zoofirma.ru

Футбол

IMG c8de03f8b7f526f11fedae0616f245f1 V

Сьогодні, 18 жовтня, Чернівецький Національний університет повернувся до великого футболу. Маючи великі і славні традиції на чолі з нинішнім начальником команди Миколою Осадцем, наша команда знову виступила в похід за право стати найсильнішою командою з футболу серед закладів вищої освіти України.

Саме сьогодні стартував Чемпіонат України серед команд ЗВО сезону-2022/23. Команда ЧНУ на першому етапі змагань гратиме у квартеті групи «Б» з суперниками з Тернополя (ТНПУ) та Львова (ЛДУФК та НУ «Львівська політехніка»).

Старт сезону для нашої команди відбувся вдома, у Чернівцях, де футболісти ЧНУ приймали на стадіоні «Олімпія» опонентів з ТНПУ. Матч вийшов дуже цікавим, боротьба між командами точилася до останніх секунд, і в цьому контексті дуже приємно, що саме наші студенти здобули в ньому перемогу.

Перемога на самому початку – це завжди хороший знак і перспективи на майбутнє, оскільки вже зараз команду ЧНУ можна внести до фаворитів групи. Зважаючи на склад команди і укомплектованість її майстерними гравцями, можемо сподіватися на успіх, але, звичайно, забігати наперед поки що не будемо.

В першу чергу з цим успіхом хочеться привітати головного тренера Андрія Королянчука. Це був не тільки його дебют у якості тренера команди ЧНУ, а й взагалі дебют на тренерській посаді у великому футболі. І це екзамен Андрій здав на «відмінно»! Відтепер ми його знаємо не тільки як майстерного гравця, а й хорошого наставника, який зібрав і підготував потужну команду для виступів на всеукраїнській арені!

Рахунок у матчі після навісу з кутового відкрив капітан ЧНУ Андрій Фучинський ще на 17-й хвилині. Зазначимо, що господарі поля могли відзначитись ще кілька разів, проте на місці був голкіпер гостей. За десять хвилин тернополянам вдалося зрівняти рахунок і перший тайм закінчився нічиєю 1:1, а одразу після перерви чернівчанин Артем Рябий поставив, як виявилося, гольову крапку в цьому матчі і приніс ЧНУ таку важливу і таку очікувану перемогу в першому турі чемпіонату України.

Щиро дякуємо за підтримку першому проректору, професору Балуху В.О. викладачам і студентам факультету фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ, які прийшли підтримати команду у стартовому матчі сезону і, звичайно, сподіваємося на таку потужну підтримку і надалі. Разом – зможемо і переможемо!

Чернівці, 18 жовтня 2022 р.

Стадіон «Олімпія», 13:00

«ЧНУ» Чернівці - «ТНПУ» Тернопіль – 2:1 (1:1)

Арбітр – Тарас Козак (Львів)

Асистенти арбітра – Ірина Рачинська (Чернівці), Володимир Бамбурак (Чернівці)

Делегат – Василь Маковій (Чернівці)

«ЧНУ»: Костянтин Гуцул, Вадим Гура (Сергій Чернецький, 82), Андрій Фучинський (к), Олег Штефуник, Богдан Соломян, Дмитро Лахман (Олександр Філіпчук, 72), Емре Мануїла (Богдан Столощук, 72), Ілля Зінов’єв, Артем Рябий, Віктор Масікевич, Владислав Андрієць (Богдан Мартищук, 63).

Головний тренер – Андрій Королянчук

Начальник команди – Микола Осадець

Лікар – В. Слободян

«ТНПУ»: Іван Рогаль, Максим Стельмащук, Артем Миронюк, Артем Васильченко, Роман Возний, Володимир Мостовий, Роман Голодрига (Максим Бугера), Микола Ландяк, Олександр Балун, Максим Яцків (Максим Купчак), Максим Лилик.

Головний тренер – Андрій Івегеш

Тренер – В. Івегеш

Голи: Фучинський (17), Рябий (47) – Лилик (26)

Попередження: Мануїла (34), Гура (82) – Мостовий (56), Стельмащук (60), Бакун (77)

Вилучення: Стельмащук (ТНПУ, 88) – друге попередження

IMG 0ca94bed6d7a5fa9d9f8275b7aa08dd7 V IMG 01aaef6771d4975ca5e432416dc6c07a V