zoofirma.ru

Вечір спортивної слави

1234567

7 квітня 2023 року з нагоди Міжнародного дня спорту на благо миру і розвитку був проведений захід "Вечір спортивної слави випускників факультету "на факультеті фізичної культури та здоров'я людини Чернівецького національного університету і мені Юрія Федьковича.

 Було вручено 18 оскарів. Нагороджували  випускників - кращих представників різних видів спорту.

Зустріч відбулася з випускниками факультету, які є чемпіонами та призерами світу, Європи та України. Було запрошено 60 спортсменів з яких:

5 заслужених майстрів спорту України:

1) Черкалюк Юрій

2) Семенюк Денис

3) Чижевський Юрій

4) Чоботар Валерій

5) Пріменчук Тетяна

4 заслужені тренери України:

1) Горюк Петро

2) Штефанюк Іван

3) Наконечний Ігор

4)Капанадзе Світлана

1 заслужений працівник ФКіС України

15 майстрів спорту міжнародного класу

30 майстрів спорту України

З вітальними словами виступили: декан факультету фізичної культури та здоров’я людини професор Зорій Я. Б., начальник управління ФКіС МОН, доцент Жукотинський К.К., заслужений тренер України, легенда Чернівецького велоспорту Руссу І. Я., а також тренер та випускник факультету, народний депутат України Заремський Максим.

Під час зустрічі спортсмени мали змогу поспілкуватися з різних аспектів фізичної культури і спорту та  обмінюватися власним досвідом.  Поділилися власними теплими спогадами студентських років та розвитком спортивної кар'єри і загалом чудово та продуктивно провели час.

Україна багата спортивними талантами. Наші спортсмени відомі далеко за межами нашої держави, зберігають і примножують  славні традиції спорту, зміцнюють  авторитет нашого краю та держави.

Цей захід дав змогу показати, як ми пишаємося нашими випускниками! Багато з них зараз захищають батьківщину в лавах ЗСУ і ми висловлюємо їм велику вдячність та пошану за їхню мужність, сміливість та відданість. Бажаємо всім спортсменам та тренерам міцного здоров’я, успіхів, наполегливості, наснаги та перемог!

Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту!

Слава Україні! Героям Слава!

2354234 4567544556

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Вечір спортивної слави