героїв України, урочисте звучання  гімну України, яскрава промова проректора з наукової роботи ЧНУ, доц. Андрія САМІЛИ, багатоголосна співучість хору «Аніма», українські пісні й вручення учасникам змагань буковинських короваїв, саме таким був алгоритм  урочистої церемонії відкриття заходу.

За результатом запеклих волейбольних баталій призерами змагань стали такі команди:

І місце – ВК «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» (м. Львів), тренер Василь КОВЦУН;

ІІ місце – ВК «ЧНУ ім. Ю.Федьковича» (м. Чернівці), тренер Іван ВАСКАН, тренер-асистент Тетяна ГРИГОРИШИНА;

ІІІ місце – ВК «Олімпія-КФВ-ДЮСШ 2» (м. Івано-Франківськ), тренер Юрій КВАСНЮК, тренер-асистент Роман БОЙЧУК.

Також, віртуозною ігровою майстерністю відзначилась команда ВК «Новатор-ПНУ» (м.Хмельницький), тренер Максим ТУРИК.

На урочистій церемонії нагородження сформовано й відзначено символічну збірну команду змагань, присвячених 145-їй річниці заснування Чернівецького університету, до складу якої увійшли 6 гравців (володарки титулу «Most Valuable Player»), з них найкращого визнання «MVP» здобула студентка ЧНУ ім. Ю.Федьковича Анна БЕЛЕЦЬКА.

фото чну 111

Ви тут: Головна / Новини та оголошення