zoofirma.ru

ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ДЛЯ МАГІСТРІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 017 ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ

97678769987

12 квітня 2023 року для магістрів першого року навчання спеціальності 017 Фізична культура і спорт проведено гостьову лекцію «Статистичні методи в педагогічному дослідженні». Досвідом поділився доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор кафедри теорії і методики фізичного виховання та спорту Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, заслужений тренер України Віктор КОСТЮКЕВИЧ.

На зустрічі з видатним професором присутні більше 30 магістрів та науково-педагогічні працівники факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Під час лекції розглянули види педагогічних досліджень, етапи та особливості проведення експерименту, методи математичних досліджень, що використовують у емпіричних наукових роботах.

Тема «Статистичні методи в педагогічному експерименті» є актуальною, адже слухачі на даному етапі навчання працюють над науковою експерементальною роботою. Професор Віктор КОСТЮКЕВИЧ для кращого розуміння матеріалу лекції, наводив багато прикладів що використовують у дослідженнях. По завершенню гостьової лекції Віктор Митрофанович відповідав на запитання, що виникли в процесі читання матеріалу.

Вдячні за відведений час для наших студентів, за наданий матеріал нашим слухачам. Пишаємось співпрацею та можливістю удосконалювати свої знання.

3463643453 234234235252

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ДЛЯ МАГІСТРІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 017 ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ