Чемпіонат України з карате 2022

1111

Срібну та п’ять бронзових медалей Чемпіонату України з карате серед кадетів, юніорів, молоді та дорослих у скарбницю команди Чернівецької області принесли студенти спеціальності 017 Фізична культура і спорт. Змагання відбулись у м. Львів з 4 по 6 листопада 2022 р.

Майбутній магістр фізичної культури і спорту, майстер спорту міжнародного класу Андрій ЗАПЛІТНИЙ (куміте чоловіки до 75 кг) у першому турі здолав чинного бронзового призера Олімпійських ігор-2020 Станіслава ГОРУНУ. Проте у фінальній сутичці поступився одноклубнику, випускнику ЧНУ, Євгенію ПИЛИПЮКУ.

На п’єдестал пошани для отримання бронзових нагород піднялись Віктор БОРДЮЖАН (ката чоловіки), Стелла ЛЕНДЕЛ (куміте молодь жінки до 55 кг), Олександр ЛЕНСЬКИЙ (куміте молодь чоловіки до 75 кг) та Нікіта ГУЛІН (куміте молодь чоловіки понад 76 кг). Також у запеклій боротьбі Чернівецька команда у чоловічому командному куміте виборола третє місце, пропустивши вперед спортсменів Львівщини та Одещини.

Гідним виступом відзначились і наші випускники – Валерій ЧОБОТАР та Євгеній ПИЛИПЮК, ставши чемпіонами України. Варто зазначити, що під їхнім керівництвом юні чернівецькі каратеки здобули більше десятка нагород різного ґатунку.

Показовим є те, що Українська федерація карате, проводячи змагання в умовах війни, висловила свою подяку тренерам, які змінили кімоно на військову форму для захисту нашої держави, та закарбувала їхні зображення на медалях чемпіонату. Серед них чернівецький тренер та тато нашої студентки – Олександр ЛЕНДЕЛ.

Вітаємо спортсменів, їхніх батьків, тренерів та усю чернівецьку спортивну родину!

Дякуємо всім, хто наближає перемогу України! Слава Україні! Слава Героям!

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Чемпіонат України з карате 2022