zoofirma.ru

Молдован Андрій Дмитрович

Молдован Андрій Дмитрович

 

  • + Посада: Заступник декана з навчально-організаційної роботи
  • + Вчений ступінь: Кандидат педагогічних наук
  • + Вчене звання: 

 

 Посилання на профілі викладача:

 

скопус  сколар ресирч1

E-mail:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

інформація про викладача...

Курси, що читає:

  • Спортивні ігри з методикою викладання (волейбол)
  • Спортивні ігри з методикою викладання (футбол)
  • Теніс з методикою викладання
  • Теорія і методика викладання обраного виду спорту (футбол)

Додаткова інформація:

Молдован Андрій Дмитрович народився 12.08.1985 року в м. Чернівці.

З 1992-2000 р.р. був учнем Чернівецької загальноосвітньої школи №28. У 2000-2004 р.р. навчався в педагогічному коледжі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура». У 2004 р. вступив у Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, який закінчив з відзнакою за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура» та здобув кваліфікацію магістра фізичної культури.

У 2009 р. розпочав свою педагогічну діяльність. З 2015 року є здобувачем Інституту професійно-технічної освіти при Академії педагогічних наук України. Є автором понад 30 наукових публікацій та 3 навчальних посібників.

Тренер чоловічої збірної команди з волейболу та настільного тенісу ЧНУ ім. Ю.Федьковича. Протягом 2015-2018 рр. команда волейболістів університету здобула такі нагороди: багаторазовий переможець Спартакіади серед студентів ВНЗ ІІІ-IV р.а. Чернівецької області; учасник Чемпіонату України серед студентів; багаторазовий призер Чемпіонату Чернівецької області; багаторазовий переможець міжнародних турнірів. У рамках міжнародного співробітництва з Польщею відбувається Польсько-Український фестиваль з волейболу, де наші студенти є багаторазовими призерами цих змагань.

Організатор багатьох спортивних заходів з волейболу, які мають ранг обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань.

Відповідальний за внутрішній розпорядок у гуртожитку №1 та №2 факультету фізичної культури та здоров’я людини

За високі показники у роботі, вагомий внесок у навчання і виховання студентської молоді, значні здобутки у спорті нагороджений почесними грамотами Чернівецької міської ради, декана факультету фізичної культури та здоров’я людини, ректора ЧНУ ім. Ю.Федьковича.

Ви тут: Головна / Деканат / Молдован Андрій Дмитрович