Чемпіонат світу з панкратіону, результати виступів

4

1518 листопада 2021 року в м. Харків проходив Чемпіонат світу з панкратіону серед дорослих та юніорів.

У складі збірної команди Украіни на змаганнях взяли участь студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

У запеклій боротьбі студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» показали такі результати:

-       Роман Кізюк 1 місце,

-       Валерія Прокопюк 1 місце,

-       Ольга Яковенко 2 місце,

-       Людмила Ілюк 3 місце.

Серед юніорів студенти ЧНУ посіли такі місця:

-       Сніжана Морарь 1 місце (факультет фізичної культури та здоров’я людини),

-       Володимир Димед 2 місце (факультет архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва),

-       Назар Угриняк 2 місце (навчально-науковий інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук),

-       Вадим Скриниця 3 місце (педагогічний коледж ЧНУ).

У загальнокомандному заліку збірна команда Україна здобула 1 місце у світі!

Заслужені тренери Украіни вони ж тренери збірної команди Украіни з панкратіону: Наконечний І.Ю. (завідувач кафедри ТМФВіС, доцент, спеціальність ФКіС), Горюк П.І (асистент кафедри ТМФВІС, спеціальність ФКіС) працювали над підготовкою команди студентів.

Зараз команда готується до Міжнародного турніру в Угоршщині та до Чемпіонату Украіни в м. Суми, які вже незабаром відбудуться.

1 2

5 7

Ви тут: Головна / Новини та оголошення / Чемпіонат світу з панкратіону, результати виступів