zoofirma.ru

Виїзна посвята студентів першого курсу факультету фізичної культури та здоров’я людини

33Однією  з традицій факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького  національного університету імені Юрія Федьковича є оригінальна посвята першокурсників, яка залишається на згадку на все життя. Це святкове дійство відбулося 6-7 жовтня у Вижниці на території туристичної бази «Черемош».

У ролі  організаторів святкового освячення «першачків» були студенти 4-го курсу та їх куратори, які підготували цікавий маршрут з різноманітними випробуваннями, конкурсами та жартівливими сценками.

Офіційна святкова програма на тему «Лісова казка» розпочалася із захоплюючих виступів першокурсників, які креативно та яскраво представили свої студентські таланти. Викладачі, в свою чергу, не відступали, розважали усіх своєю участю в різноманітних конкурсах. 

Після подолання смуги перешкод старшокурсники пригостили усіх чарівним «зіллям» власного приготування. Об’єднало усе студентство, дружне проголошення«Клятви-студента».

Усіх зворушив караоке-конкурс біля вогнища. Лунали веселі пісні, дотепні жарти а на завершенняуся фізкультурна родина заспівала гімн факультету  фізичної культури та здоров’я людини.

Ранок наступного дня розпочався з традиційної ранкової зарядки, після якої студенти вирушили у лісову подорож гірськими стежками природного парку «Вижницький». Студентам довелося проявити неабиякі уміння, продемонструвати силу духу та готовність до будь-яких випробувань. 

Чудовій атмосфері свята посприяла прекрасна погода, лагідно посміхаючись учасникам посвяти осінніми сонячними променями.

Ці дні, проведені у таборі, допомогли нашим першокурсникам згуртуватися, познайомитися з викладачами та студентським активом. З незабутніми враженнями близько обіду учасники посвяти вирушили додому. Тепер кожен із них може з впевненістю сказати, що він -  студент факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

6 42 51

Випускник ЧНУ виборов пояс Чемпіона світу

22047789 305872796548508 6155749247599159026 oОлександр Доскальчук – випускник факультету фізичної культури та здоров’я людини – виборов пояс чемпіона M-1 Challenge 83 у найлегшій ваговій категорії. M-1 Challenge – це турнір зі змішаних єдиноборств серед професіоналів, який організовує Міжнародна європейська компанія М-1 Global.

Бій проходив 23 вересня у Казані (Росія). Олександрові вдалося у 2 раунді побороти росіянина Володимира Малигіна, виконавши задушливий прийом. Варто зазначити, що це вперше пояс Чемпіона світу серед професіоналів зі змішаних єдиноборств за версією M-1 Global – MMA Fighting News здобув українець. Ще приємніше, що Олександр Доскальчук є вихованцем заслуженого тренера України, асистента кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Горюка Петра Ілліча.

 Довідка

Олександр Доскальчук – майстер спорту міжнародного класу з панкратіону, Чемпіон Європи та призер чемпіонатів світу з панкратіону, багаторазовий чемпіон України зі змішаних єдиноборств, кращий спортсмен світу у 2011 та 2012 рр. за версією FILA.

22069777 1880835188901116 5702228259840720896 n 21765144 2050768298477507 599276722173397653 n

Студенти та викладачі університету взяли участь у якості волонтерів у «Буковинської милі»

unnamed658924 вересня у Чернівцях на Соборній площі пройшли традиційні міжнародні змагання - Ч Чемпіонат України з бігу на 1 милю та масовий забіг на 2 милі.

Студенти Чернівецького національного університету факультету фізичної культури та здоров’я людини спеціальності «фізична культура і спорту» та «Середня освіта (фізична культура)» вже традиційно у якості волонтерів беруть активну участь у спортивно-масових заходах міста та області під керівництвом заступника голови Ради молодих вчених Чернівецького національного університету, заступника декана факультету фізичної культури та здоров’я людини з наукової роботи та міжнародних зв’язків Галана Ярослава Петровича.

Активну участь у заході також взяла заступник декана факультету фізичної культури та здоров’я людини з навчально-виховної роботи, майстер спорту з художньої гімнастики Мороз Олена Олександрівна, яка в «запальному стилі» провела колективну розминку під музику.

Офіційно відкрили ХІІІ «Буковинську милю» і V Чемпіонат України з бігу на 1 милю віце-президент Федерації легкої атлетики України Іван Гешко, голова Чернівецької обласної федерації легкої атлетики, депутат міської ради Валерій Чинуш, начальник управління молоді та спорту ОДА Богдан Вітовський та начальник міськспортуправління Дмитро Макаренко.

Ви тут: Головна / Новини та оголошення