zoofirma.ru

14 РОКІВ З ДНЯ СТВОРЕННЯ ФАКУЛЬТЕТУ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ

3 1

Урочисту імпрезу 14-ої річниці створення факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відзначала факультетська родина 7 жовтня у стінах рідної Alma mater.

У межах історії – це юний, але вже солідний вік, який сповнений великих поривань і звершень, плідної праці, напружених, але радісних буднів. За цей час науково-педагогічними працівниками факультету захищено 5 докторських, 25 кандидатських дисертацій та доктора філософії; свої навички та вміння студентам передають заслужений майстер спорту, майстриня спорту міжнародного класу, 5 заслужених тренерів України, 13 майстрів спорту, 3 заслужених працівників фізичної культури і спорту України, Заслужений працівник освіти України. Крім того, суттєво покращено та розбудовано навчальну й матеріально-технічну базу факультету.

Традиційно на святі були присутні поважні гості, зокрема: виконуючий обов’язки ректора ЧНУ ім. Ю. Федьковича, професор, доктор історичних наук Василь Балух; начальниця управління Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної військової адміністрації Світлана Польова; начальник управління молоді та спорту Чернівецької обласної військової адміністрації Іван Гешко; начальник управління по фізичній культурі та спорту Чернівецької міської ради Дмитро Макаренко; начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Корнелій Жукотинський.

Усі вони, як годиться, завітали на іменини з грамотами і подяками для викладачів та студентів факультету за професіоналізм й високі досягнення в навчальній та спортивно-масовій роботі.

«Успішний факультет задля успішності його випускників» – це не просто гучні слова, які звучали з уст гостей неодноразово, адже, студенти факультету завжди виокремлювалися своїм прагненням до різноманітних ідей і сміливістю до їх реалізації. Щодня, вірячи у краще, ми навчаємо їх бути успішними, перемагати на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів з багатьох видів спорту, ставати учасниками Олімпійських та Параолімпійських ігор, заслуженими майстрами спорту України та майстрами спорту міжнародного класу, якими такий багатий факультет.

На святкуванні панувала особлива атмосфера, оскільки день народження факультету було поєднано з урочистою церемонією посвяти багаточисельних першокурсників – самобутніх, талановитих, неперевершених та неймовірних, які демонстрували свої таланти на сцені Мармурової зали під бурхливі оплески присутніх.

У фіналі святкової імпрези першокурсники проголосили клятву і всією факультетською родиною заспівали гімн факультету, який виконала Крістіна Чуботару – студентка спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)».

Це було феєричне завершення урочистої частини святкування!

2 1 1 4 1

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / 14 РОКІВ З ДНЯ СТВОРЕННЯ ФАКУЛЬТЕТУ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ